M de verpleging heeft u nodig "i r Gemeente Rotterdam A cvK -J*# Gemeente Rotterdam BETHESDAÏ& J y y DIRECTRICE BEJAARDEN VERZORGSTER huishoudkundige 'sHeeren Loo-Lozenoord hoofd afdeling bewegingstherapie verpleeg kundigen m8Bn3Eaan VAN ARKEL INSTITUUT GROEPSLEID(ST)ERS sociaal psychiatrische verpleegkundigen Groot Bronswijk (W, ZIEKGX- VERZORG SIERS ziekenverzorgende leerlingen verpleegkundigen REVALIDATIEKLINIEKTUI A gediplomeerde bezigh eidstherapeuten Christelijk Verpleegtehuis Hilversum TROUW/KWARTET ZATERDAG 16 NOVEMBER 1974 T24/ÉRC HUIZE BRUGCHELEN te 's-Graveland (nabij Hilversum) heeft plaats voor een bejaardenverzorgster De gedachten gaan uit naar iemand met enige ervaring in leiding geven, en voor een bejaardenhelpster of iemand, die hiervoor in opleiding is. Salaris volgens richtlijnen Stichting LSB. Huisvesting kan in overleg worden geregeld. Sollicitaties te richten aan de direktie Noorder- eind 180 a. 's-Graveland, tel. 02150-60844. Het bestuur van de HERVORMDE STICHTING VOOR BEJAARDENHUISVESTING EN -VER ZORGING binnen de burgerlijke gemeenten Brakel, Hedel en Kerkwijk roept, wegens vertrek van de huidige di rectrice, sollicitanten op voor de functie van Gegadigden, van pos. Chr. beginselen, bij voorkeur Herv. op G.G., in het bezit van het diploma ziekenverpleging A, dienen over organisatorische en leidinggevende capaciteiten te beschikken. Gehuwd behoeft geen bezwaar te zijn. Zo mogelijk en gewenst kan de echtge noot in een deels administratieve, deels technische functie worden geplaatst. Een Datum indiensttreding op 1 januari 1975, of mogelijk eerder. Salariëring overeenkomstig de gestelde richtlijnen: L.S.B. Woonruimte, intern, aanwezig. Het bejaardencentrum biedt plaats aan ca. 90 bejaarden Gameren ligt gunstig, wat eventuele treinverbindingen: Utrecht-Den Bosch betreft (Station Zaltbommel). Sollicitaties met inlichtingen en opgave van referentie-adressen worden binnen 14 dagen na verschijning van dit blad ingewacht bij de se cretaris van het bestuur. C. A. de Groot. Groe- nestraat 3. Bruchem (Gld.), tel. 04184-260. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de Directrice, mevrouw J. A. den Hertog-Oomen, Ridderstraat 4, Gameren. Tel. 04186-451/452. Zuiderziekenhuis Rotterdam vraagt voor de huishoudelijke dienst van dit ziekenhuis een voor inrichtingen met enige jaren ervaring in een ziekenhuis. Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring. Inlichtingen over deze funktie worden verstrekt door het hoofd van de huis houdelijke dienst van het Zuiderziekenhuis, mq. I.C. Ringersma, telefoon 010-843311. Sollicitatiebrieven kunnen worden gericht aan de ekonomisch direkteur van de dienst der gemeenteziekenhuizen, Heer Bokel- weg 25, Rotterdam-3001. (Prot Chr. Inrichting voor geesteszwakken) te Ermelo Wij zoeken een medewerker die, na een korte inwerkperiode, kan functioneren als De afdeling Bewegingstherapie richt zich op activering, onderwijs en recreatie ten dienste van de bewoners. Ter verwezenlijking hiervan beschikt de betreffende afdeling over een uitgebreide accommodatie. De werkzaamheden zullen in grote lijnen bestaan uit: participeren in alle activiteiten die in de afdeling worden bedreven supervisie ever en begeleiding van het team van assistenten (mnl. en vrl.) in deze activiteiten uitvoeren van organisatorische en administratieve werkzaamheden (roosterplanning e.d.) behartigen van een aantal externe contacten, zowel intra- als extra- muraal ontwikkelen en uitbreiden van voor zwakzinnigen relevante praktijktheoriën, gefundeerd in de leer "menselijk zich bewegen" begeleiden van stageaires. Van sollicitanten verwachten wij dat zij: de doelstellingen van onze inrichting bekrachtigen blijk geven van een prot chr. levensopvatting beschikken over de akte M.O.-P of het certificaat Gymnologisch Instituut, leergang bewegings therapie, specialisatie oligofrenie ervaren zijn in het geven van a) leiding aan een team medewerkers b) bewegingsonderwijs aan geestelijk gehandicapten. Wij bieden: een salaris tussen 2.794,21 en 3.606,21 bruto per maand (excl. 45,per maand toeslag machtigingswet) opname in het pensioenfonds P.G.G.M. 7V2% vakantiegeld en 23 vakantiedagen per jaar. Inlichtingen bij Drs C. van den Brink, telefoon (03417) 25 41, toestel 131 of 139; b.g.g. (03417) 26 62. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de geneesheer-directeur. berken in een niet te groot ziekenhuis? Op verschillende afdelingen van ons mo dern geoutilleerd ziekenhuis met een ka- paciteit van 180 bedden, hebben wij nog plaats voor Hun aanstellingsrang en funktie willen wij graag in onderling overleg vaststel len. Wij bieden een prima werksfeer in klei ne teams en goede toekomstmogelijk heden. Sollicitaties gaarne te richten aan de di rektie van het Bethesda Ziekenhuis, Postbus 24, Tlel. Tel. (3440) 33 44. sHEÈREN LOO Prot. Chr. Totwisv kinderen m»l geestelijke ontwikkelingsstoornissen Hellingweg 1 - Soest - Telefoon (02155)17444 WIJ zoeken l.v.m. herstructurering voor de structuurgroep Jongens 12 -16 jaar. Wij verwachten dat men samen met ons het leefklimaat zodanig weet te structureren dat aan deze jongeren alle ontwikkelings kansen worden geboden. Bij voorkeur in bezit van K.B., B.M.O. of NXX of studerend hiervoor. Ruime ervaring strekt tot aanbeveling. Chr. levensovertuiging. Salarisgroep van 1.491,61 tot 1.871.71 exclusief vakantietoelage en onregelmatigheidstoeslag. Inlichtingen bij drs Robbroeckx (pedagoog). Sollicitaties te richten aan dhr J. J. Schoonhoven (directeur). PSYCHIATRISCHE INRICHTING "GROOT BRONSWIJK" heeft plaats voor enkele Taak: preventieve begeleiding vanuit de polikliniek, begeleiding van patiënten in woon- en werksituaties, verzorgen van milieu rapportages. Vereist: diploma Ziekenverpleging B A voltooide opleiding soc. psych. verpleegkundige. Informaties worden u gaarne verstrekt door zr. Letter, (05964 - 231tst. 243). Sollicitaties te richten aan het hoofd personeelszaken van PSYCHIATRISCHE INRICHTING WAGENBORGEN (Gr.) Wagenborgen ligt 10 km van Delfzijl en heelt daarmee ook goede verbindingen. sIL Het Christelijk Sanatorium te Zeist is een instituut voor de gedifferentieerde klinische en sociotherapeu- tische behandeling van lijders aan neurosen en psychosen. Aan de nieuwe geronto-psychiatrische afdelingen, o.m. polikliniek, dagziekenhuis (12 plaatsen), observatie, kliniek en long-stay (samen 64 bedden)zijn vakatures voor gediplomeerde Voorkeur hebben diegenen, die opgeleid zijn in een verpleeghuis, er varing hebben met geestelijk gestoorde bejaarden en niet in aanmerking (willen) komen voor de B-opleiding. Sollicitaties en verzoeken om inlichtingen kunnen worden gericht aan de direktie, Oude Arnhemse- weg 260, Zeist. 4 14 20 1 26 18 27 29 11 40 In de geriatrische kliniek aan de Asser weg begint op 6 januari 1975 een kursus voor opleiding tot waarin zowel mannelijke als vrouwelijke kunnen worden geplaatst. Deze nieuwe kliniek, gelegen in de woonwijk Schiebroek, heeft een kapaciteit van 212 bedden voor lichamelijk zieken en een observatieafdeling van 38 bedden voor psychisch gestoorde bejaarden. Voor degene die interesse heeft in een verzorgend beroep is dit een mogelijkheid een 2-jarige opleiding te volgen en het diploma te behalen dat recht geeft op het voeren van de beschermde titel van ziekenverzorgende. Leeftijd: vanaf 17 jaar. Als vooropleiding geldt: tenminste drie jaar voortgezet dagonderwijs met goed gevolg, zoals 3 jaar M.A.V.O. met diploma of overgangsbewijs naar de 4e klas of 3 jaar huishoudschool (theoretische kant), Inas-diploma, O.V.B., A.O.L.V. deel L Vanaf het begin van de opleiding reeds een aantrekkelijk salaris. Vergoeding voor onregelmatige diensten. Eerste aanschaf dienstkleding gratis. Voor vrouwelijk personeel zijn er gezellig» kamers voor inwoning beschikbaar. De direktrice, zr. G.Ji Stougie, en de docente, mevr. M.L.G.H. Krouwer-Schenk, zullen belangstellenden gaarne voor een gesprek ontvangen, waarbij alle gelegenheid is de inrichting te bezichtigen, zodat een goed inzicht kan worden verkregen in de te verrichten taken. Hiertoe kan schriftelijk (Asserweg 235) dan wel telefonisch (010 - 228022) kontakt met de direktrice worden opgenomen. 1 21 33 16 34 20 31 30 26 27 13 De Revalidatie Kliniek Overtoom, waar patiënten met ziekteverschijnselen van rheumatologische, neurologi sche, orthopaedische en cardiologische aard verpleegd worden, heeft op korte termijn plaatsingsmogelijkheden voor voor de afdeling cardio-revalidatie. Op deze afdeling worden patiënten verpleegd, die na de acute fase van het hart-infarct vanuit een algemeen ziekenhuis worden overgeplaatst naar onze kliniek. Zij, die interesse hebben voor deze werkzaamheden, doch nog geen ervaring hebben opgedaan, kunnen eveneens geplaatst worden. Verpleegkundigen, die voldoende ervaring hebben opge daan, kunnen in aanmerking komen voor promotie. Voor inlichtingen en sollicitatie kunt u zich wenden tot de afdeling personeelszaken van de Revalidatie Kliniek Overtoom. Overtoom 283, Amsterdam. Telefoon 020 - 18 02 02. 2 20 37 22 33 34 30 3 10 17 36 Psychiatrisch centrum ZON EN SCHILD te Amersfoort uitgaande van de Vereniging Ned. Herv. Stichtingen voor Zenuw- cn Geesteszieken Aan ons centrum is verbonden de School voor Ge zondheidszorg, waar ca. 160 leerling-verpleegkundi gen hun theoretische opleiding tot psychiatrisch verpleegkundigen ontvangen. Voor deze School vragen wij een docent(e) vorming/vormingsleid(st)er De taak van deze nieuwe functionaris zal bestaan uit: het binnen het docententeam mede vorm geven aan het nieuwe opleidingsprogramma van de B-opleiding het verzorgen van lessen in de vormingsvakken (kulturele vorming, kreatieve expressie en per soonlij kheidsvorming het opzetten en begeleiden van groepsaktivitei- ten met lesgroepen. Voor de vervulling van de vakature denken wij aan kandidaten met een opleiding sociale academie en ervaring in het werken met groepen. Inlichtingen te verkrijgen bij en schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd personeelszaken, Utrechtseweg 266 te Amersfoort, tel. 03490—38534. 3 18 10 8 3 26 24 31 30 12 Op de afdeling bezigheidstherapie van ons moderne verpleegtehuis voor in totaal 140 somatisch zieken, ontstaan binnenkort twee vaka tures voor Wij zoeken voor deze vakatures kontakt met gegadigden die de er kende opleiding hebben gevolgd en die bij voorkeur over enige erva ring beschikken. Het is voorts van belang dat zij in teamverband kun nen werken. De salariëring is overeenkomstig de NZR-schaal en de sekundaire voorwaarden zijn volgens de landelijke regeling voor verpleeghuizen. Pensioen overeenkomstig PGGM. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door het hoofd van de afdeling, mej. R. H. van Renswouw, telefoon (02150) 1 06 32, tst. 136. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de geneesheer-dlrekteur, dok ter L. F. Stoop. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selektieprocedure. Paulus van Loolaan 21, (postbus 163) Hilversum Instituut voor verpleging en reaktivering.

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 24