Unilever: dit jaar is ivinst lager 'Nachtmerrie Watergate kwam over ons allen' iezig bedrijf unifonds Witte Huis geeft recessie in VS toe verslag Onveranderd interim Knotnerus betwijfelt werking 'vleesaccijns' 1973/74 Britten bieden f8 min voor Amsterdam Rubber Kolenstaking treft staalindustrie Produktschap zuivel wil praten over minimummelkprijs Directie Rolinco over beursmalaise owjet-Unie biedt S olie voor andelsvoordelen Nut voor derde wereld onzeker Miljoenen verlies bij YMF-dochter NEW YORK VERDEELD Goudprijs op recordstand JOUW/KWARTET DONDERDAG 14 NOVEMBER 1974 ECONOMIE EN FINANCIËN TS17/L19 belastingdruk en dure financiering OTTERDAM 'Het is thans de verwachting, dat de bedrijfs- inst over het gehele jaar niet minder zal zijn dan die over 1973: )e winst toekomend aan de houders van het gewone kapitaal zal Jiter lager zijn. Dit als gevolg van de veel hogere kosten van fi- inciering van ret werkkapitaal en door de toegenomen belas- i ngdruk.' it zegt de raad van bestuur van ïilever in een toelichting op de iultaten van het derde kwartaal de eerste negen maanden van 174. Resultaten waarbij nog geen kening is gehouden met de jong- wijzigingen in het Engelse be- stingstelsel. eze zullen, zo meent het bestuur, n gunstige invloed hebben op de luiditeit. De wijzigingen houden imelijk o.m. in. dat in Engeland de berekening van de belastbare nst over 1973 en mogelijk ook >er 1974 rekening zal worden ge- luden met de hogere vervangings ijzen van de grondstoffen. erkopen verkopen aan derden bedroegen het derde kwartaal 9.230 (v.j. 21) min. Een stijging van 28 pet. larmede namen de verkopen over eerste negen maanden met 27 t. toe van ƒ21.138 min. tot [6.923 min. bedrijfswinst verminderde in li-sept. met 8 pet. tot 549 (600) ln. In de eerste negen maanden •eg de bedrijfswinst met 6 pet. 1.766 (1.674) min. winst toekomend aan de hou rs van het gewone kapitaal nam het derde kwartaal met 28 pet. van ƒ319 min .tot ƒ230 min of r gewoon aandeel van 20 van i.72 tot 4.12 min. Over de maan- n januari t,e.m. september ver- inderdc deze met 14 pet. van 172 min. tot 753 min. of per woon aandeel van 15.64 tot ROTTERDAM Unilever NV keert over 1974 een onveranderd interim dividend uit van 2.93 per aandeel van 20. Het interimdividend van Limited bedraagt 4,85 pence per gewoon aandeel van 25 pence. De aandelen Unilever openden gisteren op de Amsterdamse beurs 2,70 lager op 70,60. Onmiddel lijk nadat nabeurs de kwartaalcij fers bekend waren gemaakt vormde zich een grote hoek. Bij kleine om zetten daalde de koers van het aandeel snel naar 66. Daarna trok het fonds echter weer iets aan tot 67,50. Een verlies van 2 ten opzichte van het officiële slot van 69,50. WASHINGTON (Reuter, UPI) Bijna op hetzelfde moment, dat de eerste gevolgen van de kolenstaking in het Amerikaanse be drijfsleven merkbaar werden, heeft het Witte Huis voor het eerst toegegeven, dat de economie in de Verenigde Staten zich in de richting van een recessie beweegt. Ron Nessen de woordvoerder van president Ford. baseerde zijn uit spraak op produktie- en werkloos heidscijfers die nog niet zijn gepu- ROJSWIJK Het Produktschap voor Zuivel wil met minister Lub bers gaan praten over de mini- bliceerd. 'De werkloosheid blijft toenemen. U kent de ontslagen in de auto- en andere industrieën en de verslechtering van de situatie in de automobielverkoop', aldus Nes sen. President Ford zal maandag in een boodschap aan het Congres zijn prioriteiten op het gebied van de wetgeving uiteenzetten. Hij heeft belastingverlaging voor de lagere inkomensgroepen voorgesteld die zou moeten worden gefinancierd door een vijf procent toeslag op de inkomstenbelasting bij hogere in komens. Volgens waarnemers is er Interieur van het dezer dagen geopende Noordzee Quick-visrestaurant in Utrecht. Het is het twaalf de zelfbedieningsrestaurant van Noordzee Gastro, onderdeel van de Unilever-groep. ROTTERDAM Vrijwel alle effectenbeurzen zijn de laatste maanden naar angstwekkende diepte punten gezonken. De Amsterdamse ANP-CBS-beursinpdex is thans op het niveau van 1930 geko- ..i.iv men, wanneer men haar corrigeert voor de inmiddels plaatsgevonden inflatie. Op die basis beweegt omstandigheden werkeS D? prijzen het gemiddelde niveau van de London Stock Exchange zich zelfs onder het dieptepunt van de 13.50. Oo in het derde kwartaal moesten in Europa de bedrijven van Unile ver op het gebied .van consumenten artikelen vooral de margarine- bearijven alsmede de veevoeder van de belangrijkste grondstoffen zijn nog steeds niet gedaald en strenge prijsbeheersingsmaatrege- len bleven vrijwel overal een nade lige invloed uitoefenen op de winst marges. In tegenstelling tot het vorige jaar waren de weersomstandigheden on gunstig voor de consumptie-ijsbe- drijven. De lagere winsten op con sumentenartikelen werden echter gedeeltelijk gecompenseerd door hogere resultaten op chemische produkten, papier, kunststoffen en verpakkingsmateriaal. UAC International behaalde op nieuw zowel in Europa als in Afrika goede resultaten. De verkopen en winsten van de plantages waren hoger dan in het overeenkomstige kwartaal van het vorig jaar. In de Verenigde Staten en Canada stegen de winsten eveneens. In de overige landen buiten Europa bleef de winst in totaal op ongeveer hetzelf de peil als in 1973. dertiger jaren Op de New York Stock Exchange zijn momenteel met gemak over de honderd bedrijven te vinden en niet eens zulke slechte waarvan de beurswaarde lager is dan hun vlottende werkkapitaal minus alle korte en lange schulden, zodat men dus het hele eigenlijke bedrijf ca deau krijgt. 'Een ongekende toe stand', aldus de directie van Rolin co in het verslag over 1973-74. Met betrekking tot de psychologi sche omstandigheden die een be langrijke rol hebben gespeeld wordt opgemerkt, dat 'de nachtmerrie van Watergate niet alleen over het Amerikaanse volk kwam, maar fei telijk over ons allen door het medi um televisie. In zijn nasleep bleef bij velen bitterheid en wantrouwen. Angst voor een algemene depressie berust niet zozeer op feiten, maar op emoties. Dit neemt niet weg, dat angst aanstekelijk is als een be- DSKOU Amerikaanse onderne- igen zijn een aanzienlijke uit- ading van olieleveranties door de rjet-Unie in het vooruitzicht ge ld als het Amerikaanse Congres meest-begunstigingsclausule in handel met Rusland goed- urt. Dit heeft het Russische pers- reau TASS meegedeeld. jde«s een ontmoeting met de de- ocratische senator Walter Monda- heeft de Russische minister voor ezaken. Jashin. gezegd, dat de issen al in onderhandeling zijn et de oliemaatschappijen Union ilifornia en Standard Oil over de 'ering van raffimge-capaciteit or de Amerikanen tegen geraffi- erde olie door de Russen. 'Als de 'jet-Unie wordt opgenomen in kring van 'meest-begunstigde ties' zullen de handelsmogelijk- den aanzienlijk toenemen', zo u Jashin gezegd hebben. DEN HAAG Ir. C. S. Knotnerus, voorzitter van het Kon Ned ■t voorstel van de Amerikaanse Landbouw-Comité (KNLC), betwijfelt de werking van het in een gering (gedaan onder Nixon) s ronnnrt tron rla nnnivMiiNt«..n 3- - 1 blokkeerd door een amandement n Senator Henry Jackson, die island de status alleen wil toe- rinen als dit land zijn joden vrij at emigreren. rapport van de progressieve partijen geopperde voorstel om vlees te belasten. ;d. fondsen in new yokk iW YORK Kon. Olie noteerde gis- ren (in dollars) 25-254 (254-%). Uni- 25*4-264 (27*4-284). Philips 74- 4-4) en KLM 144-*; (144-4). >gave Hornblowers Weehs. Graan kan gegeten worden door velen in de wereld die honger heb ben. Wij stoppen het hier in var kens en kippen. Door een heffing te leggen op vlees zal de consument zijn eetlust op andere dingen rich ten. zo wordt geredeneerd. Ir. Knotnerus vraagt zich echter af of zo'n heffing wel zal werken. Hij wijst op de lage prijzen voor slachtkoeien, braadkuikens en var- oudsmit verwacht Eer kleine winst 'ERDAM Alvorens een de- litief oordeel over 1974 te kunnen ven moet Eduard Goudsmit andel in sieraden en horloges) de itwikkeling van de verkoop in de or de onderneming zo belangrijke landen november en december wachten. Gezien de enorme kos- nstijgingen (in het bijzonder de voering van het minimum jeugd- on en de hoge verzekerlngspre- ies) zal het resultaat niet meer in gering positief kunnen zijn, dus Goudsmit. Veer order voor drie Pokker-fellowships le CHIPHOL De Argentijnse m ichtvaartmaatschappij Aerolineas rgentinas gaat drie Fokker F-28 Uowships kopen. De onderhande len hierover met Fokker zijn in to vergevorderd stadium. Intslagen bij laans bedrijf IANDAM De gang van zaken de Gereedschapswerktuigenin- istrie Hembrug in Zaandam heeft ch sedert de oprichting per l ja- uari 1973 zodanig ontwikkeld dat o resultaten belangrijk zijn ach- ïgebleven bij de verwachtingen, it maakt het noodzakelijk dat een Heme reorganisatie dient plaats vinden die zal leiden to t het Qtslag van ca. 35 werknemers uit de indirect produktieve sfeer. Dit zal geen invloed hebben op de reeds eerder aangevangen uitbrei ding in de direct produktieve sfeer met ca. 10 werknemers. De vakorganisaties zijn dinsdag geïnformeerd terwijl het overleg met de ondernemingsraad is geo pend. De sociale gevolgen voor be trokkenen zullen deel uitmaken van het verdere overleg. Bod van 1200 pet. op Houtvaart in de maak AMSTERDAM Op de bij derden uitstaande aandelen Houtvaart wordt een bod voorbereid van 12.000 per aandeel van 1000 no minaal. De werkgelegenheid zal hierdoor niet worden beïnvloed. Continuïteit en bedrijfsvoering zul len geen verandering ondergaan. Een beleggingsmaatschappij waarin reeds lang geleden het gehele aan delenkapitaal van de Tafelberg is ondergebracht is als zodanig thans houdster van circa 75 pet van de aandelen in Houtvaart, zo heeft Barclays Kol en Co namens deze beleggingsmaatschappij meege deeld. Het aandelenkapitaal van Houtvaart bedraag 1.5 min. De laatste beurskoers was 9800. effecten kokifsen AVONDVEBKEEK amsterdam In het telefonisch avondverkeer kwamen gisteren de vol gende koersen tot stand: (tussen haak jes de officiële slotkoers van gisteren) Akzo 35.20 (34.70) Hoogovens niet genoteerd 53.30) Kon. Olie 66.00-66.50 g.l. (65.90) Philips 19.20 g.b.-50 g.l. (19.40) Unilever 68.10-50 (69.50) KLM niet genoteerd (37.00). kens af boerderij, terwijl de prijzen bij de slagers aardig op peil blij ven. Ondanks de hoge slagersprlj- zen gaat de consumptie van vlees niet of nauwelijks achteruit. De KNLC-voorzitter schrijft dit toe aan een traditionele koopgewoonte van de Nederlandse huisvrouw, die weer wordt mogelijk gemaakt door de loon-indexatie (lonen aan prijs peil gekoppeld. Als de heffing wel zou werken rest nog de vraag or de derde wereld ermee geholpen zou zijn. In grote delen van de wereld werd honger geleden ondanks enorme tarwe- voorraden in de rijke landen. Het grootste probleem, aldus ir. Knot nerus. is niet dat er geen voedsel zou zijn, maar dat er niemand is die voor dit voedsel en de trans portkosten ervan wil of kan beta len. Belastingsysteem De KNLC-voorzitter pleitte in zijn jaarrede voor een aangepast belas tingsysteem en een goede en snelle regeling van de arbeidsongeschikt heidsverzekering voor de land bouw. Tot de regering zei hij 'kom nu niet met het excuus dat het geld er niet is, want dan kom ik met de Oosterschelde'. Ir. Knotnerus bestreed de gulden guldentheorie, die de minister van financiën gelijk geeft als hij zegt dat gelijkwaardige bedragen ook gelijkwaardig belast moeten wor den. Volgens hem is er n.l. sprake van een ongelijke waarde van het inkomen van een zelfstandige en het inkomen van een loon- of sala- rlstrekkende. De zelfstandige is dlrekteur van een onderneming, hij is ook werk nemer in die onderneming en daarbij kapitaalverschaffer. Daaruit vloeit voort, dat het inkomen dat deze zelfstandige trekt, eigenlijk ln drie delen uiteen valt. Voorzover het salaris is voor geleverde arbeid zou men kunnen zeggen, dat dit deel gelijkwaardig is aan een sala ris in het overige bedrijfsleven. Voor die andere inkomensdelen doet de fiscus echter ook alsof dit salaris of loon is. Dat is niet het geval. Dit bedrag is absoluut nood zakelijk voor andere doeleinden: het ln stand houden van het be drijf en de arbeidsplaatsen daarin. smettelijke ziekte en tenslotte lijkt de beurs de erfeste voorgevoelens te bevestigen. Bij de huidige prijzen verdisconteert de beurs een pik zwarte depressie. Indien deze wer kelijk zou komen behoeven de koer sen niet eens meer te dalen. Inflatie Zonder twijfel is de inflatie groot. Maar er is nog geen enkele aanwij zing, dat het Amerikaanse of Euro pese banksysteem onder de druk zou bezwijken of dat de produktie sterk zou dalen of dat er ontslag dreigt voor miljoenen werknemers. De beleggerspsychologie is evenwel geraakt door een onbestemd gevoe len dat 'wij met z'n allen niet weten waar het heengaat'. Factoren, die verantwoordelijk zijn voor de dalingen aan de beurzen zijn: de winstontwikkeling, vervol gens de rentetoestand en tenslotte algemeen psychologische factoren. Wat de winstontwikkeling aangaat zegt de Rolinco-directie, dat hier mee tot nog toe niets aan de hand is. In de Ver. Staten bedroeg de gemiddelde winststijging van het bedrijfsleven in 1973 26 pet en voor dit jaar wordt zij geraamd op 23 pet. Voor ons land zijn deze cijfers resp. 23 en 14. Ook na 1974 wordt door het bedrijfsleven over het al gemeen geen grote winstdaling ver wacht. Wat de rente aangaat constateert het verslag, dat deze momenteel op een historisch zeer abnormaal ni veau staat. Het lijkt niet erg waar schijnlijk dat een dergelijke uitzon deringstoestand lang kan voortdu ren. Het grondpatroon van de ren te-ontwikkeling is nog vrij nor maal. Er zijn echter duidelijke aanwijzin gen, dat de beleggingsmogelijkhe den die de Arabieren in eerste in stantie op grond van hun traditie zochten, uitgeput raken. Het zal niet lang meer duren of ook dit geld zal zijn weg vinden naar de kapitaalmarkt, zo meent de Rolin co-directie. Op 20 november a.s. zullen de aan delen Robeco en Rolinco officieel worden gïntroduceerd aan de beurzen van Bazel, Genève, Lausan ne en Zürich. Hiermee zijn deze aandelen nu op 18 Europese beur zen genoteerd. Uit het jaarvers'ag van Rolinco over 1973-74 blijkt, dat de ontvangen dividenden en inte rest-baten circa 78 (58.5) miljoen bedroegen. Uit de winst wordt 2 (onv.) uitgekeerd. vergadering van het schap besloten. Aanleiding is een brief van de sa menwerkende Haagse melkhandela ren. Deze stellen, dat een eventueel intrekken van de ontheffingsclau sule voor de minimumprijsrege'rng tot de ondergang van de totale Haagse melkhandel zou leiden. Tijdens de vergadering van het produktschap is ook gesproken over de maximummelkprijs. Het econo misch overlegorgaan consumpfe- melkprijzen (EOC) zal de minister van economische zaken verzoeken om met ingang van 1 december de maximumprijs van de consumptie- melk met drie cent per liter te verhogen. Tevens wordt gevraagd een wat groter verhoging voor an dere produkten uit het pakket. De consumptiemelkcommissie van' het produktschap sloot zich bij dit ver zoek aan en adviseert alles te doeD wat nodig is om te bereiken dat een overeenkomstige verhoging van de minimumprijs zal plaatsvinden. AMSTERDAM De VMF-dochter- onderneming Jaffa-Stork heeft een verlies van enkele mllJ'j-snei geleden. Over de grootte van dit verlies, volgens geruchten op de Amsterdamse beurs vijf miljoen gulden, wilde VMF zich niet uitla ten. 'omdat het niet de gewoonte is cijfers te verstrekken van onderde len van het concern'. De directeur van Jaffa-Stork is in tussen ontslagen in verband met 'tekortkomingen op leidinggevend gebied', aldus VMF, die in de eers e helft van dit jaar een winst boekte van 16.2 miljoen gulden. Ir. H. Klaassen zal per 16 november worden opgevolgd door ir. A. Brink, nu bedrijfsleider van de scheeps- schroevenindustrie van Lips BV in Drunen. De Raad van bestuur van de VMF verklaart ervan overtuigd te zijn dat ir. Klaassen niet de bedoe ling gehad heeft Jaffa-Stork schade te berokkenen. Bij Jaffa-Stork in Utrecht werken ongeveer 270 men sen. die zowel de democraten als som mige republikeinen omvat akkoord zal gaan Tnet zijn voorstellen. Intussen wordt het nu wel duide lijk, dat een langdurige staking van de mijnwerkers zeer vele niet sta kende arbeiders zal treffen. Op de eerste dag van de staking kwamen duizenden spoorwegarbeiders en werknemers in de staalindustrie tijdelijk zonder werk. Bij US-Steel. de grootste staalonderneming van de VS. worden volgende week 13.700 mensen tijdelijk naar huis gestuurd. US Steel heeft acht hoogovens gedoofd en zal er eind deze week nog eens 8 laten uitgaan en wil met vier hoogovens op een beperkte schaal doorgaan. De ruw ijzerproduktie zal met 30 pet. wor den beperkt en de staalproduktie met 25 pet., aldus de directie. De staking van de 120.000 mijnwer kers is maandagochtend begonnen en zelfs bij een snel akkoord ln de onderhandelingen met de werkge vers zal de staking toch op zijn minst tien dagen duren. Er is ech ter kans dat de mijnen veel langer dan tien dagen plat zullen liggen. De laatste kolenstaking duurde ze ven weken. As de werkonderbre king vier weken duurt, kunnen 300.000 mensen hun werk verliezen, zo wordt geschat. (ADVERTENTIE) Zojuist verschenen: AMSTERDAM Catz International in Rotterdam, een dochter van de Britse Berisford biedt voor alle uitstaande aandelen Rubber Cultuur Maatschappij Amsterdam (RCMA) van nominaal 750 een bedrag' van 250 in contanten en voor de winstbewijzen 1000 per stuk. Oliedollars Een acuut geworden verschijnsel is, dat de aan de industrielanden ont trokken oliedollars Sn Arabische handen zijn gekomen en in de vorm van kortlopend geld worden aangehouden op plaatsen waar zij de effectenbeurzen niet bereiken. ADVERTENTIE Het bod zal gestand worden ge daan. als 90 pet. van de aandelen dóór Catz zullen worden verworven en 75 pet. van de winstbewijzen. De laatste notering voor de aandelen RCMA ln Amsterdam was 204. Met het bod is een bedrag van ruim 8 min. gemoeid. RCMA en de commissie van aan deelhouders hebben besloten, na afweging van de hun bekende al ternatieven. houders van aandelen en winstbewijzen te adviseren het bod van Catz te aanvaarden, aldus een communique. De overwegingen die het bestuur van RCMA tot het nemen van dit besluit hebben gebracht zijn onder meer, dat door het samengaan met Catz voor de medewerkers van het cultuurbedrijf een betere voorwaar de geschapen wordt voor de voort zetting van de activiteiten en voor het behoud van de werkgelegen heid, alsmede dat de voortzetting van de landbouwactiviteiten hier door mogelijk worden gemaakt. Amsterdam Rubber heeft naast de produkten- en goederenhandel plantages voor sisal en Citrus in Oost-Afrika. voor rubber in Liberia en voor palmolie in Panama en Columbia. Vraag toezending en stuur (zonder postzegel) uw naam en adres met vermelding van L4 aan ROLINCO antwoordnr.1957. Rotterdam. Betaalbaar van 15 november 1974 af bij ondergetekenden uitke- ringsbewijs no. 19 der participa- tiebewijzen van 5 resp. 20 partici paties met DM 10.- resp. DM 40,- teqen dagelijks vast te stellen koerè. Houders van participatlebewijzen Unifonds die hun uitkering in participaties Unifonds willen her- beleggen. wordt een korting van 3% op de dan in de Duitse Bondsrepubliek geldende afgifte- prijs per participatie verleend. Hierbij dient in aanmerking te worden genomen dat: 1. Het herbeleggingsaanbod van kracht is tot en met 31 januari 1975. 2. De op herbefeggingsvoorwaar- den verkregen participatiebewlj- zen in Nederland onderhevig zijn aan stempel Rubriek II. Algemene Bank Nederland N V. Labouchere Co. N.V. Amsterdam LONDEN De goudprijs heeft gis teren in Londen een recordstand bereikt. Bij de middag-'fixing' werd een prijs van 185.25 dollar per oun ce vastgesteld. Dat was 2.50 dollar boven de vorige recordprijs, die vo rige week vrijdag werd genoteerd. Er was grote vraag naar het edele metaal en de handel had een chao tisch verloop. Er werd de laatste tijd gevreesd voor een mogelijk uit stel van het Amerikaanse besluit cittys service 444 om vanaf 31 december a.s. ln de Colgate Paimoiiv. 24% Verenigde Staten weer particulier Coit industries 254 244 goudbezit toe te staan. De Ameri- coï^Bdisor^ 74 74 kaanse onderminister van monetai- coot. Can 254 254 re zaken. Jack Bennett, zei gisteren Cont. 011 434 42% dat thans geen uitstel wordt over- gSSwnBL - ibk WOgen. Dart Ind. 164 154 Deere and Co. 43 42 4 Dow Chemical 63 4 634 Du Pont El) 10341044 NEW YORK 2/11 3/11 ACF Industries 39 38'4 Alreo 2 4 ex 12 Allied Chemical 3 3 32% Alum. Co of Am 31 31». American Brands 32*4 32% American Can 2374 26 4 Am Cyanamld 23% 23% Am Electr Power 15% 16% Am Metal Climax 3» 7i 34 Am Motors 4'. 44 Am Smelt St Fai 17% 17 Am Tel At Tel 47% 47% Am pes 34 Anaconda %ex 174 Armco steel 20% 21% Atlant. Richfield 89% 90 Bendlx 22% 22% Betbl Steel 25 4 25% Boeing 19 18% Burlington Ind. 17% 17 Can Pacific Ry 13% 13% Ceianese 29 28% Chase Manhattar 294 294 Cbessie Systeem 51% 52 Chrysler 9'. 9% Koersen in Montreal Bnvls Husky Nat Gas Maas Ferguson Nat Resources Shell Canada 11/11 1.30 15 4 12/11 1.05 144 DOW JONES INDEX 13/11 1.05 144 First Nat City 30 29 134 3 78l Allegheny Pow 8 134 144 13 12». )4ex 94 36 4 36 4 48 b 48 b 184 18*4 33 4 34 4 114 11 19 4 138 130 24 4 24% Gen Electric Gen Fonds Oen Motors Gen Publ Otil Gen Tel St Tel GettV Oil Giietta Gltübel Brothers 184 Gooayear 1 an P I4ex 244 Gulf OU 17*4 17 4 Illinois Central Ind 134 134 Instlco 6 6 Int Busln Mach 185184*. Intern Harvester 204 194 Int Nick of Can 214 214 Int Paper 40 4 414 Int Tel 81 Tel 164 164 17 Ling Lemco Voug 104 11 Litton Ind 4 4 4 Lockheed Alrcral 44 4 4 Marcor 174 164 Martin Marietta 15 144 May Depötorea 22 4 22 4 McDonnell Dougi 10 94 Mobil OU Corp 334 33 4 Nabisco 264 27 Nat Cash Regist 17 4 18 Nat Distillers 144 14% Nat Uvpsum 10 10 Nat 8teel 34 34 V. Net Leao Ind 14 4 14 Olld 18 1714 Ptc Gas and El Penn Central PepsIco Phelps Dodge Philip Morris Philips Petr 'O-; Procter St Gambi 894 88 424 40 4 32 4 324 45 4 45 4 RCA li V - Republic Steel 254 25 4 Revnoids Ind. 50*4 50». Royal Dufh Petr 38*4 21 Santa Fê Ind. 294 79'; Sears Roebuck 514 514 Shell Oil 444 43'. Southern Oo 10% 104 Southern Paciric 294 29% Southern RallW 42 4 421 i Sperry Rand 27% 26% Stand OU Calif. 234 234 Stand Oil Indian* 88 87% Studebak Worth 24*4 24 Sun OU Texas Ou If Texas Inat. Transamerlca Unilever Union Carbide Unl Royal United AIrcrart United Brands US Steal West Union Te). Westlnghouse Ei Wooiwortb 42 40% l%ex 21% 75 75% 6% 64 30 4 30% 34 34 37 384 10% 10% 94 9% 10% 107. 12% Aksona Am Saodard Amsted ind. 11% 124, Bait St Ohio Ba vult Cigars indusL Spu»»i> Mill. Obi. Minis 11 no». 672 64 155.18 71.22 - 908.0 <v. 12 nov. 659.18 151.77 70.62 66.65 910.2 Chase Select Fd s 93L3 83L 13 nov. 659.18 151.23 70.20 66.85 886.8 Gm 2°1 Aand. Obi. lot. tb b. Cont Telephone 114 11 11 nov. 13.220 15.280 1 780 808 543 12 nov. 15.040 18 243 1.775 369 1.027 pluor 22 13 nov. 16.040 17.690 1.782 484 870obd Cigar 12 11*4 int Bank for Re *9' lot Fiav Frag Int Paper '"A, i )9J4b I 28% Kansas City Ind Kansas Powei KLM Krngei Mho i son Fund Nat Cap. NY Centr A North West R 9% 16% 164 144 174 17% 8*4 6% N Am Philips Co 18% 154 Occidental petr. 18% 13 Pacific Light Public Service 14% 14 14% 14 Reliance Group 7*4 7% Standard Brands 31% 51 Tandy 13% 13% Union Electr. United Electr. Dg» Corp. 104 6% 124 10». 6% 12'. Western Bancorp 17% 17 4

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 19