la II de JVcvemberfecrf Iets anders opdevloer de Bijenkorf Speelgoed van vroeger Doe'ns iets met de deur [HM? BSjO^SfSIUlDCS DG3[lLCSffl®@C3JJS \MQD\57fflQD0S TRICOT VOOR DE NACHT p? Stereo buitenkansje voor uw klassieke discotheek Exclusief in de Bijenkorf: het nieuwste werk van Mensje van Keulen en J.C.van Schagen Per boek 50.- ïri De avondbelevenbij kaarslicht 1.95 t/m 8.95 NATIONAL PORTABLE RADIO VAN 117-VOOR 78.- Stijlvolle Realtaite packetcalculator Mannelijke lammy Rundleren tassen met grote korting DE KLASSIEKE LAMBSWOOL PULLOVER 30.- Uw eerste Sinterklaas verrassing: 15 surprisecheques voor 100.- aan Sinterkassa bonnen Elke cheque is goed vooreen onverwachte surprise Hoekrijgtu uw verrassing? Bach oliegevulde kolomradiator met gesloten circuit. Twee standen - 2000 en 1000 W - met thermostaat. Vier zwenkwielen. Verbruik 20 cent per uur. Normaal 169.-, als driedaagse prijswinner 149.- Moulinex radiatorkachels, ideale bijverwarming. De nieuwste serie, heel mooi en eigentijds van vorm. Beige met zwart, en chroom bovenplaat. Twee versies: 1000 W, verbruik 10 cent per uur, 69.- 2000 W, met 5-standen thermostaat, verbruik 20 cent per uur 109.- Uiteenlopende Moulinex modellen nu met 30% korting, thermisch beveiligd. Drie uitvoeringen: 500 of 1000 W schakelbaar, verbruik 10 cent per uur. Normaal 71-, als prijswinner 49.- 1000 of 2000 W schakelbaar, verbruik 20 cent per uur, normaal 91.-. als prijswinner 65.- 1000/2000/3000 W, thermostatisch regelbaar, verbruik 30 cent per uur, normaal 112.-, als prijswinner 75.- Philips ventilatorkachels Een, nieuwtje. Klein formaat, groot vermogen. Bruin met houtnerf- finish. Automatische beveiliging tegen oververhitting. Verbruik 20 cent per uur. Maximaal vermogen 2000 W. Met twee of drie of vier schakelstanden, resp. 109.-, 129.- en 149.- Verdampingsbakjes Zijn echt nodig in een ruimte die bijvoorbeeld centraal wordt verwarmd. Porseleinen verdampingsbakjes met romantisch roosmotief voor kolom- en plaat radiatoren 3.95. Plastic verdampingsbakjes in twee kleuren en twee maten. Normaal 7.65 en 5.-, als prijswinners fesp. 5.95 en 3.95 Luchtbevochtiger met 15% voordeel Werkt elektrisch. En garandeert een korrekte luchtvochtigheid van 45 tot 60%. Inhoud 5 liter, verstuiving 0,7 liter per uur. Voldoende voor ruimtes tot 150 m3. Ingebouwde schakelaar en water niveau-indicatie. 45 W. Verbruik 4,5 cent per uur. Normaal 249.50, als prijswinner 212.50 Afd. elektr. apparaten Pyama's en enkellange nacht hemden, beide uit 100% katoen. Fraaie combinatiekleuren als kobalt met rood. Of oker met bruin. Het nachthemd heeft één modieuze zijsplit. Pyama maten S-M-L Nachthemd M-L. Exclusief voor de Bijenkorf. Als prijswinners resp. 28." en 23r Afd. herenmode Sjaals zijn mode O.a. soepele wollen mousseline met grote bloemen, ruiten, paarden. Of recht-toe-recht-aan geometrisch. Fijn geweven of iets grover. Vierkant of langwerpig. 14.95 tot 39.95 Afd. nouveauté's &>yzon(/eze fiy/ie/i l'OOl 6j/zo/u/ezepzyze/i De herfst is de tijd van een tikje weemoed. Van een wat beschouwende stemming die je het best beleeft bij een glas wijn. We hebben een paar heel bijzondere voor u. Een schitterende Bordeaux. Enkele Italiaanse Chianti's. Spaanse Rioja. Een verrassende Vouvray van de Loire. De meeste nogal opvallend geprijsd. We geven twee voor beelden: Spaanse Rioja, normaal 3.95 per fles, als prijswinner 12 flessen voor fles. Abbay de Valmagne, normaal 3.65, als prijswinner 12 flessen voor 3»/0per fles. In beich?gevallen geven we ook nog de twaalfde fles gratis. Afd. levensmiddelen 49 Klassieke opera's en operettes als prijswinners in luxe cassette. Wat voorbeelden: De Parelvissers van Bizet/drïe elpees none normaal samen 30.-, nu <lO.ÖO Verdi Nabucci, drie elpees normaal samen 30.-, nu 23.85 Die Fledermaus van Strauss, twee elpees normaal 20.-, nu 1CQ("1 Afd. grammofoonplaten Iw.iy V-/ Bijvoorbeeld het paard van Jan-mijne-man. Echte handgesneden houten paradepaarden van jaren herwaarts. 4.95 en 6.95. En er is meer: poppenhuismeubeltjes, opwindbeesten, gietijzeren fornuisjes, kalkedotten. Kom even uw jeugd overdoen! Antiek speelgoed In resp. 125 en 100 gesigneerde en genummerde exemplaren. „Pension" van Mensje van Keulen, een novelle waarin „de hitte zindert en de hartstocht bloeit tegen de verdrukking in". Gebonden in linnen. „In het spiegeltje van Sjoe" van J. C. van Schagen-bevat vijftig nieuwe haiku - Japanse poëzievorm van drieregelige gedichten met het Iettergrepenschema 5.7.5 - gedrukt op Japans papier met prenten van de auteur en gebonden op Japanse wijze. Afd. boeken En neem dan eens .deze. Echte bakblikken gevuld met kaarsenwas. Er zijn sterren, ronde en rechte vormen en schuitjes. In oranje, paars, bruin of groen. Van Afd. kaarsen Model RF-819T met FM, MG en KG. Batterijvoeding, muziekvermogen 500 MW. Dynamische luidspreker. Aansluitingen voor oortelefoon en extra luidspreker. Handige draag- beugel. Wit, rood of zwart. Half jaar garantie. Normaal 117.-, -^q als prijswinner O." Afd. radio/t.v. Wanneer je straks naar een feestje gaat, of gewoon maar een wat feestelijk gevoel hebt, wip dan nu even binnen bij onze Teenclub. Je vindt er prachtige kleren voor de fijnste momenten van de dag. Hier zijn wat Voorbeelden: Feeëriek banton gewaad van Ossie Clark, ruim vallend door de plooitjes in de schouders en het voorstuk. Zwart/beige of blauw/grijs. Maten 36 t/m 40. En een sprookjesachtige prijs: 149.- Heel dunne, soepel vallende crêpe rak en een met kant afgezet crêpe topje. Wat verbrede schoudeïlijn. Ontwerp: Ossie Clark. Zwart/ivcor of blauw/grijs. Maten 3St/m 40. Rok 98.- topje 98.- Draag het nieuwste: twee jurken over elkaar. Bijvoorbeeld een kimonojurk over een lingerie-stijl jurk. Beide uit soepele crêpe de Chine in bruin of zalm. Maten 36 t/m 40. Kimonojurk 198.- lingeriejurk 149.- Finse rasymatto bijvoorbeeld. Bontgekleurde, dikke terpetten, handgeweven uit de meest uiteen lopende materialen. We hebben twee gloednieuwe series, ontworpen door Marja Harmes en Anki Tuote. Dubbellange levensduur doordat ze omkeerbaar zijn. 140x^200: 302r 170 x 240: 446." 190 X 290: 604." Afd. vloerbedekking Plak er een poster op. Er zijn acht verschillende. De twee delen - elk 110 x 86 cm - zijn al vodrgelijmd. De posters zelf zijn gelakt, zodat ze met een nat doekje makkelijk schoongemaakt kunnen worden. QQ- Cadorama Our Kan optellen, aftrekken, delen, vermenigvuldigen. Verder: constante factor, normale procententoets, automatische procententoets (die bijvoorbeeld BTW uitsplitst en optelt en aftrekt bij het oorspronkelijke bedrag), 6-4-2-decimalen met vliegende komma. Werkt op batterijen of adapter. Drie maanden garantjte. Met draagtasje van 219.- (excl. adapter) s-\ Patchwork lammy coat, aan twee kanten te dragen. De bontkant is lichtbruin, de leerkant donkerbruin. Maten S-M-L. Ifl Als prijswinner Number One Ze bestaan elk uit drie kettinkjes. En passen heel goed in de nieuwe mode. Twee modellen, elk in goud of zilver. Lengte 90 cm. Normaal 18.95, als prijswinner q ö-C Afd. nouveauté's Ze zijn er in zwart, donkerbruin, steenrood, cognac, donkerblauw. En in twee modellen: een sportief handtasje met klep en afneembare schouderriem, en een ruime schoudertas met twee ritsen en grote voortas. Normaal resp. 49.75 en 75.-, als aq CQ prijswinners fl Afd. lederwaren Inpakken-wegwezenmetmeeneem-korting Fauteuil om zelf in elkaar te zetten. Twee of drie of meer vormen samen een leuke bank. Oranje gelakt stalen frame, stevige polyether kussens met canvas bekleding. U krijgt alle onderdelen keurig verpakt in een kartonnen doos en een meeneem- korting toe. Eénzitsfauteuil: 98.- min 5.- Tweezitsbank: 196.- min 10.- Driezitsbank: 294.- min 15.- Afd. meubelen Afd. schrijfwaren als prijswinner Met V-hals, ronde hals of turtle-neck. 100% lambswool, in zwart, marine, nègre, french grey. Mouwinzet met zadelschouder. S-M-ML-L. Normaal 44.95, als driedaagse prijswinner Traditiegetrouw hebben we ook dit jaar weer zoveel mogelijk leuke cadeautjes en sprankelende ideeën onder één dak bijeengebracht. En behalve al die cadeautjes voor anderen hebben we ook al een eerste Sinterklaasverrassing voor uzelf: 15 surprisecheques in een boekje, zoals Een jutezak-van-Sinterklaas. Hebt u echt nodig voor uw pakjesavond. De Bijenkorf geeft er een Voor een cheque uit het surprisechequeboek. Unieke Sinterklaasposter/ Handleiding voor de viering van het Heerlijk Avondje. Kost normaal 3.5Q, maar met een surprisecheque slechts één gulden. Tien gulden reductie op een ANWB-veiligheidskeuring. Een nuttig geschenk van de Sint Maak een afspraak met een ANWB-Technostation en houd de cheque uit het surprisechequeboek bij de hand. Geheime cheque. Er zitten er drie in elk surprisechequeboekje. En achter elk gaat een grote verrassing schuil. Welke, dat leest u binnenkort in een Bijenkorfadvertentie. 10% korting op levensmiddelen. Krijgt u tussen 6 en 14 december op onze Jevensrpiddelenafdeling tegen inlevering van een van de surprisecheques. Astroflash computer geeft uw horoscoop Wanneer u exact uw geboortetijd opgeeft (vraag eventueel even na op het stad.luis van uw geboorteplaats), geeft de Astroflash computer u voor 8.50 en een surprisecheque een exacte persoonlijke horoscoopkarakter analyse. En dat gaat erg vlug, omdat de Astroflash computer onverwacht naar Rotterdam is gekomen! Voor elke honderd gulden aan Sinterkassabonnen geven we u een chequeboek met 15 surprise cheques. Wees dus zuinig op uw kassabonnen en laat u verrassen. Zo dikwijls u maar wiltl Afd. herenmode

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 8