Trouw-Kwartet-voor heel wat adverteerders de moeite waard tbcfi\toolde£l tbcfiyhnïdeüq d m ktk Vijftig jaar Wereldspaardag. En waarom dat best eenbeetje gevierd mag worden. Sparen is prima werk. En op Wereldspaardag krijgt 't in heel wat landen weer eens extra aandacht. Sparen bijvoorbeeld om een appeltje voor de dorst te hebben. Of voor het eigen geld voor een eigen huis. Voor een kleuren-tv, een brommer, een stereo-installatie met alles drop-en-dran. Of voor de nieuwe wasautomaat. Sparen moet je goed doen. Dus niet in de beroemde ouwe kous. Maar wèl bij een spaarinstelling. Want daar laten ze dat geld groeien. Er komt rente bij. En die is vandaag de dag niet gering. Intussen wordt 't spaargeld verstandig belegd, nuttig gebruikt. Zodat sparen meteen goed is voor het land waarin we met z'n allen leven. Sparen is een kwestie van gewoonte. Door elke maand een vast bedrag te laten overschrijven, groeit zo'n spaarrekening snel. Eigenlijk zonder dat je 't merkt. En zonder dat je 't kunt vergeten. Sparen is geen kunst. Tegenwoordig hoeft niemand er meer de deur voor uit. Want automatische overschrijving van een vast bedrag is al een bekende manier van sparen. Knap makkelijk hoor. Sparen kan op veel manieren. Loop even langs bij een spaarinstelling. Kies de vorm die het beste schikt. Een aantal belangrijke spaarvormen staan in een duidelijke folder. Laat die thuis komen door de bon op te sturen naar: Wereldspaardag, Antwoordnummer 51, Den Haag. Een lege envelop (met op de achterkant naam en adres) opsturen aan datzelfde adres is ook goed (postzegel niet nodig). Bon voor spaar-ïnformatie. Stuur mij de folder Spaarmogelijkheden/Spaarvormen. Woensdag 30 oktober: vijftig jaar Wereldspaardag. Maak er een mooie dag van. TROUW/KWARTET DINSDAG 29 OKTOBER 1974 Mevr. Mei. De heer Adres Plaats Bon invullen, uitknippen en in dichte envelop (zonder postzegel) versturen naar: Wereldspaardag, Antwoordnummer 51, Den Haag. 2911 Dit is een publikatie van het ministerie van Sociale Zaken in samenwerking met de algemene banken, Bondsspaarbanken, Rabobanken, Rijkspostspaarbank, Raden van Arbeid (V.O.V.) en Spaarkassen.

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 16