Holy Nukuntuzelf uw eigen wandkleden maken 11 V FAMILIEBERICHTEN WANDKLEDEN MAKEN "vv vvv HOOFD AFDELING OPNAME ziekenhuis vlaardingen TROUW/KWARTET DINSDAG 29 OKTOBER 1974 Elke WEEKDAG behalve zaterdags bestaat 's avonds tot acht uur gelegenheid tot het telefonisch opgeven van familieberichten, die nog de volgende ochtend moeten worden geplaatst. Dit kan uitsluitend onder no. 020-220383. Ook op ZONDAGAVOND is dit mogelijk, maar dan van ZES tot ACHT uur. Na dit tijdstip is geen opgave van advertenties meer mogelijk. ATTENTIE! U gelieve steeds duidelijk op te geven in welke bladen u de advertentie wenst te plaatsen (Trouw, Het Kwartet) of in de gehele Christelijke Pers (Trouw Het Kwartet), alsmede de gewenste breedte. Geprezen zij de Here. Dag aan dag draagt hij ons; die God is ons heil. Psalm 68 20 Dankbaar en blij hopen wij op 5 november a.s. te herdenken, dat onze lieve Ouders en Grootouders L M. van Noppen en J. Meerdink 50 jaar geleden te Eist (Gld.) In het huwelijk traden. Den Ham (Ov.): Jo en Kees de Koning Wim, Marjan, Heieen, Jolande en Kees Leiden: Co en Jaap van Vliet Janneke. Pieter, Joke en Martijn Doetlnchem: Tiny en Kees van Noppen Leo, Janine. Johan, Simon en Karin Wij zullen deze dag in Den Ham ln intieme kring vieren. Brummen (Gld.), oktober 1974. Burg. de Wijslaan 8. Heden nam de Here tot zich, mijn Innig ge liefde Man. onze zorgzame Vader en Opa, Zwager en Oom Martinus Pieter van Staveren op de leeftijd van 59 laar. L. C. van Staveren- van Varick Kattendijke: L. C. Haver-van Staveren B. Haver An ja. Oscar, Bernard "S-Gravenhage: Th. A. van Staveren M. van Staveren-Bissot Annemieke, Maarten Wassenaar: A. van Staveren T. A. M. van Staveren- Barhorst en verdere familie Leiderdorp. 27 oktober 1974 Zljldijk 13. (Thuis geen bezoek, geen toespraken) De overledene is opgebaard in de rouwkamer "Eenvoud" van Ingen Schenau. Hogewoerd 84. Bezoek aan de rouwkamer: dinsdagavond a.s. van 8.30 tot 9.30 uur. De rouwdienst zal gehouden worden woensdag 30 oktober a.s. in de aula van de algemene begraafplaats aan de Hoogmadeseweg te Lei derdorp. aanvang 14 00 uur. waarna de begra fenis aldaar zal plaats vinnen. Na de begra- geriis gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. 'k Zal eeuwig zingen van Gods Goedertierenheen" Heden is kalm van ons heengegaan mijn lieve Man, onze lieve Vader en Grootvader Eliberthus Griffioen echtgenoot van Neeltje Hoogervorst. in de leeftijd van 72 jaar. Voorschoten: N. Griffioen-Hoogervorst H. Griffioen M. N. Griffioen-de Bode J. Griffioen J. Griffioen-Vogelaar Dronlen: Segaar-Grlffioen L. Segaar Stadskanaal: A. W. Blok-Griffioen G. D. J. Blok en kleinkinderen Voorschoten. 27 oktober 1974. Leidseweg 520. Gelegenheid tot condoleren op dinsdagavond van 8—8.30 uur in het Rouwcentrum Van der Luit, Haagweg 31. Lelden. Thuis liever geen bezoek - geen toespraken. De begrafenis zal plaats vinden a.s. woensdag 30 oktober om 11 uur v.m. op de begraalplaats "Rosenburgh" te Voorschot» n. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de wachtkamer van de begraafplaats Ik heb U in de beide handpalmen gegraveerd Jesaja 49 16 Heden nam de Heere tot Zich, na een kort stondige ziekte, onze lieve Moeder, Groot- en Overgrootmoeder, Zuster, Schoonzuster en Tante Wilhelinina Cornelia Baak-den Heijer weduwe van Pieter Johannes Baak ln de ouderdom van 88 jaar. Voorburg: M. Kuiper-Baak J. M. Kuiper Scheveningen: C. Baak D. Baak-Baak Klein- en achter kleinkinderen en verdere familie Scheveningen. 26 oktober 1974 Duinstraat 2 Condoléancebezoek 's avonds van 7-9 uur Geen bloemen De rouwdienst zal gehouden worden donder dag 31 oktober te 1.30 uur in „De Vonk", Duin straat 4. waarna de teraardebestelling zal plaatshebben in het familiegraf op de Alge mene Begraafplaats aan de Kerkhoflaan. Aankomst aldaar te 2.30 uur. Heden ging onverwacht van ons heen, op 61- Jarige leeftijd, onze lieve zorgzame en hulp vaardige Man. Vader en Opa Jacob Gerrit Jan Zwaai Zijn leven en werken was ons en anderen een voorbeeld. Kerkwijk: J. waal-Solleveld Raamsdonk: Leo en Marian Chantal VoorschotenKees Kerkwijk. 26 oktober 1974 Hogehofstraat 1 Geen toespraken Bezoek 's avonds na 7 uur. De begrafenis is bepaald op woensdag 30 ok tober aanstaande om 2 uur op de algemene begraafplaats te Kerkwijk. ENIGE ALGEMENE KENNISGEVING „Veilig ln Jezus armen". Heden nam de Heere tot Zich, ons moegestre den Kind Hannie op de leeftijd van 38 jaren. H. A. van Heeren M. van Heeren-Sturrus Kinderen en kleinkinderen Dubbeldam, 27 oktober 1974 Haaswljkweg-W 72 Geen bloemen De begrafenis zal D.V. plaatshebben donder dag 31 oktober a.s. op de algemene begraaf plaats te Dubbeldam. Vertrek vanaf het sterfhuis te 11.15 uur. Psalm 116 4 en 7 (berijmd) Heden overleed zacht en kalm, toch nog on verwacht, onzer zeer geliefde Vrouw, Moeder, Groot- en Overgrootmoeder Jacoba de Niet-Pronk op de leeftijd van 81 jaar Uit aller naam: A. de Niet Scheveningen. 26 oktober 1974 Schelvisstraat 4 Liever geen bezoek aan huis De overledene is opgebaard in de rouwkamer „Atropos", Van Boetzelaerlaan 292. Bezoek uur dinsdagmiddag van 4-5 uur. Gelegenheid tot condoleren woensdagavond van 7-9 uur in de rouwkamer. De teraardebestelling zal plaatshebben donder dag 31 oktober om 1 uur op de Algemene Be graafplaats aan de Kerkhoflaan. Vertrek van de rouwkamer om 12.30 uur. Met droefheid geef ik u kennis van het over lijden van mijn lieve zorgzame Man Jacob Franken eerder weduwnaar van Ans J. A. van Nieuwkoop, ln de ouderdom van 81 jaar. C. D. Franken-Hasselaar. Dordrecht, 27 oktober 1974. Singel 118. Geen bezoek. Geen bloemen. Overeenkomstig de wens van de overledene zal de begrafenis in stilte plaatshebben. „Ik zal zo lang Ik leef bezingen in mijn lied, des Heren milde gunst, het werk aan ons geschied". Psalm 89 :1 In volle vrede ontslapen in haar Heer en Hei land onze lieve zorgzame Moeder en Oma. Zus ter, Behuwdzuster en Tante Susanna van Noort weduwe van Arie Hendrik de Snoo in de ouderdom van ruim 81 jaar. Krimpen a.d. Lek: J. W. van Dlllen-de Snoo A. van Dillen H.I. Ambacht: J. Zijderveld-de Snoo P. Zijderveld Blarlcum: A. M. Turèl-de Snoo F. J. Turèl H.I. Ambacht: W. de Snoo A. de Snoo-Zijderveld Corbyville (Can.)L. de Snoo A. de Snoo-v. d. Loon kleinkinderen en verdere familie H.I. Ambacht. 27 oktober 1974 Correspondentie-adres W. de Snoo. Vrouwgelenweg 45, H.I. Ambacht De rouwdienst zal gehouden worden woens dag 30 oktober a.s. in de „Open Hof" kerk, Schildmanstraat. Aanvang van de dienst om 11.45 uur, waarna de bijzetting in het familiegraf zal plaatsheb ben op de Algemene Begraafplaats aan de Achterambachtseweg. Vertrek vanaf de kerk om 12.15 uur. Aankomst op de begraafplaats om 12.30 uur. Gelegenheid tot condoleren en afscheidnemen van de overledene van 11.00-11.30 uur in de hal van de kerk. In volle overgave des geloofs, na een zware strijd ging van ons heen, onze Moeder en Oma Krina Looyé geboren Vader, op de leeftijd van 82 jaar. „Uw genade is mij genoeg" Gorinchem: A. Kroes-Looyé C. W. Kroes Veenendaal: A. Looyé J. Looyé-Klok Heenvllet: S E. Spaans-Looyé P. D. Spaans en Kleinkinderen. Veenendaal, 27 oktober 1974. Correspondentie-adres: Castor 24. Veenendaal. De teraardebestelling zal plaatshebben don derdag 31 oktober a.s. om 13.30 uur op de Al gemene Begraafplaats te Veenendaal. Vooraf zal een rouwdienst worden gehouden in de Gereformeerde Brugkerk aan de Kerke- wljk, aanvang 13.30 uur. Gelegenheid tot condoleren donderdag 31 ok tober van 15.30—16.00 uur in het bijgebouw van de Brugkerk. „Als God vóór ons is. wie zal tegen ons zijn" Rom. 8 31 b De Here nam, voor ons nog onverwacht, tot ich mijn lieve Man, onze lieve Vader, onze ge liefde Broer, wager en Oom Gerrit de Stigter op de leeftijd van 58 jaar. J. C. dq Stigter-Vermeulen Inke en Eddy Anneke H. A. Nuljens-de Stigter en verdere familie 's-Gravenhage, 27 oktober 1974 Loosduinsekade 362 Bezoek aan de rouwkamer Van Diemenstraat 167 dinsdag en woensdag van 18.00-19.00 uur. De dienst van Woord en Gebed zal worden ge houden donderdag 31 oktober om 10.30 uur in de Valkenboskerk, Loosduinsekade 359, waar na de begrafenis zal plaatsvinden om 11.30 uur op „Nieuw Eykenduynen", Kamperfoeliestraat 2A te 's-Gravenhage. Vertrek van de Valken boskerk om 11.15 uur. „Hij ls verlost. God heeft hem welgedaan". Heden nam de Here tot Zich, mijn lieve Man en onze lieve Vader Joannes B. Beereboom op de leeftijd van 68 Jaar. P. Beereboom-de Bruin Han en Winifred •s-Gravenhage, 27 oktober 1974 Weimarstraat 16 Bezoek aan de rouwkamer Van Diemenstraat 167, dinsdag en woensdag van 18.00-19.00 uur. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden donderdag 31 oktober om 15.00 uur in de aula van het crematorium „Ocken- burgh", Ockenburghstraat te 's-Gravenhage/ Loosduinen, waarna de crematie zal plaats vinden. "Gij hebt mijn ziel beveiligd door de dood" In Christus ontslapen onze lieve Man. Vader en Grootvader Reinder Abbringh op de leeftijd van 66 jaar. Groningen, 26 oktober 1974. Van Iddekingeweg 21. E. M. Abbringh-Vahl Biggekerke: A. M. Valderpoort- Abbringh G. M. Valderpoort Groningen: P. J. Abbringh H. Abbringh-ten Brink J. J. Abbringh C. J. Abbringh-ten Brink Nuenen: F. J. G. Abbringh M. H. T. Abbringh-Polee en kleinkinderen Op donderdag 31 oktober zal om 12 uur een rouwdienst worden gehouden in de aula van de begraafplaats Selwerderhof te Groningen- Noord, waarna de teraardebestelling zal plaats hebben. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in de ontvangkamer op de begraafplaats. Liever geen bezoek, geen bloemen. In vast vertrouwen dat Christus alles voor haar volbracht heeft, is heden na een kort stondige ziekte van ons heengegaan, onze lieve zeer zorgzame Moeder en Oma Zwaantje Elisabeth Schut weduwe van J. B. te Brake op de leeftijd van 76 Jaar. Psalm 23 Beekbergen :L. Th. te Brake AlmeloH L. te Brake A. te Brake-Doevendans G J. te Brake J. te Brake-Ibbenhorst E. Schoonebeek-te Brake G. T. Schoonebeek en kleinkinderen Almelo, 26 oktober 1974. Diepenbrockstraat 89. Corr.-adres: Molenkampspark 20a. Onze Moeder en Oma is opgebaard in de aula van het Prinses Ireneziekenhuis. Bezoek al daar dinsdag 27 oktober 's avonds van 7.15 tot 7.45 uur. De Uitvaartdienst zal worden gehouden woens dag 30 oktober a.s. des v.m. om 11.30 uur in de Pniëlkerk, Rembrandtlaan, Almelo, waarna de teraardebestelling zal plaatshebben op de Alge mene Begraafplaats aldaar om 12.30 uur. Belangstellenden worden verzocht hierbij aan wezig te zijn. Het valt ons erg moeilijk u te moeten vertel len dat Jan Christiaan-Albert Stikkers op 67-jarige leeftijd is overleden. Echtveld: Jet Stikkers Soest: Wil. Jan en Vera Stikkers U.S.A.: Bill en Jane Stikkers Alex en Lu Stikkers Tim en Marty Stikkers Helen Stikkers-Lindley Koudekerke. 25 oktober 1974. De Ruyterstraat 28. De begrafenis zal plaatsvinden op woensdag 30 oktober 1974 om plm. 14.00 uur op de be graafplaats te Koudekerke. Vooraf vindt een dienst plaats voor familie en belangstellenden in de Herv. Kerk te Koude kerke. aanvang 13.15 uur. Geen bezoek aan huis Geen toespraken. HENRIETTE BEUKERS Staj? voor stap In vele technieken Dit geweldige boek uit de Ariadne Handwerk Bibliotheek is als het ware een complete cursus voor het zelf ontwerpen en maken van wandkleden. Eenvoudige voorbeelden tonen wat compositie is. Hoe eenzelfde mo tief er ln verschillende technieken uitziet Het ophangen en afwerken van het wandkleed. Het zelf maken van materialen. Het vergro ten en verkleinen van tekeningen enz. Een praktische handleiding met 90 foto's, waar van 20 ln kleur en een aantal tekeningen. Groot formaat Gebonden 17,50. OOK IN DE ARIADNE HANDWERK BIBLlOTHEEKi Lis Paludan Borduur met plezier Een schitterende collectie voorbeelden van wat men allemaal met vrolijke lapjes en res ten kleurige wol In verschillende technieken kan doen. Met foto's en tekeningen, 17,50 Hilda Ritter Joegoslavisch borduren Fraaie volkskunstmotieven om te borduren. Met exact uitgewerkte tekeningen en voor beelden hoe de oude patronen opnieuw toe gepast kunnen worden. Met foto's, 17,50* Tonny Schutten Weef met plezier Aan de hand van grote en kleine weefwer ken worden allerlei mogelijkheden en de problemen die zich bij de arbeid kunnen voordoen duidelijk beschreven. Met foto's en tekeningen, 17,50 Henriette Beukers Groot perzisch ajourboek Ruim vijftig voorbeelden van verschillende steken en variaties erop. Perzisch ejour. een borduurtechniek waarmee prachtige mo tieven en randen vervaardigd kunnen wor den. Met veel foto's en tekeningen, ƒ17,50 Verkrijgbaar bij uw boekhandel f.K ZOMER &KEUN1NG *J£IWAGENINGEN Smeedt het ijzer alt het heet It. Het recht van de werknemers op medezeggenschap, op mondig heid wordt door vrijwel niemand meer ontkend. De democratie klopt aan da poorten van het bedrijfsleven. Werkgevers en werknemers sa men moeten dear vorm aan geven. De christelijke vakbeweging werkt daaraan van harte mee, omdat zij uitgaat van de gelijk waardigheid van alle mensen in evangelische geest Daarvoor hebben we alle krach ten nodig, leder, die op deze manier wil meewerken aan ver nieuwing van de samenleving, hoort erbü. Meldt u daarom ook aan bij: Hsden ontsliep in de hope des eeuwigen levens, onze geliefde Zuster. Schoon zuster en Tante Adriana van Leeuwen Katwijk aan Zee, 27 okto ber 1974. Talmastraat 46. De overledene ls opge baard ln de rouwkamer, Zuidstraat 103 te Katwijk aan Zee, alwaar gelegen heid zal zijn tot condole ren woensdag 30 oktober as. "s avonds van 7-9 uur. Geen bezoek aan huls Geen bloemen De rouwdienst zal gehou den worden donderdag 31 oktober as. des nam. 2.30 uur ln de aula van de be graafplaats 'Dulnrust' aan de Parklaan te Katwijk aan Zee. waarna de ter aardebestelling aldaar zal zal plaatsvinden. Na de teraardebestelling ls er nog gelegenheid tot condoleren ln de aula van de begraafplaats. Voor de vele blijken van me deleven tijdens de ziekte en bij het overlijden van onze lieve Man. Vader. Behuwd-. Groot- en Overgrootvader Gerrit Jan Lensink betuigen wij hierbij onze har telijke dank. Namens allen, T. J. Lenslnk-Wenslnk. Aalten. oktober 1974. Bij ons middelgroot ziekenhuis kan binnenkort een hoofd van de afdeling Opname worden geplaatst. Voor deze functie gaan onze gedachten uit naar een ervaren verpleegkundige met EHBO- (bijvoorbeeld GGD) ervaring, die tevens administratief goed onderlegd moet zijn. Naast de dagelijkse leiding over 7 k 8 medewerkers is het hoofd van deze afdeling verantwoordelijk voor een efficiënte planning van het opnamebeleid. Goede contactuele eigenschappen zijn een vereiste. Salaris en rang volgens gemeentelijke regeling zijn afhankelijk van opleiding en beroepservaring. Het ziekenhuis ls aangesloten bij het Algemeen burgerlijk pen sioenfonds. Bij het zoeken naar geschikte woonruimte wordt medewerking verleend. Sollicitaties en/of verzoeken om inlichtingen te richter aan de afdeling Personeelszaken. Jnlviplnnol Vlaarriinnan Holysingel 3 Vlaardingen Tel. 010-34 56 66.

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 12