A X 4 bronovo-nebo Wereld in vlammei Familieberichten Plantengids Kookboekjes HET NEUSJE VAN DE ZALM f3,50 TE HUUR: 4-kamer flat Er bestaat een middel dat aambeien doet wegschrompelen ROTTERDAM 'Johannes Calvijn' docent lichamelijke oefening Serviceflat 'ROSSINI' ADJUNKT DIREKTRICE WONING BESCHIKBAAR! all-round ijzerwerker/ aanbouwer SCHEEPSWERF „DE DAGERAAD" B.V. HOOFD AFDELING PATIëNTENOPNAME DIACONESSENHUIS LEIDEN Producto B.V. chef order- en faktureerafdeling TE KOOP te BODEGRAVEN TERRASWONINGEN verpleegkundigen 3 ASSISTENTE PERSONEELSADMINISTRATIE TROUW/KWARTET ZATERDAG 19 OKTOBER 1974 D30/R] Elke WERKDAG behalve zaterdags bestaat er 's avonds tot acht uur gelegenheid tot het telefonisch opgeven van familieberichten, die nog de volgende ochtend moeten worden geplaatst. Dit kan uitsluitend onder no. 020 - 220383. Ook op ZONDAGAVOND is dit mogelijk, maar dan van ZES tot ACHT uur. Na dit tijdstip is geen opgave van advertenties meer moge lijk. ATTENTIE! U gelieve steeds duidelijk op te geven in welke bladen u de advertentie wenst te plaatsen (Trouw, Het Kwartet) of in de gehele Christelijke Pers (Trouw Het Kwartet), alsmede de gewenste breedte. GETROUWD Dr. J. L. de Jager en Jeske van Roosmalen Rotterdam, 18 oktober 1974. Dankbaar en blij hopen wij D.V. op dinsdag 29 ok tober a.s. met onze Ouders en Grootouders K. Voogt J. Voogt-Bakker hun 50-Jarig huwelijksfeest te vieren. ZIJ, die h enwlllen gelukwensen, zijn van harte wel kom op dinsdag 29 oktober a.s. van 16.30 tot 18.00 uur ln een der zalen van de Pelgrimskerk, Van Bos- hulzenstraat 560 te Amsterdam-Buitenveldert. Hun kinderen en kleinkinderen Amsterdam, Vlletstraat 20. Op 22 september 1974 was de heer J. Brouwer 50 jaar onafgebroken werkzaam bij: Wed. Feenstra en Zonen b.v. Ter gelegenheid hiervan bieden wij U de mogelijk heid tot felicitatie op 25 oktober 1974 van 16.00 tot 18.30 uur in de Jurrlaan Kokstraat 175. Den Haag, oktober 1974. Sumatrastraat 250252. Kom tot Mij, allen die vermoeid en belast zijt en Ik zal u rust geven. Math. 11-30 God nam op Zijn tijd tot Zich onze lieve Vader en Opa Jan Adrianus Snikkers weduwnaar van Magdalena Meljboom op de leeftijd van 73 jaar. Maasdam: P. van der Star-Snikkers P. van der Star Pernis: J. Snikkers E. R. Snikkers-Sekeris en Kleinkinderen Pernis, 17 oktober 1974 Corr.adres: Pastoriedijk 235 De overledene is opgebaard ln de ropwkamer van het bejaardencentrum Het Havenlicht. Velsenaerstraat 4 te Pernis. Gelegenheid tot rouwbezoek aldaar zaterdagmiddag van 3-4 uur. De rouwdienst zal gehouden worden maandag 21 oktober a.s. om 10.30 uur ln Het Havenlicht, waarna de bijzetting in het familiegraf zal plaatshebben op de algemene begraafplaats te Pernis. Vertrek vanaf Het Havenlicht om 11.00 uur. Heden nam God nog onverwachts tot Zich Zijn kind, mijn zorgzame Vrouw, onze Moeder en Oma Cornelia Buitelaar-van Boven ln de leeftijd van 54 Jaar. A. Buitelaar Hanneke en Rias Erik Hans Wim Elly en Jan Dordrecht, 18 oktober 1974. Steven Wiegmanstraat 11. Geen bloemen Geen bezoek aan huis De overledene ligt opgebaard ln het rouwcen- trum. Kon. Wilhelmlnastraat 48. -Gelegenheid tot bezoek aldaar maandag a.s. van 18.45—19.30 uur. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden dinsdag 22 oktober a.s. op de Algemene Begraafplaats te Dordrecht (Ingang Nassauweg) om 11.30 u. Vertrek vanaf het woonhuis om 11.15 uur. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren ln de ontvangkamer van de aula. Heden nam de Heere geheel onverwacht uit ons midden weg onze geliefde Broer, Zwager en Oom Cornelis Terreehorst op de leeftijd van 68 jaar. Uit aller naam A. Terreehorst Rotterdam, 16 oktober 1974 Spangesekade 53b De overledene is opgebaard in de rouwkamer aan de Mathenesserlaan 470. Bezoek aldaar: zaterdagmiddag van 3.00 tot 3.30 uur. De begrafenis zal plaatsvinden maandag 21 ok tober a.s. om 3.00 uur op de begraafplaats van de Ned. Herv. Gemeente 'Oud-Kralingen', Kra- lingseweg 334 te Rotterdam. Voor uw hartelijk bewijs van deelneming cn medele ven betoond tijdens de ziekte, bij het overlijden en de begrafenis van onze geliefde Vader, Groot- en Over grootvader Jacob Bevelander weduwnaar van Machelientje Quaak, betjiigen wij u onze oprechte dank. Namens de familie: Adri Bevelander. Barendrecht, oktober 1974. Voordijk 316. Voor de vele blijken van hartelijk medeleven, na het overlijden van onze Broer, Zwager en Oom Jan Parlevliet betuigen wij langs deze weg onze bijzondere erkente lijkheid. Uit aller naam: D. Parlevliet Katwijk a/Zee, 19 oktober 1974. prieplassenweg 68. Voor uw medeleven met ons. na het overlijden van onze lieve Hans betuigen wij ouders, broer en zusters, u onze hartelijke dank. Fam. H. M. Dercksen- van Nes Detmarlaan 4, Ede. Heden overleed mijn zorgzame Man, onze Va der, Schoonvader, Opa, Grootopa, Broer en Zwager Jacob Noordzij geboren 4 maart 1891. Wie geloofd zal hebben en gedoopt zal zijn zal zalig worden. Rhoon: C. M. Noordzij- van der Waal Abcoude: Paul en Rie Noordzij Scheveningen: Ton en Tiemen Ottlnk Ede: Piet en Truus Noordzij Rhoon: Cok en David Sparreboom Rhoon: M. C. van der Waal Kleinkinderen, achterkleinkind en verdere familie. Rhoon, 18 oktober 1974. Julianastraat 1. Geen bezoek - Geen bloemen - Geen toespraken Gelegenheid tot condoleren woensdagmiddag van 1.302.00 uur in de Gereformeerde Kerk aan de Kleidijk te Rhoon. De rouwdienst zal DV worden gehouden woens dag 23 oktober a.s. 2 uur in de Gereformeerde Kerk, waarna de begrafenis zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats te Rhoon. Vertrek vanaf de Gereformeerde Kerk om 2.30 uur. Makkum, 18 oktober 1974. "Want ik ben verzekerd, dat noch dood noch leven, noch engelen noch machten, noch heden noch toekomst, noch krach ten, noch hoogte noch diepte, noch enig ander schepsel ons zal kunnen scheiden van de liefde Gods, welke Is ln Christus Jezus, onzen Here". Romeinen 8 38 en 39. Heden overleed plotseling mijn innig geliefde Vrouw Johanna Catharina Monroy-Diepersloot op de leeftijd van 61 jaar. B. J. Monroy Turfmarkt 33. De rouwdienst zal gehouden worden op dins dag 22 oktober 1974, om 13.30 uur in de Ge reformeerde Kerk te Makkum. Gelegenheid tot condoleantie vanaf 13.00 uur ln de kerk. Na een kortstondige ziekte nam de Heer on verwacht tot Zich, mijn lieve Vrouw, onze zorg zame Moeder en Oma Jantje Kaspers op de leeftijd van 76 jaar. Gez. 49, enige gezangen. Vaste rots van mijn behoud. Groningen, 17 oktober 1974. Petrus Hendrikszstraat 16. A. J. Dik Amsterdam: J. E. Pias-Dik B. Plas Groningen: T. J. Dik J. Dlk-Noorman J. T. Dik E. J. Dik en kleinkinderen Geen bloemen Moeder is thuis opgebaard. De rouwdienst zal worden gehouden op dinsdag 22 oktober a.s. om 11.00 uur in de aula op de begraafplaats „Selwerderhof" te Groningen, waarna de begrafenis aldaar zal plaats vinden. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis ln de koffiekamer op de begraafplaats. In volledige overgave aan de Heer is na een strijdbaar leven van ons heengegaan onze lie ve. zorgzame Man, Vader en Grootvader Pieter Ettema op de leeftijd van 59 jaren. Psalm 84 (oude berijming) Hoogkerk, 18 oktober 1974. Zulderweg 28. F. Ettema-Eeftingh Groningen: Willy van der Werf- Ettema Wiebe van der Werf Wiebe Peter, Geraldine Alphen ad. Rijn: Aly van Heuvelen-Ettema Dethmer van Heuvelen Feola, Dorine Veendam: Erny Ettema Tineke Ettema-van Dijken Angélica Assen: Janny Ettema De overledene is opgebaard in het gebouw „Algemeen Belang", Esdoornlaan 187 te Gro ningen. Condoleantiebezoek maandag 21 oktober van 19.00—20.00 uur. De teraardebestelling is bepaald op dinsdag 22 oktober om 14.00 uur. Vooraf samenkomst ln het gebouw „Elim" te Hoogkerk om 13.15 uur. Enige en algemene kennisgeving. Heden nam de Here geheel onverwacht tot Zich onze lieve Moeder Geertje Hollanders-Kandou op de leeftijd van 65 jaar. Voor alles heeft zij gestreden voor recht en vrijheid. AmsterdamP. G. Hollanders C. C. M. Hollanders-Fritscheij Enschede, 18 oktober 1974. ..De Merelhof". Correspondentie-adres: Kempering 511, Am sterdam-Bij lmermeer. De begrafenis zal plaatsvinden maandag 21 oktober op de Oosterbegraafplaats om 11.30 uur. Vooraf wordt er een dienst gehouden ln de aula Hervormde Gemeente, Varviksingel 141, aanvang 10.45 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de koffiekamer op de begraaf plaats. D«. Hans Bouma HOOP DOET LEVEN Alles wordt nieuw! De hoop dia de christen leven doet. Overwegingen van bijbelge deelten die Inspireren en be moedigen met betrekking tot de toekomst Goede woorden voor deze tijd. Bij elk hoofdstuk een passend lied van de predjkant-dichter Hans Bouma. IN DE HORIZONREEKS f7,90 Verkrijgbaar In de boekhandel ZOMER KEUNING WAGENINGEN Oleg Polunin TOOT Europa meer dan 1000(1) kleurenfoto's Dit is de ideale gids voor Iedere natuurliefhebber. Het boek telt meer dan 1000 schitterende kleurenfoto's en gedetailleerde beschrij vingen van In Europa In het wild voorkomende planten en bloemen. Het ligt bQ uw boekhandel tarlnzageents koop. 335 bladzijden In veelkleurig omslag f 28,5Q Uitgegc met het ijfclZOMEH KEUNIN9 .JPWACQflNOEN Uitgegeven in samenwerking met het Wereld Natuur Fonds Een assortiment van de beste recepten, bijeengebracht ln handigs boekjes. Leuk geïllustreerd en met kleurrijk omslag. van BEN J. KUYPER: 50 heerlijke soepen 50 kaasgerechten 50 hartige hapjes 50 gebakrecepten 50 kipgerechten 50 pasta-recepten 50 heerlijke desserts 30 fonduerecepten 50 barbecue-recepten 50 frituurrecepten 50 visgerechten 50 fruitgerechten 50 heerlijke 6alades 50 koude voorgerechten 50 saus recepten 50 vleesgerechten 50 eenpansmaaltijden 50 elergerechten 50 ijsgerechten 50 rauwkostgerechten 50 streekgerechten 50 gevogelte-recepten 50 lekkere boterhammen 250 dranken en drankjes 50 borrelhapjes 50 warme voorgerechten 50 grill-recepten 50 lekkere koekjes Lekker eton op z*n Spaans Lekker eten op z'n Oostenrijks Lekker eten op z'n Indisch Lekker eten op z'n Balkans Lekker eten op 2'n Frans Lekker eten op z'n Scandinavisch van WINA BORN: Vlees- en vlsfondus's 40 paté-recepten 250 goeds wijnen 75 fijns kazen 50 groenterecepten per deeltje Verkrijgbaar tn de boekhandel Meer deeltjes zijn ln voorbereiding Zomer Keuning Wageningen aan de Diepenbrockweg (zonder cv.). Huurprijs incl. service 267.50 per maand. Eventueel met autobox 37,- per maand. Te bevragen: Expl. Mij. GROENENDIJK, Krommedijk 133, Dordrecht, telef. 078-35838. Goed nieuws voor mensen met aambeien. Pyn kalmeert. Jeuk stopt. Zwelling verdwijnt. schrompelen ook hardnekkigs aambeien. Sperti Preparation H is mild en ontsmettend. Voor dlrekte, snelle, afdoende behandeling van aambeien is er maar één middel: Sperti Preparation H zalf en zenmen.^,.^, De wetenschap kent tegen woordig een middel dat de bij zondere eigenschap heeft aam beien te doen 'wegdrogen'. De pijn stopt. De zwelling ver dwijnt. Dit middel heet Sperti Preparation H* Met Sperti Preparation H var- CHRISTELIJKE SCHOLENGEMEENSCHAP Mare 67, postbus 91014, telefoon 010-190558. Gevraagd voor zo spoedig mogelijk wegens ziekte: Ook naar een gedeelte van dit aantal uren kan men solliciteren. Alleen sollicitanten met een Protestants- Christelijke levensovertuiging kunnen voor een benoeming in aanmerking ko men. Sollicitaties bij de rector, dr. W. K. Walstra, die desgewenst inlichtingen verstrekt. TE VOORSCHOTEN vraagt voor spoedige indiensttreding (leeftijd 35 tot ca. 45 jaar) Vereist is het bezit van: VERPLEEGDIPLOMA A Een zeer comfortabele flat is voor haar beschikbaar. Flat „Rossini" is zowelwat omgeving als verbinding betreft gunstig gelegen in de „Randstad". Iedere ONGEHUWDE vrouw die meent voor deze funktie geschikt te zijn, wordt verzocht onder opgave van verlangd salaris en alle verdere gegevens die voor de keuzebepaling van belang kunnen zijn aan de direktrice mevr. W. Th. A. M. Hendriks-van Muyden, Rossinidreef 1, Voorschoten, tel. 01710-4760, hun brieven te richten. Wij hebben binnenkort voor een na gebleken geschiktheid een woning beschikbaar Schriftelijke sollicitaties te zenden aan. Postbus 1 Woubrugge Het Diaconessenhuis in Lelden roept sollicitanten op voor de funktie van Haar/zijn taak omvat in hoofdzaak de plan ning voor het bezetten van de patiëntenbed den. Bekendheid met de medische terminologie is vereist. Ervaring in ziekenhuiswerk strekt tot aan beveling. Leeftijd: boven 28 Jaar. Verzoeken om inlichtingen en sollicitaties te richten aan het hoofd personeelszaken, Mw. M. Siemer, Houtlaan 55, Lelden. Tel. 071- 53943. 3 Handelmaatschappij Verkoopmaatschappij van merkartikelen voor grootverbruikers, deel uitmakend van het Unilever-concern, zoekt voor zo spoedig mogelijke indiensttreding een Funktie-inhoud De chef geeft leiding aan een team van 6 personen en werkt mee op de order- en faktureerafdeling, waar dagelijks de orders gereed gemaakt worden voor komputerverwerking. Een juist en volledig konditiebestand, alsmede een goede kartotheek zijn daarbij essentieel. De input-output kontrole vindt dagelijks plaats. Vereisten Tenminste HAVO en MBA of gelijkwaardigeopleiding. Bekendheid met automatisering. Leeftijdca. 30 jaar. Uw sollicitatie kunt u richten aan Handelmaatschappij Producto B.V., 's-Gravelandseweg 555 te Schiedam t.a.v. de heer P. van Wijngaarden, met wie u zich ook telefonischïn verbinding kunt stellen. Tel. 010 - 70 41 33. PR0.009 In het uitbreidingsplan "BODEGRAVEN-ZUID" zijn aan en nabij de DRONENSINGEL in aanbouw een aantal zeer fraai gesitueerde grote en luxueus af (e werken grote woon-eetkamer (ca. 33*6 m2) met moderne open keuken 4 slaapkamers (w.v. 1 met vaste wastafel) 2 toiletten badkamer met ligbad dakterras (ca. 20 m2) veel kastruimte Alle woningen worden voorzien van een c.v. en tevens van een warmwater-installatie. Koopsommen v.a. 118.000,zonder verdere kosten. Desgewenst zeer ruime financiering beschikbaar. VRIJE VESTIGING Voor inlichtingen en tekeningen, dinsdag, donderdag en zaterdag van 13.3016.30 uur in het verkoopkantoor op heJ, bouwplan en bij B.V. UMACO, (Dir. W. J. v. Vliet, mak. o.g., Wilhelminapark 58,L. Utrecht, telefoon (030) - 511321. Na 19.00 uur 02150-55982. STICHTING In het prot. chr. Nebo-Ziekenhuis te Scheveningen (135 patiënten) is plaats voor op één van de volgende afdelingen: interne afdeling (39 patiënten) Zij, die over ervaring beschikt in het verplegen van interne patiënten, kan aangesteld worden als verpleegkundige A chirurgische afdeling (49 patiënten) diverse specialismen (46 patiënten) Graag horen wij waar uw voorkeur naar uitgaat. Wij werken met een vorm van groeps- verpleging. Ook zijn enkele part-time mogelijkheden aanwezig in de vorm van 2 3 avonden per week. van 18.00 tot 23.00 uur. 1 x per 3 weken weekenddienst. Inlichtingen en sollicitaties bij zr. J. M. van Dijk, adjunkt-direktrice, Scheveningse weg 106, 's-Gravenhage, tel. (070) 512171. lie W BILLY GRAHAM A adding voor «tn wereld in nood. Een rake analyse van onze hachelijke aituatii een ernstige oproep tot ttrugkeer tot God. Met kracht komt Billy Graham In lagen de hedendeegse moraal, de zg. moderne theologie en de afgoderij met rm techniek en de eeka. Een Indrukwekkend boek, vol bijbelse getuigenissen opwekkingen «19 d derttrfgbaar ln do boekhondi 30drUKll£i« mMbook van Zomer Keuning - Wageningr De Protectants Christelijke Stichting voor verpleging van bejaarden en langdurig zieken te Amsterdam, waarvan uitgaan de verpleeghuizen Horizont en De Poort, vraagt op korte termijn dte de gehele personeelsadministratie bijhoudt, ziekmeldingen verzorgt en assisteert bij de salarisadministratie. Zij moet tevens waar kunnen nemen voor de dlrektie-sekretaresse. Vereist: Mavo-niveau, goede typevaardigheid, grote accuratesse. Voor iemand die goed met mensen om kan gaan, is dit een zeer aantrekkelijke en afwisselende baan. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de economisch adjunkt-direkteur, de heer H. Kuiphof, Hugo de Groot kade 20, Amsterdam. Mondelinge inlichtingen bij de heer H. Lassing, hoofd personeelsadministratie, tel.:020-82.63.05. SS De krant leest voor 't nieuws Het grote nieuws Cyprus tot Dent En 't kleine nies verloving, uitverkoop, pe vriend gezocht fiets aangebodf Ja, zo is 't tocl De krant is nooit i

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 14