C&Avertelt: FAMILIEBERICHTEN Er De jaloerse koning. jr was eens 'n oude, jaloerse koning die 'n beeldschone dochter had. Hij was zo jaloers, dat zijn dochter nooit afspraken mocht maken met prinsen. Sterker nog. Elke prins die zelfs in de buurt durfde te komen werd opgepakt en meteen in de gevangenis gegooid. De gevangenissen zaten dan ook barstens vol, want steeds was er wel weer 'n prins die 'n kansje waagde. Op 'n dag stond er 'n knappe prins voor de deur. „Wat moet je", zei de koning bars. „Je weet, als je voor mijn dochter komt kun je meteen rechtstreeks door naar de gevangenis". „Wel nee", zei de prins. „Ik heb juist iets om u te helpen tegen al die opdringerige prinsen". „Kom binnen", zei de koning. „Vertel op". „Ziet u deze hoed" zei de prins. „Dat is 'n toverhoed" Als u die de prinses opzet wordt ze onzichtbaar. Dan zijn alle problemen de wereld uit want niemand kan dan nog zien hoe mooi ze is en u heeft eindelijk rust!" „Prachtig" zei de koning. „Dat doen we meteen." Ze gingen naar de kamer van de prinses. De prins knipperde even met zijn ogen want ze was nog mooier dan hij gedacht had. De koning zette de prinses de hoed op en jahoor ze werd meteen onzichtbaar. „Ik ben heel tevreden" zei de koning, „Hoe kan ik je belonen?" „Nee hoor" zei de prins. „Laat maar, graag gedaan." Buiten gekomen liep hij nog 'n eindje door tot hij uit het zicht was. Hij ging in het gras zitten en opeens werd het gras naast hem ook plat. Net alsof er iemand op ging zitten. „Zet je hoed nu maar weer af" zei de prins P" C&dl U tbck hwïdeii^i! TROUW/KWARTET WOENSDAG 16 OKTOBER 1974 Elke WERKDAG behalve zaterdags bestaat "s avonds tot acht uur gelegenheid tot het telefonisch opgeven van familieberichten, die nog de volgende ochtend moeten worden geplaatst. Dit kan uitsluitend onder no. 020 - 220383. Ook op ZONDAGAVOND is dit mogelijk, maar dan van ZES tot ACHT uur. Na dit tijdstip is geen opgave van advertenties meer moge lijk. ATTENTIE! U gelieve steeds duidelijk op te geven ln welke bladen u de advertentie wenst te plaatsen (Trouw, Het Kwartet) of ln de gehele Christelijke Pers (Trouw Het Kwartet), alsmede de gewenste breedte. Op 26 oktober a.s. is het 25 jaar geleden dat onze Ouders C. D. de Graaf D. de Graaf-Passchier ln het huwelijk zijn getreden en we hopen dit op die dag blij en dankbaar te herdenken. Gelegenheid tot feliciteren: zaterdag 26 oktober a.s. van 17-18.30 uur in „Treslong" (Tulpenzaal), Weere- stelnstraat 8, Hillegom. Coby en Adrl Frits en Ineke. Sassenheim, 12 oktober 1974. Kagerpleln 512, Sassenheim. RECTIFICATIE Rom. 8: 38-39. Heden nam de Heer tot Zich na een smarte lijk doch moedig gedragen lijden onze lieve Zuster en Schoonzuster Alida Lina de Jongste op de leeftijd van 58 jaar. Berkel (Z.-H.): B. P. de Jongste J. P. de Jongste-Huibers Rotterdam. 12 oktober 1974. Van Beethovensingel 26b. Corr.-adres: Penninghlaan 17, Berkel (Z.-H.) Aan huis geen bezoek Gelegenheid tot bezoek dinsdagavond van 7 7.30 u. en woensdagavond van 88.30 u. in de rouwkamer „Silentium", Mathenesserlaan 486. De bijzetting in het familiegraf op de algeme ne begraafplaats ..Crooswijk" zal plaatsheb ben donderdag 17 oktober, na aankomst in de kapel om 10.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis tn de aula van de Messiaskerk, De- buisylaan 19 (eindpunt lijn 4 Hillegersberg). Vandaag werd mijn lieve Man, onze fijne Vader Roelof Visser door de Heer geroepen. HIJ werd 51 Jaar. Nelly M. Visser-Oostlander Kees Hclma. Alphen aan den Rijn. 14 oktober 1974 Schuberthof 9. Geen bezoek aan huis Geen bloemen. De rouwdienst wordt gehouden op vrijdag 18 oktober om 12.00 uur in de Goede Herderkerk, Ten Hormsenstraat te Alphen aan den Rijn, waarna de begrafenis plaats heeft op de Oos terbegraafplaats. Aankomst aula 13.00 uur. Er is gelegenheid om deelneming te betuigen vóór de rouwdienst, vanaf 10.30 uur in de Ge meentezaal van de Goede Herderkerk. Bestuur, leden en personeel van de Vereniging voor Christelijk Schoolonderwijs te Alphen aan den Rijn geven met verslagenheid kennis van het overlijden van haar Penningmeester, de heer R. Visser Dankbaar gedenken wij zijn waardevol werk voor onze vereniging, dat hij zo van harte deed ln het belang van de vorming en opvoe ding van de schooljeugd. Moge mevrouw Visser en haar kinderen nu en in de dagen die komen ervaren dat God hem zeer nabij is. Op vrijdag 18 oktober 1974 zal in de Goede Herderkerk een dienst van Woord en Gebed worden gehouden, aanvang 12 uur: daarna zal de begrafenis plaatsvinden op de Ooster begraafplaats te Alphen aan den Rijn. Aankomst aula 13 uur. Er is gelegenheid om deelneming te betuigen vóór de rouwdienst, vanaf 10.30 uur. in de Gemeentezaal van de Goede Herderkerk. Alphen aan den Rijn, 14 oktober 1974. Voor het bestuur: W. van Zwleten, secretaris J. Pons. voorzitter; Bestuur, collega's en leerlingen van de Chris telijke Scholengemeenschap BENEDEN-MAAS te Vlaardingen geven diep geschokt, kennis van het overlijden van de Heer R. Visser Hoewel hij slechts kort als docent aan de school verbonden was. voelen wij zijn heen gaan als een groot verlies. Namens de Scholengemeenschap, P. Roelfzema. Vlaardingen. 14 oktober 1974 Psalm 42 1 (oude berijming). Het behaagde de Here op te nemen ln Zijn Heerlijkheid Zijn moegestreden kind, onze lie ve dierbare Zus en Tante Mar Moes den goeden strijd gestreden, den loop beëindigd, het geloof behouden. de kroon der rechtvaardigheid dragende! 2 Tim. 4 7 en 8. Diemen Onderdendam 's-Gravenhage: Deventer: H. Moes A. G. Moes-Doeksen A. Appelo-Moes D. Appelo N. Moes A. Moes H. Ordelman-Moes Neven en nichten Zwartsluis, 14 oktober 1974. De Botter 1. Thuis liever geen bezoek De rouwdienst zal D.V. plaatshebben vrijdag 18 oktober a.s. om 14.00 uur in de Gerefor meerde Kerk aan het Singel, waarna de begra fenis zal plaatshebben. Na afloop gelegenheid voor condoleantie ln gebouw „Vrede". „Mijn genade is u genoeg". Op Zijn dag nam de Heere, voor ons onver wacht. tot Zich, mijn innig geliefde Man. onze lieve en zorgzame Vader, Behuwdvader, Groot vader, Broeder, Zwager en Oom Willem Leendert Koppenhol echtgenoot van N. J. Mastenbroek op de leeftijd van 75 jaar. Rijswijk: N. J. Koppenhol- Mastenbroek H. C. J. Eggermont- Koppenhol J. P. M. Eggermont Huizen N.H.: J. L. W. Koppenhol T. Koppenhol-Okkerse Nelienke Martine Lenneke Rijswijk Z.H., 13 oktober 1974, Emmastraat 24. Geen bloemen. Gelegenheid tot condoleren van 3-5 en 7-9 uur. De rouwdienst wordt gehouden op D.V. don derdag 17 oktober om 1.30 uur ln het gebouw voor Christelijke Belangen, Oranjelaan 26 te Rijswijk Z.H., waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden om circa 3 uur op de begraaf plaats Eikelenburg aan de Eikelenburglaan al daar. ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Want door genade zijt gij behouden. Efeze 2 8. Na een geduldig gedragen lijden nam God he den van ons weg mijn innig geliefde Man, onze zorgzame Vader, Schoonvader en Opa Willem Jongenotter in de leeftijd van 57 jaar. M. Jongenotter-Kramer Kinderen en kleinkinderen 's-Gravenhage. 14 oktober 1974. Isabellaland 201. Geen bloemen De overledene is opgebaard in „Het Rouwcen- trum", Van Diemenstraat 167. Bezoekuren van 5—7 uur. De teraardebestelling zal plaatsvinden vrij dag 18 oktober a.s. te 1 uur op de begraafplaats „Nieuw Eykenduynen", Kamperfoeliestraat 2a. Vertrek van Isabellaland 201 te ongeveer 12.15 uur. Het hoofdbestuur van de Industriebond CNV deelt met droefheid mede, dat op maandag 14 oktober 1974 is overleden de Heer W. Jongenotter Hij bereikte de leeftijd van 57 jaar en heeft de christelijke vakbeweging gedurende 17 Jaar ge diend als bode van onze organisatie. Dankbaar gedenken wij zijn arbeid die met grote trouw en toewijding werd verricht. Moge God zijn vrouw en kinderen de troost geven, die zij in de komende tijd nodig heb ben. De overledene is opgebaard in „Het Rouwcen- trum", Van Diemenstraat 167 te Den Haag. Condoléancebezoek woensdag en donderdag van 17.00—19.00 uur. Vrijdag 18 oktober a.s. wordt om 13.00 uur in de aula van de begraafplaats „Nieuw Eyken duynen", Kamperfoeliestraat 2a te Den Haag een rouwdienst gehouden, waarna de teraar debestelling plaatsvind. Industriebond CNV. C. van Dijk, voorzitter. F. de Vries, alg. secretaris. Geen toespraken en geen bloemen Eén ding is nodig. Lukas 10 vers 42. Het behaagde de Heere heden na een gedul dig gedragen lijden van ons te nemen mijn innig geliefde Vrouw, onze lieve, zeer zorg zame Moeder, Behuwdmoeder en Oma Aletta Hendrika van der Gugten- van Klaveren op de leeftijd van 65 jaar. Den Haag: N. van der Gugten D. M. van der Gugten M. C. van der Gugten- Markus Aletta P. van der Gugten M. H. van der Gugten- van Gulick Nico. Peter en Annetta Amsterdam: C. W. Ackers- van der Gugten F. Ackers Floris en Dennis Den Haag, 15 oktober 1974. Kaapseplein 137. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen De teraardebestelling zal plaatsvinden D.V. zaterdag 19 oktober a.s. om 9.30 uur op de begraafplaats „Nieuw Eykenduynen", Kamper foeliestraat 2a. Gelegenheid tot condoleren na de teraarde bestelling in één der ontvangzalen. Mattheüs 11: 28 e ontslapen or hoonzuster Aletta Hendrika van der Gugten- van Klaveren op de leeftijd van 65 Jaar. Soest: M. Udo A. Udo-V. d. Gugten Katwijk a/d Rijn: M. v. d. Gugten Rljnsburg: C. W. Blnnendijk- v. d. Gugten Lelden: J. H. Boelee K. Boelee-v. d. Gugten Rijnsburg: D. van Vliet A. van Vllet- v. d. Gugten Katwijk a/d Rijn: J. v. d. Gugten Katwijk a/zee: C. Glasbergen D. J. Glasbergen- v. d. Gugten Katwijk a/d Rijn: D. M. v. d. Gugten N. v. d. Gugten- Haasnoot C. v. d. Gugten M. v. d. Gugten- Haasnoot In Jezus ontslapen or lieve Broer. Zwager Oom Arend Mulder Dwlngeloo: R. Mulder Hollandscheveld: A. Kikkert Dwlngeloo: R. Mulder G. Mulder-Kikkert Neven en nichten Dwlngeloo. 15 oktober 1974. Brink 43. De begrafenis zal D.V. plaatshebben op zaterdag 19 oktober 1974 om 1.30 uur van uit de Geref. kerk te Dwlngeloo. ZIJ. die de overledene de laatste eer wensen te be wijzen worden verzocht om 12.45 uur aanwezig te zijn. Heden overleed, na een kortstondige ziekte in de gezegende ouderdom van 88 jaar in het St. Josef paviljoen te Gouda Schalk van Gangelen weduwnaar van Geertje de Wit. Zoetermeer: W. H. Bontenbal van Gangelen L. Bontenbal Reeuw!jk: W. Jongeneel Familie Abbekerk Klein- en achterkleinkinderen Zevenhuizen, 15 oktober 1974, „De Zevenster", Leliestraat 3. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het bejaardenhuis „De Zevenster" te Ze venhuizen waar gelegenheid is tot condoléan cebezoek op donderdag 17 oktober a.s. des avonds van 7.30 tot 8.30 uur. De teraardebestelling zal plaats hebben op vrijdag 18 oktober a.s. des morgens tussen 9.30 en 10.30 uur op de Algemene Begraaf plaats te Zevenhulzen. Heden nam God tot Zich, na een kort ziekbed, onze lieve Vader, Groot- en Overgrootvader Gerrit Hendrik Iliohan weduwnaar van Jaantje Brouwer in de gezegende ouderdom van 89 jaar. „Mijn genade is u genoeg" 2 Cor. 12 9. Uit aller naam: Fam. Iliohan. Eibergen, 13 oktober 1974 Eikenlaan 34. De begrafenis, waarbij U wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden donderdag 17 oktober om 14.45 uur op de Nieuwe Begraafplaats, Haaks- bergseweg te Eibergen. Vooraf om 13.30 uur wordt er een korte dienst gehouden in de Ned. Herv. Kerk te Eibergen. Gelegenheid tot condoleren woensdag 16 ok tober van 19.00 tot 20.00 uur ln de aula „Sa lem", J. W. Hagemanstraat 46 te Eibergen. Corr.adres: fam. J. Iliohan, Eikenlaan 34, Eibergen. Daar het voor ons onmogelijk is om ieder persoon te bedanken voor de belangstelling die wij perscfzit lijk en schriftelijk van u mochten ontvangen bi] overlijden van onze lieve Moeder en Grootmoedei Aaltje Maria van Egmond-de Raadt willen wij langs deze weg u allen hartelijk dan~ Kinderen en kleinkind! e Rijnsburg, 16 oktober 1974. mee de gri itt< fce groc eden van I Voor de blijken van belang stelling tijdens de ziekte en het medeleven ontvangen na het overlijden van mijn ge liefde Man en onze lieve Va der. Behuwdvader en Opa, de heer Jan IJsselstein S. G. IJsselstein-LagendlJk W. A. IJsselstein P. IJsselstein-Vlleger Jan en Ineke nu chili elk rnati elka niv egeri ional ding ar a: Dat iiona verk: verkl iafri: Modern sprookje om voor te lezen. V/. non APS he rte\ lem toer en. he en Voor 'n echte ouderwetse Sneeuwrijp en ijsvaardig in een koude winter 'n koket manteltje imitatie leren coat. Met kleurig van imitatie nappa. "bont" en 'n bloem-applikatie. Warm gevoerd en gegarneerd 122-146 met "bont". 98-116 50.- 'n Glansnummer uit de koliektic imitatie. Als leer verwerkt jack met steekzakken, ritssluiting en stoere "bonf'-kraag. Warm gevoerd. 86-116 50.- Speelse patchwork tinneroy broek die ijzersterk is. 86-116 25.- Te mooi om waar te zijn zo'n stoere jas van imitatie nappa in safari-stijl met warme "bonf'-kraag en lekker gevoerd. 122-146 80._ Palomino polyester pantalon, mooi én praktisch met gladde band waarin 2 handige ticketzakjes. 122-146 30.-

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 12