"9 tócA mogen we meedoen.. nationale kollekte geestelijk gehandicapten giro 1122 22 2 utrecht^ nt i,ra TROUW/KWARTET DINSDAG 15 OKTOBER 1974 FAMILIEBERICHTEN Elke WERKDAG behalve zaterdags bestaat er 's avonds tot acht uur gelegenheid tot het telefonisch opgeven van familieberichten, die nog de volgende ochtend moeten worden geplaatst. Dit kan uitsluitend onder no. 020 - 220383. Ook op ZONDAGAVOND is dit. mogelijK, maar dan van ZES tot ACHT uur. Na dit tijdstip is geen opgave van advertenties meer moge lijk. ATTENTIE! U gelieve steeds duidelijk op te geven in welke bladen u de advertentie wenst te plaatsen fTrouw. Het Kwartet) of in de gehele Christelijke Pers Trouw -t- Het Kwartet), alsmede de gewenste breedte. Mijn genade is u genoeg". Op Zijn dag nam de Heere. voor ons onver wacht. tot Zich, mijn innig geliefde Man. onze lieve en zorgzame Vader. Behuwdvader, Groot vader. Broeder. Zwager en Oom Willem Leendert Koppenhol echtgenoot van N. J. Mastenbroek op de leeftijd van 75 Jaar. Rijswijk: N. J. Koppenhol- Mastenbroek H. C. J. Eggermont- Koppenhol Huizen N.H.J. P. M. Eggermont J. L. W. Koppenhol T. Koppenhol-Okkerse Nelienke Martine Lenneke Rijswijk Z.H.. 13 oktober 1974, Emmastraat 24. Geen bloemen. Gelegenheid tot condoleren van 3-5 en 7-9 uur. De rouwdienst wordt gehouden op D.V. don derdag 17 oktober om 1.30 uur in het gebouw voor Christelijke Belangen. Oranjelaan 26 te Rijswijk Z.H., waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden om circa 3 uur op de begraaf plaats Eikelenburg aan de Eikelenburglaan al daar. Ps. 103 8 Berijmd. Het bestuur van de Ned. Herv. Evangelisatie op G.G. te Rijswijk Z.H. geeft met diepe ont roering kennis dat op de Dag des Heren plot seling uit zijn midden zijn voorzitter werd weg genomen, de Heer W. C. Koppenhol op de leeftijd van bijna 76 jaar. Wij gedenken in grote dankbaarheid hoe hij gedurende bijna 30 jaar met grote trouw en liefde aan het werk der Evangelisatie leiding heeft mogen geven. Rijkswijk Z.H13 oktober 1974. Het Bestuur Heden nam God tot Zich onze lieve Moeder en Omie Aletta Angenita van Welsenis- van der Horst op de leeftijd van 73 jaar. Hans en Wil Agniet Joost Hein Rotterdam. 12 oktober 1974. Freericksplaats 20 c. Corresp.adres: Troosterlaan 50, Utrecht. Geen bezoek Geen bloemen De rouwdienst wordt gehouden woensdag 16 oktober om 12.30 uur in de Hillegondakerk te Hillegersberg, waarna de begrafenis zal plaats hebben op de begraafplaats van de Ned. Herv. Gemeente aldaar. Gelegenheid tot condoleren in de kerk na af loop van de begrafenis. Gistermorgen hebben wij. in het crematorium „Daelwijck" in Utrecht, afscheid genomen van Henk Venema een goede vriend en een uitzonderlijk collega. Van 1968 tot 1973 maakte hij deel uit van onze redaktie. De menselijke bewogenheid die uit zijn tele visiereportages bleek en zijn warme persoon lijkheid zullen wij missen. Redaktie KENMERK Hilversum. 16 oktober 1974. „Zijn leven was Christus zijn sterven gewin". Heden nam God tot Zich, na een zeer korte ziekte, mijn lieve zorgzame Man en onze beste Vader en Grootvader Cornelis Mans velt op de leeftijd van 85 jaar. Wassenaar: L. M. Mansvelt-Mekking 's-Gravenhage: G. A. Dalhuysen-Mansvelt H. Dalhuysen Lenie, Lucie en Jan Schaesberg (Lmb.): M. Markenstein-Mansvelt J. Markensteln Micke en verloofde Lenie en verloofde Dirk Jan. Wassenaar. 11 oktober 1974 Gravestraat 8. Lieven geen bezoek aan huis. Geen bloemen. De rouwdienst is bepaald op woensdag 16 ok tober a.s. om 15 uur in de Dorpskerk aan het Plein te Wassenaar, waarna de teraardebestel ling zal plaatsvinden op de Ned. Herv. Be graafplaats aldaar. Na de teraardebestelling gelegenheid tot con doleren in de Dorpskerk. Niemand onzer leeft voor zichzelf, en niemand sterft voor zichzelf: want als wij leven, het is voor de Here, cn als wij sterven, het is voor de Here. Hetzij wij dan leven, hetzij wij sterven, wij zijn des heren. Romeinen 14 vers 7 en 8. Na een korte, ernstige ziekte nam God tot Zich mijn zorgzame Man. onze Vader en Groot vader Carel Willem van Herwerden op de leeftijd van 75 jaar. A. A. van Herwerden-Vissers G. M. Pouwer-van Herwerden I. A. Pouwer Nelleke Ike en Hans Gerdien Trudy Tj. N. van Herwerden-Kerkhof Henny Rotterdam. 13 oktober 1974. „De Borghave". Wilgenlei 638. Geen bezoek aan huis Gelegenheid tot. condoleren donderdag a.s. van 19.00 tot 20.00 uur in de Vredevorstkerk. Wil- genplaslaan 200 (hoek Teldersweg). De dienst van Woord eh Gebed zal gehouden worden vrijdag a.s. in de Vredevorstkerk om 11.00 uur. waarna de begrafenis zal plaatsvin den op de algemene begraafplaats „Croos- wijk" Aankomst aan de begraafplaats circa 12.05 uur. Na de plechtigheid is er nog gelegenheid tot condoleren in de kapel. Voor ons geheel onverwacht heeft de Heer tot Zich genomen Zijn kind, onze geliefde Broer en Zwager Carel Willem van Herwerden op de leeftijd van 75 jaar. Rotterdam: A. van Andel- van Herwerden J. J. van Herwerden D. van Herwerden- Jungerius Amsterdam: K. van Herwerden-Bonte Rotterdam, 13 oktober 1974. Oshawa, Canada: Met droefheid geven wij kennis van het over lijden van onze Vriend en mede-bestuurslid de Heer C. W. van Herwerden Met grote dankbaarheid zullen wij zijn toege wijdheid in omgang en samenwerking in her innering houden. Bestuur „Stichting Woonhuizen voor Ouderen" Bewoners, directie en personeel van Bejaardencentrum „Borgsate" Serviceflat „Borghave". Rotterdam, 13 oktober 1974. Plotseling werd uit ons midden weggenomen om met Christus te zijn en te rusten van zijn werken onze zeer geliefde en gewaardeerde Ouderling Carel Willem van Herwerden op de leeftijd van 75 jaar. Dankbaar gedenken wij de trouwe, nauwge zette arbeid die hij vele jaren lang en op veJ. lerlei wijze als ambtsdrager in onze gemeente heeft verricht. Wij zullen de kalme wijsheid van zijn frisse geest, waarmee hij ons zo zorgzaam dienst baar was voor zijn Heer. heel erg missen. Moge de vertroosting van het evangelie, waar in hij zo oprecht en daadwerkelijk geloofde, het vooral voor zijn vrouw zo schrijnend ge mis dragelijk maken. Namens de K.A.Z. van de Gereformeerde Kerk van Rotterdam-Hillegersberg-Schiebroek; drs. P. C. Meijer, praeses. mevr. Tj. van Herwerden-Kerkhof. scriba. Rotterdam, 13 oktober 1974. Op 13 oktober overleed onze zeer gewaardeer de oud-medewerker de Heer C. W. van Herwerden op de leeftijd van 75 Jaar. Wij zullen een dankbare herinnering bewaren aan zijn persoonlijkheid en zijn volledige inzet voor de belangen van onze vennootschap die hij meer dan 40 jaren heeft gediend. Chr. de Vries B.V. „Veilig in Jezus' armen". Heden nam de Heer tot Zich onze lieve Moeder, Oma en Oud-Omaatje Janke Swart-Bjjlsma weduwe van Harmen Swart, in de gezegende ouderdom van 91 jaar. Uit aller naam: A. Meijer-Swart 's-Gravenhage, 12 oktober 1974. Haags Hervorm Rusthuis „Oostduin", Goetlijfstraat 5. Correspondentie-adres: Drostendreef 26 Gelegenheid tot condoleren: dinsdag van 19.00 20.00 uur in de aula van het Rusthuis. De rouwdienst zal worden gehouden donderdag 17 oktober om 13.30 uur in de aula van het Rusthuis, waarna de begrafenis zal plaatsvin den om 14.30 uur op de Algemene Begraaf plaats aan de Sir Winston Churchill-iaan te Rijswijk (ZH). Vertrek van de aula van het Rusthuis om 14.10 uur. RECTIFICATIE Wentel uwen weg op den Heere en vertrouw op Hem, Hij zal het maken. God nam tot Zich. Zijn kind, mijn innig geliefde Man. onze onvergetelijke Vader en Grootvader Adriaan Verduyn op de leeftijd van 69 jaar. M. Verduijn-Looije Corry en Theo de Kok-Verduijn Piet en Plony Verduijn-v. Holst Jeanne en Jaap Tempel-Verduijn Koos en Wil Verduijn-Prins Arjaan en Joke Verduijn-Prins Senno en Leny Verduijn-Hofland en Kleinkinderen. Honselersdijk, 11 oktober 1974. Nachtegaalstraat 37. Gelegenheid tot. condoleren: maandag 14 ok tober a.s. in de zaal van de „Voorhof. Fazant laan. van 19.30-21.00 uur. De dienst van Woord en Gebed wordt D.V. gehouden op woensdag 16 oktober in de Geref. Kerk te Honselersdijk, aanvang van de dienst om 13.30 uur. De teraardebestelling zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Naaldwijk, om plm. 14.30 uur. De Heere heeft voor ons nog onverwacht thuisgehaald Zijn kind, onze lieve Moeder. Grootmoeder. Overgrootmoeder. Zuster, Be huwdzuster en Tante Jannetje Adriaantje Velthoen weduwe van W. den Ouden, in de ouderdom van 87 jaar. „Eén ding heb ik van den Heere begeerd dat zal ik zoeken: dat ik al de dagen mijns levens mocht wonen in het Huis des Heeren." Psalm 27 4 Rijsoord' N. Maaskant-den Ouden Slikkerveer: P. van der Steen den Ouden K. van der Steen Hoogerheide: J. den Ouden W. den Ouden-Rolloos Heerenveen: P. den Ouden K. den Ouden- van den Hout Dordrecht: H. de Ruiter-den Ouden C. de Ruiter Hoogerheide: A. den Ouden C.den Ouden-Bax Nw. Lekkerland: M. Twigt-den Ouden A. Twigt Zwijndrecht: A. A. Klerk-den Ouden H. Klerk klein-, achterkleinkinderen en verdere familie Ridderkerk, 14 oktober 1974. „De Riederborgh", Boksdoornstraat 2. Correspondentie -adres K. van der Steen, Pr. Hendrikstraat. 34 Geen bloemen. Moeder is opgebaard in de rouwkamer van „De Riederborgh". waar gelegenheid is tot rouw bezoek dinsdagavond van 20.00 tot 20 30 uur (ingang Burg. de Zeeuwstraat). De begrafenis zal D.V. plaatsvinden woensdag 16 oktober a.s., 15.00 uur. op de oude begraaf plaats aan de Graaf Willemlaan te H I. Am bacht. Rom. 8: 38-39. Heden nam de Heer tot Zich na een smarte lijk doch moedig gedragen lijden onze lieve Zuster en Schoonzuster Alida Lina de Jongste op de leeftijd van 58 jaar. Berkel (Z.-H.)B. P. de Jongste J. P. de Jongste-Huibers Rotterdam, 12 oktober 1974. Van Beethovensingel 26b. Corr.-adres: Penninghlaan 17, Rijswijk (Z.-H.). Aan huis geen bezoek Gelegenheid tot bezoek dinsdagavond van 7 7.30 u. en woensdagavond van 88.30 u. in de rouwkamer „Silentium", Mathenesserlaan 486. De bijzetting in het familiegraf op de algeme ne begraafplaats „Crooswijk" zal plaatsheb ben donderdag 17 oktober, na aankomst in de kapel om 10.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de aula van de Messiaskerk, De- bussylaan 19 (eindpunt lijn 4 Hillegersberg). Maar 's Heeren gunst zal over die Hem vrezen. In eeuwigheid altoos dezelfde wezen. Psalm 103 9. Heden behaagde het de Heere tot Zich te ne men na een geduldig gedragen ziekte, nog on verwachts, mijn innig geliefde Man en onze lieve zorgzame Vader, Grootvader, Broeder, Zwager en Oom Gerrit Wouter Vrolijk in de ouderdom van 77 jaar. J. Vrolijk-Den Heijer G. de Graaf-Vrolijk W. R. de Graaf Maarten Gerrit Wouter en verdere familie Scheveningen, 13 oktober 1974, Maststraat 46. Geen bezoek aan huis. Gelegenheid tot condoleren woensdagavond van 78.30 uur in de consistorie van de Be- thelkerk, Jurriaan Kokstraat 175. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden donderdag 17 oktober te 1.15 uur in bovengenoemde kerk. waarna de teraardebe stelling zal plaatshebben op de Algemene Be graafplaats aan de Kerkhoflaan. Aankomst aldaar te 2.30 uur. Heden nam de Heere tot Zich, tot onze diepe droefheid, mijn innig geliefde Man. de heer Jan Bravenboer in de gezegende ouderdom van 98 jaren. M. Bravenboer-van Wijnen en verdere familie Dordrecht. 13 oktober 1974, Reeweg-Oost 43. Liever geen bezoek Geen bloemen De begrafenis zal D.V. plaatshebben donder dag 17 oktober a.s. op de Algemene Begraaf plaats, vanuit de aula. Vertrek vanaf het sterf huis te 11.15 uur. De Heere bewaart de eenvoudige ik was uitgeteerd doch Hij heeft mij ver lost. Psalm 116 onberijmd. In volle overtuiging van haar geloof is na een lang durig geduldig gedragen lijden op 13 oktober in de eezc-gende leeftijd van 82 laar overleden, onze innig geliefde Moeder. Behuwd-, Groot- en Overgrootmoeder Constancia Geertruida Frederica van Duvvenbode- Wurtz weduwe van Leendert van Duyvenbode. Katwijk: Jac. van Duyvenbode T. van Duyvenbode- Hoek J. van Duyvenbode Z. van Duyvenbode- van Leeuwen Oegstgeest: A. van Duyvenbode R. van Duyvenbode- van der Mey Wassenaar: G. Plaatzer- van Duyvenbode P. Plaatzer Katwijk: D. van Duyvenbode T. van Duyvenbode- Klaassi Oegstgeest: L. van Duyvenbode E. van Duyvenbode- van Leeuwen W. van Duyvenbode klein- en achterkleinkinderen. Oegstgeest, 13 oktober 1974. Juffermansstraat 38. De overledene is opgebaard in het Rouwcentrum Van der Luit, Haagweg 31. Lei den. De rouwdienst is bepaald op woensdag 16 oktober a.s. om 3 uur in de 'Groe ne- of Willlbrordkerk' te Oegstgeest. waarna de be grafenis zal plaats vinden op de begraafplaats aldaar. Vertrek van hot Rouwcen trum om 2.40 uur. In de serie DE NATUUR IN KLEUREN Paula KohUumpl ALPEN- BLOEMEN IN KLEUREN In 242 schitterende kleurenfoto's toont Paula Kohlhaupt u de veelvormige schoonheid van de alpenflora. Zij fotografeerde alle planten op hun natuurlijke groeiplaats, op 1000 tot 3000 meter hoogte. In dit boek vindt u de namen en de belangrijkste botanische gegevens van al die bij zondere bloemen. Ook worden hun vindplaatsen vermeld. U treft hier een schat aan interessante bijzonderheden aan over deze merkwaardige bergflora, die altijd weer tot de mooiste ontdek kingen van de vakantieganger behoort. f29,50 Verkrijgbaar in de boekhandel ZOMER KEUNING WAGENINGEN twee X één, vijf x twee) Hert Een *ijk

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 12