Daling leerlingental in Oegstgeest geeft zorgen koeriers Diefstallen in Leid steeds brutaler Rijnsaterwoude gaat rioolrecht betalen telefoniste assistent accountant Detmers sloeg clubhui tennisvereniging open B. en W. willen wel rekening houden met vooruitzichten Fietsexcursie ging niet door Jongen valt zeven meter Sterk toernooi in nieuwe schaakcafé Ds. G. Bloemendaal 25 jaar predikant Rector Rotteveel met pensioen Ziekenverzorgei Getuigen gezoc administratieve kracht HEEMBLQEMEX B.V., ne toi TROUW/KWARTET DINSDAG 15 OKTOBER 1974 OEGSTGEEST Evenals 1973 kenmerkt ook 1974 zich in Oegstge est door een grote activiteit op het gebied van de scholenbouw. In het voorjaar werd het gymnastieklokaal aan de Kamperfoelielaan in gebruik genomen. De lagere scholen beschikken thans over vier goed ingerichte gymnastieklokalen. De bouw van nóg een gymnastieklokaal zou wenselijk zijn, doch gelet op de daling van het aantal leerlingen, zijn B. en W. van mening dat uitbreiding van het aantal gymnastieklokalen niet urgent is. De gebruiksmogelijkheid van de gymnastieklokalen is vergroot door de gymnastieklessen drie kwartier vóór het begin van de normale ochtendschooltijd te doen beginnen en na het einde van de middag schooltijd nog drie kwartier door te gaan. Hierdoor kan de gebruiksmo gelijkheid van een gymnastieklo kaal met plm. 30 pet. worden ver groot. Het is thans mogelijk dat elke klas van het lager onderwijs elke week anderhalf uur gymnastiek onderwijs ontvangt, waardoor aan de wettelijke eis wordt voldaan. Medio september werd zowel de nieuwe Jenaplanschool als de uit breiding van de Chr. school aan de Woningwetwoningen in Woubrugge niet te koop WOUBRDGGE B. en W. advise- ren de gemeenteraad wederom af wijzend te beschikken op het .ver zoek van een aantal inwoners om de door hen bewoonde woningwet woning te mogen kopen. In augus tus 1971 werd op een dergelijk ver zoek ook niet ingegaan. De toen aangevoerde argumenten gelden vol gens B. en W. ook nu nog. Onder meer wordt gesteld dat de steeds hogere huren, ook van de woning wetwoningen, het nog meer dan voorheen noodzakelijk maken rede lijk goedkope woningen in gemeen- tebezit te houden, teneinde bij het vrijkomen^van de woningen de fi nancieel minder draagkrachtigen aan woonruimte te kunnen helpen. VALKENBURG De verkeers- werkgroep Valkenburg-Katwijk or ganiseerde zaterdag een informatie- en excursieochtend. De heer J. P. Juffermans hield een inleiding over de onlangs verschenen nota van de verkeerswerkgroep en de heer H. A. Udo de Haes sprak over de aanleg van randwegen in het algemeen. Mej. A. C. M. Arends van de Werk groep Fiets uit Leiden ging in op een fietswegenplan voor het gebied Den Haag-Leiden en had als voor beeld een uitgewerkt plan voor Val kenburg en omgeving. Over de nota werd gediscussieerd. De excursie per fiets ging niet door. De belangstelling was gering en het regende, zodat besloten werd de fietsen maar te laten staan. Kamperfoelielaan in gebruik geno men. Laatstgenoemde school be schikt thans over 3 permanente en zes noodlokalen zal t.z.t. geschieden, de noodlokalen t.z.t. geschieden, doch B. en W. achten dit gelet op de goede staat waarin deze loka len verkeren thans niet urgent. Het stemt B. en W. tot tevreden heid dat het mogelijk was het vrij omvangrijke bouwprogram ma voor het onderwijs in de loop van ongeveer twee jaar geheel uit Tnhoild te voeren. de lagere scholen zal verminderen. Het bestuur van de Stichting Ka tholieke Scholen Oegstgeest heeft reeds besloten de Mariaschool lang zaam 'af te bouwen' en heeft dit jaar geen leerlingen voor het eerste leerjaar aangenomen. B. en W. zul len zich het komende jaar ernstig met dit probleem bezig houden en bezien welke maatregelen moeten worden genomen om de gevolgen zo goed mogelijk op te vangen. Op de uitvoering wachten nog: a. de eventuele bouw in Haaswijk; b. vervanging van de noodlokalen aan de Kamperfoelielaan door perma nente lokalen: c. het raadsbesluit tot stichting van een kleuterschool bij de Chr. lagere school aan de Kamperfoelielaan. Ondanks het steeds verder dalen van het aantal geboorten en als gevolg daarvan een te verwachten zeer sterke daling van het aantal kleuters dat een kleuterschool zal bezoeken, is indertijd voor de stich ting van deze school medewerking verleend. De aanvraag voldeed aan de wettelijke eisen en afwijzing was daarom niet mogelijk. Met prognoses voor de toekomst mocht daarbij geen rekening worden ge houden. B. en W. zijn echter van mening dat zij bij de uitvoering van dit raadsbesluit verplicht zijn wèl met deze prognoses rekening te houden. Vooral de cijfers over de laatste jaren vervullen B. en W. met zorg. Het aantal klassen van ZOETERWOUDE De 6-jarige Wilco Hocgervorst liet zich gister middag langs de leuning van een trap in het trappenhuis van een flat aan de Ambachtsherenweg naar be neden glijden. Hij verloor zijn even wicht en viel zeven meter naar be neden. waar hij met zijn hoofd op een betonnen vloer terecht kwam. In een coma werd hij naar een zie kenhuis in Leiden gebracht, waar artsen operatief ingrijpen noodzake lijk vonden. De toestand van de jon gen was gisteravond nog ernstig. B. en W. zijn voornemens wat meer aandacht te schenken aan de in houd van het onderwijs. Zij beden ken daarbij, dat hun in deze slechts een stimulerende en activerende taak is toebedeeld, maar deze wil len zij dan ook zo goed mogelijk vervullen. Zij verwachten in deze waardevolle adviezen van het schoolhoofdenconvent, het hoofd- leidstersconvent, de schoolraad en de leerprocescommissie. Tot nu toe heeft deze commissie zich moeten beperken tot het on derzoek naar een wenselijk taken pakket voor de schoolbegeleiding Gemeentelijke belasting baart L.T.B. zorgen ZOETERWOUDE Ruim 50 L.T.B.-ers waren in Ons Huis aan wezig toen waarnemend voorzitter H. J. v Nierop in zijn openings woord de spanningen van de laat ste maanden schetste. De protest- aktie in Leiden is goed geslaagd, meende hij. De nieuwe gemeente lijke belasting baart zorgen. Er is kontakt opgenomen met raadsle den. De grieven die er zijn kwamen tot uiting in de volgende voorstellen. Vrijstelling van vermogenbelasting voor min. 100.000, van het in iegen bedrijf belegd vermogen; be lastingvrije reservering van de ou dedagsvoorziening: investeringsaf trek van 10 proc voor onroerend goed en vervroegde afschrijving op roerende bedrijfsmiddelen: verho ging van de liquidatie-vrijstelling van 10.000 naar 20.000; soepele hantering van de hinderwet:, mini male gelijkstelling van de prijs van consumptie- en industriemelk. De heer A. van Leeuwen uit Delf- gauw sprak over de ontwikkelingen van de zulvelwereld in de toekomst. Hij zei dat men moet blijven pogen de EEG in stand tehouden. en een eventuele voortzetting van de aansluiting bij de Schooladvies dienst Leiden. Het advies is enkele dagen geleden aangeboden. LEIDEN Een geslaagd snel- schaaktoernooi omvatte het tweede gedeelte van de feestelijke opening van Leidens eerste schaakcafé. Een dikke vijftig man waren naar 't Parlement getogen, om daar de krachten op 'vlugger' gebied te me ten met vele anderen. De promin- ten van LSG en Philidor bleken bijna allemaal aanwezig te zijn. Een onverwachte ster van het veld werd LSG-er Mieremet, die onver stoord met een sterke concurrentie afrekende. Bij de herindeling in drie groepen (naar punten-totaal) bleek Mieremet koploper te zijn. Ook de volgende drie partijen bleef hij goed doorgaan, maar een slink se patgrap van clubgenoot Smout zorgde voor een onwenteling. De Philedor-man De Graaff en Baart profiteerden bekwaam van de wind in de rug en finishten met 12 uit 15 als gedeelde eerste. Ad v d Berg werd goede derde met 11 punten, gevolgd door Mieremet en Sikkel met 10,5. De tweede groep leverde zwak gestarte Pols met 10 punten. Ossewaarde en v. d. Wiel eindigden met 9 als tweede, Liem was met 8.5 vierde terwijl Bakker, Rentes en Klazer de vijfde plaats opeisen. In de C-groep eindigden Van Hal en v. d. Wijngaard bovenaan. NIEUWKOOP In de overvolle Remonstrantse Kerk herdacht ds. G. Bloemendaal 25 jaar predikant te zijn geweest. Hij begon in Nieuwkoop, waar hij van 1947 tot 1951 op de kansel stond. Daarna ging hij naar Sommelsdijk. In 1954 werd hij geroepen in Delft, waar hij nu nog werkt. Ds. Bloemendaal bepaalde zijn gehoor bij de tekst die hij bij zijn intrede in Nieuw koop. nu 25 jaar geleden, ook had gekozen, namelijk 2 Kor. 2: 7. 'Wij hebben deze schat in aarden vaten'. Na de dienst was er een receptie in De Rank. Mevrouw Slagmoolen- Roumen sprak namens de Nieuw- koopse Gemeente. Vierde lustrumfeest Pit Zoeterwoude ZOETERWOUDE Met een bij- zonder geslaagde feestavond vierde de tafeltennisvereniging PIT'54 het vierde lustrum in het Don Bosco- huis. Door de aanwezigheid van oud-leden, soms van ver gekomen, kreeg het tevens het karakter van een reünie. Mr. J. Duinstee. voorzitter van het lustrumcomité, die met zijn vrouw voor een fraaie versiering van de zaal had gezorgd, sprak een wel komstwoord. Ook de mensen die hun medewerking verlenen aan de oud-papier aktie door het beschik baar stellen van auto of tractor waren uitgenodigd. Enkele ouders van de junioren hadden een klein comité gevormd om het echtpaar Van der Helm-van de Lubbe in de bloemetjes te zet ten. Voor de heer Van de Helm. sportvisser in weer en wind, was er ook een visparaplu en voor zijn vrouw een slaapkamerlamp. Namens de ereleden werd een en veloppe met inhoud aangeboden, bedoeld voor de aankoop van een beker, waarvan de bestemming aan het bestuur werd overgelaten. De junioren vierden het feest met een bezoek aan een bioscoop en een gezellig samenzijn in het bekende 'Pannekoekenhuisje'. LEIDEN Het stelen in de stad neemt met de dag brutalere vor men aan. Zo vormden twee reken machines vrijdagmiddag op klaar lichte dag het doelwit van inbre-. kers, die hun slag sloegen bij de winkel voor kantoorbenodigheden. Demmenie aan de Haarlemmer straat. De waarde van de machines bedraagt 633. Aandere lokkende objecten voor grijpgrage handen waren dit week einde twee condoomautomaten van een winkel aan het Diamant plein. Dé steellustigen maakten zich uit de voeten met de automa de estii de B J ten nadat zij waaraaan ze waren bevestij den losgeknipt. Uit een woning aan werden tenslotte in de nj vrijdag op zaterdag nog ti nese gouden armbanden, eft tal gouden Chinese ketting gouden tientjes, een goudijj en een somgeld gestolen gezamenlijke waarde van De kennelijk door goudkot plaagde lieden kwamen wa 1' lijk de woning via een zij< nen. LEIDEN Rector J. W. H. Rotte veel van het christelijk lyceum in Zuid West gaat met pensioen. Hij zal worden opgevolgd door drs. F. T. van der Linden uit Leiderdorp, die tot nu toe conrector aan de school was. De heer. Rotteveel ver trekt om gezondheidsredenen. Hij zal intern afscheid nemen. ZOETERWOUDE Door met een racket een bal door de dichtgeplak te ingang te slaan, heeft burge meester Detmers het nieuwe club huis van de Zoeterwoudse Tennis vereniging op Haasbroek geopend. De burgemeester meende dat het niet zo'n ramp was toen het houten gebouwtje bij de zware aprilstorm werd vernield. Het werd de aanzet om te komen tot een nieuwe club huis. dat een grote aanwinst voor het sportcomplex betekent. Voorzitter C. v d Sluis memoreerde de ontwikkeling van het sportcom plex, waar men inmiddels is begon nen met de aanleg van twee nieu we voetbalvelden. Uitbreiding van het aantal tennisbanen lijkt de vol le gende stap te worden. Het woord werd verder door de heer Van Stratenjni ter van de KNLTB, distric vice-voorzitter N. Neuwahl Munnik' uit Leiderdorp ei%i J. v. d. Meer, namens het stuur van de sportverenigii e burg. Daarbij werden cade e handigd.' Het fraaie gebouw dat ge(Z< werd door het bouwbedrijf^ bevat kleedkamers met bergruimten en een sfeen Dat bleek ook 's avonds leden met muziek van hi het openingsfeest vierden. RIJNSATERWOUDE Tijdens de raadsvergadering gaven de nieuwe raadsleden Grosman en Van Loenen blijk van grote werk lust in hun nieuwe funktie. Talrijke vragen vuurden zij af op het college van B. en W., dat, bij monde van burgemeester Breen, aan het einde van de avond toch kon verklaren zeker te zijn van een goede verstandhouding tussen B. en W. en «gemeenteraad. LEIDEN De volgende zijn in het Academisch Z geslaagd voor het eindexa kenverzorgende: T JM Ba! M Bemelman, L P CM Be J Bij. T AJ van Duijn, W M Jonk, J F M Kulker, C 'J man, M A Nieumeijer. G r' Meer, C M J van der Meij, Riet. Y Vermond, M C Vl|) A M Wesselman, P van Hi Trlppe, L A Reedijk. M man, J G van Wilgen, Cf Born-Boonstra, K Guijt. 1.0] de Jong, M C M de Komi^ Lexmond. Rijnsaterwoude gaat per 1 januari rioolrecht betalen. De heer Van Iperen bracht nog eens onder de aandacht dat veel dorpsbewoners zitten te wachten op een aanslui ting op het riolenstelsel. 'Deze ca tegorie zal natuurlijk pas betalen, wanneer zij aangesloten zal zijn', verklaarde burgemeester Breen. De heer Grosman vroeg waarom geen gebruik van offertes was ge maakt bij de begroting voor de verbouwing van de bovenverdieping van het gemeentehuis. Uit de toe lichting bleek dat de begroting wat nonchalant door de staf van de technische dienst in elkaar was ge zet. met een extra van 5 procent voor onvoorziene uitgaven, terwijl dit in zulke gevallen meestal 20 procent is. De heer Van Loenen drong er op aan in het vervolg (zoals bij de bejaarden woningen) offertes aan te vragen en niet be vriende instanties te hulp te roe pen. De heer Van Loenen uitte zijn te leurstelling over de geringe infor matie betreffende bet bestemmings plan Rijnsaterwoude en de daar aan verbonden vertragingen, wijzi gingen enz. Het uitbreidingsplan Leidse Vaart (een onderdeel van het bestemmingsplan) is, volgens de burgemeester, planologisch en financieel nog niet rond. Geen aannemer is te porren voor dit projekt, omdat er niet genoeg aan te verdienen valt. De rest van het bestemmingsplan hoopt men eind dit jaar rond te hebben. ALPHEN De Alphense politie zoekt getuigen van rijding die vrijdagavond j twaalf heeft plaatsgehai Prins Hendrikstraat nabij brug. Een 33-jarige Ja: raakte toen met zijn aut" verkeerde weghelft, wa?" frontaal in botsing kwam tegenligger. De Joegosltf daarbij gewond. Omdat de verklaringen vinia tijen niet met elkaar ovBr men, zoekt de Alphaise getuigen. Wie het ongefik ft. zien wordt verzocht cntai^ nemen met de Alphenie p< lefonisch te bereiken/ond mer 01720-9.3941. personeel aangeboden Winkeliers/Handela ren: Let wel het wordt weer eind van het jaar. Boekhoudkundige thuis werker verricht uw gehe le administratie. Br. o. no. 2564 bur.v.dblad. HL1 personeel gevraagd Wasserij Nooit Gedacht vraagt nog enkele mnl. medewerkers. Aanmelden Wasserij Nooit Gedacht, v.d. Valk Boumanweg 184, Leiderdorp. HL2 le KAPSTER gevraagd, die ook interesse heeft in de verkoop en behande ling van pruiken. Aan melden: PELATTI, Bree- straat 32, Leiden. Tel. 071- 25212. Meisjes van 17 jaar en ouder kunnen bij ons ko men werken. Aanmelden Wasserij Nooit Gedacht, v.d. Valk Boumanweg 184, Leiderdorp. HL2 Wij vragen een Verkoop ster en een Leerlingver koopster Schoenhandel Boons, Utrechtse Veer 15, Leiden. TeL 071-24162. HL2 woonruimte gevraagd Heer, 62 jaar, G.G., zoekt met spoed GESTOFF. KAMER evt. met gebr van keuken. Brieven van Alphenstr. 84, Voorburg, tel. 833247. HL6 Voor verhuur van uw ka mers en etages telefoon: 321358. Kamer en etage- bemiddelingsbedrijf 'Cen Met spoed gevraagd ka mer voor le jaars studen te medicijnen. In Lelden. Met kook- en douchege legenheid. Tel. 010- 140040. HL6 trum B.V Laan van Meerdervoort 588, Den Haag. HL 6 woningruil WONINGRUIL. Aangeb.: 4-k.flat op de 4e etage in Den Haag. Mariahoeve. Huur 154,- p.m. In ruil voor een derg. woning in Leiderdorp. Br. o. nr. 6017 bur. v. d. blad. HL7 onroerend goed Te koop aangeboden: Verschillende fraai gele gen Woninkjes en Boer derijtje In Gron. en Friesl. vraag de gratis woninglljst. Inl. J. Lok Ketting 6 Heerenveen. Tel. na 18.00 05130-22991 HL8 Te koop aangeb. ETAGE APPARTEMENT. afge splitst 5 kamers, tel. 070- 637084. HL8 onderhoud en reparatie LEKKAGE van goten, daken, mas tiek en rubberroid wordt door ons snel en vakkun dig verholpen. Tevens pannen en ontroestings- werkzaamheden. Vandaag gebeld, morgen hersteld. Tel. 020-448767 Of 05420- 61252 door heel Neder land. HL9 Gebroken RUITEN. GLAS- IN-LOOD REPARA TIES worden door mij met spoed hersteld. Glas reparatiebedrijf D. Gal- jaard. De Sitterlaan 76. Leiden. Tel. 071—32916 HL9 Vrijblijvend prijsopgave, behang-, wit- en schil derwerk. Gedurende win- termaander 20% korting. Gebr Heystek, L. v. Meerdervoott 392, Den Haag tel. 336502. HL9 PARAPLU-REPARATIE (ook opvouwbare) WANDELSTOKKEN. INVALIDESTOKKEN, RUBBERDOPPEN. Repa raties worden alleen aan de zaak aangenomen. Pa raplu-magazijn Van Oer- le, Haarlemmerstraat no. 95, Leiden. Telefoon 071 23458. HL9 zaken en hypotheken, verzekeringen GELDLENINGEN Vlug en vertrouwelijk 2.000,- tot 50.000,- Aflosstng 12 tot 60 mnd. Evt. 120 mnd. Ook hoogst aantrekkelijke condities voor 2e hypotheken. Lop. len. meestal geen be zwaar. DUB EL 085- 432344-452967. Postbus 113, Anrhem. Administratiekantoor F. Ph. C. de Boer, School straat 880. Voorschoten, tel. 01717-2849 verzorgt boekhoudingen en belas tingzaken tegen een bil lijk tarief. HL11 meubilair en huisraad HEUGAFELTTEGELS alle kleuren direct uit voor raad leverbaar. Gemakke lijk zelf te leggen. Tijde lijk Stanleym^s cadeau bij aankoop van min. 20 tegels. SMITS Woninginrichting Mare 98 en Vrouwensteeg telefoon 23913. HL 12 Bankstellen met 5 j. ga rantie op het binnen werk. normale prijs 1350 voor 695. Verder talloze mogelijkheden te gen de scherpste prijzen b.v. zeer fraai hoekbank- stel in ribkord 795. LUNSTROO-MEUBE- LEN BV.. Industriege bouw, Oostzeedijk 234, R'dam, 010-129038. Hoef- weg 129, Blelswijk, 01892- 5188 di. t.e.m. za. 10-17 uur. Vrijdag tot 21 uur. HL 12 HANG-LEGKASTEN. lin nenkasten. wandstijlmeu belen, keukenkasten, keukens, slaapkamers en bureaus. Enorme sorte ring. Ultra modern. Niet duur. De Kastenspecialist. Hoogl. Kerkgracht 47-49. hoek Nieuwstr. Tel 071-33078. HL12 TE KOOP 2 micro bijbels echt leer. Genestetstraat 110a Leiden. HU 2 Meubelstoffen (waar heidsgetrouw) voor halve prijs. Dus mooiere kwali teit voor uw geld. Voor alle stijlen voorradig. Uniek in Nederland. Dls- count-House Koeleman, Willem de Zwijgerlaan 111. Den Haag. Tel. 070- 542030. Zaterdags tot 6 uur geopend. HL 12 BANKSTELLEN UIT EIGEN FABRIEK Grote sortering kwaliteitsstoffen, 5 jaar garantie op binnenwerk. Norm. prijs 1400. voor 795. DEM Meubelfabriek. Culemborg 034502602 Toonzalen: CULEMBORG. Houtweg 8. AMSTERDAM-N. Zonneplein (Tuindorp Oostzaan). DEN HAAG Welmarstraat 263. SLIEDRECHT. Rivierdijk 432. Geopend di t/m za v. 1018 u. Op koopavond tot 21 u. VEKEMANS&BERK ACCOUNTANTS vragen voor spoedige Indiensttreding een Vereisten: goede spreekvaardigheid, enige typevaardigheid en bereidheid tot het verrichten van administratieve werkzaamheden. Geboden wordt een prettige, afwisselende werkkring met een goede salariëring en secundaire arbeidsvoorwaarden. Sollicitaties schriftelijk of telefonisch te richten aan het kantooradres: Plantage 20, Leiden, telefoon (071) 2 53 54 of 3 07 37. VEKEMANSiBElP ACCOUNTANT" is iei vragen voor spoedige indiensttreding een Deze medewerker zal na een inwerkperiode in staat moeten zijn zelfstandig zijn werkzaamheden te verrichten. Dit werk betreft het uitvoeren van controle-opdrachten en het opstellen van jaarrekeningen van kleinere en middelgrote bedrijven. Voor een goede vervulling van deze funktie is het nodig dat gegadigden in het bezit zijn van het diploma HBS, HAVO of MAVO 4 en het praktijkdiploma boekhouden. Voortgezette studie in de boekhoudkundige vakken achten wij wenselijk. Onze arbeidsvoorwaarden, waarin begrepen een studie kostenregeling, zijn gunstig te noemen. Gaarne schriftelijke sollicitaties aan Plantage 20, Leiden, of telefonisch onder no. (071) 2 53 54 of 3 07 37. vakantie en rekreatie DRENTE Diever ged. v. luxe verb, boerderij van alle comf. voorz. Vrij v.a. 19 okt. bosr. omg. A.N.W.B. goed- gek. J, Kappe, Kalteren 27. tel. 05219-1761. TWENTE. In mogelijk. Tel. Weerselo (O). pension 05416-305 auto's en autobenodigdheden NIEUWE AUTO HUREN VEILIG STUREN. Steeds nieuwste modellen. Werkhovens Garagebe drijf. alleen Maredijk 34a. Leiden. Telefoon 22300. HL16 tweewielers TE KOOP: Zündapp 1971. Vr.pr. 500.-. Na 16.00 u.: Tel. 01718 - 16728. HL20 foto, film en optiek INKOOP - INRUIL - TAXATIE Tevens voor nieuw ver koop tegen de meest scherpe prijzen, o.a.: Mi nolta. Canon. Nlkkon. Lettz. Zenit enz. Elke donderdag avondverkoop PROFOTO. Loosduinse- weg 687. tel. 325418. Vlierboomstraat 461, tel. 231177. Den Haag. DE TUIN... een belangrijk stukje mi lieu. laat aanleg en/of onderhoud verzorgen door Fa. Imhorn-Bota- nica, Lisse. Tel. 02521- 14506. Dan zit het wel goed: HL 31 kleding en kapsel Wij drukken de prij zen!!!! BONTMANTELS. BONTMANTELS. BONT MANTELS, vergelijkbaar 20 pet. tot 30 pet. lagere prijzen. Schriftelijke ga rantie. Credietservice mogelijk. Natuurlijk eerst kijken bij de meest ge sorteerde bonthandel in Nederland: La Reine. Jonker Fransstraat 75 (vijf en zeventig) Rotter dam-C.. tel. 010-110756. Bij koop wordt reisgeld v. 2 personen d. geheel Ne derland terugbetaald. Vrijdag koopavond tot 9 uur. HL15 Bont! Bont! Bont! Bont! Dringend advies aan alle dames v. Nederland. Kom eerst bij Nederlands grootste bontmagazijn de etalages zien. waarin een collectie BONTMANTELS BONTHOEDEN zeer laag geprijsd zijn. Het bespaart u veel geld! Unieke garantie. Crediet- sevice mogelijk. Dit kan alléén: Het Bontpaleis 'Onder de Laurenstoren', Hoogstraat 153, Rotter dam-C., tel. 010-143337. Reisgeld wordt terugbe taald v. 2 pers., ook voor auto (benzine). Vrijdag koopavond tot 9 uur. Goed idee.voor uw bont in ieder geval kij ken bij de grootste en goedkoopste bontzaak van Nederland. Duizen den korte en lange BONTMANTELS. BONT- HOEDEN.- COLLIERS tegen werkelijk aantrek kelijk lage. betaalbare prijzen! Bont kopen is een zaak van vertrouwen, dus waarborg-garantie. Desg. soepele credietser vice. De Bontkoning. Hoogstraag 97, Rotter- dam-C., tel. 010-117117. Groot parkeerterrein voor de zaak. Bij koop reisgeld v. 2 pers. door geheel Ne derland terug (ook benzi ne), dus gratis reizen! Vrijdagavond tot 9 uur geopend. HL15 Voor mijn in te richten herenhuis ANTIEK te koop gevraagd: O.a.: kuifkast bureau, speelta fel. ladenkast, naaitafel, stoelen, tafel, Friese klok. schilderij. Evt. ook gehele inboedel. Beslist van part. tel. 070-464277- 336502. In ons bloemen in- en exportbedrijf vragen wij voor spoedige indiensttred^J (circa 18 jaar). Enige kennis van de Franse en Duitse taal gewenst. VEILING FLORA - RIJNSBURG - TELEFOON 01718-72296. erkende huwelijksbureaus rfrr fho U HA lor e bin HUWELIJK Steeds meer mensen, die een levenspartne; wenden zich tot de Stichting Landelijk Centrum Huwel i jkseontacten ADRES: Prinsenlaan 1. De Bilt. Telefoon 030iorc Het centrum is ontstaan door een fusie [c levensbeschouwelijke bureaus en telt thans trii 3100 ingeschrevenen. n Vraagt eens (gratis) inlichtingen. waardo< JSP goede indruk krijgt over de. specifieke (Erkend door de Raad van Toezicht).

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 10