zo zit dat met tweed dit seizoen ;1 il voormannen Ruiten tweed dassen Franse caban in Engelse tweed C&ól li tbck iHmïde£iti£\! TROUW KWARTET VRIJDAG 11 OKTOBER 1974 FAMILIEBERICHTEN Elke WERKDAG behalve zaterdags bestaat er 's avonds tot acht uur gelegenheid tot het telefonisch opgeven van familieberichten, die nog de volgende ochtend moeten worden geplaatst. Dit kan uitsluitend onder no. 020 - 220383. Ook op ZONDAGAVOND is dit mogelijk, maar dan van ZES tot ACHT uur. Na dit tijdstip is geen opgave van advertenties meer moge lijk. ATTENTIE! U gelieve steeds duidelijk op te geven in welke bladen u de advertentie wenst te plaatsen (Trouw. Het Kwartet) of in de gehele Christelijke Pers (Trouw Het Kwartet), alsmede de gewenste - breedte. Met droefheid geven wij u kennis dat God he den tot Zich genomen heeft onze lieve, zorg zame Moeder en Oma Suzanna Maatje de Pagter weduwe van August Paul Alexander Macht, in de ouderdom van 86 jaar. A. P. L. Macht C. J. Macht-Stokkel E. S. M. Bussemaker-Macht O. K. F. Bussemaker Kleinkinderen en achterkleinkinderen Eindhoven, 10 oktober 1974. Huize De Weerde, Herman Gorterlaan 4. De uitvaartdienst, gevolgd door de teraardebe stelling op de begraafplaats Nieuw Eyken- duynen. Kamperfoeliestraat 2a, 's-Gravenhage, zal plaatsvinden zaterdag 12 oktober om 11.15 uur in de aula van de begraafplaats. De overledene is opgebaard in het mortuarium Huize De Weerde, bezoektijd van 16.0018.00 uur. Correspondentie-adres: Piuslaan 127, Eindho ven. Met grote onsteltenis vernamen wij het plot seling overlijden van onze Leerlinge en Klas genote Jolanda van 't Hof we bewaren in haar de herinnering aan een prettig, lief en ijverig meisje. God zij haar ouders, broers en zusje nabij. Leerlingen, Personeel en Bestuur van het Oranje Nassau College. Zoetermeer, 10 oktober 1974. „Veilig in Jezus' armen." De Heer nam voor ons nog onverwacht tot Zich onze lieve, altijd zorgzame Moeder en Zuster Maria Traas-van Haalem weduwe van J. Traas, in de ouderdom van 86 jaar. Uit aller naam: J. H Elzinga-van Haalem 's-Gravenhage, 10 oktober 1974. Van Bylandtstraat 165 Correspondentie-adres: Balleystraat 2. Bezoek aan de rouwkamer Fred. Hendriklaan 7, zaterdag en zondag van 14.0015.00 uur. Geen bezoek aan huis De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden maandag 14 oktober om 11.00 uur in de aula van „Oud Èik en Duinen Laan van Eik en Duinen 38 tc "s-Gravenhage. waarna de be grafenis zal plaatsvinden Vertrek van Fahrenheitsiraat 709 om 10.45 u. Heden overleed onze zcrgzame Vader, Be huwd- en Grootvader, Broeder, Behuwdbroeder en Oom ir. Johannes Gjjsbertus Cristiaanse weduwnaar van Maria Johanna Sasse oud 91 jaar. Zij leefden en vonden hun kracht in de verwachting van het Koninkrijk Gods Wassenaar: P. J Christiaanse A. A. C. Christiaanse- van der Blom H. M Goudt-Christlaanse J. C Christiaanse H. M. Christiaanse A. C. Christiaanse- Stemerding kleinkinderen en verdere familie Wassenaar. 10 oktober 1974. Storm van 's-Gravenzandeweg 76. De rouwdienst is bepaald op maandag 14 ok tober a s. om 1.30 uur in de „Groene- of Willi- brordkerk" te Oegstgeest, waarna de begrafe nis zal plaatsvinden op de begraafplaats al daar. Vriendelijk verzoek geen bezoek, geen toespra ken, geen bloemen. Santpoort-N.: Wassenaar: De Meern: Heden werd uit ons mid den weggenomen, in de hope des eeuwigen levens, mijn geliefde Vrouw onzo zorgzame Moeder, Groot- Ti Overgrootmoeder Willempje Prins-Aantjes Dordrecht C. Prins Zwijndrecht J. Baas-Prins H. Baas J. Prins P. Prins-Harten Papendrecht G. Prins J. Prlns-Swaneveld Dordrecht: C. Prins C. L. Prins-den Hoed Leusden. W. C. Prins G. Prins-van Os Klein- en achterkiel nklnderen Dordrecht. 8 oktober 1974. Bejaardencentrum Vijverhof. Henri Polakstraat 7. Geen bloemen De overledene ligt opge baard In de rouwkapel van .Vijverhof. Gelegenheid tot bezoek aldaar vrijdag 11 oktober van 19 tot 19.30 uur. begrafenis zal D.V. plaatsvinden zaterdag 12 oktober a s. op de Aigeme- Begraafplaats om 11.30 vanuit de aula. Ver trek vanaf „Vijverhof om II.IS uur Na afloop ran de begrafe- is er gelegenheid tot condoleren ln de ontvang kamer van de aula. 4Ks£-\ JIM f schitterend uitgewerkt kostuum van een zeer verfijnde Shetland tweed In dauwachtige groene en blauwe tlntea Puur klassieke stijl met gedetailleerde accenten zoals de klepzak met patte en prachtig ton-sur- ton stlkselwerk. 250.- heeftalles om de tweed trend te kompleteren. Acryl met mohair in bruine, groene of blauwe nuances. s.m.l.xl. 32.- vragen erom gedragen te worden bij zo'n sfeervol tweedkostuum Aangepast kleurengamma. ïii Het kon niet uitblijven, tweed kostuums, zoveel tweed in de mode van de tweed jassen, tweed broeken, winter daar kan geen man aan tweed truien, tweed dassen, voorbij. Hoeft ook niet gelukkig, Tweed-tweed.tweed....bij C&A tweed genoeg bij C&A. voor mannen! Donegal tweed, Shetland tweed, fijne en grove tweedy Detail: vanonder dat typischejagersjaskraagje een losse schouderpas, die ook een f unktie als zakklep heeft Detail: sportieve rug, met schouderpas en ceintuurtje, kenmerkend voor de landelijke "Norfolk"-stjjL Perfekt gesneden kostuum van 'n tintelende Donegal tweed in grjze basiskleur. De opgesneden revers hebben uitgesproken allure en worden nog geaccentueerd door sportieve stiksels. 160.- ferkv Voor ons onverwacht maar op Zijn tijd nam God tot Zich onze lieve Broer, Zwager en Oom Derk Jan Somsen echtgenoot van M. Somsen-Kreling, op de leeftijd van 63 jaar. Rotterdam: G. A. Somsen Rotterdam: A. van Drimmelen-Somsen K. van Drimmelen Leiden: D. J. Brienen-Somsen H. Erienen Amsterdam: G. W Somsen K. Scmsen-van Drimmelen Zwijndrecht: M. de Jongh-Somsen A. de Jongh Driehuis: J. H. van der Burg L. G. van der Burg-Dulfer Middelburg: G. G van Winkelhof - Somsen H. van Winkelhof Nichten en neven Slikkerveer, 10 oktober 1974. ,i)e Heer is mijn Herder, mij ontbreekt niets." In Jezus ontslapen onze lieve Zoon. Tom Warnaar oud 53 jaar. Waddinxveen: A Warnaar M Warnaar-Veerman Enige en algemene kennisgeving Op Zijn tijd heeft God tot Zich genomen onze lieve zorgzame Moeder en Oma Maria Kleingeld weduwe van L. H. Brak in de uuderdom van 79 jaar. Uit aller naam: P Brak. -Ro'teidam. 8 oktober 1974 P ndrechlstraat 40B. Aan het woonhuis geen bezoek. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden zaterdag 12 oktober a.s. op de Hervormde Begraafplaats „Charlois", Charloise Lagedijk 680, om 10.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begra fenis in aula van de begraafplaats. God heeft uit ons midden weggenomen onze beste Schoonzuster Johanna Euser geboren Bakker op de leeftijd van 78 jaar Blijf door Uw trouw ons zwak geloof beschamen Breng in Uw huis eens al Uw kind'ren samen Voor eeuwig. Amen. Fam. Euser. 9 oktober 1974 Het gemeentebestuur van Enkhuizen geeft met ontroering en diep leedwezen kennis van het overlijden van de Heer A. Brandhorst secretaris van Enkhuizen. De nagedachtenis aan zijn persoon en werk, dat hij met zoveel liefde en toewijding ver richtte, zal door ons in hoge ere worden ge houden. Enkhuizen, 18 oktober 1974. Het gemeentebestuur van Enkhuizen. Na een kortstondige ziekte is in zijn Heer en Heiland ontslapen mijn geliefde Man Jacob Bennink in de leeftijd van 73 jaar. Joh. 14 27. Mijn vrede geef ik u. I. Bennink-Apeldoorn. Borger, 19 oktober 1974 Bloemdijk 6a. De begrafenis zal plaatshebben op maandag 14 oktober a.s. om 14.00 uur te Borgei. Zij die de overledene de laatste eer wensen te bewijzen worden om 13.15 uur in de geref. kerk te Borger verwacht. Aanvang rouwdienst om 13.30 uur. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in het gebouw. Heden nam de Here tot Zich mijn lieve zor |lt zame Vrouw en Moeder, onze Schoondochti4 Zuster, Schoonzuster en Tante Maria Vermaat-Hol'man in de ouderdom van 69 jaar. Gezang 358 vers 6 U wil ik danken, grote Levensvorst; Gij hebt gestild mijn honger en mijn dorst, Uw kracht, uw leven daalde in mij neer; In uw gemeenschap wil ik blijven, Heer. T. M. Vermaat Freddij en verdere familie. Rotterdam, 9 oktober 1974 Edmond Hellenraadstraat 27. De rouwdienst zal gehouden worden zaterdaüke 12 oktober om 10.15 uur in de Verrijzeniskerk Springers! raat 340, waarna de begrafenis vat uit de kerk op de ned. herv. begraafplaa' „Oud-Kralingen", Kralingsewg 334 om 11.1 uur zal plaatsvinden. Ambtenaren bewijzen onmis bare diensten aan do samen leving. -Juist zij ervaren vaak in hun dagelijks werk hooveel on recht er nog bestaat. Juist zij ontmoeten t6ikens weer toe standen en verhoudingen die mensonwaardig zijn en niet stro ken met de bijbelse boodschap van naastenliefde en gerechtig heid. Juist zij kunnen belangr bijdragen aan de verbetering vt Ucti« de maatschappij. Niet alleen achter hun bureau of loket. Ook in hun vrije tijd. Door lid te worden v de christelijke vakt er. zich aan te sluiten bij: POSTBUS 2475-UTRECI'

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 20