verpleegkundigen de verpleging heeft u nodig Verzorgen en verplegen is een eigentijds, mooi beroep. DOCENTE Gemeente Rotterdam 'BL0EMENDAAL' zeeweg ziekenhuis velsen WAARNEMEND HOOFD VERPLEEGKUNDIGE Diaconessenhuis ENIGE A-VERPLEEGKUNDIGEN HOOFD VAN DE AFDELING Diaconessenhuis Prot. Chr. Streekziekenhuis Bennekom. academisch ziekenhuis der vrije universiteit amsterdam operatiekamer verpleegkundigen deeltijds operatiekamer verpleegkundigen verpleegkundige leerlingen (mnl./vrl.) BLEULAND ZIEKENHUIS VERPLEEGKUNDIGE HOOFD AKTIVITEITEN-THERAPIËN TROUW/KWARTET ZATERDAG 5 OKTOBER 1974 i T10 Wij kunnen plaatsen a) ten behoeve van onze afdeling CHIRURGIE b) ten behoeve van onze afdeling CCU met de aantekening 'hartbewaking'. Ook zij die opgeleid willen worden voor de aantekening 'hartbewaking' kunnen reflecteren. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door bet hoofd verplegingsdienst, zr. C. W. Heijtlager. Sollicitaties te richten aan de afdeling personeelszaken. O Handellaan 2 Heemstede Tel. 023-319310 VERPLEEGHUIS CATHARINA uitgaande van de stichting verpleeghuizen van het Dlakonessenhuis DE WIJK. Bleulandweg 1, GOUDA. Telefoon 01820—18355. In het verpleeghuis, waar 70 somatisch zieke patiënten verpleegd worden, kunnen met in gang van 1 november 1974 geplaatst worden: in volledig dienstverband. Eén van hen zal over zoveel ervaring dienen te beschikken, dat zij de leiding van een af deling van 35 patiënten op zich kan nemen. Het verpleeghuis beschikt over een afdeling fysio-therapie en een bezigheids-therapie. Diegenen, die menen belangstelling voor deze taak te hebben, kunnen zich schriftelijk of telefonisch in verbinding stellen met de directie, die bereid is verdere inlichtingen te verstrekken. Salariëring volgens rijksregeling, afhankelijk van de ervaring. Op de afdeling algemene chirurgie van ons ziekenhuis kunnen wij plaatsen een Deze afdeling heeft een capaciteit van 39 bedden. Het bezit van het diploma van een stafop leiding strekt tot aanbeveling. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door het hoofd verplegingsdienst, zr. C. W. Heijt lager. Sollicitaties te richten aan de afdeling personeelszaken. Handellaan 2 Heemstede Tel. 023-319310 Gewone baantjes vind je te kust en te keur. Want jonge mensen kunnen ze op menig kantoor en in vele fabrieken best gebruiken. Maar misschien wil je méér. Niet om meer te hebben maar om meer te zijn. Juist in de verpleging kun je aan je leven wezenlijk inhoud geven. Voldoening vinden. Opleiding tot ziekenverzorgend* Het Prot. Chr. Streekzieken huis in Bennekom is een complex dat bestaat uit een ziekenhuis (320 bedden).,, De Breukelder- hof' een verpleeginrichting voor psychisch gestoorde bejaarden (150 bedden) en „De Halderhof" een reaktiveringscentrum voor langdurig lichamelijk zieken (150 bedden). In Bennekom kun je de oplei ding volgen tot ziekenverzorgen de. Een all-round opleiding, want je doet zowel in „De Breu- kelderhof" als in „De HakJerhof" je ervaring op! De opleiding duurt 2 jaar en begint met een vooropleiding van 8 weken. In de groep - ca. 15 leerlingen - die 4 november 1974 begint zijn nog enkele plaatsen vrij. Februari 1975 start weer een volgende groep. Ben je 17 jaar of ouder Het verzorgen van hen die verzorging behoeven is fijn werk. Boeiend en vol variatie. Je moet bereid zijn flink aan te pakken. Ook studie komt er aan te pas. Je zult hiervoor heel wat moeten leren. Je komt ervoor in aanmerking als je in de maand van aanvang van de opleiding tenminste 17 jaar bent, dus vóór 1 decem ber 1957 of vóór 1 maart 1958 bent geboren en in het bezit bent van het diploma O.V.B. of Inas dan wel het diploma 3 jaar Mavo of beroepsonderwijs, nijverheids onderwijs T-stroom of daarmee gelijk te stellen onderwijs. Vraag gerust nadere inlichtingen Bennekom ligt in een bosrijke omgeving op 5 min. afstand van het station Ede-Wageningen en op zo'n 20 km. van Arnhem. Maar er is natuurlijk veel meer wat je weten wilt. Schrijf of bel mejuffrouw J. Wassens van de afdeling personeelszaken, Edeseweg 118, Bennekom. Telefoon 08389 - 9101. Zij zal je graag antwoord geven op je vragen. Gevraagd worden bij de Operatie-afdeling VERLOSKUNDE EN VROUWENZIEKTEN en Inlichtingen, ook met betrekking tot de deeltijds operatiekamer verpleegkundigen, worden u gaarne verstrekt door Mevrouw J. M. van den Burg, Algemeen Hoofdverpleegkundige O.K. A-A. C.SL tel.020 - 48 48 75. Sollicitaties schriftelijk indienen onder vermelding van nr. 0.19. bij het Hoofd van de Personeelsdienst ta.v. Zr. T. A. van Sluis, De Boelelaan 1117, Postbus 7057, Amsterdam. Voor de opleiding tot ziekenverzor gende t.b.v. ons verpleeghuis voor 90 somatische zieken, willen wij gaarne in contact treden met een De theoretische opleiding ontvangen de leerlingen aan een opleidingsschool waarmede wij een samenwerkings verband hebben. Naast de participatie in het docen tencorps van de opleidingsschool, zal zij de opleiding in ons verpleegtehuis coördineren. Een groot deel van haar taak zal hierbij bestaan uit: De bege leiding van de instruktiezusters. over leg met de afdelingshoofden en het vervullen van een brugfunktie tussen school en verpleeghuis. Verpleegkundigen A met docenten opleiding en stafaantekening, die voor deze zelfstandige funktie in aanmer king willen komen, nodigen wij uit hun sollicitatie te richten aan de direktrice Zr. A. Rotscheid. Gerven- straat 2. 's-Hertogenbosch. Protestants verpleegtehuis Gervenhof Gerrenstraat 2 's-Hertogenbosch telefoon 073-141075 Bergwegziekenhuis Bij de begin december 1974 bij dit ziekenhui», aanvangende kursus voor opleiding tot kunnen nog enkele orden geplaatst. i De grootte van het ziekenhuis (430 bedden) is er een garantie voor dat de opleiding in al haar schakeringen -j i volledig tot haar recht komt. Opleidingsduur: 3^ jaar, af te sluiten met het behalen van het diplom? ziekenverpleging Minimumleeftijd: 17 jaar en 7 maanden. Minimumopleiding: m.a.v.o.-diploma of een gelijk- waardige opleiding. De salariëring volgens de landelijke regeling vangt onmiddellijk bij indiensttreding aan. Inlichtingen worden verstrekt door en sollicitaties kunnen worden gericht aan de adjunkt-direk trice, zr. S.E.J. Kersten, Bergselaan 62, telefoon 010 - 657777. De reiskosten van opgeroepen sollicitanten, alsmede die van een der ouders, worden vergoed. bleuland ziekenhuis waarin samenweiiten het diakonessenhnis „de wijk" en het van iterson ziekenhuis 1 Door huwelijk ontstaat binnenkort een vacature voor een op de E.H.B.O.-afdeling en de poliklinieken. De E.H3.0.-afdeling is 24 uur geopend. Er wordt afwisselend gewerkt op deze afdeling en de poliklinieken. Salaris, werktijden, vakantie en onregelmati^ieids- toeslag volgens de landelijke regelingen. Voor nadere inlichtingen kunt u zich telefonisch of schriftelijk wen den tot Zr. W. LOEVE, VERPLEEGKUNDIG DIRECTRICE, tel. nr.: 0182019555, Bleulandweg 10, Gouda. Prot. Christelijk Psych. Ziekenhuis Den Haag - Loosduinen In verband met het a.s. vertrek van de huidige funktlonaris zoeken wij op korte termijn een (Arbeidstherapie, arbeidsrevalidatie. bezigheidstherapie, creatieve therapie, muziek therapie). Funktie-informatie: Het leidinggeven aan 50 personeelsleden, die de patiënten begeleiden in hun aktiviteiten, welke ten dele in speciale afde lingen, ten dele in de paviljoenen plaatsvinden. Funktie-eisen: Schoolopleiding op tenminste middelbaar niveau met daarop aansluitend een (liefst op deze funktie) gerichte hogere be roepsopleiding. Leidinggevende, organisatorische en kontaktuele kwaliteiten. Vermogen om mede te denken in de ontwikkelingen binnen de psychiatrie en deze ontwikkelingen op adequate wijze te integreren in zijn dienst. Bij voorkeur kennis van en ervaring in de geestelijke gezondheidszorg. Leeftijd 35 jaar. Geboden wordt: Een salariëring, welke, afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring, voorshands zal liggen tussen 2.370.en 2.797, bruto per maand, verhoogd met 45.(toeslag Machtigings wet). Gunstige secundaire arbeidsvoorwaarden. Reële mogelijkheid tot huisvesting. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Belangstellenden voor deze funktie nodigen wij uit hun schriftelijke sollicitatie te sturen aan het Hoofd Personeelszaken van ons ziekenhuis, Monsterseweg 93. Den Haag-Loosduinen. Telefonische informatie kunt u krijgen, als u belt 07068.72.70, toestel 140. vmam 10 6 33 35 31 14 7 1 36 27 38 mmam Het moderne Zeeweg Ziekenhuis te IJmulden-Velsen met gespecialiseerde afdelingen is zeer gunstig gelegen nabij Amsterdam en Haarlem, in de directe omgeving van strand en duinen. Een fijne sfeer om in te werken. Een huis waar een mens zich thuis kan voelen. Ter versterking van het team verpleeg kundigen zowel in ons ziekenhuis als de verpleeghuizen vragen wij (A diploma) Ook zij die binnenkort het diploma ziekenverpleging A hopen te behalen kunnen reeds nu solliciteren. Het specialisme waarnaar uw voorkeur uitgaat is uitgangspunt bij uw plaatsing. Hierover kunt u een informatief gesprek hebben met het Hoofd van de verplegingsdienst Zr. A. Haverman (ons tel.nr. 02550-19100 toestel 383). Uw schriftelijke sollicitaties zien wij gaarne gericht aan het Hoofd Personeel en Organisatie de heer J. Riensema, Zeeweg Ziekenhuis, Zeeweg 168, Velsen. Huisvestingsmogelijkheid voor ongehuwden is aanwezig. Bij het vinden van woonruimte buiten het ziekenhuis wordt alle medewerking verleend. ziekenhuis (312 bedden) en verpleeghuizen (100 bedden)

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 10