efpvtlu vrije universiteit amsterdam EIGEN ZAAK een maatschappelijk werk (st) er bedrijfseconoom reünie De Gereformeerde Kerk van Eist (GId.) PREDIKANT vrije universiteit amsterdam jurist(e) academisch ziekenhuis der vrije universiteit amsterdam 1e verpleegkundige vrije universiteit amsterdam beleidsmedewerk(st)er planning en begroting HERBESAN TROUW/KWARTET ZATERDAG 21 SEPTEMBER 1974 T10/K BENT U JONG EN DYNAMISCH en hebt U doorzettingsvermogen. Houdt U van vrijheid en bent U capabel een op te bouwen in hippy kleding. Voor de opbouyz van u^ zaak hebt U 1000,— nodig. Bent U de geschikte persoon, schrijft U ons dan uitvoerig. WILLIAM'S FASHION International b.v. t.a.v. heer W. WILLIAM. Hoofdkantoor VBX>. Vincent van Goghlaan 71 - Papendrecht Christelijk Instituut voor dove kinderen te Voorburg Het bestuur voor de Prot. Chr. Stichting voor maatschappelijk werk ten behoeve van doven vraagt om in teamverband met 3 collega's tot een rayon- en werkverdeling te komen. Het werk omvat in hoofdzaak de begeleiding van de oud-leerlingen van het doveninstltuut "EFFATHA'. Bezit van het diploma Sociale Akademie of een gelijkwaardige opleiding is vereist. Men moet tevens in het bezit zijn van een rijbewijs. Salaris volgens rijksregeling. Sollicitaties z.s.m. te richten aan de heer J. L. v. d. Have, secretaris van bovengenoem de stichting, p/a 'EFFATHA', Voorburg. Bij de Hoofdafdeling Financieel Economische Zaken (F.E.Z.) zal de financiële planning functie tot ontwikkeling worden gebracht De Universiteit heeft thans een omvang van ongeveer 11.000 studenten en 2800 personeelsleden een budget van ruim f 230 miljoen Voor deze functie zoeken wij een die als beleidsmedewerker gaat medewerken aan het ontwerpen van de planning op (middel)lange termijn, alsmede beleidsnormen ontwikkelt en de vastgestelde plannen begeleidt bij het operationeel maken. Deze werkzgamheden zullen worden verricht in nauwe samenwerking met de planningmedewerkers van (sub)faculteiten, instituten en centrale universitaire instanties. Wij zoeken contact met kandidaten die, b.v. door hun werkzaamheden op een accountantskantoor, de ambitie en belangstelling hebben zich te ontwikkelen tot planningdeskundigen. Een universitaire of gelijkwaardige opleiding, inventiviteit en vermogen tot samenwerking alsmede ervaring in mondelinge en schriftelijke verslag legging zijn eisen waaraan sollicitanten moeten kunnen voldoen. De salariëring is afhankelijk van leeftijd en ervaring. Nadere informaties over de inhoud van deze functie en het bijzondere kawkter van onze Universiteit worden gaarne verstrekt door het Hoofd F.E.Z., drs. H. A. van der Vegt, telefoon020 - 48 26 94. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van vacature nummer 011 -2234, te richten aan de Hoofdafdeling Personeelszaken, De Boelelaan 1105, postbus 7161, Amsterdam. Hervormde Stichting CRABBEHOFF Groen van Prinstercrweg 38 te DORDRECHT is voornemens op ZATERDAG 16 NOVEMBER 1974 vanaf 14.30 uur een voor oud-personeelsleden te houden in onze recreatiezaal; dit in verband met het feit, dat het op die dag 10 jaar geleden is. dat onze huizen CRABBEHOFF en VIJVERHOF officieel werden geopend. Belangstellenden wordt gaarne verzocht zich voor deelname schriftelijk te melden bij onze administra tie, waarna een uitnodiging zal worden toegezonden. Op uw aller komst wordt gaarne gerekend. De Reünie-Commissie. Met ingang van 1 november 1974 is onze gemeente vakant. Graag zouden wij via de heer F. Kruithof (Lehmkuhlstraat 23, Kampen) in contact willen komen met predikanten, leeftijd 40 jaar, minimaal 2 gemeenten, die een beroep in overweging zouden willen nemen. De plaats Eist (13.000 inw.) ligt op 8 km afstand van Arnhem en Nijmegen, in de Oost-Betuwe. Het is een plaats, die zich de laatste jaren snel uitbreidt en meer en meer forensen uit beide grote steden aantrekt. Naast een R.K. parochie 7000 leden), een middenorthodoxe Ned. Herv. gemeente (met 4000 leden) bestaat onzë gemeente uit 570 leden incl. plaatsen als Gendt en Driel. De samenwerking met de Ned. Herv. Gem. is zeer nauw, wat moge blijken uit het feit. dat jaarlijks zo'n 70 kerkdiensten gemeenschap pelijk worden gehouden. Bovendien zijn commissies als zending en evangelisatie volledig geïntegreerd en zijn ook de gesprekskringen gezamenlijk opgezet. In de komende jaren zal onze gemeente groeien door nieuwbouw. Ook liggen er plannen op tafel voor verdere samenwerking met de Herv. gemeente. Wij zoeken niet 'naar een schaap met 5 poten', wel naar iemand, die bereid is door prediking en pastoraat, catechese en vorming, onze gemeente te begeleiden en te inspireren. Voor meerdere bijzonderheden over onze gemeente verwijzen wij u graag naar de heer Kruithof te Kampen. U .weet, dat geheimhouding dan verzekerd is. Bij de Hoofdafdeling Personeelszaken is een vacature voor een Deze medewerker (ster) krijgt o.a. tot taak te adviseren over diverse vraagstukken op personeelsgebied mede in verband met de structurele wijzigingen, welke zich in het kader van de wetgeving aan de Universiteiten völtrekken. Gedacht wordt aan een jurist(e) met kennis van het arbeidsrecht, leeftijd tot 35 jaar. Instemming met de doelstelling van de Vrije Universiteit wordt verlangd. Informaties kunnen worden ingewonnen bij drs. H. J. Hees, telefoon020 - 48 43 95. (privé02154 - 69 73). Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van vacaturenummer 020 - 2284, te richten aan het Hoofd van de Hoofdafdeling Personeelszaken, De Boelelaan 1105, postbus 7161, Amsterdam. I/ZJ De afdeling Centrale Sterilisatie vraagt een die rechtstreeks zal ressorteren onder de Hoofd verpleegkundige Centrale Sterilisatie. Taakinhoud: o.a. richting geven aan de werk- en opleidingsorganisatie op de Centrale Sterilisatie; het bevorderen van het professionele element onder de medewerkers(sters) van deze afdeling. Salariëring is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Inlichtingen worden u gaarne verstrekt door Mevr. J.M. v.d. Burg, Algemeen Hoofdverpleegkundige van de afdelingen O.K.'s, Centrale Sterilisatie en Anaesthesiologie, tel. 020-48 48 75. Sollicitaties (schriftelijk) indienen onder vermelding van no. 16 bij het Hoofd van de Personeelsdienst, t.a.v. Zr. T.A. van Sluis, De Boelelaan 1117, Postbus 7057, Amsterdam. m Bij de Faculteit der Wiskunde en Natuurwetenschappen en de Interfaculteit der Aardrijkskunde en Préhistorie kan geplaatst worden een die als staffunctionaris van deze faculteiten zal medewerken aan het ontwerpen van (middel)lange termijnplannen alsmede begrotingen met hantering van wjskundige technieken, modellen en andere verwerkingstechnieken; het ontwikkelen van normen ten behoeve van het te voeren beleid het ontwerpen en realiseren van methoden ter verkrijging van bestuurlijke informatie. Deze werkzaamheden zullen van de faculteiten uit verricht worden in nauwe samenwerking met de subfaculteiten en de centrale universitaire instanties. De gedachten gaan uit naar een medewerk (st) er met: universitaire of gelijkwaardige opleiding; kennis en enige ervaring op het gebied van modern bestuur; inventiviteit en vermogen tot samenwerking goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. I. Van kandidaten wordt verwacht dat zij instemmen met de doelstelling van de Vrije Universiteit. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van vacaturenummer 002 - 2314, kunnen worden gericht aan de Hoofdafdeling Personeelszaken, De Boelelaan 1105, postbus 7161, Amsterdam. I£J ISl hst: r- Beestachtig wild IMPORT-EXPORT Groothandel* in hippy kleding zoekt: PIENTERE JONGEDAME OF JONGEMAN tot 17 jaar om als employe bij ons in dienst te treden. Zeer afwisselend werk. Gaat veel mee op reis met de dlrektie in Nederland en buitenland. Diploma's niet nodig alleen goede wil.. Slank en klein figuur met verfijnde manieren. Leuke kamer beschikbaar. Hebt U interesse of komt U even lans voor een praatje dat doet geen kwaad je. Ook in het weekend. Dam 6, Alblasserdam. Of belt U ons onder nr. 01859—5170. i, gezond Is _e kruidenthee van Herbe- i. Met 17 uitgelezen krui- i, die de gevolgen voor de spijsvertering van het jach tige en moderne leven op een natuurlijke wijze tegen gaan. Denkt u maar aan het vele verkeerde eten de wei nige lichaamsbeweging. Her- besan gaat verstopping en de gevolgen daarvan tegen en herstelt de natuurlijke funktie "1 de Ingewanden. kruidenthee bl] uw drogist of apotheker

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 26