Zaak Baader Meinhof in feite tegen de staat gericht proces? Tien vingers Radio- en televisieprogramma's Dagrecept Even puzzelen Gehoon Bartje-serie wordt herhaald Pittige piepkleine pikzwarte pilletjes. Paul Brand Chirurg in India Twee gratis reisdagen als u nu een 60y65+kaart koopt. TRWW/KWARTET DINSDAG 10 SEPTEMBER 1974 BINNENLAND T4/K6L0Ü^ Doc taire KRO over geruchtmakende groep SMIDJE VERHOLEN door Ton Hydra Vandaag begint in West-Berlijn een van de processen tegen le den van de beruchte Baader- Meinhof groep. Dat betekent op nieuw internationale belang stelling voor jonge intellectue len die met geweld de samen leving wilden omvormen en oor zaak werden van panische toe standen in de Bondsrepubliek. Hoewel over deze (kleine) anar chistische beweging veel is gepubli ceerd. bezit slechts een enkeling een chronologisch overzicht van de gebeurtenissen. Daarom hebben de journalist Jan C. Kuiper en cineast Joos' Tholens met journaalbeelden en eigen opnamen de zaken op een rij gezet in 'Geen kans voor Baa- der-Meinhof'. De KRO zendt deze documentaire vanavond tussen 22.10 en 23.10 uit via Ned. II. Een geïnteresseerde kijker zal al gauw in de gaten krijgen, dat hem meer wordt geboden dan een nuch ter feitenrelaas. Hij wordt-ook iets gewaar van wat je zou kunnen noemen het signalement van eèn, samenleving. Dat zal misschien nog meer gaan Intrigeren dan de akti- viteiten van een idealistische maar dolgedraaide groep. Rechtse krachten? Hoe te verklaren dat een politiele- ger van 150.000 man zenuwachtig reageerde op de stadsguerrilla van slechts een handjevol jonge men sen? Dreef de Baader-Meinhof groep Inderdaad een groot deel van de Duitse bevolking tot paniek of waren krachten van de andere kant daaraan vooral debet? Welke in vloed oefende de pers uit? Waarom werden de arrestanten al meer dan twee jaar in voorarrest gehouden? Is het aannemelijk dat geen enkele Duitse rechtszaal voldoende veilig is en het hoofdproces moest worden uitgesteld tot mei 1975 omdat pas dan de speciaal daarvoor te bouwen zaal gereed zal zijn? Dez-: en nog veel meer vragen wor den aangeroerd in de documentaire van Kuiper en Tholens. Zij stellen zich geen moment achter de Baa der-Meinhof groep, integendeel, zij onderstrepen de waanzin van de toegepaste methode, die onmogelijk Wie is dat kind? Op een briefkaart met de oplossing van 'Wie is dat kind' behoeven uiteraard geen extra postzegels te worden geplakt, zoals uit de mede deling in de rubriek 'Dag maandag van gisteren zou kunnen worden opgemaakt, red. Oosterse kip 1 grote kip 250 gr. rijst 200 gr. doperwtjes 2 citroenen 50 gr. rozijnen 4 eieren peper, zout 8 eetl. olijfolie */i flesje droge, witte wijn beetje bloem De kip in vieren snijden en met peper en zout bestrooien. Dan door de bloem halen en in de olie aan braden. De gesnipperde ui erbij en wanneer die goudbruin is er de schil van de citroen aan toevoegen. Overgieten met het sap van twee citroenen en met de witte wijn. Op een zacht pitje drie kwartier laten sudderen. De doperwtjes uit blik opwarmen en de rijst koken vol gens aanwijzingen op het pak. Doe wat safraan door de rijst, zodat men gele rijst krijgt. Dan de dop erwtjes er doorheen en dit alles met de kip opdienen. Me-utip: Oosterse kip met safraan- rijst. doperwten, kwark met ba naan. Ulrike Meinhof tot maatschappij vernieuwing kon leiden. Dat West-Duitsland, zoals de arres tanten nog altijd geloven, een fa scistische staat is, moet op grond van de bestaande constellatie wor den ontkend. Maar wel hebben de verwikkelingen rondom de groep aangetoond dat fascistoïde tenden- zen aanwezig zijn. Ze zullen dezer dagen door ultra-linkse advocaten worden aangegrepen en uitgebuit. Slechts middel In relatie hiermee lijkt de titel van de documentaire een dubbele bo dem te hebben. Geen kans voor AVRO dringt aan op meer faciliteiten HILVERSUM De AVRO dringt aan op uitbreiding van faciliteiten voor televisie-opnamen. Bij het uit gebreide aantal omroepen wordt het aantal studio- en reportagedagen te weinig. Dat komt in mindering op het aantal eigen produkties, aldus de AVRO. Het zou zo moeten zijn dat een omroep weken, soms maanden ach ter elkaar de beschikking kan heb ben over studioruimte. Dat zijn nu meestal zo'n vier dagen achter el kaar. De afdeling drama van de AVRO zou daarom best willen voorstellen aan de gezamenlijke omroepen om voor twee of drie jaar te plannen wat men wil gaan maken. Het aantal studio's zou moeten worden uitgebreid. Een voorbeeld van onpraktisch gebruik is, dat sinds studio Vitus in Bussum is afgebrand 's avonds in Hilversum nu een omroepster in een afgescho ten hoekje van een enorme studio de programma's aankondigt. Zaterdag Last night of the proms HILVERSUM Een telkenjaren terugkerende muzikale gebeurtenis, het laatste promenadeconcert uit een serie, de 'Last night of the proms', zal de KRO-televisie op za terdag uitzenden. Op het programma staan onder an dere een pianoconcert van Benja min Britten, balletmuziek 'the per fect fooi' van Holst en volgens oud en beproefd recept 'Rule Britannia', 'Pomp and circumstances' en het door Elgar georkestreerde 'Jerusa lem' van Parry. Charles Groves diri geert het BBC-symphony orchestra in de Royal Albert Hall in Londen. Berend Boudewijn spreekt het Ne derlandse commentaar. Baader-Meinhof omdat zij zelfs voor hun verdedigers niet dé inzet van het proces, malar slechts middel zouden zijn om iets anders te be reiken. namelijk het systeem van de Bondsrepubliek voor het wereld forum aan de kaak te stellen. Hoewel de documentaire daarop in geen enkel opzicht zinspeelt, kan de kijker het vermoeden krijgen dat de B.M. groep meer is dan een Duitse beweging. Niet in de zin van een internationaal georganiseerde misdadigheid, maar als symptoom van een psychisch proces dat mon diaal tot uiting komt in aggressie. De film maakt voelbaar hoe angst aanjagend het is wanneer weder zijdse angstgevoelens uit de hand 'lopen. Daarom had ik graag gezien dat aan de vertoning van deze in trigerende documentaire een on derzoek zou zijn gekoppeld naar de invloed die de Baader-Meinhof groep naar ons land heeft uitge straald. Van KRO-zijde is mij ech ter te verstaan gegeven dat een serieus onderzoek qua geld en man kracht voor deze omroep een on haalbare kaart is. Dus blijven we zitten met de vraag in hoeverre de ultra's van links en rechts bij ons geconditioneerd zijn om op elkaar een heksenjacht te ontketenen. Minister weigert meer zendtijd aan humanisten DEN HAAG Minister Van Doorn van CRM heeft het Humanistisch Verbond geweigerd zijn televisie zendtijd van 7,5 minuten per week te verdubbelen. De omroepraad ad viseerde de bewindsman gunstig te beschikken op het verzoek van het Humanistisch Verbond. Enige jaren geleden had het ver bond ook al gevraagd om meer televisiezendtijd, maar kreeg die. eveneens in afwijking van het ad vies van de omroepraad niet. Het Humanistisch Verbond ging in be roep bij de kroon, die het besluit van de minister vernietigde en conform het advies van de omroep raad tot verdubbeling van zendtijd besloot. Het Humanistisch Verbond had toen °venwel het viervoudige van zijn televisiezendtijd gevraagd. Nu herhaalde het verbond het oor spronkelijke verzoek. Het voerde nu ook nog aan, dat er mogelijkheden voor uitbreiding zijn door de uit breiding van de totale televisie zendtijd. Hierin ziet minister Van Doorn geen argument tot inwilli ging van enige aanvraag. De bewering van dr. Vondeling dat een vrije republiek Zuid- Molukken een niet te verwezenlijken aroom is. is aoor de in ons land vertoevende Ambonnezen met ge hoon ontvangen. Dit zei ir. Manusama in Televizier Magazine. Vondelings uitlating stelt volgens de president der R.M.S. niets voor. want 'hij had die mening al voordat hij naar Indonesië ging'. Als er slechts sprake zou zijn van een droom, zou men er niet zoveel over praten. De waarheid is, aldus ir. Manusama, dat men met een politiek probleem in de maag zit. De Zuidmolukkers blijven intussen streven naar een vrij land, want de geschiedenis heeft vaker bewezen dat het onmogelijke tenslotte toch werd bereikt. AVRO's actualiteitenrubriek zat flink op het vinkentouw in de kwestie Mozambique. Fons van Westerloo sprak telefonisch met de in opstand gekomen blanken en Marcel de Groot kreeg van de Portugese minister van buitenlandse zaken Soares te horen, dat de aktie tegen de dekolonisatie spoedig zal zijn beëindigd. Het zich opdringende grote nieuws maakt de kleine verdrietelijkheden niet minder ernstig. Jaap van Meekren gaf daar een voorbeeld van door aandacht en medeleven te vragen voor de ongeveer tien duizend suikerpatiënten in Suriname, die zelf moeten opdraaien voor de kosten van hun medicijnen en diëet en daarin niet slagen. Ze zouden eigenlijk naar Nederland moeten gaan om een redelijke verzorging te krijgen. Dat geluk is, dankzij de vereniging van diabetes, slechts een enkeling beschoren. Als na de soevereiniteitsoverdracht effectieve hulp uitblijft, is waar schijnlijk voor menige suikerpatiënte in Suriname een begrafenis op staatskosten het enige uitzicht. Maar Nederland zit al met een enorm probleem als gevolg van Suriname's dekolonisatie. Amsterdam krijgt daarvan de zwaarste last te dragen. Burge meester Samkalden liet in een gesprek met Jaap van Meekren duidelijk zijn grote bezorgdheid blijken. De groeiende problemen en de daaruit voortvloeiende span ningen eisen een nationale aanpak. Daarvan heeft Amsterdam nog niet veel gemerkt. De NCRV begon aan een nieuwe kinderserie van Zweedse makelij. Uit de boeken van Astrid Lindgrun stamt de parmantige Emil, een joch dat elke dag een streek uithaalt. Hij is het evenbeeld van zoveel ondeugende jongetjes uit de literatuur en brengt ouders en opvoedkundigen wegens onpedagogische beïnvloeding misschien in verzet. Maar wie is er van de verhalen van Dik Trom. Pietje Bell en nog een paar rakkers onhandelbaar geworden? Doris Day kan best een lieve vrouw zijn, maar de rondom haar persoon opgebouwde shows zijn flauw, ondanks de aanwezigheid van bekende spelers. De Tsjechische tv-registratie van Prokof jews ballet Romeo en Julia zal een kleine groep fijnproevers wel hebben geboeid. Maar veel minder geïnteresseerde kijkers zullen vrij vlug hebben afgehaakt. TON HYDRA 121. Smidje Verholen en de oude hertog hadden zich gebaad en ge kleed. Dat had nog al wat voeten in de aarde gehad, want jonge, jonge, wat waren ze vuil geweest na die lange gevangenschap. De ijverige Jodocus had zich intussen verdienstelijk gemaakt met het opruimen van de rommel en met het ontvlekken en persen van smidje Verholen's pak. Hertog Ego- neel Diederhart von Zwiebelbeiss zu Heissewursten had zijn oude keizer lijke uniform uit de kast gehaald en troonde nu in de eetzaal net als in zijn gloriejaren, toen hij nog adjudant van de keizer was. 'Het is een blijde dag. Verholen', zei hij, terwijl hij het glas hief op het welzijn van zijn beroemde gast. 'Ik had mij reeds verfeoend met de gedachte, dat ik de rest van mijn levensdagen zou moeten door brengen in de kerkers van mijn eigen slot. daartoe gedoemd door snode indringers. Maar gelukkig voor ons allen kwaamt gij juist op tijd om ons van een wisse dood te redden en een afschuwelijke mis daad te verhinderen'. 'Nou, nou.protesteerde smidje Verho len bescheiden. 'Dat was heus niet alleen mijn werk. U hebt zelf dap per meegeholpen. Ik zie U nóg met die fles bessensap door de gangen rennen om spookhanden op de muren te drukken. Als ik echter eerlijk mag zijn.ik geloof, dat deze hele zaak ook wel een beetje uw eigen schuld was'. 'Hoezo?' vroeg Egoneel. 'Kan ik er soms wat aan doen. dat die schurk van een Nosco mijn plaats innam?' 'Dat wou ik juist zeggen', vervolgde de smid. 'Als u niet zo'n zonderling leven van afzondering had geleid. dan had die Nosco immers nóóit n ongemerkt uw plaats kunnen inne men. Kent u soms de waard van de herberg 'in 't Zwarte Paard?' Die heeft mij verteld, dat hij u nog r nooit in levende lijve had gzien.£n Hij zei, dat er geruchten door deg£ stree gingen, dat er vroeger eens* iets héél verschrikkelijks met u ge beurd is en dat u zich daarom nooitD meer wilde vertonen. Zoudt u mij r nu eens niet willen vertellen wat^ dat geweest is? Misschien kan ik u helpen.De oude edelman slik te aangedaan een prop weg uit zijn a keel en pinkte een een traan uitfes zijn oog. 'Het was mijn enige zoon.fluisterde hij droevig. 'Als knap Jonkman van amper achttien jaren verliet hij dit slot. Nog zie ik a voor mijn geestoog hoe hij afscheid van mij nam FERDINAND Extra tv-uren in de middag? HILVERSUM Wanneer in janua ri iedere A-omroep er een half uur per week bijkrijgt dan zouden de programmaleiders televisie, vereend in het cop-tv (college programma leiders) graag zien dat die uren er op de woensdag- en zaterdagmid dag bijkwamen. Op woensdagmiddag zou er ander half uur bijkomen en op zaterdag middag een uur voor iedere A- omroep. Hoewel eerder werd vernomen dat de avondprogramma's waarschijn lijk met de extra uren zouden wor den vervroegd hebben de program maleiders tv andere gedachten. Het bestuur van de NOS moet daarover uiteindelijk nog beslissen. RUINEN Bartje zal volgend voorjaar weer op de televisie te zien zijn. De succesvolle produktie wordt, volgens regisseur Willie van Hemert. op veler verzoek herhaald. In België zag men Bartje al, in Finland gaat het publiek er ook naar kijken. In de Ruiner Anserdennen zijn on der zijn leiding weer opnamen voor de film 'De dynastie der kleine luiden' gemaakt. Een liefdesscène tussen Bob Bouber en Marijke van der Velden kon niet worden ge maakt. Wel de sterfscène van de laatste. 'Voor de liefde moeten we de hele dag mooi zonnig weer hebben', zei Van Hemert. Voor de liefdesopna men komt hij naar Drente terug. (ADVERTENTIE) 12 Bij al deze dingen was men veel dank verschuldigd aan Anti. een dokter uit Bombay die had gestu deerd bij Sir Harold Gillies. Hij had misschien meer patiënten door mid del van plastische chirurgie gehol pen dan wie anders ook. Met de jaren groeide de kundigheid van de leden van Pauls team voortdurend. De oorspronkelijke peestransplan tatie werd inmiddels volgens een geheel nieuwe methode uitgevoerd, bekend ais "Brands operatie.' De methode kwam erop neer. dat met behulp van een pees uit de voorarm de vingers weer beweeglijk werden gemaakt. 'Prima!' riep Sri Jagadi- San uit. bulten zichzelf van blijd schap over de normale, soepele greep van zijn vingers nadat Paul zijn handen had geopereerd, die respectievelijk tien en bijna twintig jaar verlamd en gekromd waren geweest. 'Ik heb een paar nieuwe handen!' Ondanks het slagen van de ingreep stond Paul steeds open voor voor stellen tot verbetering. En toen Mary Verghese ontdekte dat het litteken op de hand kleiner kon blijven als de gebruikte pees onders- huids geleid werd zonder de huid zelf open te leggen, verwelkomde hij dit als een grote vooruitgang. Ook Ernest Fritschi had herhaalde lijk goede Invallen ter verbetering van de techniek. En Paul gaf zijn assistenten graag de eer die hun toekwam. 'Doe Jij deze operatie Dorothy Clarke W il s on Vertaling: H. A. Schreuder maar', zei hij tegen Ernest toen er een moeilijk geval aan de orde was. 'Je hebt meer ervaring dan ik!' En dat zei de chef. verwonderde Ernest zich. tegen iemand die hij zelf had opgeleid. Pauls rustige optreden in de opera tiekamer wekte een sfeer van ze kerheid en vertrouwen. Hij was steeds ontspannen en scheen zich nooit te haasten. Hij verspilde ech ter geen seconde. De assisterende artsen en verpleegsters vonden het haast even moeilijk hem bij te houden als hun voorgangers des tijds hadden gevonden van de on waarschijnlijk rappe dokter Ida. Dat was ook het geval met Alice Jane David, een Jonge verpleegster die op een keer moest invallen voor de operatiezuster. Met spanning zag zij ernaar uit. Maar de operatie was nogal lang en Inspannend. Zij had nooit geweten dat de handen van een chirurg zo snel konden zijn. en dat er zoveel aandacht en zo'n tempo vereist was om zijn orders op te volgen. Hij stelt mij op de proef dacht zij. Ik hoop dat het nu lukt hem bij te houden. Na afloop vroeg Paul aan de hoofd zuster. zuster Hutchison: 'Wie was dat kleine meisje dat mij vandaag hielp?' 'Alice Jane David, dokter.' 'Zo. Zij is de eerste die in alles ons tempo volgt. Waarom laat u haar niet vaker assisteren?' En vanaf die dag assisteerde zij Paul bij al zijn operaties, drie jaar lang, tot zij naar Australië ging. Al die tijd zag zij hem nooit boos. Paul noemde haar altijd 'Alice', be halve als hij gespannen was: dan zei hij 'zuster'. Dan wist zij dat ze nog eens te meer attent moest zijn. Jaren later, toen zij in het kinder ziekenhuis van Montreal een plasti sche chirurg assisteerde, kreeg zij de grootste lof te horen die voor haar denkbaar was. 'Wij zijn zeer vereerd', zei men haar. 'Paul Brands operatiezuster hier te hebben. Zij kent het klap pen van de zweep.' Het werk van het lepra-team in die jaren was niet los te denken van het Schieffelin Leprosy Research Sanatorium in Karigiri, een geza menlijk project van de Britse en de Amerikaanse leprazending en het christelijk medisch college van Vel- lore. de eerste spa voor deze nieuwe instelling was in de grond gestoken door dokter Ida. tijdens Pauls af wezigheid. in september 1952. en in juli van het jaar daarop kon dokter Gass met zijn vrouw zijn intrek nemen in de directeurswoning. Het sanatorium van Karigiri bestond uit een ziekenhuis, een research- laboratorium. hulzen voor de stafle den en voor de patiënten. Later werden er nog werkplaatsen aan toegevoegd voor de fabricage van schoenen van kunstledematen manden en wat dies meer zij. Voorts kwam er een fysiotherapeu- tische afdeling, een met riet afge dekt gemeenschapshuis, dat diende voor recreatie, onderwijs en kerk diensten. PELLI, PINGO EN HUN VRIENDEN Radio vandaag HILVERSUM I AVRO: 7.00 Nws. 7.11 Ochtendgljmn. 7.20 (S) Dag met een gaatje. (8.00 Nws. 8.11 Radiojournaal.) 8.50 Morgenwijd. 9.00 (S) Romant. Ork.conc. (18). (9.35 Waterst.) 10.00 (S) V.d. kleuters. 1U.1U (S-M) Arbeidsvitaminen. (11.00 Nws. 11.03-11.05 Radiojournaal.) 11.30 (S) Rondom Twaalf, met 11.55 Beursber. Overheldsvoorl.: 12.30 üitz. v.d. landb. AVRO: 12.40 Kinderkoor. 13.00 Nws. 13.11 Radiojournaal. 13.21 (S) Klass. piano- en koormuz. EO: 14.00 Woord der Waarü. 14.15 (S) Over en weer. 14.55 (S) Licbt ensemble. 15.15 (S) Licht en Uitzicht. 16 00 Nws. 16.03 Klankbord. 16.10 <S) Eigenwijs. 16.30 (S) Jeugdtoer. AVRO: 17.00 (S) Mobiel. 17.55 Med. AVRO: 18.00 Nws. 18.11 Radiojournaal. 18.21 Opname... 7 dagen van nu...! 18 40 (S) Harm.ork. 19.05 (S) Y'All come. 19.30 (S) Vanavond. 22.30 Nws. 22.40 Radiojournaal. 22.50 (S) Zangsollste met combo. 23.05 (S) Er floot een vogel ln de wei. 23.55-24.00 Nws. HILVERSUM II KRO: 7.00 Nws. 7.02 Levende Woord. 7.07 (S) Badinerle. (7.30 Nws. 7.41-7.50 Echo.) 8.24 Overweg. 8.30 Nws. 8.36 Gymn. v.d. hulsvr. 8.45 Moeders wil is wet. 9.40 Schoolradio. 10.00 Wereld om ons heen. 10.20 (S) Aubade, met 10.30 Nws. 1100 Gebakjes en een Beter leven. 11.30 Bejaardenprogr. 11.55 Med. 12.00 (S) Van twaalf tot twee, met 12 30 Nws en 12.41 Echo. 14.00 (S) Lichte gramm - muz. 14.15 Schoolradio. 14.45 (S) Interlo kaal op dinsdag met 15.30 Nws. 17.00 Overheldsvoorl.: Luchtpost uit de Ned. Ant. 17.10 V.d. kleuters. 17.30 Nws. 17.32 Echo. KRO: 18.00 (S) KRO-muz. uit eigen prod. 18.19 PP: P.S.P. 18.30 Nws. 18.41 Echo. 18.50 (S) Lichte gramm.muz. 19 00 After Beat. NOS: 1950 Den Haag van daag. KRO: 20.00 Nws. 20.05 Overweg. 20.15 (S) Prometheus. 22.30 (S) Klass. muz. voor strijkers. 23.00 Strip. 23 10 (S> Klass. pianomuz. 23.50 (S) Saxofoon en plano: mod. muz. 23.55-24.00 Nws. HILVERSUM III VARA: 7.02 Drie op je boterham. 9 03 (S) Pep op drie. 11.03 Alfred Lagarde (S). 12.03 (S) Drie tussen de middag. 14.03 Pop-Kontakt I. 15.03 Pop-Kontakt 2: Drie-draai. 16.03 (S) Mix. NOS: 18.02 Joost mag niet eten. VARA: 19 02 Drie loopt achter: poprekonstr. 20.02 (S) Nashville. 21.02 (S) Jazz en Blues. 22.02 (S) (P)opdonder. 23.02 (S> Wachten op middernacht. 0.02 (S) In de kleine uren. 2 02 (S) Kees van Maasdam. 3.02 Willem van Beusekom. 4.02 Alfred Lagarde. 5.02-7.00 Hans Hamburger en Wlm Blocmcndaal. Speciaal TV vandaag Na de Stratemakeropzeeshow (1905) trekt de VARA de Namib- woestijn in. Een gebied, waar veel dieren zich ondanks de droogte in leven weten te houden. Ned. 1 19.30 In de Marlon Brando-serie ver toont de KRO De man met het slangevel, naar het toneelspel Or pheus Descending van Tennessee Williams. Ned. 2 20.20 Twee krijgsgevangenen luiste ren de gesprekken af van SS'ers en Wehrmachtsofficieren die ontsnap pen uit Colditz absoluut onmogelijk willen maken. Ned. 1 20.20 Naar aanleiding van een proces tegen leden van de beruchte Baa- der-Meinhofgroep maakte de KRO een documentaire over de geschie denis van deze anarchistische be weging. Ned. 2 22.10 In Der lange Absehied von Oberhausen gaan vijf promimente Duitse filmers na wat er van hun culturele hervormingsplannen te recht is gekomen. Duitsl. 2 22.00 Misschien zullen Shakespeare- bewonderaars zich stoten aan de moderne versie van Macbeth, die de WDR uitzendt. De Oostduitser Heiner Miiller maakte er in radica le bewoordingen een politiek mis daadverhaal van. DuitsL 1 21.00 Een concert van de Koninklijke Philharmonie uit Bocholtz is voor liefhebbers het neusje van de zalm. Hilv. 1 18.40 Mia Smelt en haar Moeders Wil is Wet jubileren vandaag in Hoorn. Hilv. 2 8.45 NEDERLAND I NOS NOT 11.00-11.35 Schooltelevisie 14.00-14.50 Schooltelevisie NEDERLAND I NOS 18.45 Brigadier Dog 18.55 Journaal VARA 19.05 Stratemaker op zee show 19.30 Namlb Woestijn NOS 20.00 Journaal VARA 20.20 Colditz 21.15 Twee voor twaalf 21.55 Achter het Nieuws NOS 22.45 Journaal NEDERLAND II NOS 18.35 Brigadier Dog 18.55 Journaal KRO 19.05 Speedij Gonzales 19.10 PeppienKokki 19.30 Melchiors NOS 20.00 Journaal KRO 20.20 Man met het slangevel 22.10 Geen kans voor Baader-Meinhof NOS 23.10 Den Haag vandaag 23.25 Journaal NEDERLAND I NOS NOT 9.15-9.40 Schooltelevisie KRO 17.00 Nogal wiedus Driehoek-puzzel 1 oplopende vlakte. Bij juiste invulling vormen de be ginletters de naam van een hoen derachtige vogel. OPLOSSING VAN VRIJDAG Hor.: 1. rem, 3. tol, 6. arm, 9. o.l. 10. rakel, 12.00 13. basis, 15. takel, 17. nat. 19. aas, 21. nergens, 25. eed, 26.til, 27. antenne, 31. lal, 32. Eem, 34. telen. 36. belet, 38. en, 39. tirai} 41.er 42. ego, 43. sas, 44. sla. Vert.: 1. rob, 2. elan, 3. tas, 4. o.l 5. Let, 7. roes, 8. mol, 10. rite, laan. 14. sandaal, 16. kasteel, 18. 20. kei. 22. rot, 23. een. 24. els, niet, 29. el, 30. neen. 31. leng, 3 meel. 34. TEE, 35. nis, 36. bas. 3 tra, 40. ra. (ADVERTENTIE) Horizontaal woorden invullen die betekenen 1. medeklinker. 2. spil van een wiel. 3. por, 4. levenslust, 5. dichter, 6. Prijzen: Driemaandskaart 60+ of 65+ f 20,- Driemaandskaart 65+ voor een echtpaar f 30,- Jaarkaart 60+ of 65+ f 50,- Jaarkaart 65+ voor een echtpaar f 75,- Volledige informatie vindt u in de speciale folder 'gratis reisdagen september/oktober'. Wij wensen u plezierige dagen30^03^ ung laakt tij - tram )ór. :nd glen it in wor< ïitijd rinisr van» likan em 'ijst 1 isten og k< lor rfigl n ro eidir ord "wis: wei vai var imis: Vr< er 1 iter ;ens sie. ove tech che nie riteer als jfi en itei kenc d» terg Tw de ke alen gel i. ten. ieds< age 16 iter rzitt ffaai en' i za lieuv rlegj

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 6