Wie speelt er mee? EN 00K OP ZATERDAG 1*99.- 9 Dagen Majorca, vol pension alles inbegrepen FAMILIEBERICHTEN ft RODE KRUIS ZIEKENHUIS MEDEWERKSTER Gezellige kinderspelen deze Vendomatic 7302 200 liter diepvrieskist (katalogusprijs 475.-) daar komt geen cent meer bij! VROOM DREESMANN TROUW/KWARTET VRIJDAG 30 AUGUSTUS 1974 Elke WERKDAG (behalve zaterdags) bestaat er 's avonds tot acht uur gelegenheid tot het telefonisch opgeven van familieberichten, die nog de volgende ochtend moeten worden geplaatst. Dit kan uitslui tend onder no. 020—220383. Ook op ZONDAGAVOND is dit mogelijk, maar dan van ZES tot ACHT uur. Na dit tijdstip is geen opgave meer mogelijk! ATTENTIE! U gelieve steeds duidelijk op te geven in welke bladen u de advertentie wenst te plaatsen (Trouw, Het Kwartet) of in de gehele Christelijke Pers (Trouw Het Kwartet), alsmede de gewenste breedte. Wij zijn God dankbaar dat wij mogen beleven, dat onze ouders Hendrik Glasbergen en Annie Glasbergen-Korpelshoek 6 september a.s. 40 jaar getrouwd zijn. Hun kinderen en kleinkinderen: Rijnsburg: Tiny Verhave-Glasbergen Tom Verhave Hans en Henk, Tonny, Angela, Carta Zierikzee: Lien Hoppers-Glasbergen Jan Hoppers Johnny, Anita, Marcel, Robby Rijnsburg: Henk Glasbergen Corrie Glasbergen-Plokkers Corine, Hendrik Rijnsburg: Ankie Korbee-Glasbergen Peter Korbee Michael Zierikzee: Cor Glasbergen Ada Glasbergen-van der Plas Rijnsburg, september 1974. Moleneind 35. Allen die hen willen feliciteren zijn hartelijk welkom op vrijdag 6 september a.s., van 5.30- 6.30 uur n.m., in de bovenzaal van 't Centrum, Kerkstraat, Rijnsburg. D.V. 12 september 1974 hopen wij met onze geliefde Ouders en Grootouders M. Kats en E. P. A. Kats-van Mourik de dag te herdenken, dat de Here hen 40 jaar in het huwelijk heeft verbonden. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen Barendrecht, augustus 1974. Gelegenheid tot feliciteren: vrijdagavond 6 september van 20.0021.00 uur in het restaurant „Van Oudts 't Raedthuys", Dorpsstraat 141 (tegenover de Ned. Herv. Kerk) te Barendrecht. Psalm 138 4 (ber.) Dankbaar voor al het goede ons in hem ge schonken, bedroefd omdat wij hem erg zullen missen, berichten wij, voor ons nog wel onver wacht, het overlijden van onze innig geliefde zorgzame Man, Vader en lieve Opa, Broer, Zwager en Oom Arie Nico'aas Kleijn op de leeftijd van 72 jaar. J. M. Kleijn-Zevenbergen G. C. Conijn-Kleijn J. L. Conijn Fred Jolande Ellen Jeroen M. N. Kleijn E. G. Kleijn-de Jager Angelique en verdere familie. Zwijndrecht, 29 augustus 1974. H. K. Onnesstraat 75. Aan huis geen bezoek. Geen bloemen. Geen toespraken. De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer van verpleeghuis „Swinhove", Plantageweg 3 Zwijndrecht. Gelegenheid tot bezoek aldaar zaterdagavond a.s. van 78 uur. De begrafenis zal plaatsvinden maandag 2 september a.s. om 3 uur op de algemene be graafplaats aan de Jeroen Boschlaan te Zwijn drecht. De Here heeft heden thuis gehaald Zijn kind, mijn geliefde Man, onze lieve Vader, Behuwd-, Groot- en Overgrootvader Johannes Arnoldus de Groot in de ouderdom van 75 jaar. 'k Sla d'ogen naar 't gebergte heen Ps. 121 1 N. de Groot-Vermeer Hillegom: G. de Groot Berkel: J. de Groot M. G. de Groot-Neelis Ridderkerk: J. A. de Groot C. W. de Groot-Paul Klein- en Achterkleinkinderen. Bergschenhoek, 28 augustus 1974. Hoeksekade 45. Geen bloemen. Gelegenheid tot condoleren vrijdagavond 30 augustus a.s. van 7—9 uur aan het woonhuis. De teraardebestelling zal plaatsvinden zater dag 31 augustus a.s. op de algemene begraaf plaats te Bergschenhoek omstreeks 12 uur. Voorafgaande zal een samenkomst gehouden worden in de Geref. Kerk, Julianalaan 132, welke aanvangt om 11 uur. Heden werd van ons weggenomen tot onze grote droefheid onze goede zorgzame Broeder Johannes Arnoldus de Groot Echtgenoot van Neeltje Vermeer in de leeftijd van 75 jaar. Familie de Groot. Rotterdam, 28 augustus 1974. Van Weelstraat 14. Heden overleed tot onze droefheid geheel onverwachts, mijn lieve Man, onze zorgzame Vader, Groot- en Overgrootvader Pieter Broekliuisen in de ouderdom van 81 jaar. Dordrecht: A. H. Broekhuisen-Talens Drunen: J. S. A. van Lenten- Broekhuisen A. van Lenten Gouda: M. van den Hout- Broekhuisen A. A. van den Hout Zwijndrecht: P. Broekhuisen C. Broekhuisen-Wagenaar klein- en achterkleinkinderen Dordrecht, 28 augustus 1974 Weeskinderendijk 143. Gelegenheid tot condoleren vrijdag 30 augus tus a.s. 18.30 tot 19.30 uur in de rouwkapel van het gemeente-ziekenhuis, Bankastraat 57 en na de begrafenis in de ontvangkamer van de aula. De begrafenis is vastgesteld op zaterdag 31 augustus a.s. om 10.30 uur vanuit de aula op de algemene begraafplaats alhier, ingang Nas- sauweg. Heden nam de Heere uit ons midden weg, onze geliefde Vader, Groot-, Overgrootvader, Broer, Zwager en Oom Jacob Bevelander Sinds februari 1949 Weduwnaar van Machelientje Kwaak in de ouderdom van ruim 91 jaar. „Wij treuren niet als zij die geen hoop hebben". Ridderkerk:. J. Koster J. M. Koster-Bevelander C. A. Bevelander B. Bevelander-Molenaar M. J. van der Giessen- Bevelander Adri Bevelander L. Redeker-Bevelander A. Bevelander Barendrecht: N. L. Bevelander-Bunk J. Bevelander Barendrecht: W. Bevelander-van der Ent Klein- en Achterkleinkinderen Barendrecht, 29 augustus 1974. Voordijk 316. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden maandag 2 september te Barendrecht, aankomst aula 15.15 uur. Vertrek van het sterfhuis 15.00 uur. Barendrecht: Ridderkerk: Barendrecht: Barendrecht: „Weest in geen ding bezorgd". Philippenzen 1 6 Tot onze grote droefheid nam Gad tot Zich onze lieve Moeder, Groot- en Overgrootmoeder Elisabeth Exalto-van Amerongen weduwe van H. Exalto op de leeftijd van 88 jaar. A. M. Exalto M. M. J. Exalto-van Santé Capelle a.d. IJssel: E. Hortensius-Exalto J. Hortensius H. Exalto J. Exalto-Hortensius Klein- en Achterkleinkinderen Rotterdam, 29 augustus 1974. Meidoornsingel 181. Corresp.-adres: Dunantstraat 28b. Geen bloemen. Gelegenheid tot bezoek zaterdagavond van 7-7.30 uur in de rouwkamer van „Huize Borch- sate", Meidoornsingel 181. De rouwdienst zal gehouden worden maandag 2 september om 11.30 uur in de rouwkamer van „Borchsate", waarna de begrafenis om 12.30 uur zal plaats hebben op de begraafplaats „Oud-Kralingen", Kralingseweg 334 Wederom heeft de Here ons bedroefd door tot Zich te nemen onze geliefde Broer en Zwager Cornelis Monster in de leeftijd van 67 jaar 's-Gravendeel: 's-Gravendeel: 's-Gravendeel: Smilde: Zeist: 's-Gravendeel: Rotterdam 28 augustus 1974. A. Monster S. Monster-van Gemert A. Monster-Dubbeldam J. Zuiderent-Monster J. B. Zuiderent A. Monster J. J. Monster-Naaktgeboren J. van der Steeg A. W. Monster C. W. Monster-Smaal J. H. Monster A. Vink H. J. Monster H. Monster-Smaal Voor ons onverwacht, maar op Zijn tijd heeft de Heer, die waakt over alle wel en wee, van ons genomen onze Zuster, Schoonzuster en Tante Hammy Boersma-Terpstra in de leeftijd van bijna 59 jaar. Den Haag. 28 augustus 1974. Rijklof van Goensstraat 20. Zeist" J. Dijkstra H. C. J. Dijkstra-van Ulden GroningenS. Terpstra B. Terpstra-Wouda Neven en nichten. „Hoe het ook mag gaan, het is altijd goed" Zó nam God tot Zich, uit onze vriendenkring Gees je ter Haar weduwe van K. Wassens in de ouderdom van 68 jaar. Zij was trouw. Wassenaar, 27 augustus 1974. Haar vrienden, de families: L. Dijkhuizen M. Zijlstra N. Veenendaal A. K. Esseboom P. van Veen Voor uw hartelijk bewijs van deelneming en mede leven, betoond bij het plotseling overlijden en de begrafenis van onze lieve Man, Vader en Opa Arle K'ehvan betuigen wij u onze oprechte dank. Namens de familie: P. Kleinjan-Kraaijeveld. Barendrecht. 28 augustus 1974. Mr. Lohmanstraat 21. Voor uw hartelijk medeleven ondervonden tijdens de ziekte en na het overlijden van onze lieve Man, Va der en Grootvader Arie van der Eljk betuigen wij u onze welgemeende dank. G. M. van der Eijk-van der Kaaij Kinderen en kleinkinderen 's-Gravenzande, augustus 1974 Mr. Meinertzhagenstraat 2. God nam tot Zich onze geliefde Moeder, Groot- en Overgrootmoeder Trijntje Hofstra weduwe van Dirk Boontje, op de leeftijd van 87 jaar. 'Ik heb de vaste grond gevonden, waarin mijn anker eeuwig hecht'. Gez. 440:1 Nleuw-Loosdrecht Eindhoven: Meppel: L. Cramwinckel-Boontje E. Cramwinckel J. Boontje A. W. Boontje-Meijer Kleinkinderen en achterkleinkinderen Zwolle, 28 augustus 1974. Corresp.adres: Van Ostadelaan 13, Nieuw-Loosdrecht. De rouwdienst zal worden gehouden op maan dag 2 september des middags om 13.00 uur in het Mortuarium, Prins Mauritsstraat 14 te Nijverdal (voorheen Bethel), waarna de be grafenis zal plaatsvinden op de Algemene Be graafplaats te Hellendoorn om 14.00 uur. Zij, die de overledene de laatste eer willen bewij zen. worden uitgenodigd hierbij aanwezig te zijn. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in voornoemd gebouw. Algemene kennisgeving. Psalm 84 1 (ber.) Heden behaagde het de Here uit ons midden weg te nemen onze lieve zorg zame Moeder en Oma Jannetje Ouwerkerk weduwe van Cornells Vlieland, ln de ouderdom van 82 jaar. Leiderdorp J. Vlieland Katwijk: G. Schuitemaker- Vlieland L. Schuitemaker J. Sira-Vlleland A. van Duyvenvoorde- Vlieland N. van Duljvenvoorde Klein- en achterkleinkinderen Katwijk aan Zee. 29 augustus 1974, Huize ..Salem", Duindoornlaan 34. Correspondentie-adres W. de Withstraat 14 te Katwijk. Gelegenheid tot condole ren zaterdag 31 augustus a.s. des nam. van 3-5 uur ln de aula van Huize 'Sa lem". Geen bloemen. De rouwdienst zal gehou den worden maandag 2 september a.s. des nam. 1.45 uur in het Herv. Ker kelijk Centrum, Voorstraat 74 te Katwijk aan Zee, waarna de begrafenis zal plaatsvinden omstreeks 2.30 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Zuid straat te Katwijk aan Zee. Heden nam de Here tot Zich. na een korte ziekte onze lieve Vader, Behuwd- en Grootvader, Broer en Zwager Jan van der Sleet weduwnaar van Johanna Verdoes, op de leeftijd van 71 Jaar. Leiderdorp: P. O. van der Sleet P. i M. van dei Sleet- Plaman Warmonl J. Serlie-van der Sleet L. J Seri le J. M. J. Spaargaren van der Sleet J. A. Spaargaren J. van der Sleet J. van der Sloot- Of ferman A. H. Pranger van der Sleet G. Pranger Zenderen (Ov.)- D. van der Sleet A. A. M. var. der Sleet- Senne en kleinkinderen Warmond, 27 augustus 197-1. Herengracht 10 De rouwdienst zal worden gehouden zaterdag 31 au gustus a.s. ln de Hervorm de Kerk te Warmond, aan vang 11.15 uur. waarna de begrafenis zal plaats heb ben op de Hervormde Be graafplaats 12,00 uur. Gelegenheid tot condole ren vrijdagavond van 7.00- 9.00 uur en na afloop der begrafenis in 't Trefpunt. Zacht en kalm nam God van ons weg onze lieve Vader en Grootvader Albrecht Jacob Djjkstra op de leeftijd van Hij is verlost. God heeft hem rust ge schonken Rotterdam G. Zwijnenburg- Dijkstra A. H. Zwljnenburg Wt:ma Mar Ja Arno Apeldoorn: H. J. Termorshuizen- Dijkstra J. C. Termorshuizen Nora Bart Breda: J. Dijkstra T. Dijkstra-Visser Marco Correspondentie-adres Familie A. H. Zwljnenburg. Christoffelkruld 57. Rotterdam-3014. Geen bloemen. Vader is opgebaard in de rouwkamer aan de Mathe- nesserlaan 282 (hoek Claes de Vrieselaan). Bezoek en gelegenheid tot condoleren zaterdag van 14.00 tot 14.30 uur. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden maandag a.s. op de begraafplaats „Oud- Kralingen", Kralingseweg 334. Vertrek vanaf het Chris toffelkruld 57 om 11.00 uür. Aankomst in de kapel circa 11.20 uur. Na de plechtigheid is er nog gelegenheid tot con doleren ln de kapel. door Jae. Gazenbeek Over natuur M leven van de Veluwe. Zwerftochten met Jac. Gazenbeek door een Van de moolete natuur gebieden van ons land. Fijne Impressies. Boelende vertelkunst 2e druk, peperback met 28 folo'a f 14,50 Verkrijgbaar bij uw boekhandel Goed nieuws voor mensen met aambeien. Er bestaat een middel dat aambeien doet wegschrompelen Pfln kalmeert. Jeuk stopt. Zwelling vei D® wetenschap kent tegen-' woordig een middel dat de bij zondere eigenschap heeft aam beien te doen 'wegdrogen'. De pijn stopt. De zwelling ver dwijnt. Dit middel heet Sperti Preparation H? Met Sperti Preparation H ver- schrompelen ook h aambeien. Sperti Preparation H 13 en ontsmettend. Voor dire snelle, afdoende behandel van aambeien is er maar middel: Sperti Preparatie zalf en zetpillen.-*HaP(,eÏCT1 GEMEENTE 'S-GRAVENHAGE Aan de ECONOMISCHE SCHOOL (school vo middelbaar economisch en administratief o derwijs en secretaresse-opleiding) Walde Pyrmontkade 5, dient zo spoedig mogelijk worden vervuld de betrekking van LERAAR/LERARES IN DEi ECONOMISCHE VAKKEN voor 11 lesuren per week. Vereist is het bezit van een le of 2e graa |1 bevoegdheid. Inlichtingen worden verstrekt door de dire gf teur, telefoon 070 - 33 55 01. Sollicitaties onder nr. 74-20 met vermeldl van volledige personalia en bevoegdheid i spoedig mogelijk, doch uiterlijk 14 dagen i het verschijnen van deze oproep aan Burg[ meester en Wethouders te zenden. Sportlaan600 DenH Telefoon 070-6147 6| vraagt een van een afdelingsadminisiralie^ die in staat is leiding te geven en organisatietalent bezit. Kennis van de medische terminologlL is gewenst. J Schriftelijke sollicitaties te richtenp aan de geneesheer-directeur. fa- J.M. KAMPS en A.C.W. TJOELKER V Een Inspirerend boek voor ouden, onderwijzen en Jeugdleiders. Met leuke tekeningen die precies aangeven hoe alles gaat. Wedstrijdspelen li Wedstrijdspelen In hof Spelletjes rond de t BUnddoekspelen Uitspelen Spelen van verhai Zangspelen Verkrijgbaar In do boekhandel - 3e druk f MO EEN BOEK VEN ZOMER KEUNINB - WABENHKlP vrijdag voordeel Dames nachthemd Polyester/katoen. Exclusief randdes- sin. Keuze uit blue, rose en goud. Nu alle maten (M, L, en XL) vrijdag voordeel Rijststrotegel Zeer dekoratie! als vloer-of wandbedek- king. Reeds in banen van 9 tegels aan el kaar gezet. Maat 30x30 cm. Per tegel vrijdag voordeel Boekenkast Is 2.10 mtr. hoog en heeft 5.10 mtr. legruimte. In eikenkleur200.-; in zwart, groen of naturel vrijdag voordeel Elektrische wekker Voor 220 Volt. Duidelijke witte wijzer plaat en vrolijk oranje kast voor de moderne slaapkamer vrijdagvoordeel Dames bikini-slip 100% Katoen. Fijnrib tricot. Kies uit 7 kleu ren. Ideale pasvorm. Maten 38 t/m 46 vrijdagvoordeel Melkbekers Aardewerk beker in geel, groen of bruin. Makkelijk stapelbaar. vrijdag voordeel Herenshirt Polyester/katoen. Bedrukt met modieu ze dessins op camel fond. Keus uit diverse kleurstellingen. Maten 37 t/m 43 vrijdagvoordeel Vendex fluitketel Hoogglans gepolijst aluminium. Koud- greep. Ook geschikt voor elektr. kook plaat. Inh. 11/2 liter, zeer praktisch voor alleenstaande,. Diepvriezen is de beste ma nier om levensmiddelen maanden lang vers te hou den zonder dat dit ten kos te gaat van geur, kleur, vorm, smaak en voedings waarde. Kompleet met gebruiksaanwijzing en inhoudsverzekering. Nu 2 dagen Garanties: 5 (aar op het van 569 gesloten koelsysteem en a voor 1 jaar op alle andere on derdelen. Kema keur. H85xB75xD65 met ge opend deksel 137H VROOM DREESMANN Vroom Dreesmann-prijs in 1-ster hotel Vroom Dreesmann-prijs in 2-sterren hotel (dus ook brandstoftoeslag, luchthavenbelasting, volledige verzekering etc.) TRANWIA HOLLAND Vroom Dreesmann-hostess ter plaatse aanwezig. Vertrekdata: 18 of 26 september, 4 of 12 oktober 1974. Betaling gehele reissom bij boeking. Kinderreduktie niet mogelijk. Dit aanbod geldt slechts t/m 7 september a.s. In alle warenhuizen van Vroom Dreesmann afd. Klantenservice of Reisburo.

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 10