FAMILIEBERICHTEN C&Avertelt: Er Het meisje dat 'n kleur kreeg. lir was eens 'n verschrikkelijk verlegen meisje. Als iemand iets tegen haar zei kreeg ze 'n vuurrode kleur. Ze was zo verlegen dat niet alleen haar gezicht maar zelfs haar kleren vuurrood werden. Op 'n dag was ze aan het wandelen. Er was geen kip te bekennen, maar wel 'n vrolijke hoerenjongen op z'n fiets die net van het koeienmelken terugkwam. De boerenjongen zag het meisje en stopte. „Goedendag" zei hij. „Hoe heet je?" Het meisje werd meteen helemaal vuurrood. Haar gezicht, haar jurkje, haar schoenen en ze durfde geen woord te zeggen. „Erg spraakzaam ben je niet" zei de jongen. „Maar wat 'n prachtige kleur heb jij".„Dat zie je/», - niet vaak'.'„Bovendien is rood 1 mijn lievelingskleur". E" J I k li] Maar omdat het meisje van verlegenheid steeds haai adem ingehouden had kreeg ze het knap benauwd en begon langzaam blauw te worden. Helemaal. „Zo", zei de jongen. „Da's 'n heel andere kleur", „Ooi erg mooi". „Weet je wat, loop even mee naar huis dan kan ik je aan mijn vader en moeder voorstellen) Daar schrok het meisje zo ontzettend van dat ze van de weeromstuit helemaal wit wegtrok. Nu werd de boerenjongen er bijna stil van. „Wat'n mooi meisje" mompelde hij. Ze keek recht in de ogeU van de jongen. Opeens was ze niet meer bang of verlegen. En omdat ze de jongen eigenlijk erg aardig vond werd ze langzaam weer vuurrood. f Maar dat was van verliefdheid. „Zo ken ik je weer",™ zei de boerenjongen. „Spring maar achterop t' mijn fiets". „Morgen gaan we trouwen". ZEEHENGELEN TROUW/KWARTET WOENSDAG 28 AUGUSTUS 1974 Elke WERKDAG (behalve zaterdags) bestaat er 's avonds tot acht uur gelegenheid tot het telefonisch opgeven van familieberichten, die nog de volgende ochtend moeten worden geplaatst. Dit kan uitslui tend onder no. 020220383. Ook op ZONDAGAVOND is dit mogelijk, maar dan van ZES tot ACHT uur. Na dit tijdstip is geen opgave meer mogelijk! ATTENTIE! U gelieve steeds duidelijk op te geven in welke bladen u de advertentie wenst te plaatsen (Trouw. Het Kwartet) of in de gehele Christelijke Pers (Trouw Het Kwartet), alsmede de gewenste breedte. Zaterdag 17 augustus 1974 was het 40 jaar geleden dat onze Ouders en Grootouders L. Alewjjnse en M. C. Alewijnse-de Wilde zijn getrouwd. Wij zijn dankbaar voor alles wat God ons in hen gegeven heeft en wij wensen hen ook in de toekomst Zijn nabijheid. Naarden: Rinus en Hanny Hoofddorp: CobyenBram Uitgeest: Adri en Bernardien De Kleinkinderen Amsterdam, Fahrenheitsingel 16. Inmiddels hebben wij met elkaar het Jubileum ge vierd. Voor familie, vrienden en bekenden is er ge legenheid tot feliciteren op zaterdag 7 september a.s. van 14.00 tot 16.00 uur in Restaurant De Bosbaan, Amsterdam. „De Heer is bij mij, ik zal niet vrezen". Na een kortstondig lijden nam God tot Zich onze lieve zorgzame Moeder, Schoonmoeder en Oma Boukje Anema weduwe van Maarten Stapper, op de leeftijd van 76 jaar. Ouderkerk aan de L. Stapper Amstel: C. J. Stapper-Dees Epe: E. M. W. van de Putten - Stapper J. van de Putten en kleinkinderen Amstelveen, 26 augustus 1974. Graaf Aelbrechtlaan 183. Corr.-adres: Amstelzijde 41, Ouderkerk aan de Amstel. Gelegenheid tot condoleren woensdag van 19.30 tot 20.30 uur in de aula van het Nicolaas Tulpziekenhuis te Amstelveen (ingang achter zijde). De rouwdienst zal D.V. gehouden worden donderdag 29 augustus om 10.30 uur in de Geref. Kerk, Hogereinde te Ouderkerk, waar na de begrafenis om 11.15 zal plaatsvinden op de begraafplaats „Karssenhof". Na de be grafenis gelegenheid tot condoleren in gebouw „de Basis" (naast de kerk). Tot onze grote droefheid ging heden, geheel onverwacht, van ons heen mijn lieve, zorg zame Man, en mijn lieve Papa Paulus Stokvis op de leeftijd van 42 jaar. Th. Stokvis-de Koek Paula Amsterdam, 26 augustus 1974. Steven Vennecoolstraat 36II. Thuis geen bezoek Geen bloemen. Gelegenheid tot afscheid nemen bij de Coöpe ratie PC te Amsterdam, P. C. Hooftstraat 183, dinsdag van 18.00—20.00 en woensdag van 14.3016.00 en 18.00—20.00 uur. De crematie zal plaatshebben donderdag 29 augustus a.s. tegen 10.45 uur op „Westgaarde", Ookmeerweg/Osdorpei ban, Amsterdam-Osdorp (bereikbaar met bus 23). Vertrek vanaf de rouwkamer te 10.15 uur. Met grote verslagenheid geven wij U kennis van het plotseling overlijden van onze Mede werker, de Heer Paulus Stokvis Zijn plichtsbetrachting en verantwoordelijk heidsgevoel waren voor ons van grote waarde. Wij zullen hem node missen. Amsterdam, 26 augustus 1974. Commissarissen en Directie van drukkerij Spin/van Mantgem B.V. N.Z. Vooi burgwal 271-287, Amsterdam. Wij zijn geschokt door het plotselinge heen gaan van onze Collega 1'. Stokvis In deze dagen gaan or.ze gedachten in het bij zonder uit naar zijn echtgenote en zijn doch tertje. Amsterdam, 26 augustus 1974. Collega's van Drukkerij Spin/van Mantgem B.V. „Nu blijf ik bij U voor altijd" Psalm 73 9 (nieuwe berijming) God heeft voor ons geheel onverwacht tot Zich genomen onze zorgzame en innig geliefde Vader Hermanus Noach Geijsman weduwnaar van G. C. Anes op de leeftijd van 60 jaar. Voorburg: H. N. Geijsman W. M. Geijsman- Ravensbergen Leiderdorp: G. C. Cornelissen-Geijsman N. D. Cornelisse Leiden: P. S. Geijsman J. Geijsman Leiden, 25 augustus 1974. Franchimontlaan 8. (Thuis geen bezoek, geen bloemen en geen toespraken* De overledene is opgebaard in de rouwkamer "Eenvoud" van Ingen Schenau. Hogewoerd 84. Bezoek aan de rouwkamer: woensdagavond a.s. van 7.00 tot 8.00 uur. De rouwdienst zal gehouden worden donder dag 29 augustus a.s. in de aula van de alge mene begraafplaats "Rhijnhof", aanvang 11.00 uur, waarna de begrafenis aldaar zal plaats vinden. Na de begrafenis gelegenheid tot con- doleien in de ontvangkamer van de begraaf plaats. Heden nam de Here uit ons midden weg onze geliefde Moeder, Behuwd-, Groot- en Over grootmoeder, Maria Plaisier Weduwe van Pleun Stehouwer, in de ouderdom van ruim 84 jaar. E. A. Stehouwer-Stehouwer A. Stehouwer A. Stehouwer I. A. Stehouwer-v. Waasbergen Klein- en Achterkleinkinderen H. I. Ambacht, 27 augustus 1974. Dorpsstraat 144. Liever geen bloemen. De begrafenis in het familiegraf zal plaats hebben vrijdag 30 augustus a.s. op de Alge mene Begraafplaats aan de Graaf Willem laan. Vertrek vanaf Dorpsstraat 144 om 14.30 uur. Aankomst op de Begraafplaats om plm. 14.45 uur. Heden ging tot onze grote droefheid geheel onverwacht van ons heen onze geliefde Broer. Zwager en Oom Pieter Jacobus van Beelen echtgenoot van L. P. Drenth in de ouderdom van 76 jaar. Scheveningen: A. M. H. van Beelen C. van Beelen Utrecht: E. Dorenbos-van Beelen O. Dorenbos neven en nichten 26 augustus 1974. Jurriaan Kokstraat 81, Scheveningen. Geheel onverwacht ging van ons heen mijn innig geliefde Man, onze zorgzame Vader, Be huwd- en Grootvader, Broeder, Behuwdbroe- der en Oom Hendrik Henzen in de leeftijd van 67 jaar. Leiden: Chr. Henzen-Sira Alphen aan den Rijn: J. Henzen J. A. Henzen-Tegelaar Rob, Ingrid en Hans Ermelo: H. Henzen M. Henzen-Truyers Jolanda, Ronald, Maria en Christine Leiden: A. Henzen W. A. Henzen-Gijzenij Eric, Marjan en Edward Leiden: J. Henzen L. G J. Henzen-Kok en verdere familie Leiden. 27 augustus 1974 van Speykstraat 23. Gelegenheid tot rouwbezoek woensdag- en donderdagavond van 7-8 uur, van Speyk straat 23. Geen bloemen. De rouwdienst is bepaald op vrijdag 30 augus tus a.s. om 12 uur in de Aula van de begraaf plaats „Rhijnhof" te Leiden, waarna de be grafenis zal plaatsvinden Psalm 84 Na een rijk leven, waarin zij zeer velen tot zegen mocht zijn, nam onze Hemelse Vader tot Zich onze bijzonder geliefde Pleegmoeder, Behuwd-, Groot- en Overgrootmoeder en Vriendin YViHemina Everdina Brink in de ouderdom van 88 Jaar. Wij danken God voor wat wij in haar moch ten ontvangen. Wiarton, Canada: W. M. Frouws A. Frouws-Betke Eindhoven: S. M. Frouws C. M. Frouws-v. Rheenen Sneek: M J. Frouws Purmerend: R. E. Weterholt-Frouws E. Weterholt Oranjestad. Aruba: J. P. Frouws A. J. Frouws- van der Gugten Eist, Betuwe: G M. v. Rheenen-Frouws J. H. vail Rheenen 's-Gravenhage: H S. Frouws Missisauga, Canada: J A. Frouws A Frouws-Zwanenburg Deventer: A. M. Looman en Kleinkinderen. Apeldoorn. 27 augustus 1974. .Goede Reede", Robijnstraat 8. Correspondentie-adres: S. M. Frouws, Merwe- delaan 16, Son en Breugel. De overledene ligt opgebaard in het rouwcen- centrum Monuta Stichting. Loolaan 67 te Apeldoorn waar gelegenheid is tot tekenen van het condoleantieregister dagelijks van 14 00 tot 16.00 uur. De begrafenis zal plaatshebben zaterdag 31 augustus om 11.00 uur op de algemene begraaf plaats aan de Soerenseweg te Apeldoorn. Vooraf zal een rouwdienst worden gehouden in de Noorderkerk, P. Joubertstraat 2. die om 10.00 uur zal aanvangen. In Jezus ontslapen onze geliefde Broer en Zwa ger Hermanus Noach Geijsman Weduwnaar van G. C. Anes oud 60 jaar. Leiden: M. A. A. de Mooy-Geijsman H. de Mooy Pijnacker: E. Swagerman-Geijsman F. Swagerman 's-Gravenhage: J. Geijsman Pijnacker: A. A. Both-Geijsman C. Both Leiden: J. van Bendegem H. E. van Bendegem- Herden Leiden, 25 augustus 1974. Voor ons geheel onverwacht nam God tot Zich, onze beste Zwager en Oom Hermanus Noach Geijsman weduwnaar van G. C. Anes op de leeftijd van 60 jaar. Utrecht: W. H. van der Griendt- Anes D. van der Griendt Leiden: S. J. Anes E. Anes-de Jong Alphen a. d. Rijn N. Anes M. H. Anes-van der Meer Leiden: G. van Zwieten Nelspruit (Z. Afrika): J. W. J. Clingerland-Anes A. Slingerland Eindhoven: P. S. Smit-Anes P. J. Smit Rijnsburg: E. Heemskerk-Anes Nichten en neven 25 augustus 1974. 'n Modern sprookje om voor te lezen. Dit is één sprookje uit de serie „C&A vertelt Als u ze wilt verzamelen hoeft u deze pagina niet te bewaren. Iedereen die op de kinderafdeling van C&A iets koopt kan'n kleurplaat krijgen van dit sprookje met 'n prachtige illustratie.' s'r EUJ i Va Katoenen bloemetjes-bloes, met gesmookt lijfje, grote gepofte mouwen en een schattig klokkend schootje. Met bijpassende rolkraagpullover. 152-167 40,- De wijde klokrok is van stevige tinneroy, heeft 2 moderne schuine steekzakken en reikt tot op de knie. 152-167 42,- Vlotte kombinatie van een Palomino polyester trikot overhemd. 128-170 18,- 20,- Met erover een acryl mouliné slipover met ingebreide randen 128-176 13,- 15,- Een perfekt gesneden Palomino broek van poolvaste, pletvrije ribvelours. 122-176 40,- 45,- Apart van kleur is het warm gebreide mouliné vestje met uni kraag en mooie grove ritssluiting. 98-116 20,- IJzersterk daarbij een brede rib corduroy broek. 98-116 25,- C&ol u tbcA \tootcle£l<jeJi! Ik heb de vaste grond gevonden waarin mijr anker eeuwig hecht. In zijn Heer en Heiland ontslapen onze onvergete lijke Man, Broer en Zwa ger Oene van der Spelt op de leeftijd van 68 Jaar. Familie Middelkoop Familie Van der Spelt Atphen a/d Rijn, .17 augustus 1974, Jan Luykenstraat 4. De teraardebestelling zal Slaatshebben op zaterdag 1 augustus a s om 12.00 uur op de Oosterbegraaf plaats. Gelegenheid voor condolé ance na afloop van de be grafenis In de aula. Oe.cn oezoek Geen bloemen. In vol vertrouwen is van ons heengegaan, mijn lieve Man, onze zorgzame Vader en Opa, Broeder, Zwager en Oom, Hubrecht Jakobus van Belois in de leeftijd van 69 jaar. Dordrecht: E. van Belois-de Dreu Zwolle: Joost en Wennie van Belois Hugo, Carel en Theo Dordrecht: Joop en Riet van Belois Christel en Ronnie Dordrecht, 26 augustus 1974 Harlngvlietstraat 671. Geen bloemen. Gelegenheid tot condoleren: donderdag a.s., van 19 tot 20 uur. in de ontvangkamer van „Dc Merwelanden", Haringvlietstraat 515. De uitvaartdienst zal worden gehouden vrijdag 30 augustus a.s. in de kapel van „De Merwe landen", Haringvlietstraat 515, om 11.15 uur, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Dordrecht om 12.45 uur. Hervatting praktijk B. H. Kerkhoff huisarts Laan van Meerdervoort 637, Den Haag, tel. 335836. Ziekenfonds en privé volgens afspraak. door Iwan Garay en Cor van Heugten Handboek voor het vissen op kabeljauw, zeebaars, makreel, harder, geep, bot, schar, tong, enz. Met een overvloed aan praktische aanwijzingen. Gebonden f 14.60 Verkrijgbaar In de boekhandel 9 hi LI.VEEN CJ V WAGENINGEN Smeedt het ijzer als het' Het recht van de werkne medezeggenschap, op r heid wordt door vrijwel te meer ontkend. j De democratie klopt f poorten van het bedrfcl Werkgevers en werkneiC men moeten daar vcfc geven. De christelijke vakbf werkt daaraan van hal omdat zij uitgaat van dl* waardigheid van alle in evangelische geest Daarvoor hebben we alt ten nodig, leder, die I manier wil meewerken I nieuwing van de san* hoort erbij. MMdt u dnerem ookl POSTBUS 2475-UTf

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 14