Vfers gebrand en goed gemalen. ipSI FAMILIEBERICHTEN Roodmerk vacuimikoffievan Douwe Egberts. Leidsters/Assistent Leidsters ASSISTENTE Plaats een Koeriertje een ONDERWUZER(ES), Chr. Technische School Leeuwarden Leraren of leraresse TROUW/KWARTET DONDERDAG 22 AUGUSTUS 1974 Hei geloven wordt aanschouwen, 'k zal aan 't stof der aard ontvlién en dan eeuwig Jezus zien. Geheel onverwacht werd van zijn aardse taak ontslagen en ln heerlijkheid opgenomen onze enige Broer Picter Klootwijk op de leeftijd van 72 jaar. Zijn diep bedroefde zusters. Zwijndrecht: J Los-KIootwijk H.I. Ambacht: W. van Dalen-Klootwijk Hillegersberg: H. Klootwijk De begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag 23 augustus op de algemene begraafplaats „Holy" te Vlaardingen om 2.15 n.m. Heden nam de Heere geheel onverwacht van ons mijn lieve Man, onze geliefde Broeder, Zwager en Oom Marinas Kalle op de leeftijd van 67 jaar. Uit aller naam: J. Kalle-Wagemaker 's-Gravenhage. 20 augustus 1974. Willem de Zwijgerlaan 109. Gelegenheid tot condoleren donderdag en vrijdag van 19.00—21.00 uur. Geen bloemen De rouwdienst zal worden gehouden zaterdag 24 augustus om 13.30 uur in de aula van de Algemene Begraafplaats aan de Kerkhoflaan, waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Ik verwacht de Opstanding der doden en het Leven der toekomende eeuw. In JEZUS ontslapen onze lieve, zorgzame Vader Arie Broos weduwnaar van Johanna Adriana Le Roy op de leeftijd van 89 jaar. M. J. Broos A. Thierry A. F. Thierry-v d. Wees 's-Gravenhage, 20 augustus 1974. Gradaland 15. Geen bezoek aan huis - Geen bloemen Vader is opgebaard in „Het Rouwcentrum", Van Diemenstraat 167. Bezoekuren van 57 uur. De teraardebestelling zal D.V. plaatsvinden vrijdag 23 augustus a.s. te 2.30 uur op de Algemene Begraafplaats „Westduin", Ocken- burghstraat, Loosduinen. Vertrek van Gradaland 15 te 2 uur. ENIGE ALGEMENE KENNISGEVING Dan ga ik op tot Gods altaren tot God mijn God de bron van vreugd. Heden behaagde het de Heere tot Zich te ne men onze lieve zorgzame Man, Vader, Behuwd- en Grootvader Jacobus Johannis Roggeband echtgenoot van Lijntje Johanna van Oudheusden. Hij is verlost: God 'heeft hem welgedaan. Dordrecht, 16 augustus 1974. Groenedijk 50. L. J. Roggeband van Oudheusden C. A. Bax-Roggeband L. Bax Kees Overeenkomstig de wens van de overledene heeft de begrafenis in stilte plaats gehad. Het bestuur en personeel van de Eben Haëzer- school te Scheveningen geven met leedwezen kennis van het overlijden van het Oud-hoofd der school Marinus Kalle Gedurende ruim 35 jaren heeft hij het onder wijs aan onze school met veel toewijding ge diend. De Heere gedenke en vertrooste zijn echt genote. Namens het bestuur en personeel: Ds. F. Harinck, voorzitter J. van Moolenbroek, h.d.s. Scheveningen, 20 augustus 1974. Op Zijn tijd nam God tot Zich, onze lieve zeer zorgzame Moeder. Behuwd-, Groot- en Over grootmoeder, Schoonzuster en Tante Helena Margrieta van Wijngaarden geb. Van Pelt, wed. van Willem van Wijngaarden Cz., op de leeftijd van 82 jaar. N. C. van Wijngaarden C. van Wijngaarden E. van Wijngaarden- Redelijkheid A. van Wijngaarden C. van Wijngaarden-Boer Den HaagA. P van der Plaat van Wijngaarden M. van der Plaat Papendrecht: H. van Wijngaarden M. van Wijngaarden-Vink Alblasserdam: M. M. H. Verschoor van Wijngaarden W. Verschoor Papendrecht: G. van der Geer- van Wijngaarden W. van der Geer H. C. van Wijngaarden M. van Wijngaarden van den Berg Klein- en achterkleinkinderen Papendrecht, 21 augustus 1974, Veerweg 51. Gelegenheid tot condoleren donderdagavond van 7.00-9.00 uur en vrijdagmiddag van 3.00- 5.00 uur in het woonhuis en na de begrafenis in de aula der begraafplaats. De begrafenis is bepaald op a.s. zaterdag na de rouwdienst welke om 2.15 uur in de aula zal aanvangen, vertrek vanaf het woonhuis te 2.00 uur. Degenen die de rouwdienst willen bijwonen worden verzocht om 2.15 uur in de aula te komen. Heden nam de Here tot Zich onze lieve Moe der, Grootmoeder en Zuster Jeannette Martha Quist weduwe van Willem Pieter Coppoolse in de ouderdom van 88 jaar. „De Heer was haar Herder. De laatste jaren voerde Hij haar aan zeer stille wateren." Hilversum: M J. A. Coppoolse- v.d. Heuvel Vlaardingen: B. J. Coppoolse B. J. Coppoolse-Baars De Bilt: M. J. Coppoolse Indianapolis (U.S.A.)I. P. Th. Gerzon- Coppoolse Apeldoorn: J. M. Bremmer-Coppoolse D. Bremmer 's-GravenhageD. C. E. Coppoolse D. G. N. Coppoolse- van der Zee Wassenaar: G. A. Coppoolse P. Coppoolse-Dorsman Badhoevedorp: J. W. Coppoolse G. A. Coppoolse-de Jager De Bilt: E. H. Coppoolse Geleën: B. Coppoolse-Collard en kleinkinderen Zutphen: T. J. Quist De Bilt, 21 augustus 1974. Cumulusweg 61. De rouwdienst zal gehouden worden vrijdag 23 augustus om 13.30 uur in de Opstandings- kerk, le Brandenburgerweg te De Bilt, waarna de teraardebestelling zal plaatshebben op de algemene begraafplaats „Brandenburg", gele gen naast de kerk. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de hal van de Opstandingskerk. Gezang 100, vers 1: d'Almachtig' is mijn Herder, en Geleide, was is er dat mij schort? Hij weidt mij, als Zijn schaap in vette weide, waar gras noch groen verdort. Hij drenkt mijn ziel in koele bronn' en beke. Indien mijn geest verstrooi' en afdwaal' van de kudd' en rechte streke. Hij brengt ze weer te kooi. God nam, voor ons onverwachts, tot Zich, mijn lieve Man, onze lieve Papa en Opa, onze Zoon Jan de Graaf op de leeftijd van 59 Jaar. Nieuwendijk: J. de Graaf-Wijnans Sleeuwijk: Adri van Esch-de Graaf André van Esch Arjen, Jan, Machiel Sleeuwijk: Gert jan de Graaf Maaike de Graaf- van Andel Jan, Hanneke Oosternijkerk: Bertje van Andel- de Graaf Ton van Andel Nieuwendijk: Gerard de Graaf Janny de Graaf-Verduijn Nieuwendijk: Tonnie de Graaf Joke Kant Nieuwendijk: Z. Wijnans E. Wijnans-Smits Nieuwendijk (N.Br.), 20 augustus 1974. Griendstraat 1. De begrafenis zal plaatsvinden zaterdag 24 augustus a.s. op de begraafplaats „Onderlinge Hulp" te Kille. Vooraf zal een dienst van woord en gebed worden gehouden in de Geref. Kerk te Nieu wendijk, aanvang 1.00 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis. Geen bloemen - Geen toespraken Enige en algemene kennisgeving Uit onze familiekring heeft de Here tot Zich genomen onze geliefde Zuster, Schoonzuster en Tante Antonia Christina Klasina Montijn weduwe van Dirk Cornells Beaufort in de ouderdom van 88 jaar. Aalten: E. M. Kurpershoek- Montijn C. J. Kurpershoek Rotterdam: C. Montijn Neven en nichten Rotterdam. 20 augustus 1974. „De Burcht", Van Moorselplaats 2. Correspondentie-adres: A. de Pon, De Savornin Lohmanlaan 96a, Rotterdam. Geen bezoek - Geen bloemen De rouwdienst wordt gehouden D.V. zaterdag 24 augustus om 11 uur in „De Burcht", waarna de begrafenis zal plaatsvinden circa 12 uur op de begraafplaats „Oud-Kralingen" aan de Kralingseweg 334. De Heer van leven en dood riep voor ons heel onverwacht tot Zich onze Broeder Marinus Haeck 51 jaar. „Zalig zij die in Christus sterven" Met grote dankbaarheid gedenken wij het werk dat hij, ondanks zijn handicap, in zo grote trouw in onze kerkelijke colleges ver richt heeft. Trooste de Heer zijn vrouw en kinderen. Gereformeerde Kerk 's-Gravenhage-Oost Kerkeraad Algemene Zaken, Ds. J. van Leeuwen Wijkraad I (Noorderkerk), Ds. S. van Bekkum Diaconie, J. Bakker. Commissie van Beheer, J. W. Brinkman 's-Gravenhage, 19 augustus 1974. Uw medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn Man, onze Vader en Opa Cornelis Verschoor was ons allen tot grote steun. Wij zeggen U daarvoor hartelijk dank. C. M. Verschoor-Lamraers Kinderen en kleinkinderen Voorschoten, augustus 1974. Voorstraat 45. Degenen, die op enigerlei wijze van hun belangstel ling en medeleven hebben doen blijken tijdens de ziekte en na het overlijden van onze lieve Moeder, Behuwd-, Groot- en Overgrootmoeder Maartje Parlevliet-Ouwehand weduwe van Jac. Parlevliet Betuigen wij onze welgemeende dank. Uit aller naam: A. Parlevliet Katwijk aan Zee, augustus 1974. Als de geur van. verse koffie door het huis gaat, dan weet je 't meteen. Dan herken je die pittige geur, dan proefje die lekkere koffie al bijna. Roodmerk koffie van Douwe Egberts. Altijd even goed gemalen en vacuum verpakt. Als je van koffie houdt, wéét je gewoon wat goed is 250gram 2.46 lekkere koffie. Heden nam de Here tot Zich. nog geheel onver wacht. onze lieve zorgza me Man, Vader. Schoonva der en Grootvader. Broer Zwager en Oom Willem Fredrik van Leeuwen Op de leeftijd van 72 Jaar Oegstgeest: M. H. van Leeuwen- Van der Veer Bergschenhoek: K. W. van Leeuwen W. G. van Leeuwen- Wagenaar Uithoorn: W. Waterland van Leeuwen J. P. Waterland Zwijndrecht: H. I. Hoogendoorn- van Leeuwen J. Hoogendoorn kleinkinderen en verdere familie. De- overledene ls opgebaard ln de Rouwkamer van "Hofwljck" Hazenboslaan 38 Oegstgeest. Bezoek al daar vrijdagavond van 7-8 De rouwdienst ls bepaald op zaterdag 24 augustus a.s. om 11.30 uur in de "Groene- of Wlllibrordkerk te Oegstgeest. waarna de begrafenis zal plaats vin den. UITNODIGING Vrijdagavond 23 aug. spreekt D.V. in de Valkenboskerk Zuiderparklaan 2 REV. J. W. v. d. HOEVEN uit ISRAËL. Onderwerp: WAT MOET ONZE HOUDING ZIJN TEGEN OVER ISRAËL? Aanvang: 7.45. Het Comité Avenue.Concordia 39 Telefoon 010-14296Ï Rotterdam Dat zijn de mensen, waaraan wij op dit moment behoefte hebben voor de verzorging van geestelijk gehandicapten, waarvan de meesten overdag buitenshuis werken. Jonge krachten, leeftijd vanaf 20 jaar, welke enige ervaring hebben, maar vooral begrip voor de minder begaafde medemens kunnen rekenen op dankbaar werk met prettige leeftijdsgenoten. Onze Stichting is erkend voor het diploma Kinderbescherming A, terwijl t.z.t. de mogelijkheid bestaat deel te nemen aan de O.P.M. cursus. Plaatsing als leidster of assistent leidster is afhankelijk van ervaring en opleiding. Uw sollicitaties gaarne schriftelijk met uitvoerige inlichtingen aan de direkteur der Stichting, dhr. H. L. van Rooyen. DE DORDTSE BUITENSCHOOL VRAAGT vo zo spoedig mogelijk, een bij de kinderen, in tijdelijke dienst; dagelij van 11.00 tot 2.00 uur - 's woensdag van 11 r tot 1.00 uur. Alleen zij die ervaring hebben met kinderly gelieve te solliciteren. Brieven met inlichtingen aan de directe^ Vrieseweg 149, Dordrecht. „Ik zal u trouw verzeilen met mijn raad, terwijl mijn oog op u gevestigd staat". Psalm 32 4b (Berijmd). Heden overleed, na een langdurig smartelijk, maar voorbeeldig gedragen lijden, onze gelief de en zeer zorgzame Moeder en Grootmoeder Bastiaantje Lems sinds 1 april 1964 weduwe van Meeuwis van Herk. Op de leeftijd van 77 jaar. Lisse: S. M. de Regt-van Herk A. de Regt Dick Sarina Llsse, 17 augustus 1974. Heereweg 14. De bijzetting in het familiegraf op de Neder lands Hervormde Begraafplaats te Sassenheim heeft heden plaats gehad. ruime 4-KAMER FLATWONINGEN te DORDRECHT aan de W. II. VLIEGENSTRAAT De maandhuur bedraagt 261,05 excl.; de bij komende stook- en servicekosten bedragen 92,- per maand. Inlichtingen: BOOGMIJ B.V., Regentesselaan 20 te Hilversum, tel.: 02150- 15556. DORDRECHT Unie van Prot. Chr. Schoolverenigingen. Het bestuur vraagt, voor zo spoedig mogelijk, voor de Dr. H. Colijnschool Waldeck Pyrmontweg 20 voor een kleine middenklas, die principieel voorstander is van het christelijk onderwijs. Zij die enthousiast willen meehelpen om verantwoord onderwijs te geven, kunnen solliciteren. Het vinden van woonruimte levert geen problemen op. Inlichtingen bij het hfd. der school Jac Hogeweg, tel. school 078-38301, thuis 078-76632. Sollicitaties te zenden aan de administratie van de Unie, Standhasenstraat 47 te Dordrecht. Corn. Trooststraat 48 - Postbus 498 telefoon 05100-22252. GEVRAAGD: voor de vakken: a) LICH. OEFENING voor 29 lessen per week, ingaande 1 november a.s. b) A.V.O. vakken, hoofdzakelijk NEDERLANDS, voor 16 lessen per week, ingaande 1 oktober a.s. of zo mogelijk eerder. c) LICH. OEFENING, voor 11 lessen per week, voor het tijdvak van 1 september tot 1 november 1974. Brieven met inlichtingen binnen een week te i.chten aan de direkteur, dhr. M. Brouwer.

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 10