tbcAtfütfzdeii^i! t&vA\ftwïdz£i(feSc! tocA\kmlde£i^e^! FAMILIEBERICHTEN Demonstratie bij abortuskliniek Bejaardenflats op plaats Annagesticht TROUW /KWARTET WOENSDAG 21 AUGUSTUS 1974 Elke WERKDAG (bebalve zaterdags) bestaat er 's avonds tot acht uur gelegenheid tot het telefonisch opgeven van familieberichten, die nog de volgende ochtend moeten worden geplaatst. Dit kan uitslui tend onder no. 020—220383. Ook op ZONDAGAVOND is dit mogelijk, maar dan van ZES tot ACHT uur. Na dit tijdstip is geen opgave meer mogelijk! ATTENTIE! U gelieve steeds duidelijk op te geven in welke bladen u de advertentie wenst te plaatsen (Trouw, Het Kwartet) of in de gehele Christelijke Pers (Trouw Het Kwartet), alsmede de gewenste breedte. De Heer is mijn Herder Psalm 23 tonber.) Heden ontsliep in volle vrede en zekerheid van het geloof, na een langdurig maar moedig ge dragen lijden, mijn lieve Vrouw en onze lieve Moeder en Oma Alida Jacoba van Duijvenboden op de leeftijd van 64 jaar. KatwijkL. v. d. Plas Bleiswijk: j. C. Klein Haneveld- v. d. Plas H. J. Klein Haneveld Katwijk: L. v. d. Plas J. v. d. Pias-Ouwehand P. v. d. Plas M. v. d. Plas-Hogewoning Chr. I. Ouwehand- v. d. Plas L. Ouwehand Groot Ammers: H. A. Imthorn-v. d. Ptys J. Imthorn Amsterdam: R. J. v. d. Plas Katwijk: J. L. v. d. Plas J. M. v. d. Pias- Dubbeldam en kleinkinderen Katwijk aan Zee, 18 augustus 1974. Seinpoststraat 8. Rouwbezoek: des nam. van 79 uur. De rouwdienst zal gehouden worden donder dag 22 augustus 1974, des nam. 1.45 uur In de Ichtuskerk, Nachtegaallaan, waarna de ter aardebestelling zal plaats vinden omstreeks 2.30 uur op de nieuwe begraafplaats „Duin- rust" aan de Parklaan te Katwijk aan Zee. Vlaardingen. 19 augustus 1974, Markt 38. Vaste rots van mijn behoud, als de zonde mij benauwt, laat mij steunen op Uw trouw, laat mij rusten in Uw schaüw, waar het bloed, door U gestort, mij de bron des levens wordt. Tijdens de vervulling van zijn ambt als ouder ling werd door God plotseling tot Zich ge nomen, mijn onvergetelijke Man. onze lieve Vader, Schoonvader en Opa Pieter Klootwijk ln de leeftijd van 72 jaar. Vlaardingen Vlaardingen W. L. van Klootwijk van der Linden M. Ross-Klootwijk R. Ross Rob. Marijke F. W. Schoonfeld- Klootwljk A. Schoonfeld Eddy. Heleentje, Irene P G Klootwijk A. E Klootwijk-Zweers Peter Geen bloemen. De overledene is opgebaard in de aula van het Holy-ziekenhuis, Holysingel 3 te Vlaardingen. De begrafenis zal plaatsvinden vrijdag 23 augustus op de Algemene Begraafplaats ..Holy" te Vlaardingen, aankomst aldaar om 2.15 uur n.m. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de aula van de begraafplaats. „Verblijven mag ik in het huis van de Heer tot in lengte van dagen". Psalm'23 6b Heden ontsliep in haar Heer en Heiland, na een langdurig doch geduldig gedragen lijden onze lieve Zuster, Behuwd- en Pleegzuster Alida Jacoba van Duijvenboden echtgenote van L van der Plas op de leeftijd van 64 jaar. Katwijk: L. v. Duijvenboden-Paap Den Haag: R. v. Duij venboden A. v. Duij venboden- Sipma Katwijk: P. v. Duij venboden T. v. Duijvenboden- Remmelzwaal J. v. Duijvenboden N. v. Duijvenboden A. v. Duijvenboden- Groenendijk Exloo: M. v. d. Plas- v. Duijvenboden C. v. d. Plas Katwijk: H. Haasnoot G. B. Haasnoot- v. d. Male Katwijk aan Zee, 18 augustus 1974. Seinpoststraat 8. Openbaring 14 vers 13. De kerkeraad voor algemene zaken en de Wijkkerkeraad-Pniël Kerk van de Gerefor meerde Kerk te Vlaardingen delen met ontroe ring mee dat tijdens de Wijkkerkeraadsverga- dering van maandagavond plotseling is over leden Pieter Klootwijk Lid van de K.A.Z., Vice-voorzltter van de Wijkkerkeraad. Dankbaar gedenken wij met hoeveel ijver en geestdrift hij zich als ouderling in het midden van de gemeente tot het eind van zijn leven heeft ingezet. Vlaardingen, 19 augustus 1974. Namens K.A.Z. en Wijkkerkeraad: H. J. Kouwenhoven, praeses: M. J. Slagboom, scriba K.A.Z. C. Vermerris, scriba Wijkkerkeraad Dankbaar voor hetgeen hij voor ons h§eft ge daan en betekend, geven wij u kennis, dat na een kort ziekbed van ons is heengegaan mijn lieve Man, onze Broer, Zwager en Oom Lieuwe Hoeksema op de leeftijd van 85 jaar. Soest: F. S. Hoeksema-Essink A. Hoeksema B. Essink H. A. H. Essink-Volcklandt Overveen: D. J. Essink J. Essink-Vleck A. M G. Van Der Linden- Hoeksema R. Van Der Linden D. P Hoeksema B. L Hoeksema T. J. J. Hoeksema- van der Molen L. T. Hoeksema J. A. A. Hoeksema-Zomer P. E. Hoeksema G. A L. Van Der Linden- Hoeksema D. A. Van Der Linden Amsterdam: M. D. A. Rienstra- Hoeksema Brugge: D. L. B. Calliauw- Hoeksema L. Calliauw Soestdijk, 19 augustus 1974, Parkflat, Vredehof 8. Geen bloemen Geen bezoek aan huis De overledene is opgebaard in het Mortuarium van het Ziekenhuis „Zonnegloren". Soester- bergsestraat 125, Soest. Gelegenheid tót het nemen van afscheid: don derdag 22 augustus van 19.00—19.45 uur. De. crematie zal plaatshebben 23 augustus om 14.00 uur in het crematorium „Daelwijck", aula I, Floridadreef 7, Utrecht (Overvecht). Haren (Gr.) Amsteveen: Wassenaar: Noordwijk: Vught: Haren (Gr.): Haren (Gr.): Bilthoven Lied 267 2 (uit Liedboek). Zeer plotseling ging in tot de vrede van zijn Heer, hij, die zo van ons hield en van wie wij zo hielden, mijn Man, onze Papa Marinus Haeck op 51-jarige leeftijd. „Ik heb u bij uw naam geroepen, gij zijt van Mij". Jenny Haeck-Baars Wim en Trudy Anthoinet Rob 's-Gravenhage, 19 augustus 1974, Elandstraat 138. Rien is opgebaard in de rouwkamer Fred. Hendriklaan 7. Bezoek aldaar: donderdag en vrijdag van 19.00—20.00 uur. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden zaterdag 24 augustus om 10.45 uur in de Noorderkerk (Schuytstraat 9), waarna we Rien naar zijn laatste rustplaats zullen brengen op „Nieuw Eykenduynen", Kamper foeliestraat 2a te 's-Gravenhage, om 11.45 uur. Met grote verslagenheid vernamen wij het on verwachts heengaan van onze zeer geachte Voorzitter van „Adullam" en penningmeester van „de Terp", de heer Marinus Haeck Zijn doorzettingsvermogen, ondanks zijn ziek te, dwong respect af en stimuleerde ons. De Here God geve zijn echtgenote en kinderen de geestkracht die alleen bij Hem te vinden is. Bestuur Stichting „Adullam" en bestuur Stichting „de Terp". 's-Gravenhage, 19 augustus 1974. Met grote verslagenheid geven wij kennis van het plotselinge overlijden van onze zeer ge waardeerde Medebestuurslid M. Haeck In hem verliezen wij een serieuze collega, die zich met toewijding van zijn taak kweet. Dankbaar gedenken wij wat God ons in hem schonk. Onze gevoelens van medeleven gaan uit naar zijn vrouw en kinderen. 's-Gravenhage, 19 augustus 1974. Namens het bestuur va'n de stichting voor bejaardenzorg' 'Landscheiding', J. van Wageningen, voorzitter; Drs. H. Schuurhuis, secretaris. ENIGE KENNISGEVING Kornhorn, 19 augustus 1974. We hebben met Moeder A. D, Holtrust nog haar 80-ste verjaardag mogen vieren. Moeder heeft lang gezorgd, God vond het nu genoeg en riep haar tot Zich. We willen haar donderdag 22 augustus be graven bij vader H. Holtrust op de Algemene Begraafplaats te Hasselt (Ov.), om 2.00 uur namiddag. Haar dankbare kinderen: Driehuis: A. C. van de Kerke- Holtrust M. van de Kerke Kornhorn: B. J. Holtrust Hasselt: J. C H. Sterken-Holtrust A. Sterken Klein- en achterkleinkinderen Correspondentie-adres A. Sterken, Postbus 3, Hasselt (Ov.). Aaltje D. Holtrust- Holtrust sedert 196C weduwe van H. Holtrust Is ruim 80 jaar oud. op 19 aug. 1974 van ons heenge gaan. Katwijk aan Zee: H. R. Holtrust Oegstgeest: M. H. Holtrust Gorcum H. Holtrust H. J. Hol trust-Verlint neven en nichten. Na een.-Jiorte ziekte Is ln vrede ontslapen onze lieve, zorgzame Man. Vader en Grootvader Abraham Jacobus van der Plas ln de jeeftljd van 81 Jaar E, van der Plas-Kukler E. van Straten- van der Plas J. M. van Straten J. Prins-van der Plas J. P. Prins Ronald. De overledene is opgebaard ln het Rouwcentrum Van der Lult. Haagweg 31. Lel De begrafenis ls bepaald op vrijdag 23 augustus a.s. om 2 uur op de begraaf plaats "Rhljnhof" te Lei den. Want wij weten, dat, indien de aardse tent, waarin wij wonen, wordt afgebroken, wij een gebouw van God hebben, in de hemelen, niet met handen gemaakt, een eeuwig huis. 2 Cor. 5 1. Na een langdurig en moedig gedragen lijden heeft de Heer tot Zich genomen mijn geliefde Man, onze zorgzame Vader en Opa Willem Hofland op de leeftijd van 57 jaar. Alphen a.d. Rijn: M. Hofland-de Bruin Boskoop: Ton en Thea van Bemmel Mark Alphen a.d. Rijri: Elly Hofland Alphen aan den Rijn, 19 augustus 1974, Rembrandtlaan 26. Geen bloemen. De overledene ligt opgebaard in een der ka mers van de Goede Herder Kerk aan de Ten Harmsenstraat te Alphen aan den Rijn, alwaar gelegenheid is tot condoléancebezoek woensdag 21 augustus van 7.30 tot 8.30 uur 's avonds. De begrafenis zal D.V. plaats hebben vrijdag 23 augustus op de Oosterbegraafplaats te Al phen aan den Rijn. Aankomst aan de aula 1.00 uur namiddag. Plotseling werd uit ons midden weggenomen onze innig geliefde Dochter, Zuster en Schoon zuster Aaltje van der Plaat op de leeftijd van 44 jaar. 'Een discipel is niet meerder dan zijn heer'. BerkenwoudeC. v. d. Plaat E. v. d. Plaat-Ooms Nieuwveen* G. Nagtegaal-v.d. Plaat B. Nagtegaal Nieuwveen, 18 augustus 1974, Schoterpark 2 Gelegenheid tot afscheid nemen in de aula van de Johartnesstichting te Nieuwveen, don derdag 22 augustus 13.30 uur. De rouwdienst zal gehouden worden in de Ned. Herv. Kerk, aanvang 14 uur, waarna de teraardebestelling zal plaats vinden op de Algemene Begraaf-, plaats te Nieuwveen. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de Johannesstichting. Geen bloemen. Op dinsdag 20 augustus ontvingen wij het ont stellende bericht, dat onze naaste Medewerk ster Ada van der Plaat sociaal-psychiatrisch verpleegkundige voor de Alblasserwaard-Oost en de Vijfheerenlanden, onverwacht is overleden. Haar deskundigheid, haar inzet, haar mense lijke benadering en haar persoon zullen wij bij ons werk erg missen. Medewerkers en bestuur van de Stichting Geestelijke Volksgezond heid Zuid-Holland. Gorinchem, Zoetermeer, 20 augustus 1974. Voor ons onverwacht, maar op Gods tijd, is in Zijn Heerlijkheid opgenomen onze lieve Zuster, Schoonzuster en Tante Stientje Dijksterhuis echtgenote van F. J. W. Drion op de leeftijd van 69 jaar. „Zij wist aan Wie zij zich vertrouwde". Uit aller naam: F. Friso-Dijksterhuis. De begrafenis heeft plaats vrijdag 23 augustus om 1.00 uur (rouwdienst 12.00 uur) vanuit het Jeugdgebouw te Odoorn, Drente. Na een zorgzaam en werkzaam leven is, na een kortstondige ziekte, plotseling van ons heengegaan mijn geliefde Man Adam Jacob Punt op de leeftijd van 62 jaar. F. Punt-Kras en wederzijdse familie Amsterdam, 18 augustus 1974, Lambertus Zijlplêin 37. De uitvaartdienst zal gehouden worden op vrij dag 23 augiistus om 1^.30 uur in de aula van de begraafplaats „Westgaarde", Ookmeerweg 275, einde Osdorperban, te bereiken met bus 23daarna de begrafenis Na de begrafenisplechtigheid gelegenheid tot condoleren in, de ontvangkamer van de be graafplaats. De overledene is opgebaard in de rouwkamer „Aula West", Willem Roelofsstraat 7. Thuis en in de rouwkamer geen bezoek. iLinks: Origineel handgebreid topje voor frivole 'kleurkombinaties. tricotfeest Midden: Zware kwaliteit acryl/ wollen pullover in aktuele kleuren, tricotfeest Links: Kabelrijk spencervest in goede kleuren, tricotfeest Midden De beste spencer extra voordelig., tricotfeest Rechts: Met en zonder rolkraagji DEN HAAG Een tiental leden van de Stichting voor Recht Zon der Onderscheid (Stirezo) is dins dagmorgen een demonstratieve ac tie begonnen tegenover de NVSH- kliniek aan de Groothertoginne- laan. De stichting wil volgens haar voorzitter, pater J. Koopman, een einde maken aan de activiteiten van abortusklinieken zoals die in Den Haag. Hij beschouwt abortus 'als moord met voorbedachte rade en wie er aan meewerkt is mede plichtig'. Secreataris IJ. Huisman van de Stirezo zegt met de actie 'gloeiende kolen te willen stapelen op het geweten van de nederlandse bevolking'. De Stirezo-aanhangers hebben in hun strijd tegen de ab ortusklinieken al actie gevoerd bij klinieken in Maastricht, Heemstede. Eindhoven en Rotterdam. In Den Haag willen zij deze week elke dag demonstreren. NIEUWVEEN De sportvereniging Nic. Boys vierde haar veertigjarig jubileum. In de kantine van het sportcomplex werd een drukke re ceptie gehouden. Van de voorzitter van de afdeling Gouda van de KNVB ontving het bestuur een bondsvlag. Burgemeester Breen sprak woorden van gelukwens na mens het gemeentebestuur. Afge vaardigden van vele verenigingen kwamen het bestuur feliciteren. Ve len boden een geschenk aan. DELFT Een nieuw gat ln de binnenstad van Delft, maar niet voor lang. Het Annagesticht, opvang voor den, moest gesloopt worden. De Tilburgse Zusters van Liefde, die het complex bezaten, vonden het niet me antwoord het gebouw in gebruik te houden. Kort geleden dienden zij bij de gemeente een plan in voor d 6 van een verzorgingsflat voor bejaarden, maar de afdeling stadsontwikkeling kon met het voorgestelde nk koord gaan. De architect werkt nu aan een nieuw plan. dat naar men hoopt nog voor het eind van dit jaai gemeente kan worden ingediend. Op de foto is links de Sint Jozefkerk en rechts de Nieuwe of Ursulakerk I Ze staan wat scheef, maar dat ligt aan de groothoeklens. Op de voorgrond is de Burgwal, rechts loopt de Langendijk.

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 8