Amro Moment Krediet? Yi uitkomst als je even krap zit. FAMILIEBERICHTEN Plaats een Koeriertje EEN FLINKE KRACHT TROUW/KWARTET MAANDAG 12 AUCrSTl'S 1974 Elke WERKDAG behalve zaterdags bestaat er 's avonds tot acht uur gelegenheid tot het telefonisch opgeven van familieberichten, die nog de volgende ochtend moeten worden geplaatst. Dit kan uitsluitend onder no. 020- 220383. Ook op ZONDAGAVOND is dit mogelijk, maar dan van ZES tot ACHT uur. Na dit tijdstip is geen op gave van advertenties meer mogelijk. ATTENTIE! U gelieve steeds duidelijk op te geven in welke bladen u de advertentie wenst te plaatsen (Trouw. Het Kwartet) of in de f.ehele Christelijke Pers (Trouw Het Kwartet, alsmede de gewenste breedte. 1949 1974 Dit is mijn gebod Dat gij elkander lief hebt gelijkerwijs Ik u lief gehad heb. Deze tekst kregen onze Ouders Amerik Souverein Geertje P. Souverein-Dijksman 25 jaar geleden op 12 augustus 1949 met hun huwelijk mee. Dat zij nog lang in ons midden mogen blijven is de wens van hun dankbare kinderen Janna en Huig Iedereen die hen met deze dag wil gelukwensen, is hartelijk welkom op vrijdag 16 augustus a.s. van 16.30- 18.30 uur in café-restaurant „Triton", Boulevard 145 te Katwijk aan Zee. Katwijk aan Zee, augustus 1974 Sluisweg 31. v In stil geloofsvertrouwen, nam de Here tot Zich onze lieve Vader, Behuwd-, Groot- en Overgroot vader, Zwager en Oom Johannes van Velden weduwnaar van Jannetje v. d. Bos op de gezegende leeftijd van 85 jaar. „Strijdt de goede strijd des geloofs" 1 Timothells 6 12 Prinsenbeek: D. van Velden C. van Velden-Bouman De Lier: N. Struyk-van Velden N. Struyk Wateringen: A. Landman-van Velden L. Landman Monster: J. van Gaaien-van Velden P. M. van Gaaien Honselersdijk: F. van Velden M. van Velden-v. d. Wel klein- en achterkleinkinderen Wateringen: Mej. E. Moor (huisgenote) Wateringen, 10 augustus 1974 Groene Pad 13. De overledene staat opgebaard in zaal 2 van*3e Ned. Herv. kerk, Plein. Wateringen, alwaar ge legenheid tot condoleren dinsdag 13 augustus a.s. van 19.30-20 30 uur. De rouwdienst zal worden gehouden D.V. woens dag 14 augustus a.s. door de Weleerw. Heer ds. K A. Abelsma in de Ned. Herv. kerk, Plein, Wa teringen. Aanvang 13.30 uur. De teraardebestelling zal plaatsvinden om 14.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Waterin gen. Rustig ontslapen in haar Heer en Heiland Hendrika Elisabeth de Koning-Baljon in de ouderdom van 89 jaar. „Dient de Heer met blijdschap" Psalm 100 2, onberijmd Namens de familie: Mr. A. LÜhrs Executeur test. Zeist, 8 augustus 1974 „Mirtehof", Molenweg 50. Correspondentie-adres: Willaertpad 5, Rotterdam-13. Ingevolge de wens van de overledene heeft de begrafenis in stilte plaatsgevonden. „Door een nacht hoe zwart hoe dicht voert Hij mij in 't eeuwig licht" Na een langdurig lijden, met bewonderenswaar dige moed gedragen, nam God tot Zich mijn innig geliefde Man en onze lieve, zeer zorgzame Pappa Arie Jan Bogerd echtgenoot van T. Plokker op de leeftijd van 48 jaar. T. Bogerd-Plokker Frank Marianne Rijnsburg, 9 augustus 1974. De Waal 108. De rouwdienst zal gehouden worden op dinsdag 13 augustus a.s. om 2.00 uur n.m. in de Ned. Herv. Kerk te Rijnsburg, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats van de Ned. Herv. Kerk aldaar. Gelegenheid tot condoleren 's avonds van 7.30 9.00 uur. „De Heer is mijn Herder" Psalm 23 (onberijmd) Heden nam God tot Zich mijn geliefde Zoon, onze lieve Broer. Zwager en Oom A l ie Jan Bogerd echtgenoot van T. Plokker op de leeftijd van 48 jaar. wed. A. Bogerd-Hogewoning J. A. Bogerd M. M. Bogerd-Heemskerk W. v.d. Bent, wedn. van J. G. Bogerd P. Hocgen Bogerd B. Hoegen C. Bogerd E. Bogerd-Hoogstraten L. A. Zwanenburg-Bogerd C. Zwanenburg neven en nichten Rijnsburg, 9 augustus 1974. Zacht en kalm ls van ons heenweyaan onze lieve Zwa ger en Oom Arie Jan Bogerd A. honing J. Konlng-Plokker Jan en Nel Woud en Ina Nico en Joke Johan en Nel Ineke en Nico Ronnl .Bijna iedereen zit weieens krap tegen het eind van de maand. Vaak is dat alleen maar 'n kwestie van wachten op het nieuwe maandsalaris, maar 't blijft toch vervelend. Daarom heeft de Amro Bank er een oplossing voor bedacht. Zij biedt haar privérekeninghouders voortaan de mogelijkheid om in zo'n geval tijdelijk méér uit te geven dan er op hun rekening staat. Dus iedereen die regelmatig geld op z'n rekening ontvangt, kan bij de Amro nu in onverwachte situaties even „roöd"gaan staan.Waarbij 't wèl zo is, dat u dit vooraf één keer even met de bank moet regelen. Kortom een opvallend simpel systeem, dat officieel „Amro Moment Krediet" heet. Wie precies wil weten hoe 't werkt, haalt gauw een folder. „De Heer is mijn Herder, mij zal niets ontbreken." Zachf en kalm nam God tot Zich, mijn lieve Vrouw, onze lieve zorgzame Moeder, Behuwd- moeder en Oma Jannetje de Wit-van Leeuwen op de leeftijd van 71 jaar. „Wij zijn dankbaar, dat wij ze na haar ernstige ziekte, nog 14 jaar mochten verzorgen." Lisse: W. de Wit G. de Wit T. A. de Wit-van Vliet P. de Wit S. A. L. de Wit-Roeloffs Groningen: N. de Wit Riisselsheim (West-Duitsland): M. Miedema-de Wit S. Miedema Voorhout: J. Jansze-de Wit A. Jansze Lisse: VV. de Wit J. C. de Wit-Zandbergen en kleinkinderen. Lisse, 10 augustus 1974. Achterweg 68. De begrafenis is bepaald op woensdag 14 augus tus a.s. 2 uur nam. op de Prot. Begraafplaats „Duinhof" te Lisse. Gelegenheid tot condoleren: dinsdagavond a.s. van 7.30^—9 uur aan het woonhuis. Geen bloemen. Gelovig de weg gaande die haar Heer haar wees, heeft God tot Zich genomen Zijn kind, onze lieve Zuster. Schoonzuster en Tante Jannetje de Wit-van Leeuwen Haar wens is in vervulling gegaan. familie Van Leeuwen familie De Wit neven en nichten Oudewetering, 10 augustus 1974. Heden overleed tot onze diepe droefheid, mijn geliefde Man, onze zorgzame Vader en Groot vader /Alexander Schrijvers op de leeftijd van 72 jaar. Sassenheim: M. Schrijvcrs:Hinzer Leiderdorp: M M. de Vries-Schrijvers J. de Vries Nettie Marijke Hans Wilma Anne-Marie Sassenheim: M. C. Esseveld-Schrijvers P. Esseveld Jan Alexander Peter Sassenheim, 9 augustus 1974. Nijenburg 3. Op U mijn Heiland blijf ik hopen Verlos mij van mijn bange pijn Zie, heel mijn hart staat voor U open En wil, o Heer, Uw tempel zijn Voor ons toch nog onverwacht ging na langdurige ziekte in vrede van ons heen onze zorgzame Man, Vader en Grootvader Jacobus Frederik van Veen 4 januari 1897 6 augustus 1974 Oegstgeest: J. C. K. van Veen-den Ouden Godalming, Freek en Olivia van Veen- Engeland: Krenck Peter, Ingrid, Olivia Deventer: Reg en Liesbeth van Veen- Hardeman Annemarie, Eveline, Ingeborg Rotterdam: Ben en Geri Koot-van Veen Roosendaal: Peter en Jos Schmidt-van Veen Arthur, Edgar Teheran, Iran: Jaap van Veen Jr Oegstgeest, 10 augustus 1974 Korenbloemlaan 63. De crematie heeft volgens wens van de over ledene in stilte plaatsgevonden. Liever geen bez.oek Heden nam God, op Zijn tijd en wijze, tijdens vakantie in Canada, tot Zich mijn geliefde Man, onze lieve Vader en Grootvader Geert Slagter op de leeftijd van 71 jaar, Roden, Westerstraat 13. 1 Thess. 4 14 J. A. Slagter-de Vries J. G. Slagter W. Slagter-Schoneveld Gerard en Marco O. Slagter Valkenburg (Z.H.): A. Schoneveld-Slagter J. C. Schoneveld Dieren: M. G. Slagter Geen bloemen De overledene is opgebaard in de aula Leekster- weg 44 te Roden; gelegenheid tot condoleren maandag 12 augustus van 19.00—20.00 uur. De rouwdienst is vastgesteld op dinsdag 13 augustus 's middags om 2.15 uur in de Gerefor meerde Kerk te Roden, waarna de teraarde bestelling zal plaatsvinden om pim. 3.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Roden. IN PLAATS VAN KAARTEN Voor uw medeleven en belangstelling ons betoond tij fens de ziekte en na het overlijden van onze zorgzame Moeder, Schoonmoeder en Grootmoeder Hendrika van der Vorm betuigen wij langs deze weg, onze hartelijke dank. Fam. de Koning Rotterdam, Boergoensevliet 145a. SCHEEPSWERF HOEBEE Merwedestraat 56, Dordrecht Tel. 078 - 30088, Postbus 293 op de afdeling loonadministratie Het belang van dit werk stelt hoge eisen aa nauwgezetheid en vaardigheid in rekenen. Leeftijd 20 jaar. sollicitaties schriftelijk te richten aan afdeliai D personeelszaken of persoonlijk van 9-17 uur. Overdenkingen van een televisiepredikant Over het evangelie en onze menselijke elgei schappen en verlegenheden. Een bewonderen waardig boek van een man die de moderne mej en zijn wereld als weinigen kent. Moedgevend en rlohtlngwijzende woorden van hart tot har Bijzonder goede dingen zegt Okke Jager ovete< de mogelijkheid van levens- en karakterve nieuwlng. Verkrijgbaar ln de boekhandel/gebonden 12.9 laa wj^een boek van Zomer Keuning, Wagenlngö

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 12