deBijenkorfjO Imotp MttlM FAMILIEBERICHTEN DuDQOSB@CX Plaats een KOERIERTJE TROUW/KWiAiRTET DONDERDAG 1 AUGUSTUS 1974 K8 In plaats van kaarten 1924 Soli Deo Gloria 1974 Op 14 augustus 1974 hopen onze Ouders, Schoon- en Grootouders J. van Egmond Lzn. J.M. van Egmond-Driebergen de dag te herdenken waarop zij 50 jaar geleden in het huwelijk traden. Dat hun levensavond rijkgezegend mag zijn is de wens van hun kinderen en kleinkinderen. Rijnsburg, 1 augustus 1974. Spinozalaan 30. Johan van Doornen en Elbertlxa van Zeggelaar Frederik Hendriklaan 1, Zoetermeer zijn, zo God wil, 14 augustus 1974 50 jaar getrouwd Wij vieren dit op dinsdag 13 augustus. Wij weten dat onze Ouders het erg fijn vinden vele oude bekenden op die dag weer eens terug te zien. Zij zullen U graag ontvangen tussen 4 en 6 uur in het 'Kruispunt', Osylaan 2, Zoetermeer. De dankbare kinderen en kleinkinderen Utrecht, Hermien Dam-van Doornen en Henk Dam Harm Jan en Marta, Hans, Elsje, Wouter, Tjeerd Pi eter Alkmaar Riet Eisen aar-van Doornen en Gert Fispnaar Gerjo, Arineke, Elberthi, Arthur Arnhem, Johan van Doornen en Toos van Doornen-Caspers Els, Paulien, Joke Zoetermeer, Gerrit van Doornen en Jeanne van Doornen-Roos Ellie, Annet, Johan Nieuwerkerk a/d LJssel, Ada Kalisvaart-van Doornen en Jaap Kalisvaart Jan Jaap, Elja, Gertjan Scheveningen/Maassluis, Ton van Doornen en Franden van Doornen- van der Horst Vincent, Liesbeth Na een kort ziekbed nam de Here tot Zich onze lieve Man, Vader, Groot- en Overgrootvader Cornelia Duindam in de ouderdom van 85 jaar. Noordwijk: I. Duindam-van Duin Scheveningen: L. Guit-Duindam P. Guit Noordwijk: J. Hoek-Duindam G. Hoek C. Duindam J. Duindam-Mark Rotterdam: P. Barnhoorn-Duindam C. Barnhoorn Nieuw-Zeeland: I. v. d. Hulle-Dulndam G. v. d. Hulle Klein- en achterkleinkinderen. Noordwijk, 30 juli 1974 Bejaardencentrum "Groot Hoogwaak"' K 205. De rouwdienst zal gehouden worden vrijdag 2 augustus om 11.uur in de aula van "Groot Hoogwaak", waarna de begrafenis zal plaatsvin den op de Algemene Begraafplaats te Noordwijk om ongeveer 11.40 uur. Gelegenheid tot condoleren donderdag 1 augus tus van 19.00 tot 20.00 uur in de aula van "Groot Hoogwaak". 'Doch allen, die Hem aangenomen hebben, hun heeft Hij macht gegeven om kinderen Gods te worden, hun, die in Zijn naam geloven'. Joh. 1 12 Kalm en vredig is van ons heengegaan in de zekerheid van het Eeuwige leven, mijn Man, onze beste Vader, Behuwd-, Groot- en Overgrootvader, Broer, Zwager en Oom Pieter van Egmond in de ouderdom van 70 jaar. J. van Egmond-Vonk Leiden: Valkenburg (ZH): Leiden: Rijnsburg: Leiden: J. van Egmond M. van Egmond-Zaalberg P. van Egmond Jr. M. van Egmond-Vermeulen C. Vierbergen-van Egmond H. Vierbergen G. N. van Egmond M. N. van Egmond- de l'Ecluse G. van Dijke-van Egmond A. van Dijke J. van der Mark-van Egmond L. van der Mark N. van Egmond J. van Egmond-Zee Joh. van Egmond R. van Egmond-Filippo P. van Egmond W. van Egmond C. van Egmond-Pardon A. van Oosten-van Egmond J. van Oosten Rotterdam: J. van Egmond D. Heutgens Klein- en achterkleinkinderen en verdere familie Leiden, 30 juli 1974. Corresp.-adres: Haarlemmerweg 57c. (Geen toespraken.) De overledene is opgebaard in de rouwkamer 'Eenvoud' van Ingen Schenau, Hogewoerd 84. Bezoek aan de rouwkamer donderdagavond van 21.00 tot 22..00 uur. De rouwdienst zal gehouden worden vrijdag 2 augustus a.s. in de aula van de algemene be graafplaats 'Rhijnhofaanvang 15.00 uur, waarna de begrafenis aldaar zal plaatsvinden. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. RECTIFICATIE Met grote verslagenheid delen wij U mede, dat tengevolge van een noodlottig ongeval is over leden de voorzitter van ons schoolbestuur de heer S. de Vries Dankbaar gedenken wij hoe hij zich heeft inge zet voor het Christelijk onderwijs en in het bij zonder voor onze Christelijke Huishoudschool. Wij wensen zijn vrouw en kinderen is dit zeer grote verlies Gods vertroosting toe. Dordrecht, 29 juli 1974. Namens bestuur, direktie en personeel van de Chr. Huishoudschool „Roodermont", Mevr. M. v. d. Rest-Ketel, 2de voorz. Mevr. C. G. Nieuwenhuizen-Kamer. secr. 'n Dagje waard. Tenslotte hoort een dagje Bijenkorven er toch gewoon bij? Bovendien hebben we zóóveel nieuwtjes die we u even moeten laten zien. In ons nieuwe spiegelkabinet bijvoorbeeld. En ook in de bamboe- en doekenshop, de van-nature-shop, de verfshop en de muziekafdeling. Wanneer u wilt mag u uw eigen hoorspel spelen op Hilversum 4. Veel plezier! Te zien en te horen in onze muziekafdeling. Een heleboel muziekinstrumenten speciaal voor kinderen. Het leeuwendeel komt uit de Studio 49 collectie van Orff. Bijvoorbeeld pauken, metallofoons, klokkenspellen, kloppers, triangels, hand- trommen, tamboerijnen. Maar ook mondorgels, blokfluiten, melodia's en klarinetten. Het meest bijzondere voor zowel jong als oud zijn de porseleinen dwarsfluiten van Geert Jacobs. Geert zelf komt z'n fluiten in de Bijenkorf demonstreren en verkopen op de volgen de data: in Amsterdam op 1,2 en 3 augustus, in Eindhoven k op 6 en j 7 augustus, in Den Haag op 8 augustus en 9 augustus 's morgens en in Rotterdam tenslotte op 9 augustus 's middags en 10 augustus de hele dag. Verder worden in alle filialen folders uitgereikt met informatie over de instrumenten en over de muziekscholen ter plaatse. Afd. Muziek In Amerika noemt men het 'the naturalists'. Ze bedoelen ermee allerlei puur natuurlijke, decoratieve dingen voor in huis. Van echte strobloemen tot maisblad poppetjes. En van houten vaatjes tot houtspanen pilledoosjes. Er zijn ook glas- 'in-lood doosjes speeldozen. Verder zandlopers, kruidenrekjes, glazen stolpen, blik in vele vormen, noem maar op. Heel leuk om naar te kijken. Maar ook best handig om te gebruiken. Wie houdt van mooie, ongekunstelde Heden heeft de Here, thuis gehaald Zijn kind, onze lieve Zuster, Schoonzuster en Tante Christina Margaretha Anes echtgenote van G. van Zwieten, oud 63 jaar. Utrecht: Leiden: Alphen a. d. Rijn: Nelspruit (Z.Afr.): Leiden: Eindhoven: Rijnsburg: Leiden, 30 juli 1974. W. H. van der Griendt-Anes D. van der Griendt S. J. Anes E. Anes-de Jong N. Anes M. H. An es-van der Meer J. W. J. Slingerland-Anes A. Slingerland M. N. Geijsman S. Smit-Anes P. J. Smit Wed. E. Heemskerk-Anes neven en nichten. Daar zal Hem mijn oog aanschouwen Hem, wiens liefde mij verkwikt, Hem, wiens trouw mijn hier geleidde Wiens gena mij heil beschikt Op Zijn tijd nam de Here tot Zich, in de volle zekerheid van het geloof onze geliefde Vader, Schoonvader en Grootvader Gerhard Reiner Emde, weduwnaar van Louise Juliane Balzar, op de leeftijd van 76 jaar. Arnhem: H. Herfst-Emde H. Herfst Yvonne 's-Gravenhage: F. C. G. Emde G. Emde-van der Bijl Reinier, Gonneke, Frits Wassenaar: K. J. R. Emde Y. I. Emde-de Vos Eduard. 's-Gravenhage, 30 juli 1974. Hofzichtlaan 14 (Marlot). Thuis liever geen bezoek Geen toespraken. De overledene is opgebaard in de rouwkamer, Burg. van Karnebeeklaan 13; bezoek vrijdag van 1012 uur en zaterdag van 1011 uur. De begrafenis zal plaatshebben zaterdag 3 augus tus om 1 uur op de Algemene Begraafplaats „Westduin", Ockenburghstraat 27, Loosduinen. Vertrek van het woonhuis om 12.15 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de be grafenis in de ontvangkamer van de begraaf plaats. Op ons rust de droeve plicht u in kennis te stellen van het overlijden, geheel onverwacht, van de heer G. R. Emde Mede-oprichter in 1921 en sindsdien directeur onzer vennootschap. Wij zullen zijn wijs beleid en groot verant woordelijkheidsgevoel in dank gedenken. Commissaris, Directie en Medewerkers Rotim B.V. Zoete rwoude-Rijndijk Industrieweg Postbus 112, Leiderdorp. De begrafenis zal plaatsvinden zaterdag 3 augus tus a.s. om 13.00 uur op de algemene begraaf plaats „Westduin", Ockenburghstraat 27 te Loos duinen. Gelegenheid tot condoleren na de teraardebestel ling in de aula. Met verbijstering vernamen wij het bericht van het plotselinge overlijden van onze Werknemer en Collega Jakob de Klerk Meer dan 20 jaren heeft hij met volledige inzet meegewerkt aan de uitbouw van ons bedrijf en zich daarbij doen kennen als een betrouwbaar persoon en een fijne collega. Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw en kin deren. Wij wensen hen de kracht toe te kunnen berusten in dit grote verlies. Direktie en Personeel van B.V. Aann. Bedrijf v/h. P. Den Dikken Zn. Zwijndrecht De zeer vele blijken van belangstelling betoond bij het overlijden van mijn Echtgenoot en onze Vader, de heer Leonard van Gorp hebben mij kracht en moed geschonken dit verlies te dragen. Het is werkelijk ondoenlijk voor mij een ieder persoon lijk te bedanken en daarom doe ik dit langs deze min der sympathieke maar welgemeende weg. Met zijn kinderen zeg ik hartelijk dank voor het mede leven. C. I. van Gorp-Zwueste Monique Irene René. Oostvoorne, augustus 1974. VERKOOP DIRECT VAN FABRIEK GROTE KORTINGEN OP: ALUMINIUM ZONNESCHERMEN. ALUMINIUM JALOEZIEEN in 18 kleuren. ROLGORDIJNEN in 16 kleuren. REEPGORDIJNEN (vertikale jaloezieën). Unieke stijlvolle zonwering van niet ontvlambare textiel In vele kleuren naar maat voor u gemaakt, glas- en overgordijnen niet meer noodzakelijk. SHOWROOM: L. v. Meerdervoort 515 (bij Valkenboskade), Den Haag, telefoon 070 - 468360. Breng s.v.p. maten mee. KOOPAVOND GEOPEND 's MAANDAGS GESLOTEN shodtrhayakawa 11/ deJapansekunst van het bloemen schikken Artistieke bloemseWkkto- gen, afgebeeld In fraais kleurenfoto's. Nieuws en modernste toepaMtngen van Ikebana. Een volledi ge handleiding. Mat veis schematische tekeningen. f7,40 Vakrf/gbaar In da boiMiintèl Zomer A Kenning - WiganTflfliB Heden ging na een kortstondige ziekte van ons heen mijn geliefde Man, onze beste Broer, Zwa ger en Oom Rudolf Ferdinand Constantijn Romanesko Eerder weduwnaar van P. M. Boehmer. In de ouderdom van 76 jaar. A. M. Romanesko-Van Bemmel en verdere familie. Leiden, 30 juli 1974. Bloemistenlaan 47a. (Thuis geen bezoek, geen bloemen) De begrafenis zal plaatsvinden zaterdag 3 augus tus a.s. te 11.00 uur op de algemene begraaf plaats „Rhijnhof. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de be graafplaats. DANKBETUIGING Wij zijn bijzonder getroffen door de grote en ont roerende belangstelling na het overlijden van onze innig geliefde Arie.Huibert Kortenhoeven waarvoor wij u heel erg dankbaar zijn. Naast de kracht die God ons gaf was uw belangstelling ons tot grote steun. H. Kortenhoeven-Brouwer F am. Kortenhoeven Fam. Brouwer Hardinxveld-Giessendam, augustus 1974. Een verzameling spiegels uit de twintigste eeuw in ons spiegelkabinet. Spiegeltje, spiegeltje aan de wand, wie is de mooiste van het land? Eigenlijk zijn ze allemaal even mooi. De krullerige barokspiegels met hun glanzende 17~zwarte lak- lijst. De kerkraam-achtige spiegels in hun glinsterende gulden lijst. De ronde spie gels. De ovale spiegels De noem- maar-op spiegels. We hebben staande spiegels. En toilet spiegels, butlerspiegels, ruimtelijke spiegels, pubspiegels met Coke- of Beefeater- reklame. Spiegel tafels zijn er. En spiegeltegels voor uw spiegelwand. Spiegeltegels (30x30 cm) v.a. 6.95. Coke pubspiegels 195.-. Afgeschuinde cilinder- spiegel 525.-. Afd. Woninginrichting. Js een soort ontmoetings centrum tussen Oost en West. U vindt er echte bruidskleden uit Mesopotamië naast Inca- kleden doeken uit Peru. Ze zijn allemaal met de hand gemaakt. De kelims bij voorbeeld worden handbestikt door de Koerden. Uit de Volks republiek China komt het authen tieke Chinese bamboewerk. Zoals stoelen, manden, zeven, kommen, plantentafels, étagères, wiegjes, etcetera. Heel leuk en erg decoratief. En uiteraard om te gebruiken. Verder hebben we allerlei spullen en snuisterijen uit landen als Turkije, Israël, Marokko, India, West-Afrika, Polen. Van vliegen meppers tot een poesvormig theepotje. Zó mooi dat zelfs de meest nuchtere Westerling er van ondersteboven raakt. Afd. Woninginrichting. Verf over, geld terug! In onze verfshop reiken we u geheel voor niemendal een kwast uit met stevige haarinplant, wan neer u voor minimaal 15.- aan Supralux verf koopt. Mocht u, nadat u uw hele huis heeft vol- gekwast, nog Supralux verf over hebben, breng die dan gerust terug. We hebben een weegschaaltje staan om heel precies te kijken hoeveel u over hebt, en u dus aan geld terug ontvangt Alle verfrestan- ten schenken we aan het plaatselijke buurthuiswerk. Terugbrengvoorwaarden: kopen tussen 1 en 10 augustus (bewaar dus uw kassabon!) en terugbrengen vóór 31 augustus. Van 4 tot 10 augustus trouwens geeft een echte vakman u adviezen over alle mogelijke schilderproblemen. Ook in onze verfshop: Supralux confettiverf met stuceffect. Geeft een erg apart en fraai kleureffect en is slag- en stoot vast en afwasbaar. In een dia presentatie laten we u zien hoe deze verf wordt verwerkt De verf, 3Va kg. in een emmer, kost tijdelijk geen 29.- maar als prijswinner 25.-. Afd. Verf Eli Asser is zelf aanwezig om "hoorspelles" te geven: in Amsterdam op 1 augustus van half twee tot half drie, in Den Haag op 1 augustus van vier tot vijf uur, in Eindhoven op 2 augustus van twaalf tot één uur, in Rotterdam op 2 augustus van vier tot vijf uur. Afd. Boeken en Radio/tv. Start een eigen radio programma. "Hilversum 4" is een soort hoorspel dat "live" gespeeld kan worden. Er zijn rollen, zoals die van ministers, secretaresse, professor, boef, e.v.a. "Hilversum 4" garandeert de hoorspel- speler(tje)s een gezellige avond thuis, maar ook een leuk school- of verjaarsfeestje Eli Asser schreef dit spel voor de "Mimosa"-serie, toen zater dagavonds op de radio. Op de boekenafdeling is het via een bandrecorder te horen, gespeeld door kinderen. Het spel kost 7.65. Maar bij aan koop van een cassetterecorder van tenminste 129.- krijgt u het gratis.

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 8