de verpleging heeft u nodig r wolfheze "Vrederust" Leerling-Verpleegkundigen coödinerend leidster b. verpleegkundigen Sterrenberg BEJAARDENHELPSTER HOOFDVERPLEEGKUNDIGE COÖRDINEREND HOOFD protestants christelijk streekziekenhuis bennekom hoofd verplegings dienst verpleegkundigen „GrootSchuylenburg" Apeldoorn hoofd afd. fysiotherapie directie secretaresse BEJAARDEN CENTRUM DE HARG TROUW/KVLWTET ZATERDAG 20 JULI 1974 T20/S - ?J£ Het Protestants Christelijk Streekziekenhuiscomplcx te Bennekom zoekt voor het ZIEKENHUIS (320 bedden) een Haar/zijn taak zal bestaan uit: - de zorg voor 'n juiste per soneelsbezetting op de ver- plccgafdelingcn. - de regeling van de mutaties van de leerlingen, de begelei ding van de praktijkbege- !cid(st)ers, in overleg met de coördinatrice van de schook - de introductie en begelei ding van veranderingen en vernieuwingen in de ver pleegkundige sector. - vervanging van de verpleeg kundige directrice bij haar afwezigheid. Een positief protestants christelijke levensovertui ging, goede contactuele en leidinggevende eigenschap pen zijn voor deze functie vereist. Het diploma van 'n voortge zette studie, zoals b.v. semi narium, hogere school voor vcrplegenden, verpleegar- bcidskundige of cursus zic- kcnhuisbcleid is gewenst. Voor serieuze gegadigden zal gelegenheid geboden worden een der laatstgenoemde stu dies alsnog te volgen. Het streekziekenhuis maakt deel uit van eencomplex.dat naast het ziekenhuis bestaat uit een verpleeginrichting voor psychisch gestoorde be jaarden (156 bedden) 'n rc- activcringscentrum voor langdurig lichamelijk zieken (150 bedden) en 'n school voor verpleegkundigen en zieken verzorgenden. Daar de huidige verpleegkun dig directrice over 2 jaar de pensioengerechtigde leeftijd hoopt te bereiken is bij ge bleken geschiktheid promotie mogelijk. Inlichtingen over bovenge noemde functie worden gaar ne verstrekt door de ver pleegkundig directrice Zr. H.C. van Esch: 08389-9101. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling Per soneelszaken, Edescweg 118, Bennekom. Op korte termijn hebben wij enkele plaat singsmogelijkheden op onze resocialisatie- en geriatrische afdelingen voor die in het bezit zijn van het diploma ziekenverpleging B of A en B. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de geneesheer-direc teur van het Psychiatrisch Ziekenhuis 'Vrederust', Moerstraatsebaan 503, Halsteren, post Bergen op Zoom. (CHR. INRICHTING VOOR GEESTESZWAKKEN) Ir deze inrichting voor de behandeling en verzorging van 800 zwakzinnige kinderen en volwassenen, wordt - wegens vertrek van de huidige functionaris - gevraagd een Hij/zij zal inhoud moeten geven aan de behandeling van en goed moeten kunnen omgaan met de motorisch gehandicapte zwakzinnige. De werkzaamheden omvatten o.a. - Behandeling op de afdeling en in de paviljoenen - hydrotherapeutische behandeling in een apart hiervoor ingerichte ruimte van ons zwembadcomplex - het begeleiden van stagiaires fysiotherapie en Z-gediplomeerden - het verzorgen van lessen aan leerling-verpleegkundigen in het kader van de Z-opleiding. Salariëring volgens rijksregeling. Goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de huidige functionaris, de heer K. Huisman, tel. (05760) 17344 toestel 19 of 's avonds (05788) 1824. Sollicitaties kunt u richten aan de geneesheer-directeur van de inrichting, Zutphensestraat 106, Apeldoorn. In ons Socio Therapeutisch Dorp bestaande uit 24 woningen verdeeld in een 6 tal wijken zijn enkele vacatures als Hiervoor komen in aanmerking die bij gebleken geschiktheid en voldoende ervaring worden bevorderd/aangesteld in de rang van 1e verplegende. Het bezit van een Rijksdiploma ziekenverpleging A of Middelbare Arbeids Therapie (M.A.T.) is een aanbeveling. Zij die binnenkort eksamen doen kunnen ook solliciteren. Funktie-informatie: aktieve deelname aan behandelingsplan samen met de psychiater, psycholoog, huishoudkundige, patiënt en familie overleg,kontakt en deelname aan arbeidstherapie,rekreatie en gees telijke verzorging leiding en begeleiding van leerlingen en In verband hiermee kontakt met opleidingsfunktionarissen en de afdeling personeelszaken voortzetting van studie zoals kaderkursus,docentenopleiding, groeps- verpleging en dergelijke worden gestimuleerd Er kan hulp geboden worden bij het vinden van huivesting. Inlichtingen kunt u krijgen bij: zr. R.G. de Vries zr. D. Mulder mej. E. Pesulima Psych. Ziekenhuis „Vereniging tot Christelijke Verzorging van Geestes- en Zenuwzieken" Wolfheze (bij Arnhem) Tel. 08308 VTD 24 Onze opleiding werd weer een groot sukses. Ook dit jaar is nog aanmelding mogelijk voor STEI tra; Ben je geïnteresseerd in de verpleging? Ga je graag met mensen om en stel je het menselijke aspekt in je werk centraal? Kies dan een baan waar je op dit terrein veel leert en in een prettige werk sfeer. „Sterrenberg" in Huis ter Heide biedt zo'n baan. Wij zijn in 1971 be gonnen met een nieuwe opleiding voor 1 eerling-verpleegkundigen voor een aantal jonge men sen opnieuw met een kur- sus gestart. Onze opleiding bestaat enerzijds uit theore tische lessen (vakken zo als psychologie, pedagogiek, ziekteleer enz.) en anderzijds uit het opdoen van praktijk-ervaring. Vanuit de opleiding wordt ernaar ge streefd de theorie zoveel mogelijk te richten naar de behoefte die vanuit de Medio augustus van dit jaar wordt praktijk wordt gevoeld. Ons signalement „Sterrenberg" is een christelijk centrum voor verzorging begeleiding en verple ging van 450 volwassen geestelijk gehandicapten. Het personeelsbestand omvat ongeveer 230 personeelsleden. Ons centrum bestaat al vanaf 1928. De kursus is echter in 1971 opgezet in het kader van een moderne behandeling en verzorging. Vooropleiding cn arbeidsvoorwaarden Als je onze opleiding volgt, kun je na drie jaar het Z-diploma (Zwakzinnigen zorg) behalen. Daarmee kun je dan weer verschillende kanten uit. De vooropleiding die wordt gevraagd, is 3 of 4 jaar MAVO. INAS, Kinderver- zorging/Jei^dverzorging, of AOLV I en -11 (tegenwoordig BVB). De minimumleeftijd is 17 jaar. Naast de kursus die je gaat volgen, werk je in onregelmatig dienstverband. Je ver dient meteen al een goed salaris. De vakantietoeslag is lx/i%. Het aantal vakantiedagen is 20. Reiskosten van en naar huis worden twee maal per maand vergoed. Voor het werk op onregelmatige tijden ontvang je een onregelmatigheidstoeslag op je salaris. Huisvesting Huisvesting is voor onze le jaars leer lingen intern. Er is een komfortabele, nieuwe personeelsflat met ruime rekreatie- mogelijkheden. De bosrijke omgeving van Zeist is uniek om te wonen, terwijl je er ook gezellig kunt uitgaan. Er is een bushalte bij de ingang van het terrein, zodat vervoer naar Zeist, Utrecht of Amersfoort geen pro bleem is. Revalidatie Centrum „DE HOOGSTRAAT" Leersum VEREIST: Middelbare Opleiding; steno en er varing met notulering van vergaderingen. GEWENST: Bekendheid met medische termini- logie. Sollicitaties aan de Geneesheer-Directeur A. Ver- kuyl.Tel. 03430-4441. ST. GEERTRUIDEN GASTHUIS OF ZIEKENHUIS TE DEVENTER algemeen (overheids) ziekenhuis van ongeveer 450 bedden Bejaardencentrum De Harg is een modern en uitstekend geoutilleerd komplex, gelegen in een nieuwbouwwijk van Schiedam. Het biedt plaats aan circa 90 bewoners, terwijl ook nog een aantal woonachtig is in 12 op het komplex gesitueerde woningen voor zelfstandigen. Ter kompletering van het team vaste medewerkers zoeken wij op korte termijn een gediplomeerde HARGPLEIN 100 SCHIEDAM TÈL.070-70 welke, in full-time dienstverband, een belang rijke bijdrage zal moeten leveren in de optimale verzorging van onze bewoners. Wij verwachten van de kandidate een grote dosis zelfstandigheid en enthousiasme; een positief protestantse instelling wordt op prijs gesteld. Eventueel is intern een moderne flat beschikbaar. Sollicitaties schriftelijk of na telefonische afspraak aan de direktie. Door vertrek wegens huwelijk van één onzer huidige functionaressen zoeken wij voor de verplegingsdienst een in de functie van Deze functionaris zal direct verantwoordelijk zijn aan de adjunct-directrice en onder haar leiding en in samenwerking met haar het beleid van de ver- plegingsdienst bepalen. Daarnaast zal zij/hij de overkoepelende leiding hebben over enige afdelingen en de werkzaamheden van de afdelingshoofden coördineren. Voor deze verantwoordelijke, veelzijdige en afwisselende functie zoeken wij verpleegkundigen met: leidinggevende en organisatorische capaciteiten; goede contactuele eigenschappen; - een goede algemene ontwikkeling, bij voorkeur op middelbaar niveau; - een voortgezette opleiding. Ervaring in een leidinggevende funktie strekt tot aanbeveling. Daartegenover stellen wij: - een zelfstandige functie in een actief en modern ziekenhuis, waarin een prettige werksfeer heerst; - een functieniveau overeenkomstig de rang van HOOFDVERPLEGENDE A. - vakantietoeslag 7 Vi van het jaarsalaris; - desgewenst eigen ziektekostenregeling (IZA); u „.rïi. - welvaartsvaste pensioenvoorziening (ons ziekenhuis is een semi-gemeentelijke instelling en uit dien hoofde aangesloten bij het Algemeen burgerlijk - pensioenfonds). Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. De adjunkt-directrice, zr. H.Punter, is gaarne bereid telefonisch nadere informaties te verstrekken (tel.05700-76543, tst.2104). Belangstellenden nodigen wij uit hun sollicitaties, met vermelding van personalia, opleiding en ervaring te richten aan het hoofd personeelsdienst, Fesevurstraat 7 te Deventer.

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 20