Hier ruikt 't als thuis... Advertenties op deze pagina vallen hoegenaamd niet op. FAMILIEBERICHTEN Zitten doet pijn ZWITSANAL Zingend van een nieuw getij. LENTE J)'i i- STAFDOCENTE HET NIEUWE KOOKBOEK D1NTEI OORD een ONDERWIJZER (ES) ADJUNKT-DIREKTRICE HOOP DOET LEVEN BLESKENSGRAAF een energiek HOOFD TROUW/KWARTET WOENSDAG 26 JUNI 1974 Elke WERKDAG behalve zaterdags bestaat er 's avonds tot acht uur gelegenheid tot het telefonisch opgeven van familieberichten, die nog de volgende ochtend moeten worden geplaatst. Dit kan uitsluitend onder no. 020- 220383. Ook op ZONDAGAVOND is dit mogelijk, maar dan van ZES tot ACHT uur. Na dit tijdstip is geen op gave van advertenties meer mogelijk. ATTENTIE! U gelieve steeds duidelijk op te geven in welke bladen u de advertentie wenst ie plaatsen (Trouw. Het Kwartet) of in de f.ehele Christelijke Pers (Trouw Het Kwartet, alsmede de gewenste breedte. DRINGEND VERZOEK. Teneinde correcte behandeling te bevorderen wordt u dringend verzocht het telefonisch opgeven zo tijdig mogelijk te doen geschieden. Dordrecht: 's-Gravenhage: Heden ontsliep in vrede, na een rijk gezegend leven, onze geliefde zorgzame Vader, Schoon vader, Groot- en Overgrootvader Nicolaas Lagerweij weduwnaar van H. E. van Duijne, eerder weduwnaar van J. Schulp, in de ouderdom van 101 jaar. Scheveningen: W. B. van Leeuwen-Lagerweij B. van Es-Lagerweij A. J. van Es L. Lagerweij A. M. W. Lagerweij-Moolhuijzen Klein- en achterkleinkinderen Scheveningen, 24 juni 1974 „De Thuishaven", Duinstraat 17 Correspondentie-adres: Duinstraat 2. Geen bezoek Geen bloemen De teraardebestelling zal plaatsvinden vrijdag 28 juni te 3 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Kerkhoflaan, na een rouwdienst in „De Thuis haven", aanvangende 2 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis plechtigheid in de ontvangkamer van de begraaf plaats. Psalm 68 10 (oude berijming) Heden nam de Here na een langdurige ziekte op 77-jarige leeftijd van ons weg, onze lieve Zuster en Tante Johanna Rutgerdina Marseille echtgenote van Jules E. Gunnink Damweg 1, 't Harde. 24 juni 1974. Hillegom: Egmond aan Zee: J. C. W. M. Schilpzand- Marseille H. C. Wiersinga-Marseille W. A. Wiersinga H. Marseille R. Marseille-van Leijenhorst G. Marseille-Reinecke en kinderen RECTIFICATIE Heden riep God tot Zich onze lieve Moeder en Oma Johanna Broos-van Buuren zij werd 89 jaar. Kom tot Mij, allen die vermoeid en belast zijt, en Ik zal u rust geven. 's-Gravenzande: Vlaardingcn: A. A. Frecn-Broos C. Freen A. Broos-Miskotte H. van Wasbeek-Broos J. van Wasbeek achterkleinkinderen acherrklcinkinderen Vlaardingen, 24 juni 1974. Huize „Vaartland". Holysingel 4. Geen bloemen De begrafenis zal plaatshebben donderdag 27 juni a.s. op de algemene begraafplaats „Emous" om 2.15 uur. Er zal om 1.30 uur een rouwdienst gehouden wor den in de aula van huize „Vaartland". Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula van de begraafplaats. Algemene kennisgeving In plaats van kaarten Ik ben verstomd, ik zal mijnen mond niet opendoen, want Gij hebt het gedaan. Psalm 39 10 (onber.). Heden behaagde het de Heere, na een kortston dige ziekte, maar in de hope des eeuwigen levens van mij weg te nemen mijn lieve zorgzame Man Pieter van der Plas in de ouderdom van 80 jaar. L. v. d. Plas-Guijt Katwijk aan Zee, 25 juni 1974. Duindoornlaan 16. Rouwbezoek: a.s. woensdagavond 26 juni van 79 uur in de aula van Huize Salem, Duindoornlaan, alwaar de overledene is opgebaard. Geen bloemen De rouwdienst zal gehouden worden vrijdag 28 juni 1974, des nam. 1.45 uur in het Kerkl. Cen trum, Voorstraat 74, waarna de teraardebestel ling zal plaatsvinden omstreeks 2.30 uur op de algemene begraafplaats aan de Zuidstraat te Kat wijk. Wie in Mij gelooft, zal leven, al ware hij ook ge storven. Joh. 11 25. Wie zal mij roven 't zalige lot, dat mij daarboven wacht bij mijn God? Jezus, mijn Heer, kwam voor mij neer; kocht door Zijn bloed mij 't hemels goed. Wie is zo machtig, die mij ontrooft, wat Hij waarachtig mij heeft beloofd? Heden nam de Heere plotseling tot Zich in Zijn heerlijkheid mijn lieve Man en onze zorgzame Vader Pieter Freeke op de leeftijd van 41 jaar. Alphen a. d. Rijn: J. A. Freeke-van Dam Carolien Gert Jan Annelies Josephien Peter Jan Roel Alphen a. d. Rijn, 25 juni 1974. Alb. Verweijstraat 12. Geen bloemen De begrafenis zal D.V. plaatsvinden zaterdag 29 juni op de Oosterbegraafplaats. Aankomst aan de aula te 12 uur. Samenkomst in het vergaderlokaal Raadhuisstraat 210 te 11 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in het gebouw „Nabij", Van Lennepstraat. Dankbaar voor Gods genade in zijn leven en in zijn sterven, berichten wij u, dat in Jezus is ont slapen onze lieve Man, Vader, Schoonvader, Groot- en Overgrootvader, Broer, Zwager en Oom Arie Velthoen op de gezegende leeftijd van 84 jaar. Openbaringen 14 13. Rotterdam: A. Velthoen-van der Padt Delft: J. P. Velthoen J. A. Velthoen-van Veen Delft: P. Verschoor-Velthoen Delft: P. Velthoen J. J. Velthoen-Booij Zwijndrecht: M. Velthoen G. Velthoen-Westra Rotterdam: M. van der Borden-VelthoeD J. van der Borden Augustinusga: A. Velthoen R. Velthoen-Westra Rotterdam: G. Velthoen P. Velthoen-Hollestein Klein- en achterkleinkinderen Rotterdam, 24 juni 1974. Van Hardenbroekstraat 7. Correspondentie-adres: G. Velthoen, Augustinus- straat 20, Rotterdam-3024. De overledene is opgebaard in de rouwkamer aan de Goereesestraat 10, Rotterdam. Bezoek aldaar woensdag- en donderdagavond van 7.308.00 uur. Geen bezoek aan huis De rouwdienst zal worden gehouden vrijdag 28 juni a.s. in het gebouw „De Schakel", Fop van Drielstraat 1 (achter Geref. kerk Zomerland) om 12.00 uur, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Ned. Herv. Begraafplaats, Benedenrijwpg. Rotterdam-IJsselmonde om 13.00 uur. Heden n?m de Here tot Zich onze Moeder en Grootmoeder Jacoba Klinkenberg-van Duin in de ouderdom van 77 jaar. S. Klinkenberg J. Klinkenberg-Lindhout C. Klinkenberg D. Klinken be rg-van Rooyen J. Klinkenberg C. Klinkenberg-Korbee en kleinkinderen Noordwijk aan Zee, 25 juni 1974. Schoolstraat 64. Moeder is opgebaard in de rouwkamer van het bejaardencentrum „Groot Hoogwaak" je Noord- wijk aan Zee. Gelegenheid tot condoleren aldaar donderdag van 19.00 tot 20.00 uur. De rouwdienst zal D.V. worden gehouden vrijdag 28 junii in de aula van „Groot Hoogwaak" om 13.30 uur, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Noordwijk om ongeveer 14.15 uur. Voor de vele persoonlijke en schriftelijke bewijzen van medeleven ondervonden bij het overlijden van onze ge liefde Zuster, Behuwdzuster en Tante Leuntje Zonneveld betuig ik u ook namens de familip mijn oprechte en hartelijke dank. Puttershoek, juni 1974, Nassaulaan 7. Heden heeft de Heere uit ons midden thuisgehaald. Zijn moegestreden Kind, on- ?e lieve Zuster. Schoonzuster en Tante Johanna Anthonette Maria Groenenberg L. Groenenberc Correspondentie-adres: L. Groenenberg. Lcnghcnhof 33. De overledene ligt opge baard in het Rouwcentruin. Kun. Wilhelminasiraat 41 Gelegenheid lol bezoek al daar donderdag a.s. van 19.45 tot 20.30 uur. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden vrijdag 28 juni a.s. op de Algemene Be graafplaats. om 13 uur. Ver trek vanaf het Ruuwcentrum om 12 43 uur. Lopen ook. als u last hebt van aambeien. Die narigneid gaat voorbij met Zwltsanal van Zwltsal. Dat helpt goed. brengt die noodzakelijke verlichtln g: u hebt meteen al minder pijn. De Jeuk stopt en do gevoelige zwellingen verdwijnen.Zwltsanal.een we tenschappelijke combinatie van helende, verzachtende en pijnstillende storten, kan* u vlug van uw aambeien- ellende afhelpen. Een bundel verzen van. Gerrit Achterberg. Martian Beversluis, i C Bloem, Gerard den Brabander, Jan Campert. Chr. J. van Geel, lan Fngelman. Guldo Gezelle, Herman Gorter, lan H de Groot, Jac. van Hattum. Willem de Mérode, Martinua Nljhoff, lan ven Nijlen. lan Prlna. Paul Rodenko. A. Roland Holst, lec Schreura.G. Stuiveling, lictor E. van Vriesland, lacquelin» van der Weal* en anderen. Mei schitterende kleurerv foto's die de sfeer van da lente vertolken. In gedichten er kleurenfoto s gebonden f 10.90 In de serie Miniaturen vee ZOMER KEUNING WAGENIMGEN rELi pal - Interkerkelijke Opleiding- voor Gezinsverzorgenden school voor middelbaar sociaal pedagogisch onderwijs te Leiden zoekt wegens uitbreiding een Volledige betrekking. In bezit van akte N XII of N XIX. De nieuwe functionaris gaat als staflid in teamverband meedenken cn meewerken aan de opleiding-nieuwe-stijl die in augus tus a.s. start. De taak omvat onder meer: het geven van lessen het meewerken in het internaat door een persoonlijke begeleiding van de leerlingen. Salaris volgens rijksregeling. Uw sollicitaties kunt u richten aan het bestuur p/a Rijnsburgerweg 86, Leiden. Voor eventueel gewenste nadere informatie kunt u bellen met de directie. Tel. (01710) 5 33 36. Henderson, Toors en Callenbach <1 <3 voor da vrouw van nu Het nieuwe kookboek met 1000 recepten voor dagelijkse en feestelijke maaltijden Onovertroffen in overzichtelijkheid en kwaliteit Met meer dan 100 foto's, waarvan vele in kleur Negende druk, in afwasbare band f 17.50 Een boek van Verkrijgbaar WAGENINGEN Het bestuur van de C.N.S. „GROEN VAN PRIN- STERER" vraagt per 1 augustus of z.sp.m. daarna Moderne school en leermiddelen. Jonge collega's. Bij het zoeken van woonruimte verleent de gemeente medewerking en is altijd tot te vredenheid opgelost. Kans op vrijstelling militaire dienst. Ook zij die al een gedeelte van de militaire dienst vervuld hebben worden verzocht mee te solliciteren. Van sollicitanten wordt verwacht dat zij het Chr. onderwijs uit overtuiging willen dienen. Inlichtingen bij het hoofd de heer G. Telman, tel. 03454-204. Sollicitaties aan de secretaris de heer L. van Dij- ke, WestgiouPeweg 56, Dinteloord, tel. 01672-600. Dit was een advertentie Dank u Een publlkatievan het Centraal Bureau yr/ce 2572 m voor Courantenpubliciteit ierl ted zin hte itsk IN HUIZE „BUITENZORG" te Leiden een tehuis waar dubbel-gehandicapte kinderen, dus gei telijk en lichamelijk gehandicapt, worden verzorgd, vacant de funktie van 'ee Aangezien deze verzorging een vrij sterk verpleegkund 1 h' karakter draagt, zoeken wij voor deze funktie ei Pt A-VERPLEEGKUNDIGE, die zo mogelijk enige ervarii in, doch zeker belangstelling voor deze tak van verzorgii11 n heeft e ri eng Voorts dient zij te beschikken over de benodigde kwaliteloori ten om de direktrice, wanneer deze afwezig is, geheel !mt vervangen. Tevens stellen wij hoge prijs op een Prot. ChFe|s' ion 'issi levensovertuiging bij de te benoemen kracht Sollicitaties met opgave van leeftijd, ervaringsjaren, kerkelijke gezinij, heid en al wat voor een eerste oordeelsvorming nodig is, worden gaarn ingewacht bij het sekretariaat van onze Stichting, Postbus 118 te Nui- speet. Voorlopige inlichtingen worden gaarne verstrekt door de direktrice Z M. van de Ruit, telefonisch te bereiken onder 0171090181. D8. Hans Bouma Alles wordt nieuw! De hoop die de christen lever» doet Overwegingen van bijbelge deelten die Inspireren en be moedigen met betrekking tot de toekomst. Goede woorden voor deze tijd. Bij eik hoofdstuk een passend lied van de predikant-dichter Hans Bouma. IN DE HORIZONREEKS f 7,90 Verkrijgbaar In de boekhandel ZOMER KEUNING WAGENINGEN Ü't Het Bestuur van de School met den Bijbel Bleskensgraaf vraagt voor haar 6-klassige bi school met 1 October a.s. Beslist Ned. Hervormd van Geref. bei solen. Liefst met ervaring. Bevoegd voor j en r. Prachtig gymnastiekgebouw aanwezig. Er zijn vergevorderde plannen voor nieuwe school en een nieuw schoolhuis Inlichtingen bij het Hoofd der school A. van C kei, Abbekesddel 6, Bleskensgraaf, tel. 01849-4 Sollicitaties aan de Secretaris K. Baan, Heul slag 16, Bleskensgraaf, tel. 01849-229. k( mii

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 14