V 40-4816; tócA\/ovïde£i^Lf h Bedorven maag en diarree \0 FAMILIEBERICHTEN TE PAARD! üv L.J. Veen - Wageningen „HET ZONNEHUIS - ZWOLLE" fysiotherapeut(e) P B.V. Scheepswerf- en Machine fabriek v/h H. J. KOOP MAK SCHEEPSMETAAIBEWERKER& AANKOMEND SCHEEPSMETAALBEWERKER& SCHEEPSBESCHIETERS LEERLING SCHEEPSBESCHIETERS JONGENS MET EEN L.T.S.-0PLEIDING kosten u vakantiedagen. LAND VAN JAHWE LAND VAN TAfM HARD NODIG: DEN HAM nabij OMMEN KL0KGAAF BOERDERIJTJE PRIJS SLECHTS 63 590,— k.k. TROl'W/KWARTET DINSDAG JUNI 1974 Elke WERKDAG behalve zaterdags bestaat er 'savonds tot acht uur gelegenheid tot het telefonisch opgeven van familieberichten, die nog de volgende ochtend moeten worden geplaatst. Dit kan uitsluitend onder no. 020- 220383. Ook op ZONDAGAVOND is dit mogelijk, maar dan van ZES tot ACIIT uur. Na dit tijdstip is geen op gave van advertenties meer mogelijk. ATTENTIE! U gelieve steeds duidelijk op te geven in welke bladen u de advertentie wenst te plaatsen (Trouw, Het Kwartet) of in de gehele Christelijke Pers (Trouw Het Kwartet, alsmede de gewenste breedte. DRINGEND VERZOEK. Teneinde correcte behandeling te bevorderen wordt u dringend verzocht het telefonisch opgeven zo tijdig mogelijk te doen geschieden. Nico de Raad en Christa van Dijk trouwen 28 juni 1974. Haren Gemeentehuis: 14.30. Noordlaren Ned. Herv. Kerk: 15.30. Receptie: Glimmen, Auberge, Le Grillon: 17.00 uur tot 18.30 uur. Katwijk, Wassenaarseweg 43. Glimmen, Eikenweg 15. Voorl.adres: Wassenaarseweg 43. Katwijk. „De Heer is mijn Herder". Psalm 23. Heden werd onverwachts van ons weggenomen, mijn lieve Man, onze lieve Vader, Grootvader, Broer, Zwager en Oom Martinus Ca rel Hamei- op de leeftijd van 74 jaar. 's-Gravenhage: N. A. Hamer-Janssen S. M. Soeters-Hamer P. J. Soeters Laren (N.-H.): M. van der Steenstraten- Hamer D. van der Steenstraten Kees. Bart 's-Gravenhage: E. M. van der Beek-Hamer C. F. van der Beek Pieter, Els, Annelies Haarlem: J. C. ten Have-Witte G. ten Have Martin en verdere familie 's-Gravenhage, 23 juni 1974. Mient 116. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Geen toe spraken. De overledene is opgebaard in de rouwkamer, Burg. van Karnebeeklaan 13; bezoek van 1012 uur. De begrafenis zal plaatshebben donderdag 27 ju ni om 11 uur op de Algemene Begraafplaats „Westduin", Ockenburghstraat 27, Loosduinen. Vertrek van de rouwkamer om 10.30 uur. Leerkrachten en kinderen van de Marnixschool te Katwijk aan Zee zijn heel erg bedroefd u te moe ten meedelen dat hun leerlinge en klasgenootje Marleen Kleen op 21 juni is heengegaan. Wij geloven dat Marleen na haar dappere gevecht met het leven nu volmaakt gelukkig is en veilig is in Jezus' armen. Namens allen: J. Roosendaal, H.d.S. Heden heeft de Heer Zijn moegestreden Kind, onze innig geliefde Man, Vader en Opa Hein Ntoppers tot Zijn eeuwige rust doen ingaan op de leeftijd van 54 jaar. E. Noppers-Kapteijn Corrie Noppers Jan en Thea Noppers-Rietveld Jeroen Juutje Annemarieke. Rotterdam, 22 juni 1974 Krabbestraat 41. Geen bloemen Geen toespraken. Gelegenheid tot condoleren dinsdagavond van 7 tot 7.30 uur in de Vredevorstkerk aan de Wilgen- plaslaan hoek Telderweg. De eredienst wordt gehouden D.V. woensdag 26 juni om 1.45 uur in de Vredevorstkerk, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op 'de algemene begraafplaats "Hofwijk" aan de Delftweg 230 (Overschie), na aankomst aldaar om circa 2.45 uur. „Mijne tijden zijn in Uw hand." Heden nam de Heere tot Zich, nog onverwacht, onze lieve Vader, Groot- en Overgrootvader, Broer, Zwager en Oom Cornelis Verheij weduwnaar van Leunt je Plugge in de gezegende ouderdom van 97 jaar. Mede namens verdere familie: J. Jongejan-Verheij Scheveningen, 23 juni 1974. Noordwijkstraat 62. Condoléancebezoek 's avonds van 79 uur. Geen bloemen De teraardebestelling zal plaatshebben donder dag 27 juni te 12.30 uur op de Algemene Be graafplaats aan de Kerkhoflaan. Vertrek vanaf Noordwijkstraat 62 te 12 uur. lieden riep God tot Zich onze lieve Moeder en Oma Johanna Proos-van Buuren zij werd 89 jaar. Kom tot Mij, allen die vermoeid en belast zijt, en Ik zal u rust geven. 's-Gravenzande: A. A. Freen-Proos C. Freen Vlaardingen: A. Proos-Miskotte II. van Wasbeek-Proos J. van Wasbeek Kleinkinderen en achterkleinkinderen Vlaardingen. 24 juni 1974. Huize „Vaartland", llolysjngel 4. Geen bloemen De begrafenis zal plaatshebben dondprdag 27 juni a.s. op de algemene begraafplaats „Emóus" om 2.15 uur. Er zal om 1.30 uur een rouwdienst gehouden wor den in de aula van huize „Vaartland". Gelegenheid tol condoleren na de begrafenis in de aula van de begraafplaats. Op de dag des Heren, nam God tot Zich zijn moegestreden kind, onze lieve Moeder, Behuwd- moeder en Oma Cornelia van Berkel-Doelman sinds 15-2-1969 weduwe van L. van Berkel in de ouderdom van 82 jaar. Aarlanderveen: M. van Berkel A. van Berkel-van Dam Den Haag: M. van Berkel Oudewaterc PI. Muijs-van Berkel A. Muijs Zevenhoven: C. van Vliet-van Berkel A. van Vliet Goderich (Canada): J. de Vries-van Berkel C. de Vries Aarlanderveen: J. van Berkel E. van Berkel-Hassefras Zegveld: P. de Vink-van Berkel J. de Vink Gorsel: A. Pel-van Berkel M. Pel De Lier: L. van Berkel R. van Berkel-Voogt Uithoorn: J. van Berkel G. van Berkel-Oudshoorn Losser: W. van Berkel M. B. J. van Berkel-Koopmans en Kleinkinderen Nieuwkoop, 23 juni 1974. Huize „Aar en Amstel" - Koekoekstraat 1 Correspondentie-adres: A. van Vliet, Stations weg 7, Zevenhoven. Gelegenheid tot condoleren dinsdagavond 25 juni van 20.00 tot 21.00 uur in Huize „Aar en Amstel". De rouwdienst zal plaatsvinden op donderdag 27 juni in Huize „Aar en Amstel" om 12.30 uur, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de alge mene begraafplaats te Aarlanderveen om 13.30 uur. God heb ik lief, want die getrouwe Heer Heden heeft de Here, voor ons onverwacht, tot Zich genomen mijn lieve Man, onze zorgzame Va der en Opa, Broer, Zwager en Oom Nicoiaas Pieter van den Berg Ridder in de Orde van Oranje Nassau op de leeftijd van 78 jaar. A. van den Berg-van der Eijk Kipderen, kleinkinderen en verdere familie Rotterdam. 22 juni 1974. Kralingseweg 279. Gelegenheid tot condoleren aan het woonhuis dinsdag van 14.30 tot 16.00 uur en van 19.30 tot 21.00 uur. De rouwdienst zal gehouden worden woensdag a.s. om 14.30 uur in de „Oosterkapel" aan de Ring- vaartweg 123 te Rotterdam, waarna de begrafe nis in het familiegraf zal plaatsvinden op de be graafplaats „Oud-Kralingen", Kralingseweg 334 te Rotterdam. Aankomst aan de bergaafplaats circa 15.30 uur. Na de begrafenis is er tevens gelegenheid tot con doleren in de Kapel op de begraafplaats. Heden nam God, op Zijn tijd, in Zijrr heerlijk heid op mijn lieve Man, onze zorgzame Vader en Grootvader Brand van den Berg in de ouderdom van 65 jaar. Beekbergen: 2e Exloërmond: H. van den Berg-Blaauw H. van den Berg W. T. van den Berg-de Graaf E. J. van den Berg M. van den Berg-van Os Potta Macca (Suriname): J. van den Berg F. J. van den Berg-Kiers Beekbergen: D.J. van den Berg Amersfoort: J. W. van den Berg. en kleinkinderen Beekbergen, 22 juni 1974 Arnhemseweg 532. Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren donderdag 27 juni van 12.00 tot 13.00 uur in de wijkzaal van de Ge- ref. Kerk te Lieren bij Beekbergen. De rouwdienst wordt gehouden donderdag a.s. om 13.00 uur in de Geref. Kerk te Lieren. De ter aardebestelling zal daarna plaatshebben op de algemene begraafplaats te Beekbergen. Onze oudste Broer en Zwager Brand van den Berg echtgenoot van H. Blaauw is op 22 juni in zijn Heer onts'apen op de leef tijd van 65 jaar. (Psalm 23:4) Westerbork: P. van den Berg G. van den Bcrg-Borren Bennekom: W. van Beek-van den Berg M. van Beek Ede: G. van den Borg J. van den Berg-Welbedacht Barneveld: H. van den Berg E van den Berg-van Beek Bennekom: J. G. van Grootheest- van den Berg E. van Grootheest Fluitenberg: R. van den Berg H. van den Berg-Joosten Bennekom: M. W. Bouw-van den Berg E. Bouw Neven en Nichten. Arnhemseweg 534. Beekbergen. In Jezus ontslapen onze lieve zorgzame Vader en Opa Julian Vellhorst op de leeftijd van 76 jaar. De Steeg: D. J. Velthorst C. A. Velthorst- Goedegebuuren Flora en Bert Johan De Steeg: G. N. Velthorst Amsterdam: N. IT. Velthorst De Steeg, 22 juni 1974. Ursula van Raesveltlaan 60. Geen bloemen De teraardebestelling heeft D.V. plaats donder dag 27 juni a.s. op „Heiderust" te Rheden. Orn 13 uur wordt in de Gereformeerde -Kerk, Aruhemsestraatweg 20 te Rheden een rouwdienst gehouden waai na de begralenis om 14 uur plaats vindt. Gelegenheid tot condoleren dinsdag 25 juni van 19.30 tot 21.00 uur, Havikerwaard 46, De Steeg en na de begrafenis in hotel Athlone, Hoofdstraat De Steeg. Stralend zomerjurkje van 100% nylon met grappig plissé effekt. Polo model met losse bindceintuur. In vrolijk confetty dessin 'n luchtig Diolen Loft cheinisierju.-kje, met smal bindceintuurtje. Ook andere dessins en diverse kleurtjes op licht fond. 43-53 Heden nam de Heer tol Zich onze lieve Moeder en Oma. Zuster, Schoonzuster en Tante Cornelia Johanna van Dijk-JDuym weduwe van C. H. van Dijk in de leeftijd van 78 Jaar. Den Haag: W. van Dijk T. W. van Dijk-Brokking René.-Yvette en Madeion Leiden: A. Claykema-van Dijk J. C. Gaykema Conny,. Henk, Loes, Anneke en Yvonne en verdere familie Leiden. 22 juni 1974 St. Elisabethgasthuishof. Correspondentie-adres: Satfierstraat 21. Geen bloemen - Geen bezoek De rouwdienst is bepaald op woensdag 26 juni a.s. om 10 30 uur in de aula van de begraafplaats „Rhijnhof' te Leiden, waarna de begrafe nis zal plaatsvinden. Tol onze diepe droefheid nam dc Heere heden van ons, onze lieve schal Wendy Wij mochten 4V£ jaar. voor haar zorgen, J. C. G. Pas H. W. Pas-van Zetten Ingrid en verdere familie De rouwdienst is bepaald op woensdag 26 juni a.s. om 12.30 uur in de Geref. kerk aan de Bloemkamplaari, waarna de teraardebestel ling zal plaatsvinden op de Ned. Herv. Begraafplaats, aan het Plein, ca. 13.15 uur. Na dc teraardebestelling ge legenheid tot condoleren In de Dorpskerk. Psalm 23 1. Heden ontsliep in zijn Heer en Heiland, mijn innig ge liefde Man. onze Vader. Schoonvader. Grootvader en Overgrootvader Herman us Arie Johannes de Koning In de ouderdom van 75 Jaar De overledene is thuis op gebaard. Rouwbezoek van 3 uur tot De begralenis is bepaald op donderdag 27 juni a.s. om streeks 1,45 uur op de be graafplaats „Oud Eik en Duinen", aan de Laan van Eik en Duinen Vertrek van Spakenburgse- straat 113 om 1 30 uur. Geen bloemen. Heden nam God tol Zich onze geliefde Zuster, Schoon zuster en Tante Louise Lankamp in de ouderdom van 78 jaar Bloemendaal: j. Lankamp M. Lankamp J. Lankamp-Vader neven en nichten Bloemendaal. 21 juni 1974 Veen en Duin 188. Correspondentie-adres: Sterreboslaan 21. De teraardebestelling zal plaatshebben woensdag 26 juni om 14.00 uur op de Al gemene Begraafplaats aar de Bergweg te Bloemendaal Geen bezoek aan huls. De vele blijken van medeleven tijdens de ziekte en deel neming ontvangen na het overlijden van mijn onvergete lijke Man en Vader Klaas Brohbel waren zo talrijk dat het ons onmogelijk is een ieder daarvoor persoonlijk te bedanken. Het heeft ons goed gedaan dat hij op zijn laatste tocht door familie, zijn vele vrienden en bekenden was om ringd. Allen daarvoor hartelijk dank. Joh. Brobbel-de Rooij en kinderen Oostvoonne, juni 1974. Valkenlaan 11. Smeedt het ijzer als het heel is. Het recht van de werknemers op medezeggenschap, op mondig heid wordt door vrijwel niemand rheer.ontkertd. De democratie klopt aan de poorten van het bedrijfsleven. Werkgevers en werknemers sa men moeten daar vorm aan geven. De christelijke vakbeweging werkt daaraan van harte mee, omdat zij uitgaat van de gelijk waardigheid van alle mensen in evangelische geest. Daarvoor hebben we alle krach ten nodig, leder, die op deze manier wil meewerken aan ver nieuwing van de samenleving, hoort erbij. Meldt u daarom ook aan bij: W. MÜSELER Aanschouwelijk rijonderricht Het klassieke hand boek voor ieder die werkelijk goed wil Ieren paardrijden. 6e druk. Met foto's en tekeningen f 19.90 Verkrijgbaar in de boekhandel lpNNf/, (van de Chr. ver. tot verpleging van langdui -•a, izieken „Het Zonnehuis") G D u T vraagt een Ons verpleeghuis, met een kapaciteit van 150 bedden, beschi| over een goed geoutilleerde afdeling fysiotherapie. Salaris volgens richtlijnen N.Z.R. Goede pensioenvoorziening. Eventueel medewerking bij huisvesting. IR( 01 'P Telefonisch informaties bij het hoofd van de afdeling, de hejle J. Sijbesma (05200- 191 17, toestel 139). zei e ia Sollicitaties te richten aan de direktie van Zwolle", Zwartewatprallee 20, Zwolle. ,Het Zonnehuis H> be che iits Sja Postbus 149 Noorderstraat 11 tel. 07832861» DORDRECHT Wegens uitbreiding van onze productie zoeken wij op korte termijn mede|' werkers in de volgende functies: of zijn die hiervoor willen worden omgeschoold en opgeleid. Tevens kunnen wij plaatsen vakbekwame en Bij onze bedrijfsschool bestaat de mogelijkheid voor een opleiding te volgen voor het Bemeteldiploma zowel voor de afdeling scheepsbouw- als machinefabriek. Wij bieden voor allen: een uitstekende salariëring goede sociale voorzieningen afwisselend werk op ons bedrijf. Wij zien gaarne uw sollicitatie tegemoet aan de afdeling PERSONEELSZAKEN vai) bovengenoemd adres. den iliel om< dr de lied ord he g o ar i den Het gebeurt zo vaak. Vooral op vakantie. Andere leef-, drink- en eetgewoonten. En plotseling overkom^ het u. Bedorven maag. Diai'ree. Een nare maag- en darmstoornis heeft u in z'n greep. Neem dan Entosorbine: witte aangename tabletten. Met 6 snelwer kende middelen. Brengt uw maag tot rust. Zuivert de ingewanden. Stopt diarree. Entosorbine neemt prettig in en helpt direkt. Het mag in geen reisapotheek ont breken. Neem zo'n buisje mee. zuivert maag en ingewanden IMPRESSIES UIT HET LAND VAN DE BIJBEL UOOP UKKG J0Q6r Een boek met schitterende kleurenfoto's van Israël. U ziet de plaatsen waar zich allerloi bijbelse gebeurtenissen hebben af gespeeld I In de tekst van Okka Jager gaat de bijbel erbij open. Verwijzingen naar de bijbelse historie en waardevolle kanttekeningen worden afgewisseld door boeiende meditatieve beschouwingen. Door het samenspel van woord en beeld een boek van bijzonder karakter. In zijn fraaie uitvoering een vorstelijk geschenk. Verkrijgbaar In de boekhandel f 29,90 EEN BOEK VAN ZOMER KEUNING - WAGENINGEN STICHTING VOOR "CHR. SCHOOLONDERWIJS in de Prins Alexandcrpolder e.o. Rotterdam. een TEAMLID voor klas (event, tijdelijk). Op een: Snel groeiende kleuter-basisschool. In een: Jonge wijk Ommoord laagbouwgedeelt Met een: Splinternieuwe school in het vooruitzie! (klaar binnen het- jaar). Met een: uitgebreid documentatiecentrum en met nieuwste methodes. Met Maar komt u zelf kijken of bel de schoolleidi van de Albert Plesmanschool voor Chr. Primai onderwijs G. Visser, Albert Schweitzerplaats 2 te Rotterdam. Tel. 010207880. et ij :ouv alti W Aai wol opk van pla; tot uit mu. gra MO Tij. bel, tuu Te koop en direct te aanvaarden: met prachtig aangelegde siertuin op het Zuidi grote moestuin en verdere grond, totaal 4580 n Schitterend gelegen met vrij uitzicht rondoi slechts 12 km van Almelo. Ind.: Hal. Eetkamer, Zitkamer, Keuken, Doucl Toilet. Kelder, Schuur/Garage voor drie auto' vier sl.kamers en veel kastruimte. Aangesloten op Water, Licht en Aardgas!!! Direct van eigenaar, dus geen makelaar! Tel.: 03432 - 1516 of 03430 - 3591. Vee L-£ Ueit, )p he ballet.

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 12