Brazilië ontsnapt opnieuw Westduits publiek ergert zich aan overschatte 'Mannschaft' VMM 74 Tweede doelpuntloze gelijk spel verkleint perspectief voor ploeg van Zagalo Doping bij Haïti T Joegoslavië vermorzelt arm Zaïre tl: 1: r i Oost-DuitslanË imponeert ni( ;b TROUW/KWARTET WOENSDAG 19 JUNI 1974 SPORfT FRANKFURT Als eerste deelnemer aan bet eindtoernooi om het wereldkampioenschap voetbal is de Haltiaan Ernst Jean Joseph schuldig bevonden aan het gebruik van verboden stimulerende middelen. Naar aanleiding van het positief uit gevallen dopingonderzoek werd hij voor het gehele toernooi geschorst door de strafcommis- sie van de FIFA (internationale voetbalfederatie) In Frankfurt doen verder ge ruchten de ronde, als zouden de Poolse spelers positief hebben gereageerd op de dopingcontro le. De voorzitter van de medi sche commissie, de Joegoslaaf Andrejevic echter: 'Ik ben ver rast door deze speculaties. Er is nog helemaal geen uitslag be kend. Hoe dit verhaal in de wereld is gekomen is voor mij een raadsel' ARGENTINIË ROME De voorzitter van de Europese voetbal unie, (UEFA) de Italiaan Franchi heeft ge zegd, dat Argentinië er nog niet voor honderd procent op moet rekenen dat het toernooi om de wereldtitel in 1978 aldaar zal worden gehouden. Franchi zei ln een üitervieuw: 'Gezien de onzekere politieke toestanden in dat land kan Argentinië nog altijd de organisatie van het toernooi worden ontzegd. Ook de meningsverschillen binnen de Argentijnse voetbalbond zijn niet bevorderlijk te noemen voor een dergelijke organisatie'. Franchi zei verder dat binnen kort een delegatie van de FIFA naar het Zuidamerikaanse land zal gaan om de situatie met de Argentijnen te bespreken. 'Wij zullen garanties moeten krijgen. Het toernooi moet onder nor male omstandigheden kunnen worden gespeeld. Misschien wijst de FIFA binnenkort wel een ander land aan voor het toernooi ora de wereldtitel in 1978', aldus Franchi. De voorzitter van de FIFA, Jo- ao Havelange, ontkent echter, dat er problemen zijn met de organisatie in Argentinië. 'Ik ben er van overtuigd, dat het in 1978 uitstekend zal gaan. De politieke sfeer in het land zal geen obstakel voor het voetbal zijn. Dat wordt naar de achter grond gedreven', aldus de Brazi liaan in Rio de Janeiro. WAARSCHUWING HAMBURG Australië heeft van de FIFA een officiële waar schuwing ontvangen. Het ge beurde omdat de Australiërs ge weigerd hadden vrijdag tegen Oost-Duitsland te spelen in hun reserve-shirts. Australië ver scheen in de gebruikelijke groe ne broeken en gele shirts en op zwart-wit tv onderscheidde die uitmonstering zich nauwelijks van het blauw-wit van Oost- Duitsland. Doordat de kijkers geen verschil zagen is er een oneindig aantal klachten binnen gekomen bij de omroepmaat- schappijen die Australië-Oost- Duitsland hebben uitgezonden. De Duitse tv-commentator maakte bekend dat de Austra liërs de witte broeken en groe ne shirts geweigerd hadden, omdat zij bijgelovig zijn. Kurt Rousler, een van de begeleiders van de Australische ploeg, ver telde: 'Manager John Barclay had bepaald dat wij in geel en groen zouden spelen en zijn woord is wet Barclay had ook bepaald dat wij reserveshirts en broeken thuis zouden laten. Toen wij een keer in Hamburg waren, konden wij dus gewoon niet anders dan in onze eigen shirts - de kleuren waarin wij ons geplaatst hebben voor de eindronde - spelen'. Officials van de FIFA, er aan vankelijk van uitgaand dat Au stralië de opdracht in witte broeken en groene shorts te spelen zouden naleven, consta teerden pas kort voor de wed strijd dat het toch groen en geel was gebleven. Ten was het te laat Op 30 kilometer van het Volksparkstadion lagen de re serveshirts nog keurig opgevou wen in de kast. STANDEN GROEP 1: West-Duitsland 2 2 0 0 4 4—0 Oost-Duitsland 2 1 1 0 3 3—1 Chili 2 0 1 1 1 1—2 Australië 2 0 0 2 0 0—5 GROEP 2: Joegoslavië 2 1 1 0 3 9—0 Schotland 2 1 1 0 3 2—0 Brazilië 2 0 2 0 2 0—0 Zaire 2 0 0 2 0 0—11 GROEP 3: Nederland I 1 0 0 2 2—0 Zweden I 0 1 0 1 0—0 Bulgarije 1 0 1 0 1 0—0 Uruguay 1 0 0 1 0 0—2 GROEP 4: Italië 1 1 0 0 2 3—1 Polen 1 1 0 0 2 3—2 Argentinië I 0 0 1 0 2—3 Haiti 1 0 0 1 0 1—3 FRANKFURT Een overwinning met meer dan twee doelpunten verschil op Zaïre, dat is wat wereldkampioen Brazilië nodig heeft om een ronde verder te komen in het wereldkampioenschap voetbal. De toch nog hoopvolle balans na het tweede doelpuntloze gelijkspel van de Brazilianen. Tegen Schotland zijn de zuid-Amerikanen tot op het tandvlees moeten gaan om als nog dat belangrijke punt binnen te het na rust Schotland dat Brazilië bijna nu al gedesillusioneerd naar halen. Na een eerste helft, waarin Braziilë sterker was geweest, was huis stuurde. De 'finishing touch', daar ontbrak het de Schotten in e enboeiend spectakel aan. Het nieuwe 00 resultaat houdt wel in, dat er sprake is van een trieste balans voor het land, dat vier jaar geleden de meeste doelpunten scoorde. De situatie is nu deze, dat Brazilië met een overwinning van meer dan twee treffers verschil er toch in slaagt de volgende ronde te bereiken. Bij een ge lijkspel tussen Joegoslavië en Schot land gaat dat bij die winst van Brazilië en dat is na de klap die Zaire giste ren heeft gekregen te verwachten ten koste van Schotland. Bij welke winst voor wie dan ook in de partij tussen Joegoslavië en Schotland, valt de verliezer van die wedstrijd af. Mario Zagalo had ondanks de dreigen de eliminatie zijn formatie in vrijwel dezelfde opstelling laten aantreden, als waarmee zo teleurstellend tegen Joegoslavië met 0-0 was gelijkge speeld. Slechts Valdomiro had plaats moeten maken voor Mirandinha. De ploeg moest opboksen tegen een Schotland, dat zonder Jimmy Johnsto ne en Denis Law speelde en op een enkeling van Celtic en Glasgow Ran gers na, nu voor het grootste deel uit 'Engelse' spelers bestond. Vier man van Leeds United en drie van Man chester United, aangevuld met drie spelers van Celtic en één van Glasgow Rangers. Bij de Schotten traden Mar tin Buchan en Willy Morgan aan als vervangers van respectievelijk John Blackley en Denis Law. Er was in het volgepakte Wald-station van Eintracht Frankfort meteen al sprake van enkele opwindende mo menten, toen verdediger Nelinho voor de Brazilianen en Willy Morgan voor Schotland onmiddellijk gevaar sticht ten met vrije trappen juist van buiten het strafschopgebied. Duidelijk was ook dat Brazilië zich bewust was van het dreigende gevaar. Het koos in de DM floor Matty Verkaminan eerste helft vrijwel van meetaf aan voor de aanval, waarbij het in tegen stelling tot enkele dagen eerder met drie in plaats van twee spitsen ope reerde. Paulo Cesar was een weliswaar goed meeverdedigende linksbuiten, maar was bij balbezit offensief ingesteld. In spits opereerde 'nieuweling' Mirandin ha en op rechts Jairzinho. De druk die de Zuidamerikanen van het begin af aan uitoefenden, resulteerde al na een kwartier in een keihard schot van Leivinha op de lat en even later na een fout in de Schotse afweer tot een vrije doorgang voor Jairzinho. Maar voorlopig bleef het allemaal goed aflo pen voor de Schotten. Ook toen na bijna een half uur Paulo Cezar op weergaloze wijze langs Sandy Jardin, Dennis Mac Grain en Jimmy Holton draaide en vervolgens Francisco Ma- rinho in staat stelde juist buiten het 16 meter gebied aan te leggen. Zijn Grote drukte voor het doel van Brazilië, waar de Schot Joe Jordan (9J net over het doel van Leao kopt. Geheel links Jim Holton en op de voorgrond Marinho knal ging evenwel juist naast. Maar het was wel typerend voor het beeld, dat hieruit bestond dat Brazilië over duidelijk het angstige spel overboord had gezet. Intussen was Schotland meer op de couter aangewezen en de weer ndet altijd even zeker ingrijpende afweer moest terdege rekening houden met vooral Kenny Dalglish, de balbekwa- me Willy Morgan en rommel-spits Joe Jordan. De Brazilianen grepen in hun pogin gen om die akties te ontkrachten enige malen kwalijke methoden aan en voor Rivelhino resulteerde dat na een grote aktie tegen de Schotse 'mo tor' Billy Bremmer tot een gele kaart; uitgedeeld door de in het rood gesto ken Arie van Gemert, die de indruk Beckenbauer mikpunt van fluitende massa Van een speciale verslaggever HAMBURG Franz Becken bauer bekleedt een moeilijke po sitie in het Duitse voetbal. 'Kai ser' Franz uit Beieren wordt door de aanhang van zijn club Bayern München op handen gedragen, maar de tegenstanders zien hem vaak als een te hautaine figuur. Op hem ontlaadde zich dan ook alle gramschap toen het Duitse elftal vorig jaar 'n korte periode van inzinking doormaakte. Ieder optreden van Beckenbauer, aan voerder van het nationale elftal en beschuldigd van te weinig in zet, werd begeleid door een fluit concert. Het was van voorbijgaan de aard. Maar sinds gisteren (West Duitsland-Australië 30) mag Franz Beckenbauer weer op weinig sympathie rekenen. Tegen Australië liep het met de West- duitse aanval weer eens niet zoals het publiek in het niet uitverkochte Ham- burgse stadion wilde. Dat werd ken baar gemaakt met eerst wat schuchter gefluit Een geluid dat naar mate de wedstrijd vorderde versterkte en zelfs keerde in aanmoedigingen voor de Australiërs, Op dat moment kon Bec kenbauer het niet meer verwerken. Hij maakte een wegwerpend gebaar tegen het publiek en spuwde demon stratief op de grond. Daarna kon hij geen bal meer aanraken zonder op een oorverdovend fluitconcert te wor den verhaald. Beckenbauer ligt voor lopig weer uit de gratie. En met hem een belangrijk deel van het elftal van coach Helmut Schönberg. KRITISCH Zijn elf immers had gehoopt cHt we reldkampioenschap op de volledige steun te kunnen rekenen van het publiek, onvoorwaardelijk. Dat is niet uitgekomen. De Duitsers zijn duide lijk kritisch geworden ten opzichte van de eigen 'Mannschaft'. Dat bleek al bij de wedstrijd tegen Chili. Ook toen hadden de Duitsers een groot overwicht maar konden dat niet vol doende Ln doelpunten tot uitdrukking brengen. De Duitse pers toonde zich erg kritisch maar Helmut Schön waar schuwde nog eens hij deed het kort voor het wereldkampioenschap ook al regelmatig voor een te groot optimisme. Schön heeft zich al veel vaker geër gerd aan het optimisme waarmee zijn elftal in de richting van het wereld kampioenschap werd gedreven. Te veel optimisme. En nu West Duits land optreedt ziet hei publiek einde lijk pas in dat de elf van Helmut Schön nog zeker geen 'Wunderelf' vormt Dat is hard aangekomen. De wèdstrijd tegen Chili was wat de tegenvallende score betreft geen uit zondering. Ook tegen Australië kon het overwicht niet in een verhou dingsgewijs groot aantal doelpunten worden uitgedrukt. En prompt rom melt het onder de supporters die nog maar een week hun ongebreideld opti misme ventileeiden. Nu wordt het nationale elftal uitgefloten, nu wordt 1_3 er geroepen om Uwe Seeler die in het Bern Cullmann kopt met een uitgekookte knik van zijn hoofd het tweede doelpunt achter doelman Reilly. verleden nogal eens voor doelpunten zorgde, nu wordt Wolfgang Overath bij het noemen van zijn naam op een fluitconcert onthaald en nu wordt Gllnther Netzer weer bejubeld nadat men hem lang als een verrader van het Duitse voetbal had beschouwd door zijn vertrek naar Real Madrid. EENVOUDIG KARWEI Zo is de massa veranderd in een knorrig geheel dat niet tevreden is met de manier waarop West Duits land zich hoeft gekwalificeerd bij de laatste acht. Want dat is wel een vaststaand feit na de wedstrijd van gisteren. De Duitse ploeg wordt min stens tweede in groep I. Maar dat leek iedereen al zo'n eenvoudig kar wei dat öét nauwelijks telde. Nee, men had tegen Australië betaald voor een wervelende show met liefst veel doelpunten. In plaats daarvan werd het een vertoning met veel aanvallen de onmacht. Een vertoning ook waar in de beperktheid van scherpschutter Gerd MUI Ier nog eens werd aange toond. Want kan Johan Cruijff zich uit de spits terug laten zakken op het middenveld om daar gouden werk te verrichten, Müllers techniek is zo be perkt dat hij zich nauwelijks waagt aan een persoonlijk duel laat staan aan een dirigentenrol. Müller dient in stelling te worden gebracht en lukt dat niet steeds, dan zakt zijn waarde voor de ploeg bedenkelijk. Was het nu allemaal slecht wat West Duitsland tegen Australië presteerde? Dat zeker niet Neem bijvoorbeeld de prestaties van Wolfgang Overath en Paul Breitner. Twee spelers met een voorbeeldige inzet en Overath dan nog met een verbluffend vermogen om steeds weer gaten te trekken. Maar het totale rendement was onvol doende. Eerst en vooral omdat Au stralië fors niet te fors ingreep en daarmee soms de tegenstander af schrikte. En daarnaast omdat de Au straliërs met diie enkele tegenstoot voor verrassend veel gevaar zorgden. Zoveel dat Bertie .Vogts zich na rust nog slechts sporadisch in de frontlinde liet zien, terwijl ook Beckenbauer er duidelijk op uit was wat meer rust te verschaffen aan de laatste lijn. OVERATH West Duitsland stond overigens bij de rust al op een veilige voorsprong van 2-0. In de twaalfde minuut opende Wolfgang Overath namelijk de score. De man uit Keulen draalde geen mo ment toen hij de bal na een afgesla gen aanval ontving, maar schoot hard en zuiver langs doelman Jack Reilly. Ruim tien minuten voor rust bracht Ulli Hoennes te weinig vrijheid om naar een hoofdrol te groeien Bernd Cullmann in staat om het tweede doelpunt aan te laten tekenen. Na rust kon West Duitsland al snel op 3-0 komen toen Müller, hoog op springend, een hoekschop van Hoen- nes afrondde. Maar daar bleef het ook bij. Vooral dan omdat Australië dat een premie zou krijgen als de schade tot- een verschil van twee doelpunten beperkt zou blijven, koos voor een meer aanvallend concept. Australië kreeg in de hele wedstrijd drie kan sen. Voor rust Alston die toen geen kracht meer had voor een schot. Na de hervatting opnieuw Alston met een hard maar onzuiver schot en tenslotte Ollerton die langs de ver bijsterde Sepp Maier, zeven minuten voor het einde, tegen de paal schoot. Op dat moment juichte het publiek al voor de 'Aussies' die een groot gebrek aan technisch vermogen ('n één-twee die lukt moet nog steeds geboren worden) compenseerden met een voorbeeldige inzet 12: Overath 1-0, 34: Cullniann 2-0. 53: Mül ler 3-0. Scheidsrechter: Kamel (Egypte). Toeschouwers: 55.000. Gele kaart: MacKay. WEST-DUITSLANDMaier: Vogts, Schwar- zenbeck, Beckenbauer, Breitner; Hoennes, Cullmann (Wimmer). Overath; Grabowski, Müller, Heynckes Hölzenbcin). AUSTRALIË: Reilly: UJesenovlc, Schater, Wilson, Curran: Richards, Rooney, MacKay; Campbell (Abonyi), Alston, Vuljevic (Oller ton). maakte steeds voor safety first te kiezen. In de laatste periode voor de pauze wist Schotland zich iets meer lucht te verschaffen, waarbij Peter Lorimer na een knappe aktfe van Bremner dat onderstreepte door Louis Pereira op het verkeerde been te zetten en juist over te schieten. Een doelpunt zat er voor beide elftallen evenwel niet in. Maar de algemene indruk was er zeker wel een van een zeker attractief treffen in deel één. De open partij kreeg in de tweede helft een grimmiger karakter, toen achter elkaar Luis Pereira en Billy Bremner ontstellend hard werden aangepakt. Maar hoewel men niet zel den de keiharde tackel hanteerde, kon niet gesproken worden van een on sportief duel. Een wedstrijd waarin Schotland de laatste speeltijd van vóór rust na de hervatting continueer de en initiatief nam. Opgezweept door de duizenden sup porters reikte David Haye al snel tot een spetter, die doelman Leao met de allergrootste moeite tot hoekschop kon verwerken. En even later moest hij nog een keer alles geven bij een splijtende kopbal van Joe Jardine. Datzelfde werk kreeg doelman David Harvey aan de andere kant op te knappen, toen hij moest redden op een vallende kopstoot van Leivinha. Maar de plotselinge realiteit was wel, dat Schotland de Brazilianen in een hoek was gaan drukken. Met als spre kende bewijzen schoten van Haye en Morgan binnen een halve minuut. Mario Zagalo antwoordde met een wissel van de speler Cesar voor Lei vinha. Waarna Morgan onmiddellijk uit een vrije trap verschikkelijk hard inschoot. Het spektakel nam nog toe, toen Bremner direct daarop bij een 6crim- magé op centimeters na miste. Het was in de periode, dat Schotland over duidelijk was gaan heersen en op het punt stond te scoren. Brazilië, in de eerste helft nog toonaangevend, speel de toen niet defensief omdat het zo graag'wilde, maar werd door de losge broken Schotten gewoonweg in de verdediging gedrongen. Bij één van de doorbraken zag Luis Pereira zich genoodzaakt Haye finaal van de bal te lopen. Naar dezelfde onfrisse midde len greep Rivelino toen Jardine op het punt van doorbreken stond. En toen Mario Marinho aanmerkingen had over de beslissing van Van Ge mert na die overtreding, werd ook hij met de gele kaart geconfronteerd. Schotland zette na dat incident nog eenmaal fel aan, met als hoogtepunt een gevaarlijk indraaiende bal van Haye, die echter juist overging. De al met al toch nog gunstige ont wikkeling voor de Brazilianen, vorm de het enige lichtpunt in het betoog van bondscoach Mario Zagalo. Hij stelde: 'Er is door mijn team onder druk van het belang gespeeld In de eerste helft hebben we goed gevoet bald. Maar toen de Schotten met hardheid begonnen, zijn we terugge vallen'. Op de vraag of het voor een wereld kampioen niet beschamend is om zich zonder doelpunten voor de vol gende ronde te kwalificeren antwoord de .Zagaillo: 'Inderdaad kan dat niet. Daarom zullen we ze tegen Zaïre ma ken'. Een veelzeggend antwoord over de onmacht van de Brazilianen. Willy Ormond, de teleurgestelde Schotse trainer, stelde vast dat het mogelijk moet zijn om via een over winning op Joegoslavië alsnog de kwalificatie voor de volgende ronde te bereiken: 'Dat moet gezien onze kwa liteit lukken'. Ormond toonde zich voornamelijk te leurgesteld over de speelwijze van de tegenstander. 'Brazilië probeert op het ogenblik Europees te spelen, maar wanneer ik naar de niet geringe bloed uitstortingen op de benen van Jor dan, McGrain en Bremner kijk, moet ik zeggen dat ze de tackel bijvoor beeld in ieder geval nog niet beheer sen. Neem een Rivelino. Ik ben altijd een bewonderaar van hem geweest, maar wat hij tegen ons uithaalde, nadat hij al een gele kaart had ge kregen, grensde aan het ongelooflijke. BraziliëSchotland 00. Toeschouwers: 61.500. Scheidsrechter Arie van Gemert. Brazilië: Leao; Nelinho, Pereira, Maria Ma rinho, Francisco Marinho; Piazza, Rivelino, Paulo Cesar 'Botafoga'; Jairzinho, Mirandin ha en Leivinha (Paulo Cesar 'International Schotland: Harvey; Jardine, McGrain. Bu chan, Holton; Bremner, Dalglish, Hay; Mor gan, Jordan en Lorimer. Van onze sportredactie GELSENKIRCHEN Tot in het j 1954 moet worden teruggegaan in geschiedenis van de wereldkampio schappen voetbal om een overwinn terug te vinden die, qua cijfers, gi ren door Joegoslavië is behaald.1 dens de wereldkampioenschappen i dat jaar Mep Hongarije, toen toonaangevend voetballand, met 9 over Zuidkorea heen. Gisteren den de Joegoslaven voor tisch doelpuntenfestijn, ten koste 1 het arme Zaïre, dat zich in de wedstrijd tegen Schotland nog zo 1 nig had geweerd en dat in die i strijd met slechts 20 verloor. Tegen de ontketende Joegoslaven i er werkelijk niets meer terug tej den van de knappe acties die incidenteel, en luid bejubeld, te 1 de Schotten had laten zien. Z; raakte geen bal goed en stond, zegt al enigszins hoe eenzijdig wedstrijd overkwam, al na vijfem tig minuten met 6—0 achter. Ten Brazilië nog steeds wacht op het ee: doelpunt dat in West-Duitsland d'OK de ploeg van Mario Zagalo moet i rooi den gemaakt, scoorde Joegoslavië g}{; vrolijk op los. De absolute hoofdrol werd opg€. door spitsspeler Dusan Bejevic dit u6 de eerste wedstrijd tegen Brazilië dl' brak. Bajevic zat toen door een sd|n£> sing, opgelopen iin het voortoern aan de kant, maar revancheerde JU, gisteren door voor een puntgave Sb trick te zorgen. In de ontstane dis bij Zaïre verloor N'Daye zijn zei iheersirag: hij viel scheidsrechter gado uit Columbia aan en werd d|u" om van het veld gestuurd. De keeper van Zaïre Kazadi, a j^g beschouwd als één van de beste d]e verdedigers van Afrika, werd ver gen nadat hij in het eerste kwar drie doelpunten langs zijn oren >je, zien vliegen. Tubilandu, zijn opvol pe stond nauwelijks in het doel of en was opnieuw raak: 40. Naast Baj ;mi die drie goals maakte scoorden Oh r Surjak, Dzajic, Petkovic, Bogicevic !bei Katalinski. mci JoegoslaviëZaïre 90 (60). 7. B jlU vic 1—0. 12. Dzajic 20, 17. Surjak 3—0 jJjji, Katalinski 4—0, 29. Bajevic 5—0, 34. Bo vic 6—0, 59. Oblak 7—0, 62. Petkovic S—0 w11- Bajevic 9—0. JOH Joegoslavië: Maric, Buljan, Hadziabdic, I VOl linski en Bogicevic, Petkovic, Oblak en yjg jak, Bajevic, Acimovic en Dzajic. Zaïre: Kazadi, Mwepu, Mukombo, Bwanf - Lobilo, Kilasu, N'daye en Mana, Kembi ICr, dumu en Kakoko (Mayanga). fctej n oeli omj WEST-BERLLJN Nadat Oost-Di i land in haar eerste wedstrijd te v Australië pas in de tweede helft tot overwinning kon komen, is ook tweede, tegen Chili, gisteren verre elf vlekkeloos verlopen. Oost-Duitsl 6 kwam niet verder dan een 11-ge! j j spel en gaat met die weinig hoopgei |oe de conclusie het gevecht tegemoet urjj tegen de grote rivaal West-Duitsl te moet worden geleverd. Oost-Duitsl ligt op dit moment één wedstrijd |y0 ter (vier tegen drie). Net als tegen Australië kwamen Oostduitsers ook tegen Chili in de i ste helft niet tot scoren. Pas na t u minuten in de tweede helft was I t Martin Hoffman die de DDR op 1 iels zette. Uit een pass van Carlos Rein k produceerde Sergio Ahumada in het 68e minuut echter de gelijkmaker. Chili—Oost-Duitsland 1—1 (0—0) 55, i mann 01. 69. Ahamuda 11. Scheidsr nel ter Aurelio Angonese (Italië). Toeschouw |pe 30.000. Chill: Vallejos; Garcia, Figueroa, Qulri Cruz. Arias: Valdez (Vavar). Relnoso. P Socias (Farias), Ahumuda en Veliz. 1 Oost-Duitsland: Kische; Bransch, W c].i Watzlich, Seguln (Kreische); Irmscher, S wasser; Hoffmann, Strelch en Vogel (fels cke). Gele kaarten voor Paez (Chili) en Ki lot (Oost-Duitsland). hl Programma [?i Voor vandaag staan weer vier 'e^ wedstrijden op het programma: j D NederlandZweden, Bulgarije- w. Uruguay, HaitiPolen, Argentl niëItalië. De waarschijnlijk! opstellingen zijn: NEDERLAND: Jongbloed; Sum bier, Rijsbergen, Haan, Krol; p Jansen, Neeskens, Van Hane I gem; Rep, Cruijff. Rensenbrinkr" UK ZWEDEN: Hellström; Olsson CliL Karlsson (of Nordqvist), Lars lat son, Andersson; Grahn, Kindesse vall, Tapper; Torstensson, Sand opt berg, Edström. 0t ins BULGARIJE: Goranov; Vassilev, (fr Jetchev, Velitschkov, Kolev; Pejk nev, Voinov, Bonev; Nikkodimov eer Panov, Denev. URUGUAY: Mazurkiewicz; Jau regui, Garisto, Forlan, Gonzalez; Esparrago, Cardaccio, Rocha; Gl menez, Morena, Milar. ';j HAITI: Franclllon; Bayonne, Na zaire, Vorbe, Auguste; DesirrI{ Antoine, Frangois; Roger Saint r, Vil. Sanon. Barthelem. a J. POLEN: Tomaszewski; Szyma- nowski, Gorgon, Zmuda, Musial; Deyna, Kasperczak, Maszcyk; 0ol Lato, Szarmach, Gadocha. (ja ARGENTINIË: do opstellln! j? wordt streng geheim gehouden. ITALIË: Zoff; Burgnich. Fao "8 chetti, Benettl, Spinosi; Morinl, J(> Mazzola, Rivera; Capcllo, Riva, ht Anastasi (of Chinaglia). Hi Au - r «t« o

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 10