de verpleging heeft u nodig L f L nchb Ie fysiotherapeut(e) Ot de kimme fysiotherapeuKe) verenigde ziekenhuizen zutphen directeur/ directrice een arbeids- ergotherapeut(e) E.E.G.-laborante A DE STICHTING VOOR ZENDINGS-DIAGONESSENARBEID ziekenverzorgende „GrootSchuylenburg" Apeldoorn hoofd afd. fysiotherapie WIJKVERPLEEGKUNDIGEN bejaardencentrum te Puttershoek VERPLEEGKUNDIGE protestants christelijk streekziekenhuis bennekom hoofd verplegings dienst BEZIGHEIDSLEID(ST)ERS_ 3 XcHÖ^ TROUW/KWiABfUET ZATERDAG 15 KM 1974 T8il STICHTING ALGEMEEN BEJAARDENCENTRUM BUSSUM Van het bejaardencentrum zal medio 1975 het verzorgingstehuis gereedkomen. Het totale project omvat 56 serviceflats/zorgwoningen, 115 bedden in het verzorgingstehuis en een afzonderlijk complex van 63 zelfstandige bejaardenwoningen. Het bestuur van de stichting wil gaarne in contact komen met gegadigden voor de functie van Deze functionaris zal in nauwe samenwerking met het bestuur worden betrokken bij de inrichting van het tehuis, het opnamebeleid en de personeels formatie. Hij/zij zal de verantwoordelijkheid dragen voor het dagelijks beheer van het centrum. De bedoelde functionaris moet beschikken over: a. belangstelling voor en bij voorkeur kennis van de bejaardenzorg: ervaring in deze sector strekt tot aanbeveling b. managerscapaciteiten voor een centrum van deze omvang c. administratief en financieel inzicht. De salariëring geschiedt conform de richtlijnen van de Stichting Landelijke Samenwerking Bejaardentehuizen- organisaties. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectie-procedure. Eigenhandig geschreven sollicitaties worden uiterlijk 21 dagen na verschijning van dit blad ingewacht bij de Secretaresse, Goudenregenstraat 9, Bussum. RICHARD HOOGLAND STICHTING UTRECHT Stichting- tot verzorging •n verpleging van bejaar den en langdurig 2leken, uitgaande van Gerefor meerde en Christelijke Gereformeerde Kerken ONGEREN die de uitdaging aandur ven van een verantwoorde lijk beroepen de wil hebben om mee te hel pen om de passieve mens weer aktief te maken en de toewijding om ook de ern stig zieken te verplegen. opleiding tot zieken verzorgen de welke in september a.s. begint. Om tot deze opleiding te worden toegelaten moet men de leeftijd van 17 jaar hebben bereikt en na het basisonderwijs minstens 3 jaar voortgezet onderwijs hebben genoten. De opleiding duurt 2 jaar en vangt aan met een pre klinische periode van ca. Ten behoede van het ver pleeg- en rcaktiverings- centrum "Tamarinde" Ncckardrccf te Utrecht, kan men zich opgeven voor de nieuwe cursus voor 10 weken, dat is een proef tijd. Het theoretisch onderwijs omvat: de zorg voor de zieke mens, de kennis van de zieke mens en algeme ne en sociale vorming. Het praktisch onderwijs omvat: het verplegen cn verzorgen van zieken. Belangstellenden kunnen zich melden bij Mevr.zr. D.A.Grocneveld, adjunkt- direktricelel: 030- 611211, die ook gaarne nadere inlichtingen zal ver strekken. protestants christelijk streekziekenhuis bennekom Wij vragen voor het tot ons ziekenhuiscomplex behorende centrum voor verpleging en reaktivering van langdurig lichamelijke zieken 'DE HALDERHOF' De Halderhof werd 4 september 1973 geopend en biedt plaats aan 150 bewoners. De arbeids-therapeutische behandeling zal voornamelijk gericht zijn op ADL-trainers en funktie-training. Onze voorkeur gaat uit naar een arbeids- ergotherapeut(e), die zowel op haar/zijn vak gebied zelfstandig en naar eigen verantwoor delijkheid werkzaam, zeer nauw kan samen werken met de andere leden van het para medisch team, de verpleegkundigen en de maatschappelijk werker. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de dirigerende arts van 'De Halderhof Dr. H. L. van Aller. Uw sollicitatie kunt u richten aan de afdeling personeelszaken, Edeseweg 118, Bennekom. Ons nieuwe streekziekenhuis wordt in augustus a.s. opgeleverd: begin septem ber gaan wij verhuizen. Ten behoeve van de afdeling E.E.G. zoeken wij kontakt met een Studiefaciliteiten zijn aanwezig. Het salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring. U gelieve uw sollicitatiebrief te richten aan het Hoofd Personeelszaken, Coe- hoornsingel 3, Zutphen. vraagt voor liaar Verpleeg- en Revalidatieinrichting „De Hemelse Berg" te Oosterbeek een De werkzaamheden omvatten het revalideren van lichamelijk gehandicapte bejaarden, die tijdelijk zijn opgenomen. De zeer goed geoutilleerde afdeling biedt tevens plaats aan een uitgebreide polikliniek. Inlichtingen in te winnen bij dr. J. J. Neuteboom of de heer Ter Hofstede. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de bestu rende zuster van de „Hemelse Berg" te Ooster beek, telefoon 08307-5051. Christelijk Verzorgingstehuis Ons modern sfeervol Verzorgingstehuis AMSTERDAM- NIEUWENDAM biedt plaats aan ruim 300 bejaarden. Onze ziekenafdeling telt 26 bedden. Ook de zieken die op hun eigen kamer worden verpleegd, hebben toezicht nodig. Het is gewenst dat onze staf wordt uitgebreid meteen f VERPLEEGKUNDIGE A Interne plaatsing op een riante kamer is mogelijk, maar niet noodzakelijk. Met vakantieafspraken wordt vanzelfsprekend rekening gehouden. Wij nodigen U uit, ons tehuis te komen bekijken. Daarna geven wij U graag alle gewenste inlichtingen. Beemsterstraat 546, Amsterdam telefoon 020-366766 KRIJG JE EEN DEZER DAGEN JE DIPLOMA INASOFOVB en heb je nog niet besloten wat je daarna gaat doen, maak dan snel een afspraak met Zr. Lagas, die je alles zal vertellen over onze opleiding tot die op 19 augustus aanvangt in de ZUSTER EYKELENBOOM STICHTINGte RIJSWIJK (Z-H) De Zr. Eykelenboom Stichting is een verpleeghuis en reactiveringscentrum waar 150 langdurig zieken verpleegd worden. Tijdens de opleiding, die door een préklinische periode van 7 weken wordt voor afgegaan, ontvang je een uitstekend salaris f 898,38 bruto per mnd.excl. even tuele verhoging), waarbij nog extra's komen zoals toeslag voor onregelmatige dienst, tegemoetkoming in reiskosten, terwijl ook een eerste uniform voor onze rekening is. In ons modern zusterhuis is een ruime zit-slaapkamer beschikbaar. Heb je interesse?. Vul dan onderstaande coupon in of bel ons voor inlichtingen. Verdere informatie en een uitnodiging voor een oriënterend gesprek volgen dan. Naam: Straat: Plaats: Leeftijd: Telefoon: Adresseer de envelop aan Zuster Eykelenboom Stichting, Julialaantje38, Rijswijk (Z-H7 Telefoon (070) 949228. Coupon CPI (CHR. INRICHTING VOOR GEESTESZWAKKEN) In deze inrichting voor de behandeling en verzorging van 800 zwakzinnige kinderen en volwassenen, wordt - wegens vertrek van de huidige functionaris - gevraagd een Hij/zij zal inhoud moeten geven aan de behandeling van en goed moeten kunnen omgaan met de motorisch gehandicapte zwakzinnige. De werkzaamheden omvatten o.a. - Behandeling op de afdeling en in de paviljoenen - hydrotherapeutische behandeling in een apart hiervoor ingerichte ruimte van ons zwembadcomplex - het begeleiden van stagiaires fysiotherapie en Z-gediplomeerden - het verzorgen van lessen aan leerling-verpleegkundigen in het kader van de Z-opleiding. Salariëring volgens rijksregeling. Goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de huidige functionaris, de heer K. Huisman, tel. (05760)17344 toestel 19 of 's avonds (05788) 1824. Sollicitaties kunt u richten aan de geneesheer-directeur van de inrichting, Zutphensestraat 106, Apeldoorn. HETGROENE KRUIS voor WOUDENBERG vraagt wegens huwelijk van de ene en verdere studie van de ander een TWEETAL waarvan één zo spoedig mogelijk en de ander per 1 september a.s. Beide wijkverpleegkundigen zullen ieder in een afzonderlijk deel van de gemeente zijn belast met de gezondheidszorg van de vereniging in al haar facetten, waarbij op een goede en prettige samenwerking met de plaatselijke doktoren kan worden gerekend. Salaris en pensioen volgens rijksregeling, goede weekendregeling en auto vergoeding. Voor beide krachten is een mooie woning met C.V. beschikbaar, waarvan één bij het wijkgebouw is gelegen. Woudenberg is gelegen aan de voet van de prachtige Utrechtse Heu velrug in het centrum van het land en de directe nabijheid van Amersfoort, Zeist en Utrecht. Inlichtingen en sollicitaties aan de heer H.G.Moesbergen, John F.Kennedylaan 1 te Woudenberg. Tel. 03498-1610 (overdag 2034). In het ultimo september 1974 te openen (met een capaciteit van 100 bejaarden- en 10 ziekenbedden) kan worden geplaatst een in de rang van adjunct-directrice, die zal worden belast met de leiding van de afdeling verpleging en verzorging en tevens de directrice bij afwezigheid dient te vervangen. Voor deze staffunctie is tenminste vereist het diploma A voor ziekenverpleging. Geboden wordt: goede salariëring en sociale voorzieningen, uitstekende arbeidssfeer, modern woonappartement, indien nodig vergoeding van verhuis- en verplaatsingskosten. Schriftelijke sollicitaties worden gaarne ingewacht bij het bestuur der stichting, Talmahof 8 te Heinenoord. Het Protestants Christelijk Streekziekenhuiscomplex te Bennekom zoekt voor het ZIEKENHUIS (320 bedden) een Haar/zijn taak zal bestaan uit: - de zorg voor 'n juiste per soneelsbezetting op de ver- pleegafdelingen. - de regeling van de mutaties van de leerlingen, de begelei ding van de praktijkbege- Ieid(st)ers, in overleg met de coördinatrice van de school. - de introductie en begelei ding van veranderingen en vernieuwingen in de ver pleegkundige sector. - vervanging van de verpleeg kundige directrice bij haar afwezigheid. Een positief protestants christelijke levensovertui ging, goede contactuele cn leidinggevende eigenschap pen zijn voor deze functie vereist. Het diploma van 'n voortge zette studie, zoals b.v. semi narium, hogere school voor verplegenden, verpleegar- beidskundigc of cursus zie- kenhuisbeleid is gewenst. Voor serieuze gegadigden zal gelegenheid geboden worden een der laatstgenoemde stu dies alsnog te volgen. Het streekziekenhuis maakt deel uit van eencomplex.dat naast het ziekenhuis bestaat uit een verpleeginrichting voor psychisch gestoorde be jaarden (156 bedden) 'n re activeringscentrum voor langdurig lichamelijk zieken (150 bedden) en 'n school voor verpleegkundigen en zieken verzorgenden. Daar de huidige verpleegkun dig directrice over 2 jaar de pensioengerechtigde leeftijd hoopt te bereiken is bij ge bleken geschiktheid promotic mogelijk. Inlichtingen over bovenge noemde functie worden gaar ne verstrekt door de ver pleegkundig directrice Zr. H.C. van Esch: 08389-9101. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling Per soneelszaken, Edeseweg 118, Bennekom. In de settor aktiverende bezigheid van ons ziekenhuis is plaats voor pnige Hieraan wordt als eis gesteld, dat zij een diploma arbeids- en/of bezig heidstherapeute bezitten, terwijl hel bezit van de diploma's creatieve 3! handvaardigheid A en B voor hen gewenst is. In ieder geval moeten zijlW bereid zijn de opleiding daarvoor te volgen. We Gegadigden die tenminste 20 jaar oud zijn encen prot. christelijke levens- instelling "hebben, worden verzocht zich schriftelijk aan te melden, p Zij kunnen hun brief richten aan de Geneesheer-Directeur van Psychiatrisch Ziekenhuis Ermelo Tehuis voor Verpleging en Reaktivering tfUIZÊ Een goede start als Huize Anna Schotanus Marktweg 104 Heerenveen-Zuid (Oranjewoud) Tel. 05130-31715 Ons huls is enkele Jaren in gebruik en heeft ee capaciteit van ongeveer 100 bedden. Het beschik over een ruime afdeling fysiotherapie met uitge^ breide moderne apparatuur. In verband met het aanvaarden van een kring elders van één van /erk u onze fysiotherapeuten vragen wij op korte termijn een FYSIOTHERAPEUT(E) die wil samenwerken in dit team. De fysiotherapie behandelt in het huis iw patiënten, terwijl ook op uitgebreide schaal poü^ klinische werkzaamheden verricht worden. Ook zij, die binnenkort afstuderen kunnen reflef teren. Indiensttreding en salariëring in nader over leg te regelen. Voor een passende huisvesting (flat of eengezLW woning) kan worden gezorgd. Heerenveert is een fraaie plaats, gelegen tussen de bosse en het waterland van Friesland en het biedt alle mogelijk recreatieve, culturele en sportieve faciliteiten. Voor nadere inlichtingen kunt u zich vrij blijven wenden tot het hoofd van de fysiotherapie, de hef E. Bokma of tot de geneesheer-directeur, de hef F. C. Maathuis. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd personeell zaken, Marktweg 104, Heerenveen.

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 8