welzijns- en vormingswerk EEN VORMINGSLEID(ST)ER, ADJUNCT DIRECTEUR of DIRECTRICE een assistent(e) in de huishoudelijke staf (intern) Stichting Protestants Interkerkelijk Bejaardencentrum directeur van het internaat „Prinses Marijke" te Groningen Sociaal Pedagogische Opleidingen „Middeloo", Amersfoorl 2 GROEPSLEIDSTERS 1 LEIDSTER De STICHTING WELZIJN OUDEREN te Hengelo (O.) een tweede PROJECTLEID(ST)ER voor het bejaardenwerk TROUW/KWARTET ZATERDAG 15 JUNI 1974 T26/ De STICHTING G.M.O. te Drachten zoekt voor zo spoedig mogelijk een BEROEPSKRACHT VOOR HET VOLWASSENWERK (vrl.) De Stichting welke van oorsprong uitgaat van de Gereformeerde Kerk houdt zich bezig met sociaal cultureel werk voor jongeren en volwassenen. Intern en extern is de stichting gewikkeld in een aantal processen die in het kort neerkomen op: democratisering vanuit het grondvlak, samenwerken en eventueel samengaan met andere instellingen in de sociaal cultu rele sector in de gemeente Smallingerland, algemenisering van de stichting. in verband met het bovenstaande wordt van de beroepskracht gevraagd dat zij leiding kan geven aan het volwassenenwerk, mede het totale beleid kan bepalen samen met het bestuur en de beroepskrachten, - dat zij affiniteit heeft met de prot. chr. levensovertuiging, - dat zij in het bezit is van het diploma sociale academie of mikojel met v.k., dat zij ervaring heeft in een soortgelijke functie. JEUGDLEIDER die tot taak zal hebben: leiding geven aan het jeugd- en jongerenwerk (3 tot en met 18 jaar), begeleiden van vrijwillige medewerkers, meedenken in het totale beleid van de stichting. Naast de gezochte functionarissen wordt het werk in onze stichting uitgevoerd door 2 beroepskrachten en 15 vrijwillige medewerkers. Vereisten: diploma J.L.O. Salaris en rechtspositie volgens Loac-regeling. Inlichtingen: Klubhuis „De Kouwe", Geelgorsstraat 116, Drachten, tel. 05120-13384. Soil, te richten aan de secretaresse van de stichting, mevr. A. P. Streefkerk-José, Splitting 32, Drachten. In liet vormingscentrum Venwoude te Lage Vuursche is per 1 augustus 19^ plaats voor De huishoudelijke staf (3 meisjes 1 jongen) heeft de verantwoordelijkheid voor de gang van zaken in de keuken en de huishouding. De werkzaamheden worden onderling afgewisseld. Wij willen graag iemand vinden, die behalve ervaring met het werk, o.a. koken, ook belangstelling heeft voor de groepen, die in ons centrum komen, zodat we met de gehele staf van het vormingscentrum 10 mensen) zo goed mogelijk kunnen samenwerken. Er is een kleine auto voor de interne stafleden. Salaris volgens landelijke schalen en regelingen, afhankelijk van leeftijd en vooropleiding. Sollicitaties richten aan Marian Dikken, Vormingscentrum Venwoude, Vuursche Steeg 1, Lage Vuursche Het Bestuur en cle staf van liet Vormingscentrum voor cle werkende jeugd voor cle Noord Oost Veluwe' de werkzaamheden in liet onderwijstechnische vlak vragen zo spoedig mogelijk, i.v.m. de uitbreiding t die in het bezit is van een volledige onderwijsbevoegdheid. Gevraagd wordt a. Belangstelling en inzicht voor de problemen van de werkende jongeren. b. Het kunnen samenwerken in team- en stafverband. c. Inzicht en ervaring in gedrag en motivatie van werkende jongeren. Geboden wordt a. een tijdelijke aanstelling in het kader van de faciliteitenregeling extra personeel i.v.m. voorbereiding en uitwerking twee dagen. b. een weektaak van 40 klokuren, waarin zijn begrepen: groepsuren, voorbereiding, bijwonen vergade- ringen, huisbezoek e.d. c. Een salaris, afhankelijk van leeftijd, variërend van 1407,- tot 2518,- per maand, plus toeslag van 45,- per maand. De AOW-premie is voor rijksrekening. Sollicitaties kunnen tot 21 juni 1974 gericht worden aan het bestuur van bovengenoemde stichting p/a Dorpsstraat 44 te Heerde. Voor eventuele inlichtingen kunt u zich wenden tot de direcite. Overdag 05782 -1422 - 's Avonds 05788 - 2622 - of 05782 - 2447. Het bestuur van cle Stichting Hervormde Internaten voor Schippersjeugd beherende internaten te Amsterdam, Rotterdam, Zwolle, Groningen en Terneuzen roept voor zo spoedig mogelijke indiensttreding sollicitanten op voor de functie van bij voorkeur in de leeftijd van ca. 3545 jaar. In dit internaat verblijven ca. 80 schipperskinderen (jongens en meisjes) in leeftijd variërend van 7 tot 17 jaar, die vanuit het internaat basis- of voort gezet onderwijs volgen. GEBODEN WORDT: een boeiende werkrking met een grote mate van zelfstandigheid arbeidsvoorwaarden volgens binnenkort te verwachten rechtspositieregeling van het Ministerie van Onderwijs extern wonen ruime vakantie. VEREISTEN: hogere pedagogische of sociaal-pedagogische beroepsopleiding of daarmee verge lijkbare opleiding kwaliteiten als organisator en teamleider het kunnen voeren van een goed personeelsbeleid ervaring in leidinggevende functie op overeenkomstig gebied enig financieel en economisch inzicht. Ken psychotechnisch onderzoek kan deel uitmaken van de benoemingsprocedure. Eigenhandig geschreven brief, vermeldende persoonlijke gegevens, ervaring, opleiding, godsdienstige overtuiging en referenties vóór 20 juni a.s. te richten aan het bestuur der Stichting, Centraal Station, kamer 50 te Amsterdam. De afdeling Aktiviteitenleidersopleiding voor kreatief therapeut(e) handenarbeid, drama en muziek zoek per 1 september de volgende uurdocenten: 1. agogielc en groepsdynamica, plm. 5 uur 2. ontwikkelingspsychologie en psychopathologie, plm. 4 uur 3. maatschappij-analyse en filosofie, plm. 4 uur Wij vragen voor: 1. een voltooide agologische of daarmee vergelijkbare studie. 2. een voltooide psychologische of daarmee vergelijkbare studie. 3. verschillende voltooide studies op wijsgerig en sociaal-wetenschappelijk gebied. Van de kandidaten wordt verwacht dat zij praktische ervaring, liefst in psychosociale hulpverlening, hebben en bereid zijn om naast de lessen aan de ontwikkeling van de opleiding mee te werken. Sollicitaties te richten uiterlijk 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie, aan de directie van de S.P.O. Middeloo, Koningin Wilhelminalaan 1 te Amersfoort. De Stichting heeft het beheer over twee Verzorgingstehuizen voor Bejaarden, Levensavond/Julianaoord en Grootstalsehof. De directieverantwoordelijkheid van beide tehuizen berust bij de Bijleveldsingel 82 Nijmegen Algemeen Directeur. Voor het tehuis Grootstalsehof bestaat thans de vacature van De gedachten gaan uit naar een candidaat die meent aan de volgen- de eisen te kunnen voldoen: Leeftijd 35-40 jaar Leidinggevende organisatorische capaciteiten Goede contactuele eigenschappen, waarbij het accent valt op de zorg voor de bewoners van het te huis in de ruimste zin van het woord. Bij voorkeur ervaring opgedaan in een soortgelijke functie. Geboden wordt een zelfstandige, verantwoordelijke functie met nieuwe toekomstmogelijkheden; onder andere is de mogelijkheid niet uitgesloten om bij gebleken geschiktheid over 2Vz jaar de Algemeen Directeur op te volgen Salaris en overige secundaire arbeidsvoorwaarden zijn gebaseerd op de Salarisregelingen het Rechtspositiereglement van de Landelijke Stichting Samenwerking Bejaardentehuizen. Met de hand geschreven sollicitaties, welke met belangstelling tege moet worden gezien, vóór 8 juli 1974 te richten aan het bestuur van bovengenoemde Stichting. ORTHOPAEDAGOGISCH BEHANDELINGS-INSTITUUT SCHREUDER vraagt voor zijn gezinstehuis Ruimzicht in Laag-Soeren zo spoedig mogelijk: Voor dit werk vragen wij enthousiaste medewerksters, die samen met collega's de zorg op zich willen nemen voor 10 geestelijk gehandicapte dames. Tevens vragen wjj: die ambulant is over twee gezinstehuizen in Laag-Soeren. Instituut Schreuder is een christelijke instelling en sollicitanten dienen zich in deze sfeer thuis te voelen. Leeftijd b\j voorkeur niet jonger dan 23 jaar. Zo mogelijk in het bezit van het kinderbeschermingsdiploma A of B, of O.P.M. en/of het Z-diploma, eventueel hiervoor studerend. De salarissen en arbeidsvoorwaarden zijn volgens de richtlijnen van de Nationale Federatie voor Kinderbescherming. Inlichtingen zijn te krjjgen bij de opvoedkundige hoofdleidster, tel. 08337 - 391 of 392. Sollicitaties schriftelijk te richten aan de directeur van het Instituut, Bakenbergseweg 258, Arnhem, met uitdrukkelijke vermelding van het advertentienummer LS 5290. roept sollicitanten op voor de functie van De functie omvat: het coördineren, stimuleren en begeleiden van activiteiten op het terrein van het bejaardenwerk; het ontwikkelen van diverse activiteiten en vormen van dienstverlening ten behoeve van de ouderen; de bezinning op de plaats van de derde levensfase in de samenleving. Geboden wordt: in samenwerking met de reeds aanwezige functionaris, een zelfstandige werkkring met ruime mogelijkheden van ontplooiing van eigen initiatieven; een grote groep van vrijwilligers. Gevraagd wordt: een energieke persoonlijkheid met organisatorische kwaliteiten en goede contactuele eigenschappen. Vereiste: een diploma sociale academie (bij voorkeur sociaal-cultureel werk) of een daarmede gelijk te stellen opleiding. Ervaring in het werk met groepen wordt op prijs gesteld. Salaris volgens rijksregeling in de rang van commies. Sollicitaties binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan het secretariaat, Enschedesestraat 92 te Hengelo (O.).

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 26