De Provinciale Noord brabantse Kruisvereniging, Verpleegkundige in Algemene Dienst De samenwerkende Vormingscentra: Vormingscentrum „De Schakel" - Rijssen Vormingscentrum voor Werkende Jongeren Nijverdal Vormingscentrum „Dialoog" Nijverdal zoeken voor hun gezamenlijk uit te voeren programma: enkele vormin g sleiders(sters) Zij krijgen een aanstelling in het kader van de uitbreiding van de Partiële Leerplicht. Salaris en Rechtspositie volgens landelijke regeling. Indiensttreding per 1 augustus. Inlichtingen in te winnen bij het direktie-team: 05486-3100 of 3839. Een benoemingckommissie bestaande uit bestuurs- en stafleden is belast met de selektie-procedure. Sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan de sollicitatie-kommissie p/a Hoge Dijkje 2 te Nijverdal. De Stichting Nederlands Centrum Buitenlanders te Utrecht Konsulent Opbouwwerk Sollicitanten dienen te beschikken over ruime ervaring in sociaal-kultureel werk en of vormingswerk volwassenen en in staat te zijn in teamverband te werken. Voortgezette opleiding of een voltooide studie sociale wetenschappen is vereist. De Stichting Het Van Weel- Bethesda Ziekenhuis te Dirksland vraagt een Apothekers assistente die bereid is tevens te worden opgeleid tot röntgenassistente. Het salaris zal in overeenstemming zijn met de dubbelfunctie, het aanvangsalaris is 1356,33 bruto. Voor huisvesting kan worden gezorgd. Sollicitaties gaarne aan: De Directie van de Stichting Het Van Weel- Bethesda Ziekenhuis, Stationsweg 22 te Dirksland. Prot. Chr. Stichting voor Maatschappelijk Werk en Gezinsverzorging Ede staffunktionaris gezinsverzorging' staffunktionaris voor de afdeling maat schap nel i ik werk De Stichting voor Jeugd- en Jongerenwerk 'De Hortus' te Harderwijk zoekt een ervaren Projectleider die samen met 2e beroepskracht en vrijwilligers het Jeugd- en Jongerenwerk in Harderwijk verder wil uitbouwen. Het accent van zijn werk zal liggen op de beleidsvoorbereiding. Voorts wordt van de aan te stellen functionaris verwacht: - gewend leiding te geven; - organisatievermogen; - positief Christelijke instelling. Opleiding: 'Jelburg' of 3e jaar urgentie-opleiding Sociale Academie. Het bestuur wil bemiddeling verlenen bij huisvesting. Salaris volgens Loac- regeling. Telefonische inlichtingen bij de 2e beroepskracht Jannie Hmmstra. Tel. 03410-7393. Schriftelijke sollicitaties, binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad, te richten aan de secretaresse van het bestuur Mevr. J. E. Verschoor- Schilstra, Schimmelstraat 38, Harderwijk. 1 TROUW/KWARTET ZATERDAG 8 JUNI 1974 T22/K.22 welzijns-en vormingswerk Gasthuisring 37 te Tilburg, roept sollicitanten op voor de functie van Haar/zijn taak zal in hoofd zaak bestaan uit het begeleiden van districtshoofdwijk verpleegkundigen en het leiden van werkbesprekingen met hoof dwij kverpleegkundigen. Verder zal zij/hij binnen de staf van de Provinciale Vereniging mee moeten kunnen denken en meewerken aan de herstructurering van de maatschappelijke gezondheidszorg in Noord- Brabant en de daaruit voort vloeiende ontwikkeling van functionele samen werkingsverbanden van wjj kverpleegkundigen. Gegadigden voor deze functie dienen in het bezit te zijn van het diploma zieken verpleging A met kraam- en wjjkaantekening, alsmede van het diploma van de Hogere School voor Verplegen- den of het diploma Kader cursus E.M.G.Z. van Nijmegen, Leusden of Cicsa, Amsterdam. Van onze kant kunnen wij bieden: goede rechtspositieregeling; salariëring volgens rijks regeling van minimaal ƒ2.226,61 tot maximaal 2.847,27 bruto per maand (excl. de toeslag ingevolge de Machtigingswet) opname in Pensioenfonds voor de Gezondheid, Geestelijke en Maatschappelijke Belangen (P.G.G.M.); vergoedingsregeling voor verhuis- en weder- inrichtingskosten. Telefonisch (013-431014) worden door onze verpleegkundigen in Algemene Dienst graag nadere informaties verstrekt over de inhoudelijkheid van de functie. Sollicitaties te richten aan de afdeling Personele Zaken van de Provinciale Noord brabantse Kruisvereniging, Gasthuisring 37, (Postbus 8220) te Tilburg, onder vermelding van no. PZ 0574/3. Voornoemde Vormingscentra voeren de volgende werksoorten uit: Vormingswerk Werkende Jongeren Vormingswerk Jong Volwassenen Vormingswerk voor Volwassenen in voorbereiding. De besturen en staven denken hierbij aan personen die ervaring hebben in het begeleiden van groepen werkende jongeren in de leeftijd van 15 tot 18 jaar. landelijke organisatie voor samenlevingsopbouw t.b.v. buitenlanders, koördinerend en dienstverlenend ten behoeve van organisaties, werkzaam voor buitenlanders in onze samenleving nodigt belangstellenden uit te reflekteren voor de vakature Deze funktie houdt in: het bevorderen van de uitwisseling van ervaringen door vele betrokkenen bij het soeiaal-kulturele werk, samenwerking t.a.v. modelontwikkeling voor introduktie en kadertraining met allerlei instellingen en t.a.v. derekreatie van de buitenlanders. Het soeiaal-kulturele werk is gericht op het inleiden en in staat stellen tot (kreatief) deelnemen aan de eigen kuituur, respektievelijk de kuituren, waarmee de buitenlanders in Nederland gekonfronteerd worden. Als staflid neemt de konsulent deel aan projektsgewijze stafarbeid. Salaris afhankelijk van opleichng en ervaring (min. f2.226,61, max. f <>7 J- f45,-). Informaties bij de heer G. W. Dries, tel.: 030-719411. Sollicitaties te richten aan het Bestuur N.C.B., postbus 1331-3 te Utrecht. erkende A-instelling voor maatschappelijk werk en. gezinsverzorging in de gemeente Ede vraagt een hoofdleid (er) ster Vereist: sociale academie ervaring, zo mogelijk V.O. en leidinggevende funktionarissenopleiding.- leidinggevend maatschappelijk werker Vereist: sociale academie V.O.-opleiding. Vereisten voor beide funktionarissen: ervaring in uitvoerend werk; leidinggevende capaciteiten; goede contactuele eigenschappen; leeftijd minimum 30 jaar; positief Protestants Christelijk; gevoel voor organisatie; gevoel voor humor; kunnen luisteren; beslissingen kunnen nemen; representatief. Sollicitatie en verzoek om inlichtingen aan de sekr. Dhr. T. Bouw, Klomper- weg 96, Lunteren. Telefoon 08388-3009. CP2

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 22