Chemie-reus met de grond gelijk Hier gebeurde het: Senaat wil Nixon nog niet kwijt Commentaar dankzij de snoerioze Philishave Industrie Oorsaak Britse ramp nog duister Blij welkom voor Syriërs U gaat heel wat geruster op vakantie als u eerst naar de Amro Bank gaat. Giscard: Frankrijk gaat niet over tot protectionisme het weer Droog met zon weerrapporten Nixon maandag op reis DOW JONES INDEX NEW YORK UITERST Wl LLIG Strandverwachting General Motors verhoogt prijzen TROUVyKVP \RTET DIXSD\G 4 JUNI 1974 BTTTENLAND/RINNENL VND T5/K6 Eindelijk is het dan een keer gebeurd. Er was niet veel wijsheid of bijzondere deskundigheid voor nodig om te voor spellen dat ooit een chemische industrie met grenzeloze kracht uit elkaar zou klappen. Alleen de plaats en de tijd ble ven te raden over. Beide waren minder erg dan ze hadden kunnen zijn. De tijd: in het weekend terwijl viervijfde van de werknemers afwezig is. De plaats: op anderhalve kilometer van een dorpje met driehonderd inwoners. Het had in Londen kunnen zijn. Of dichter bij huis. De kans op ongelukken zal nooit nul worden. Men kan er aan werken om steeds dichter bij die nul te komen. Men kan bovendien nastreven om, dis er iets mis gaat, de gevolgen zo klein mogelijk te houden. Op dat tweede punt is er in Flixbo- rough kennelijk iets mis geweest. In de zware chemische industrie wordt met riskante processen gewerkt. Dat maakt het nodig om fabrieken zo te ontwerpen dat een ongeluk op één plaats niet kan leiden tot een ketting reactie die de hele fabriek verwoest Dat stelt bepaalde eisen aan de zorg vuldigheid van het ontwerp. Engeland had zich al gerealiseerd dat het wette lijk toezicht op dit punt verbrokkeld en onvoldoende was. Een nieuwe wet op de industriële veiligheid is er in het laatste stadium van behandeling. Wie in Engeland of in Nederland een kerncentrale wil bouwen, moet onder andere een rampenplan indie nen: een document dat precies aan geeft wat er mis kan gaan. wat de ge volgen daarvan zouden zijn en welke tegenmaatregelen zijn getroffen om die gevolgen binnen aanvaardbare grenzen te houden. Te onzent is ge opperd dat zoiets voor de zware che mische industrie ook geen overbodige luxe zou zijn. De denkwijze van een rampenplan wordt weliswaar door de industrie al toegepast en wij weten dat juist Staatsmijnen op dit gebied zeker niet achteraanloopt maar dat zou op de kortst mogelijke termijn een verplich ting moeten worden. Met de Hinder wet en het Stoomwezen en de commis sie die in rustig tempo studeert op de opslag van gevaarlijke stoffen, zijn ook wij niet zo goed ingespeeld op de steeds grotere risico's van steeds gro tere chemische fabrieken, als wel mo gelijk zou zijn. Bij een nieuwe aanpak zou trouwens wel eens kunnen blijken dat sommige chemische fabrieken gro ter zijn dan wij kunnen verantwoor den. Prehistorische vis BERLIJN (DPA) In het Cernegu- ramassief bij Piatra Neamt in Roeme nië is het fossiel gevonden van een vis van een halve meter lengte, waarvan de ouderdom wordt geschat op 60 miljoen jaar. De vis, die tot de tonijn- achtigen behoort, is zo goed bewaard gebleven, dat de schubben er nog aan zitten, méldt het Oostduitse persbu reau ADN uit Boekarest Roemeense geleerden menen, dat het Karpatenge- bied waar de fossiele vis is aangetrof fen, miljoenen Jaren geleden een tro pische zee was. Dürer in Zagreb BELGRADO (DPA) De Joegoslavi sche kunsthistoricus Zeljko Jirousek heeft vastgesteld, dat een altaarstuk in de kathedraal van Zagreb waarvan de maker onbekend was. gemaakt moet zijn door de Duitser Albrecht Dürer. Het stuk, de 'Kruisiging op Golgotha', met op de achtergrond een stadsgezicht van Zagreb, moet in 1495 door de toen 23-jarige Dürer zijn ge schilderd. Klap voor Pakistan ISLAMABAD (Reuter)! De Pakis taanse regering heeft besprekingen met India over een herstel van de onderlinge betrekkingen afgezegd. De opgegeven reden: de ondergrondse kernproef die India onlangs heeft ge houden, heeft een 'element van inti midatie' in de verhouding tussen de twee landen gebracht Ondervoeding in '85 ROME (Reuter) Tegen 1985 zullen wellicht 34 landen met een gezamen lijke bevolking van 700 miljoen men sen te kampen hebben met ondervoe ding. Dit staat in een rapport van de Verenigde Naties, opgesteld voor de in november in Rome te houden we- reldvoedselconferentie. Als de huidige lijn in de bevolkingsgroei en de voed selproductie aanhoudt zullen de arme landen in 1985 met een tekort zitten van 85 miljoen ton graan per jaar tien procent van hun behoeften. De landbouwproduktie kan overigens nog enorm worden uitgebreid, aldus het rapport als er maar enorm geïnves teerd zou worden. Joodse Russen gevat MOSKOU (UPI) De Russische po litie heeft in het afgelopen weekeinde vijftien Joodse Russen gearresteerd, van wie er inmiddels twaalf zijn vrij gelaten. Ze hadden voor het Intourist- hotel in de Gorkistraat in Moskou met spandoeken betoogd tegen emi gratiebeperkingen. Een der motieven om de betoging nu te houden, zou zijn geweest dat Joden in Moskou vrezen, kort voor het kamende bezoek van Nixon te worden opgepakt en opgesloten. Blanke Indianenstam RIO DE JANEIRO (AFP. Reuter) In de haast ondoordringbare tropi sche wouden van het noordwestelijke Amazonegebied heeft de ontdekkings reiziger Raimundo Alves een tot nog toe onbekende Indianenstam ontdekt, waarvan de leden blank zijn en blau we ogen hebben. De stam zou onge veer honderd leden tellen. Zij zijn allen naakt. Desondanks wordt ver moed, dat de stam wellicht lang gele den is gesticht door blanken die zich in dit gebied hadden gevestigd en zich met de inheemse bevolking had den vermengd. FLTXBOROUGH, HEERLEN (Reuter, UPI, ANP) De oorzaak van de zwaarste explosie die En geland ooit in vredestijd trof, is nog steeds duister. Kenmerkend is de reactie van Leslie Grainger, directeur van de volledig verwoeste cliemische fabriek Nypro, op de vraag of er sabotage kon zijn ge pleegd: ik zou niet weten lioe ik het aan moest leggen om een dergelijke vernieling te veroorzaken. (ADVERTENTIE) Van de vijftig werknemers die op het moment van de ramp zaterdagmiddag aanwezig waren, kwamen er 29 om het leven, de meesten in de centrale controlekamer, Vlak bij de haard van de explosie. Op het fabrieksterrein en in de wijde omgeving vielen 75 ge wonden. Het nabijgelegen dorpje Grote menigten militairen en burgers hebben zaterdag de 26 gewonde Syrische krijgsgevangenen verwelkomd na hun terugkeer uit Israël. Op de onderste foto begroet een Syrische moeder haar zoon onder het toeziend oog van de Syrische premier Machmoed Ayyoebi (links) en minister van defensie, generaal Moestafa Tlas (rechts). (ADVERTENTIE) Als Je niet altijd weet hoe Iaat je ergens terecht komt, zou je een Philishave 'compact' bij je moeten hebben. In de reisbagage neemt zo'n snoerloos machientje genoegen met weinig ruimte. Altijd goed geschoren, dankzij twee 'verende'scheerhoofdenvanhet nieuwste type 'super 90'. 4 Philips batterijen houden het geheel lang draaiende. Met deksel spiegel, vanaf f 44.75 PHILIPS Flixborough is onbewoonbaar gewor den. Andere dorpen werden na de explosie eveneens geëvacueerd; de be woners mochten zondag naar hun hui zen terug. De eerste hulpverleners werden zater dagmiddag geconfronteerd met een aaneengesloten vuurzee van 800 meter breed. Driehonderd brandweerlieden waren bij blus- en reddingswerkzaam heden betrokken. Nypro maakte caprolactam, een grond stof voor nylon. Grondstof voor het proces is cyclohexaan, een vloeistof die aan benzine doet denken, maar wat meer brand- en explosiegevaar oplevert Volgens bedrijfsleider Huub Beckers was er ongeveer duizend ton cyclohexaan in voorraad. Het lijkt niet onwaarschijnlijk dat het ongeluk is ingeleid door een cyclohexaan-ex- plosie. Een overlevende zou een wolk van de damp uit een drukled.di'ng hebben zien ontsnappen. Het kleinste vonkje kan in een dergelijke situatie een ontploffing veroorzaken. Veiligheid Dat risico was bekend, en bij Nypro golden dan ook uitgebreide veilig heidsmaatregelen. Personeel werd ge fouilleerd op rookgerei, in de secto ren waar met cyclohexaan werd ge werkt, werd speciaal schoeisel gedra gen dat het ontstaan van vonken door statische elektriciteit onmogelijk maakte. Cyclohexaairdamp werd in de fabriek bij hoge druk en temperatuur geoxideerd met zuurstof, een zeer gedeeltelijk verbrandingsproces. De fabriek werd in vakkringen als zeer goed beveiligd beschouwd. Ook de verzekering was tevreden over de genomen voorzingen. Het verzekerde bedrag 250 miljoen gulden dekt ongeveer de schade aan de fabriek. De schade aan de omgeving wordt voorlo pig geraamd op nog eens 200 miljoen. De Britse regering kondigde gisteren een openbaar onderzoek aan naar de oorzaken van de ramp en naar nood zakelijke maatregelen om herhaling elders te voorkomen. Dat klemt des te meer omdat zware ohemiische indus trie her en der in Engeland bijna in woonwijken staat. De dichtstbijzijnde woonhuizen stonden in het geval van Nypro nog op een halve kilometer afstand. Zij werden in ruïnes veran derd. Als de ramp zich door de week had voorgedaan, zou het aantal slachtof fers ongetwijfeld nog een veelvoud hebben bedragen. De normale bezet ting van Nypro is 250 man. In het weekend was de sterkte tot 50 man teruggebracht Staatsmijnen Nypro is een gezamenlijke onderne ming van de Nederlandse (55 pro cent)' en de Britse (45 procent) staats mijnen. President-directeur drs. W. A. J. Sogers van DSM verklaarde zich in Heerlen diep geschokt De chemische bedrijven van Staatsmijnen konden trots zijn op een veiligheidsrecord dat in de wereld geen weerga kent. 'Wij hebben altijd de maximale voorschrif ten in acht genomen'. DSM zal een eigen commissie van onderzoek naar Flixborough sturen onder leiding van directielid ir. L. Kretzers. Aan het officiële Britse staatsonderzoek zal alle medewerking worden verleend. Vandaag worden de 400 werknemers van DSM's eigen ca- prolactamfabriek in Geleen over de ramp in Engeland voorgelicht Deze gebruikt om bedrijfseconomische re denen het veel minder gevaarlijke fenol in plaats van cyclohexaan als Eigenlijk is het onverantwoord om onverzekerd op vakantie te gaan. Loop daarom voordat u vertrekt even binnen bij de Amro Bank in uw buurt. Daar kunt u zich voor een luttel bedrag aan premie tegen heel wal narigheid beschermen door een gekombineerde reisverzekering af te sluiten. Het gehele pakket omvat een ongevallen/ziektekostenverzekering. En een bagageverzekering. En een reisonder- 3lp8i3I~pïS3j brekingsverzekering voor het geval u plotseling naar huis moet wegens familie omstandigheden. Natuurlijk kunt u bij de Amro Bank ook geld en waardepapieren laten verzekeren. U kunt er trouwens nog veel meer. Zoals buitenlands geld kopen. En da veilige Amro Reischeques bestellen. En een kluis huren om uw kostbaar heden in op te bergen. ut; en.r-r grondstof. DSM heeft de in Engeland gebruikte proceskennis aan veel bui tenlandse fabrieken geleverd. Ook economisch is de ramp in Flixbo rough een klap voor Engeland. Nypro was de enige producent van caprolac tam, waarop de nylomfabrieage van Courtaulds en British Enkaion (een volle Akzodochter) draaide. Hierbij zijn 30.000 werknemers betrokken. Ca prolactam is op de wereldmarkt schaars. Er waren plannen om de capaciteit van de Britse fabriek te verdubbelen tot 140.000 ton per jaar. PARIJS. BONN (AP, Reuter, UPI) De Franse en Westduitse regeringen zijn eensgezind van mening, dat de economische moeilijkheden binnen de EEG niet door protectionistische maatregelen» maar door interne stabi- liseriirgsmaatregelen moeten worden overwonnen. Dit hebben de Franse president Valéry Giscard d'Estaing en de Westduitse bondskanselier Helmut Schmidt verklaard na him eerste top conferentie, die zij in Parijs hebben gehouden en die zaterdagmiddag werd beindigd. In julii komen beide heren voor een volgende ontmoeting bijeen. Giscard verklaarde op een persconfe rentie dat Frankrijk niet van plan. is •welke proitectioimstliische maatregel dan ook' te treffen, zoals Italië en Denemarken hebben gedaan. In Bonn zei Helmut Schmidt, na terugkeer uit Parijs, dat 'absolute voorrang moet worden gegeven aan een terugkeer naar binnenlandse stabiliteit van de Franse staat en niet naar een terug keer naar protextianastisdhe nationa listische zelf beschermende maatrege len. Vandaag komen de EEG-ministers van landbouw en buitenlandse zaken bij een in Luxemburg. Overmorgen ver gaderen de ministers van ifnanciën van de EEG-landen. Steun voor president brokkelt wel af WASHINGTON (UPI, AP) President Nixon heeft de laatste tijd I weer wat steun verloren in de Amerikaanse Senaat. Maar een voor-j stel om hem uit zijn ambt te zetten, zou het in dit college nog altijdl niet halen. Van onze weerkundige medewerker Het is met Pinksteren anders gelopen dan ons voor ogen heeft gestaan. We hadden er vertrouwen in dat het prachtig tot ontwikkeling gekomen hogedrukgebied boven Frankrijk met uitbouw naar onze omgeving, in staat zou zijn zondag het warmtefront van een depressie boven IJsland op af stand te houden of tenminste zover af te zwakken, dat de invloed ervan niet noemenswaard zou zijn. In het noor den van het land'heeft men aan den lijve gevoeld dat die zienswijze veel te optimistisch is geweest: het werd echt een waai-dagje met tijdelijk 6 tot 7 Beaufort, met zowel rond koffie-tijd als in de namiddag en avond regen. In het midden van het land bleef het weer redelijk en vooral zacht ondanks bewolking, in Zuid-Limburg werd zelfs de 24 graden gehaald. Maandag was het daar een stuk koeler met regen van een koufront, dat in de ochtend de Friese elfsteden fietsers in Bolsward met een flinke regenbui had verrast. Rond het middaguur richtte het front zich vooral op de provincies Zeeland, Zuid-Holland, West-Brabant, Zuid-Utrecht en Gelderland. Delen en Zierikzee meldden om half één nog onafgebroken matige regen. Het noorden, waar het hoofdzakelijk in de nacht tot 3 6 mm neerslag kwam, zag het koufront met genoegen in zuid-oostelijke richting wegzakken. Dadelijk ivas het weer er vooral 's middags van goede kwaliteit met vrij veel zonneschijn en een decoratieve typische Hollandse stapelbewolking. Vandaag blijft het weer gunstig onder de vleugels van een nieuw maximum van 1033 mm ten zuid-westen van Engeland, dat zich naar onze omge ving heeft uitgebreid. De middagtem- peratuur klimt tot circa 20 graden. Toch betekent dit niet het begin van een standvastige periode. We houden hetzelfde ritme van afwisselende sto ringen en perioden van opklaringen. De hoogste temperatuur in Londen Volgens een onderzoek van de Was hington Post, waaraan deze gegevens zijn ontleend, zouden de indieners van zo'n voorstel op het ogenblik twaalf tot zeventien stemmen tekort komen. Zorgwekkend voor Nixon is wel, dat er onder de senatoren die nog op zijn hand zijn, verscheidene zijn, die maar weinig nieuw bewijsma teriaal ten nadele van hem nodig hebben om van mening te verande ren. 'Vele senatoren,' schrijft de Post, 'hebben op het ogenblik veel minder vertrouwen in zijn onschuld (in de affaire-Watergate) dan enige tijd gele den.' Een andere Amerikaanse opiniepei ling van het Gallup-instituut heeft uitgewezen, dat Edward Ken nedy een behoorlijke kans lijkt te maken om (als hij dat wil) de volgen de president van de VS te worden. Als Kennedy het zou opnemen tegen de tegenwoordige vice-president, Ge rald Ford, zou de broer van wijlen John Kennedy 50 procent van de stemmen halen, en Ford maar 39. Bekentenis Een voormalige adviseur van presi dent Nixon, Charles Colson, heeft maandag bekend, schuldig te zijn aan tegenwerking van de justitie in ver band met het in 1973 gevoerde proces over de zogenaamde Pentagon-docu- menten. Colsons bekentenis gold slechts één punt van de aanklacht, maar de speciale aanklager voor de affaire-Watergate, Leon Jaworski, liet daarop alle andere punten van de aanklacht vallen, ook die welke be trekking hebben op het in de doofpot stoppen van de zaak-Watergate. Col son kan maximaal vijf jaar en een boete van 5.000 dollar krijgen. WASHINGTON (UPI) President Nixon vertrekt maandag naar het Mid den-Oosten voor een negendaagse rondreis langs Israël, Egypte, Jordanië en Saoedi-Arabië. Hij zal mogelijk ook nog andere landen in het Midden-Oos ten aandoen. Dit hebben functionaris sen van het Witte Huis meegedeeld. Indust. Sporen Utiil. Obi. Mods 30 mei 803.58 159.86 73.59 68.73 779.5 31 mei 802.17 160.09 73.36 68.72 781.7 3 juni 821.26 164.46 74.39 68.78 778.5 Aand. Obl. Tot. H L. 30 mei 13.580 14.940 1750 735 628 31 mei 12.990 3 juni 12.490 14.370 1:734 1.027 357 NED. FONDSEN IN NEW YORK Kon. Olie noteerde gisteren $29%; Unilever S 41%-42%; Philips S 11%-11%; KLM 23>i. 23%. Opgave Hornblower and Weeks. Koersen in Montreal Bovls Dom Tar Chem Husky Nat. Gas Mass. Ferguson Nat, Resources Shell Canada 29/5 1.45 24% 305 1.45b 24% 1534 8% 1674 4.451 13% 31/5 1.48b 24% 1534 Amsterdam licht bewolkt 18 3 De Bilt licht bewolkt 18 6 Deelen onbewolkt 18 1 Eelde onbewolkt 17 2 Eindhoven licht bewolkt 17 2 Den Helder licht bewolkt 15 0.3 Luchth. Rtd. licht bew. 17 3 Twente onbewolkt 17 6 Vlissingen onbewolkt 16 4 Zd. Limburg zwaar bew. 17 3 Aberdeen zwaar bew. 17 0 Athene onbewolkt 27 0 Berlijn regen 20 0.3 Bordeaux onbewolkt 28 0 Brussel zwaar bew. 17 3 Frankfort zwaar bew. 26 0 Genève licht bewolkt 26 0 Helsinki regen 11 0.1 Kopenhagen half bewolkt 18 0 Lissabon half bewolkt 33 0 Londen licht bewolkt 21 0 Luxemburg licht bewolkt 23 0 Madrid zwaar bew. 30 0 München onbewolkt 24 0 Nice onbewolkt 22 0 Oslo zwaar bew. 17 0 Parijs zwaar bew. 22 0 Split onbewolkt 27 0 Stockholm licht bewolkt 18 3 Wenen onbewolkt 25 0 Zürich onbewolkt 27 0 Casa Blanca licht bewolkt 24 0 Tunis onbewolkt 27 0 was gistermiddag 21 graden, Salzburg en Neurenberg 26, Innsbruck 25, Tou louse en Milaan 29, Montilimar in z o. Frankrijk 30 en Sevilla 33 graden Celsius. Vandaag mooie opklaringen en overal droog weer. Een matige of vrij krach tige wind van n.w. naar west tot z. west. Luchttemperatuur maximaal 15 17 graden, in Zeeuws-Vlaanderen mogelijk circa 18 graden Celsius. Een rustige zee met icatertemperatuur van 12 a 13 graden Celsius. Verdere voor uitzichten: opnieuw wisselvallig. ROTTERDAM General Motors in Nederland heeft de prijzen van haar Opel-Vauxhall- en Ranger personenau to's met ingang van vandaag ver hoogd. De Opel Kadett, is gemiddeld 3 procent duurder geworden, de Opel Rekord gemiddeld 4.4 pet. de Vaux- hall Viva gemiddeld 5.3 pet en de Ranger gemiddeld 4.7 pet. NEW YORK 31/5 3/6 AC F Industries 42 42% Alreo 11 11% Allied Chemical 40'4 40'/* Alum Co of Am. 40% 41% American Brands 33% 34% American Can 27% 28% Am Cyanamld 20 20% Am Electr Power 20% 21 Am Meta) Climax 38% 40',4 Am Motors 6% 6% Am Spielt Ref 20% 21% Am Tèl Tel 46 46% Ampex 3% 3% Anaconda 20% 21s', Arraco Steel 19% 19% Atlant. Rlchrield 85% 91 Bendlx 27% 28% Bethl Steel 28% 29% Boeing 163,4 16% Burlington Ind. 21% 22% Can Pacaflc Ry 14% 14% Celanese 30% 31% Chase Manhattan 39% S9'i Chessie System 43% 44% Chrysler 16% 16% Cities Service 36% 371/4 Colgate Palmnlive 26% 26% Colt Industries 19% 19% Communw Edison 26% 27 Cons Edison 7% 17% Cont. Can 24% 25 Cnnl. Oil 34% 35'/, Curtlss Wright 11% 11% Curtlss Wright A Dart Ind. 18 18 Deere and Co. 37 39% Dow Chemical 84% 65 Du Pont (El) 159 162% Eastman Kodak 105% 108% First Nat City 35% 36% Admiral Corp Allengher.y Pow S 16% 1-6% Akzona 18% 18% Am Standard 14% 14% Amsted Ind. 39 38% Balt A Ohio 46%b 46%» Bayuk Cigars 4% Can Breweries 2% Ceito 15% 16% Chadhourn Goth Chase Select Fd 26.00 Columbia Gas 21% 22 Comlnco Cont. Telephone 13% 13% Fluor Corp. 26% 27% Gen Electric Gen Food» Gen Motors Gen Publ Utll Gen Tel Tel Getty OU Gilette Gimbel Brothers Goodyear 1 and B Gulf OU Illinois Central Ind. Insilco Int Busln Mach. Intern Harvester Int Nick of Can int Paper Int Tel Tel Llng Lemco Vougb Litton Ind. Lockheed Aircraft Mar cor Martin Marietta May Dep Store» McDonnell Dougl MobU OU Corp Nabisco Nat Cash Regtst Nat Distillers Nat Cypsum 'Nat Stee] Nat Lead Ind. Kansas City Ind Kansas Power KLM Kroger Madison Fund 51% 52% 21% 22% 4% 49 23% 23% 5C 51% 12% 12% 22% 22% 100% 101% 33% 33% 207', 21%e 23% 23% 20 19% 16 157'se 7% 7% 212% 219 25% 25% 27% 28% 43% 44% 20% 22% 16% 16% 19% 19% 33% 35% 38 38% 9% 10 7% S 4% 24% 25% 15% 16'/* 22% 23 18 10 41% 43% 33% 33%e 27% 34% 15 15 11% 11% 3314 33% 133% 13%e 12% %Zl 98%b 98',41 3"% 38% 34% 35 17.90 - 10% 17 17 23% 23% 57% 59% 14% 15 12 12% t% 9% Pac Oas and El Penn Central Pepsico Phelps Dodge Philip Morris Philips Petr Procter Gaml RCA Republic Steel Reynolds Ind. Royal Dutch Petr 22 - 2% 55% 6534 e 35% 85% 111 Va 58su 4934 50% 98 39% 16% 16% 2134 22% 42% 43-% 29% 29% Santa Fe Ind. Sears Roebuck Shell OU Southern Co Southern Pacific Southern Railway Sperry Rand Stand Oil Calif. Stand OH Indiana Exxon Corp. Studebaker Worth Sun OU 29% 30% 83% 84% 50 49%e 14% 14% 30 31''3 39% 40% 37'i 38% 2634 2734 79", 82% 72% 75"* 27% 28 36% 37% Texas Gulf Texas Inst. Transamerlca Unilever Union Carbide Uni Royal United Aircraft United Brands US Steel West Union Tel. Westtnghouse £1. Woolwortb Nat Can NY Centr A North West R N Am PhUlps Co Occidental Petr. Reliance Group Tandy Union Electr. United Corps United Oas Western Bancorp 25% 27 110% 108% 7% 7% 40 41% 8% 8% 26% 27 6% - 42% 12% 12% 15% 1534 15% 15% S% 5% 5% 57% 59V* 23% 23% 11% 12% 71,4 7% 11% IP'* 19% 19%

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 6