De Dochter van de Weduwe FAMILIEBERICHTEN docenKe) Engels docenKe) Maatschappij leer PTT Netnummerwijziging Enschede IEMAND bezoldigd bestuurder Plaats een pijltje TROUW/KW \RTET DINSDAG 4 JUNI 1974 Bedroefd om het afscheid, maar dankbaar dat zij zo lang bij ons mocht zijn berichten wij u, dat veilig in Jezus' armen ontslapen is, onze lieve Moeder, Behuwd-, Groot- en Overgrootmoeder Alida van ter Stelt weduwe van A. C. Heijstek op de leeftijd van 94 jaar. Nieuwendijk: H. Heijstek T. C. Heijstek-Ottevanger M. Heijstek M. Heijstek-Guyt A. C. Heijstek G. Heijstek-Branderhorst D. Heijstek E. Heijstek-v. d. Stelt Andel: H. v. d. Werken-Heijstek H. A. v. d. Werken Dordrecht: D. H. Vos-Heijstek W. Vos Honselersdijk: A. J. v. d. Stelt-Heijstek G. C. v. d. Stelt klein- en achterkleinkinderen Nieuwendijk, 31 mei 1974. Kerkweg 32. De bijzetting in het familiegraf zal D.V. plaats vinden woensdag 5 juni 's-middags om 3 uur op de begraafplaats te Kille, voorafgegaan door een rouwdienst, welke zal aanvangen om 2 uur in de Gerf. kerk te Nieuwendijk. Gelegenheied tot condoleren: dinsdag 4 juni van 19.30—21.00 uur in een der bij-gebouwen der Geref. kerk te Nieuwendijk en na de begrafenis plechtigheid. Jezus, niet mijn kracht, niet het werk door mij volbracht, niet het offer, dat ik breng, niet de tranen, die ik pleng, schoon ik om mijn zonden ween, kunnen redden, Gij alleen In zijn Heer en Heiland is ontslapen onze lieve Vader en Grootvader Gijsbert Bunt weduwnaar van G. H. van Heun oud 77 jaar. Dordrecht, 31 mei 1974 Vreedonklaan 28 Corr. adres: J. H. Bunt, Dijkmeesterstraat 2, H. I. Ambacht. Arnhem: G. J. Blokland-Bunt A. P. Blokland Arie, Kees en Gerlanda H. I. Ambacht: J. H. Bunt C. W. Bunt-Koopman Bert Amersfoort: W. P. C. Hollestelle-Bunt W. Hollestelle Atie, Bert en Gertrude Amstelveen: P. H. Bunt E. J. BUnt-Jacobs Jan Willem en Silvia Maassiuis J. J. G. Bunt W. Bunl-Vlieg Henriette, Kees en Gert Jan Geen Dloemen. - Geen bezoek. Geen toespraken. De begrafenis zal plaatsvinden woensdag 5 juni a.s. op de Algemene Begraafplaats aan do Nas- sauweg om 14.30 uur vanuit de aula. Vertrek vanaf de rouwkamer Bankastraat 57, omstreeks 14.15 uur. In vrede ontslapen onze lieve Vader en Groot vader Adriaan Vogelaar weduwnaar van Catharina Mulder Ridder in de Orde van Oranje-Nassau op de leeftijd van Middelburg: Bay Shore (U.S.A.) Hardenberg: Grand Junction (U.S.A.): Oegstgeest: Huizen: 78 jaar. S. W. Vijlbrief-Vogelaar J. H. Vijlbrief Herman, Ad, Frans en Mieke W. P. Maccaro-Vogelaar G. E. Maccaro Catherine P. W. Vogelaar G V Vogelaar-Mortensen Christine, Carin C. A. Larsen-Vogelaar W. Larsen Jon, Wilma W. Vogelaar A.- Vogelaar-Laarman Ad, Wilma A. H. M. Wevers-Vogelaar A. J. Wevers Robbert, Hanneke Sassenheim, 2 juni 1974. Hoofdstraat 332. De rouwdienst, voorgegaan door de Weleerwaar de Heer Ds. D. W. Gesink, zal gehouden worden donderdag 6 juni a.s. om 2 uur n.m. in de Ge reformeerde Kerk te Sassenheim, waarna de be grafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats van de Hervormde Kerk. Gelegenheid tot condo leren: dinsdagavond 4 juni a.s. van 7.30—8.30 uur in het rouwcentrum .Vliem", Jacoba van Beierenlaan 4, Sassenheim, alwaar de overledene is opgebaard. Plotr ling heeft de Here tot Zich genomen, onze geliefde Broer en Zwager Adriaan Vogelaar weduwnaar van Catharina Mulder Ridder in de Orde van Oranje-Nassau te Sassenheim op 2 juni 1974. Leeuwarden: W. P. Meerburg-Vogelaar Andel N.B.: L. J. Vogelaar M. Vogelaar-Schouten Noordvvijk aan Zee: G. Vogelaar J. Vogelaar-Oudshoorn Lied 319 Joh. de Heer In volle vrede ontslapen mijn geliefde Vrouw Maartje Roemer-De Glas in de ouderdom van 82 jaar. J. Roemer Amsterdam, 2 juni 1974. Huize „De Kimme", Beemsterstraat 546, kamer 913. Gelegenheid tot condolatie-bezoek woensdagavond van 8.309.30 uur in het gebouw van de Pro testantse Coöperatieve Begrafenisvereniging P.C.B. u.a., Vondelstraat 101. De begrafenis zal plaatsvinden donderdag 6 Juni om 13 uur op de Nieuwe Oostcrbegraafplaats aan de Kruislaan. „Dan ga ik op tot Gods altaren". Heden nam de Here tot Zich mijn lieve Man en onze zorgzame Vader Cornells Wieringa op de leeftijd van 53 jaar. M. J. Wieringa-Adema Mieke Janine en Jan Renske Kees Voorburg, 31 mei 1974. Westenburgstraat 8. Bezoek aan de rouwkamer van het ziekenhuis St. Antoniushove, Burg. Banninglaan 1 te Leid- schendam. dinsdag van 14.0015.00 uur en van 17.00—19.00 uur. Liever geen bloemen en toespraken. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehou den woensdag 5 juni om 14.30 uur in de aula van „Westduin", Ockenburghstraat 27 te 's-Graven- hage/Loosduinen, waarna de begrafenis zal plaatsvinden. De Here nam uit onze familie tot Zich onze zo geliefde Schoonzoon, Broer, Zwager en Oom Cornelis Wieringa Fam. Wieringa Fam. Adema Heden nam de Here tot Zich onze geliefde Vrouw, Moeder, Groot- en Overgrootmoeder Grietje van Heesen-van Setten in de leeftijd van ruim 85 jaar. Haar leven was Christus, haar sterven gewin. Dordrecht: C. van Heesen Dordrecht: E. Peels-van Heesen J .M. Peels Elewijt (België): A. van Heesen W. van Heesen-de Bruin Leeuwarden: M. E. van Heesen H. B. van Heesen-de With 's-Gravendeel: C. van Heesen E. A. van Heesen-de Zeeuw Klein- en achterklein kinderen Dordrecht, 1 juni 1974 Vreedonklaan 2 Liever geen bloemen. De begrafenis vindt plaats op woensdag 5 juni a.s. des middags om 12.45 uur, op de algemene begraafplaats te Dordrecht. Daaraan voorafgaan de wordt een rouwdienst gehouden in „Huize Vreedonk" des middags om 12 uur. De overledene is opgebaard in „Huize Vreedonk". Gelegenheid tot condoleren op dinsdag 4 juni a.s. des avonds van 7-8 uur. De lieer is mijn Herder Onverwacht is uit ons midden weggenomen onze Broer, Zwager en Oom Willem Diemei weduwnaar van Christina Oltersberg Wij zullen hem heel erg missen. liaarn: J. T. Dieinel Amsterdam: 11. Diemei J. M. Diemel-Braiu Amsterdam: II. A Diemei E. Dien»» 1-Visser Neven en nichten Amsterdam. 31 mei 1974 Op zondagmorgen is onverwachts in Jezus ont slapen. mijn lieve Dochter, onze lieve en zorg zame Zuster, Schoonzuster en Tante Neesje Maria Kramer echtgenote van C. Brouwer op de leeftijd van 57 jaar. Dordrecht: F. W. Kramer 's-Gravenhage: C. Kramer S. Kramer-Stoop Harderwijk: J. Kramer A. W. Kramer-Mouthaan Arnhem: A .Bezemer A. C. Bezemer-Willering Dordrecht: C. N. Kiijger F. W. Krijger-Kramer Zwijndrecht: F. W. Kramer J. M. Kramer-Klok Simcoe (Canada): G. Vandenberg M Vandenberg-Rramer Arnhem: A. J. C. Kramer en nichten en neven Enschede, 2 juni 1974. Kees Clary Fam. ie Velde Fam. Groenwold mej. Frima (huisgenote) In vol vertrouwen in zijn Heer en Heilanu inge gaan in de eeuwige heerlijkheid, onze lieve Pappa, Broer en Zwager Kornelis te Velde op de leeftijd van 58 jaar, sedert 29 september 1972 weduwnaar van Jantina Harmina Groenwold Psalm 27 Nieuw Buinen, 2 juni 1974 Dwarsdiep 12 De begrafenis is bepaald op donderdag 6 juni a.s. Zij, die de overledene de laatste eer willen bewijzen, worden verwacht ln de Geref. Kerk te Nieuw Buinën, waar een rouwdienst zal worden gehouden. Aanvang 11.00 uur. Voor de dienst gelegenheid te condoleren. Toekomstig adres van de kinderen: gezin Van der Ploeg-te Velde, Oeraijk 79, Schalkhaar. In volle overgave des geloofs is in het SV Anto- nius-ziekenhuis te Sneek overleden onze geliefde Vader, Groot- en Overgrootvader Koop Visser (sinds 1959 weduwnaar van Riem kt Cnosscn) op de leeftijd van ruim 80 jaar. Mijn genade is u genoeg. Koevorderhuis, 1 juni' 1974. Weidum: L Visser A. Visser-IIovkstra Franeker: L. Hofman-V'sser J. O. Hofman Wieringerwerf: J. Visser Koevorderhuis: K. Koopmans-Visser F. Koopmans klein- en achterkleinkinderen De dienst van Woord en Gebed wordt geUn.Kioii D.V. woensdag 5 juni om 1.30 uur in rie Geref. Kerk te Hommerts, waarna de teraardebestelling plaatsvindt te Legemcer. Gelegenheid tot condoleren uitsluitend ecu half uur voor de dienst. Correspondentie-adres: Koevordernus 3. post Hommerts. Gods weg is volmaakt, des Heeren woord is zuiver. Psalm 18 31a De Here nam onverwacht van ons weg onze lieve Man. Vader en Grootvader Daam Klein in de leeftijd van ruim 66 jaar. Amsterdam: S. L. Klein-Preeker Oosterhout: Tineke ter Haar-Klein Jan ter Haar Jan, Ernst, Ruth Uithoorn: Thea van Baarsen-Klein Hans van Baarsen Mieke, Josje Amsterdam: Piet Klein Amsterdam: Rink Klein Amsterdam, 31 mei 1974 Banne Buikslootlaan 142 Geen bloemen. - Thuis geen bezoek. Geen toespraken. Gelegenheid tot condoleantie-bezoek dinsdag avond van 7-8 uur in het gebouw van de Protes tantse Coöperatieve Begrafenisvereniging P.C.B. u.a., Vondelstraat 101. De rouwdienst zal worden gehouden woensdag 5 juni te 13 uur in de Geref. Kerk „De Ark", Aak- straat hoek Banne Buikslootlaan, waarna tegen 14 uur de begrafens zal plaatsvinden op de be graafplaats Buiksloot, Buiksloterdijk. Op Pinkstermorgen is ons voorgegaan in de vreugde van zijn Heer onze lieve Zoon, Broer, Zwager en Oom Nicolaas Jacobus Baalbergen echtgenoot van Gerridiena Spoel op de leeftijd van 40 jaar. Lied 221 vers 3 Nijverdal: M. Baalbergen-van Harten Cees Baalbergen Gorinchem: F. H. Baalbergen C. H. Baalbergen-Dwarswaard Dokkum: H. Baalbergen E. M. Baalbergen-Dwarswaard Abcoude: J. Baalbergen J. E. Baalbergen-Krol Borne: L. P. Baalbergen W. A. Baalbergen-Seventer Nunspeet: A. Enserink-Baalbergen G. W. Enserink Nichtjes en Neefjes Nijverdal, 2 juni 1974. Ilelmersstraat 1. De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden D.V. donderdag 6 juni a.s. om 10.00 uur in het' mortuarium, Prins Mauritsstraat 14 te Nijverdal. Gelegenheid tot condoleren na de dienst Algemene kennisgeving Hiermede geven wij kennis dat heden van ons is heen- ecgaan onze lieve Zuster, Tante en Oudtante Paulina Amelia Win ckler in de ouderdom van S4 jaar. Namens de familie: J. P. Cordia Voorburg, 1 Juni 1974, Huize 'Sonnenburgh', Sonnenburghlaan 4. Corr.-adres: Palestrinalaan 7. Voorschoten. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van Huize 'Sonnenburgh'. De bijzetting in het familie graf is bepaald op donder dag 6 juni a.s. omstreeks 2.45 uur op de begraafplaats 'Nieuw Eykenduynen', Kam- perfoelies'traat t'c 's-Graven hage. Een ding heb ik van de Heere gevraagd, dit zoek ik: te verblijven ln het huis des Heeren. Psalm 27 4a Het behaagde de Heere nog vrij onverwacht van ons te nemen mijn innig geliefde Man, onze lieve zorgzame Vader, Behuwd- en Groot vader Willem Bots op de leeftijd van 69 jaar. A. Bots-Danker kinderen en kleinkinderen. De begrafenis zal donderdag 3 juni om 13.00 uur plaats vinden op de Algemene Be graafplaats aan de Kerkhof- laan. Lieflijk is 't bij U te wi in uws Vaderhuis o Hes Heden ontsliep in haart en Heiland, onze Innig gt de Zuster. Schoonzu] Tante en oud-TanU I Johanna G. van Beek op de leeftijd van 77 ju Gij zult mij lelden uw raad en daarna mij in heerlijkheid opneme Psalm 73 Namens de farm D. van Beek Lelden. 1 juni 1974. Jacob van Campenlaan De rouwdienst is bepaal D.V. woensdag 5 juni om 12.30 uur in de aula de begraafplaats 'Rhlji te Leiden. i aardebcstelllng vinden. Wij ontvingen 2 Juni droeve bericht uit Ca dat onze Broer is overl in de ouderdom van 81 Willem van Bel echtgenoot van Martha Zegers Bijnsburg, Moleneind 41 mevr. Van Delft van mevr. Glasbergen van Jac. van Belle en verdere familie. De kerkeraad van de Gereformeerde Kerk te Nijverdal heeft het ontroering kennis genomen van het nog plotseling overlijden van zijn mede lid, Broeder jNicolaas Jacobus Baalbergen in de leeftijd van 40 jaar. Hij mocht onze kerk als ouderling dienen. Jezus heeft gezegd: „Over weinig zijt gij getrouw geweest, over veel zal il: u stellen Ga in tot het feest van uw Heer". Namens de Raad der Gereformeerde Kerk te Nij verdal. Ds. F. J. van der Wal, praeses h.t. G. Stokvis, scriba Nijverdal, 2 juni 1974. „God heeft ons geen kalme reis beloofd, wel een behouden aankomst". Op 2e Pinksterdag heeft God tot Zich genomi onze lieve Moeder en Oma Lijntje Penning weduwe van Hendrik van den Heerik, op de leeftijd van 77 jaar. Broek op Langedijk: P. Timmerman van den Heeri J. Giltjes-van den Heerik J. Giltjes C. J. van den Heerik I. van den Heerik- Wagenai Amsterdam: J. van den Heerik Broek op Langedijk: I. van den Heerik-Kamp Texel: T. van den Heerik D. van den Heerik-Keizer Chattam (Canada): A. Dekker-van den Heeril H. Dekker Luik (België): L. Dupont-van den Heeril P. Dupont Broek op Langedijk: L. van den Heerik-Balder Klein- en achterkleinkinderen Broek op Langedijk, 3 juni 1974. Huize „Horizon", Prins Hendrikkade 34. De rouwdienst vindt plaats op donderdag 6 jui a.s. om 2.30 uur n.m. in Huize „Horizon", waani de begrafenis zal plaats vinden om 3.30 uur n.n op de Algemene Begraafplaats te Broek op Lang| dijk. Gelegenheid tot condoleantie woensdagavond I juni a.s. van 7.30—8.30 uur in Huize „Horizon' AMERSFOORT Chr. Middelbare Econo mische School (M.E.A.O.) Paladijnenweg 9 - Tel. 03490-26300. Directeur: drs. L. H. Smit Gevraagd per 1 augustus 1974: 2e graads voor 18 lesuren voor 5 lesuren Inlichtingen bij en uit voerige sollicitaties aan de directeur uiterlijk 14 juni a.s. Officiële publikatie van het Staatsbedrijf der PTT In de nacht van dinsdag 4 op woensdag 5 juni 1974, om 00.00 uur, wordt het netnummer van het net Enschede (05420) gewijzigd in 053. De abonneenummers blijven ongewijzigd. Abonnees die na de wijziging nog het oude netnummer kiezen, worden ingelicht door middel van een berichtenautomaat. Het hoofdbestuur van DE CHRISTELIJKE BEDRIJFSBOND voor Handel-, het Bank- cn Verzeke ringswezen. de Administratieve Kantoren cn de Vrije Beroepen H.B.V., aangesloten bij het C.N.V. vraagt voor zijn werkterrein: die er zijn beroep v in de Christelijke Vakbeweging werkzaam te zijn. Het Hoofdbestuur denkt aan iemand, w iens vooropleiding enigszins in ver houding staat tot de functie cn die niet onbekend is met het werkterrein van de organisatie. Gezien de aard cn de zwaarte van de functie is het hoofdbestuur van me ning dat iemand, ouder dan 35 jaar cn ervaring als vakbondsbestuurder hebbend, eveneens kan solliciteren. Voorst zij vermeld dat een psycho-technisch onderzoek gevraagd kan worden als hulpmiddel voor het hoofdbestuur om tot een zo juist mogelijke keuze uit de sollicitanten te komen. Sollicitatiebrieven kunnen tot 14 dagen na plaatsing van de advertentie gericht worden aan D.W. van der Windt, algemeen-secretaris van de Christelijke Bedrijfsbond H.B.V., de Lairessestraat 129. Amsterdam. Het huis is bijna leeg, dus kan je even zitten met half/zware Van Nelle. Samengesteld uit pittige tabakken. 1,45

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 14