enkele teefje eens in. Leef je eens uit.. FAMILIEBERICHTEN 75.- DRONTEN FRANS WISKUNDE DOCENTEN TROUW/KWAiRTETl' 1>1AL.lja.G 2U Elke WERKDAG (behalve zaterdags) bestaat er 's avonds tot acht uur gelegenheid tot het telefonisch opgeven van familieberichten, die nog de volgende ochtend moeten worden geplaatst. Dit kan uitsluitend onder no. 020 220383. Ook op ZONDAGAVOND is dit mogelijk, maar dan van ZES tot ACHT uur. Na dit tijdstip is geen op- gave van advertenties meer mogelijk. ATTENTIE! U gelieve steeds duidelijk op te geven in welke bladen u de advertentie wenst te plaatsen (Trouw, Het Kwartet) of in de gehele Christelijke Pers (Trouw Het Kwartet), alsmede de gewenste breedte. DRINGEND VERZOEK. Teneinde correcte behandeling te bevorderen wordt u dringend verzocht het telefonisch opgeven zo tijdig mogelijk te doen geschieden. Met dankbaarheid en vreugde herdachten wij op 23 mei 1974 met onze Ouders Jan Kraay en Geertruida Aldriana Kraay-van Os de dag dat zij 50 jaar geleden in het huwelijk verbonden werden. Laat ons u werk aanskou wat nooit beswijk nie, Laat van ons kroos u heerlikheid nie wijk nie, Laat oor ons aanlig al u lieflikhede! En, Heer verhoor ons in ons laaste bede: Bevestig bij die onguns van die tijd. Bevestig tog ons werk in ewigheid. Ps. 90 9 (Afrikaanse berijming). Dirk Jan en Wiets Corrie en Wout Jopie en Wiegert Henk en Truus Frits en Jenny Johan en Yvonne Truus en Henk Gerard en Jansie Klein- en achterkleinkinderen Cambridgestraat 208, Bethlehem, Zuid-Afrika. Bethlehem, Z.-A.: Kroonstad, Z.-A.: Californië, U.S.A.: Cradock, Z.-A.: Ladysmith, Z.-A.: Port Elizabeth, Z.-A.: Lichtenburg, Z.-A.: Bethlehem, Z.-A.: Alberton, Z.-A.: Na een geduldig en moedig gedragen lijden heeft de Here tot Zich genomen mijn zeer geliefde Man, onze lieve zorgzame Vader Klaas Brobbei op de leeftijd van 45 jaar. Openbaring 3 20. Zie, ik sta aan de deur en Ik klop. Indien iemand naar mijn stem hoort en de deur opent. Ik zal bij hem binnenkomen en maaltijd met hem houden en hij met Mij. Joh. Brobbel-de Rooij Henk Gillis Marja Oostvoorne, 25 mei 1974. Valkenlaan 11. De rouwdienst wordt gehouden op woensdag 29 mei a.s. in de Maranathakerk, Dr. Wiardi Beek- mans ingel, Prof. Mekelstraat te Vlaardingen om 11 uur; waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats „Holy" te Vlaardingen om 12.15 uur. Zalig zijn de ontslapen vromen Voor ons te vroeg aan 'd aard ontnomen Maar die door God te goeder uur Aan het einde van hun dagen Het Vaderhuis zijn in gedragen Als rijpe schoven in de schuur Gezang 267a. In Jezus ontslapen, na een voorbeeldig gedragen lijden onze zo zeer geliefde Neef Klaas Brobbel echtgenoot van Johanna de Rooij oud 45 jaar. Oostvoorne: Vlaardingen: Oostvoorne: Rockanje: C. Baaima-Benjert Ger Baaima Fennie en Jouke An en Huib Bos Connie Baaima Riet en Jan Eggink Jacqueline en Roel Baaima Oostvoorne, 25 mei 1974. Duinlaan 28. De HERE is mijn Herder mij ontbreekt niets. Psalm 23 1. Heden heeft de HERE in Zijn Heerlijkheid opge nomen Zijn kind onze lieve zorgzame Moeder en Oma Jannigje Vers teeg-Versluis weduwe van Govert Versteeg op de leeftijd van 64 jaar. Zetten: E. van Loo-Versteeg J. van Loo Hoornaar: L. Versteeg S. J. Versteeg-de Vries Reeuwijk: J. Versteeg M. L. Versteeg-van Bokkem Delft: W. G. Versteeg J. Versteeg-Boogaard en kleinkinderen Gorinchem, 26 mei 1974. Gerard van Lomstraat 347. Corr.-adres: Dorpsweg 68-11, Hoornaar. Gelegenheid tot condoleren woensdag 29 mei in de aula van het Streekziekenhuis (ingang Park weg) van 19.30 tot 20.00 uur. De begrafenis zal D.V. plaatshebben op donder dag 30 mei om 15.00 uur op de Algemene Be graafplaats te Gorinchem. Voorafgegaan door een samenkomst in de aula van het Streekziekenhuis om 14.00 uur. Geen bloemen Kort voor de afsluiting van zijn schoolperiode, is Bert Berrevoets uit ons midden weggenomen. Wij missen een opgewekte en plezierige leerling. Directie en leerkrachten van de Gemeentelijke Economische School. Dordrecht, Binnen Walevest 5. Dordrecht, 27 mei 1974. Zaterdag, 25 mei jl., verloren wij onze Vriend Bert Berrevoets Wij zullen hem erg missen. Namens alle leerlingen van de Lagere Detailhandelsschool, de Leerlingenraad. Dordrecht, Binnen Walevest 5. De Here, is mijn licht en mij heil, voor wien zou ik vrezen? Psalm 27 vers 1 (onberijmd). Heden nam de Here, geheel onverwacht, tot Zich, mijn lieve Man, onze zorgzame Vader, Grootvader, Broer, Zwager en Oom Leendert Ligthart echtgenoot van Maatje Johanna Koolwijk op de leeftijd van 64 jaar. Schiedam: M. J. Ligthart-Koolwijk Arnhem: A. Takens-Ligthart B. F. G. Takens Monica René Daniëlle Wageningen: Chr. P. van Zessen-Ligthart R. A. G. van Zessen Ubbo Christiaan Zeist: P. E. Ligthart Schiedam: D. G. Bakker en verdere familie Schiedam, 26 mei 1974. Burg. Knappertlaan 246b. De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer Nassaulaan 68, Schiedam. Gelegenheid tot bezoek aldaar op dinsdag- en woensdagavond van 8.30 tot 9.00 uur. Donderdag 30 mei a.s. wordt er een rouwdienst gehouden door de weleerwaarde Heer ds. J. Stolk, om 1.45 uur n.m. in de Julianakerk, Burg. Knap pertlaan 29, waarna de begrafenis zal plaatshebben om 2.30 uur n.m. op de Algemene Begraafplaats, Laan van Spieringshoek, Schiedam. Met grote verslagenheid geven wij kennis van het onverwachte overlijden van onze gewaardeerde Collega en Directeur, de heer L. Ligthart Zijn energieke inzet als Makelaar en zijn veelzij dige talenten, die hij 52 jaar in dienst van ons bedrijf heeft gesteld, zullen wij, evenals zijn op rechte vriendschap, nooit vergeten. Directie en medewerkers Dupont Makelaardij in Onroerende Goederen B.V. Schiedam, 26 mei 1974. Wij namen kennis van het overlijden van de Heer W. van Nassau sr. in 's-Gravenhage. Sedert vele jaren was zijn naam onverbrekelijk verbonden aan de firma F. W. A. Austermöller. Zijn grote kennis van zaken op het gebied van de makelaardij in onroerende goederen zal bij ons in dankbare herinnering blijven voortleven. Rotterdam, 27 mei 1974. Directie en personeel Brink en Kooijman B.V. Gezang 104. Ingegaan in de vreugde van haar Heer onze ge liefde Moeder, Grootmoeder en Overgrootmoeder Gerardina Margaretha van Tilborg weduwe van Dirk Rietkerk in de ouderdom van 88 jaar. Mississauga: D. C. Rietkerk J. P. Rietkerk-Hoogewoud Doorwerth: J. M. Noordam-Rietkerk J. P. Noordam Amsterdam: W. Rietkerk G. Rietkerk-van Voornveld Badhoevedorp: J. H. Rietkerk E. Rietkerk-Baarda Amsterdam: A. Rietkerk-van de Grind H. M. Rietkerk G. M. Rietkerk G. Rietkerk-van Sunder G. M. Fischer-Rietkerk C. G. Fischer A. C. Rietkerk Klein- en achterkleinkinderen Amsterdam, 25 mei 1974. Huize „De Kimme", Beemsterstraat 546. Correspondentie-adres: W. Rietkerk, Hudsonstr. 62-1. Gelegenheid tot condoleantiebezoek dinsdagavond van 7 tot 8 uur in het gebouw van de P.C.B., Vondelstraat 101. De begrafenis zal plaatsvinden woensdag 29 mei om 13 uur op de N. Oosterbegraafplaats. „Loof den Here, mijn ziel, en al wat in mij is, zijn heiligen naam." Psalm 103. Ontslapen in zijn Heer en Heiland onze zorgzame Vader, Grootvader en Overgrootvader Hendrik Gerrit Aalders weduwnaar van Anna Maria Meischke in de ouderdom van 92 jaar. R. Meyboom-Aalders Voorburg- Amsterdam: Zeist: Arnhem: Victoria (B.C.): Amstelveen: Muiderberg: H. B. Meyboom P. F. Th. Aalders C. D. M. Aalders-Vl ietstra J. M. Glazener-Aalders R. Glazener C. A. V. Aalders E. A. J. G. Aalders-Looijen W. L. Campbell-Aalders Craig A. Campbell L. D. de Groot-Aalders R. de Groot M. V. C. Aalders J. Aal^ers-de Weerd Kleinkinderen en achterkleinkinderen Zeist, 25 mei 1974. Woudenbergseweg 32. De teraardebestelling zal plaatshebben woensdag a.s. op de begraafplaats Nieuw Eykenduynen te 's-Gravenhage om 11.00 uur. Vertrek van rouw kamer Hooikade 46, aldaar om 10.30 uur. Heden heeft God in Zijn heerlijkheid tot Zich genomen mijn lieve Vrouw, onze zorgzame Moe der en Oma Marrigje Verhey-Stoppelenburg op de leeftijd van 70 jaar. Joh. 3 vers 16 en 17. T. C. Verhey Kinderen en kleinkinderen Velsen-Nrd., 24 mei 1974. Watervlietstraat 33. De overledene is opgebaard in het uitvaartcen trum Velserweg 18 te Beverwijk; tegenover het station. Gelegenheid tot condoleren aldaar: dinsdag van van 19.19.30 uur. De begrafenis zal D.V. plaatshebben op woensdag 29 mei om 13 uur op de begraafpaats „Dulnrust" te Beverwijk. Geen bezoek aan huis RicRac i Romantiek in naturel katoen i mettrikot topje. Twenniematen Midden: Cottage Style in puur katoen. Lavendel, lilao en orange. Twenniematen 110.- Heden ls ln vrede van ons heengegaan, onze beste Broer, Zwager en Oom Johannes van Egmond op de leeftijd van 61 Jaar. Dirlcsland: A. van Waveren- van Egmond J. van Waveren New Westminster (Canada): P. A. van Egmond R. van Egmond-Vls Warmond: A. P. van Egmond N. van Egmond- Hogewoning rekonsha (USA): J. van Egmond N. van Egmond-van Wijk Sassen helm: C. W. van der Bruggen- van Egmond Dlrksland: N. Arentshorst- van Egmond A. M. Arentshorst Sassenhelm: W. Koppenaal-van Egmond R. Koppenaal neven en nichten Sassenhelm. 25 met 1974 Langs heidszoom enhessenspoor door Jac. Gazenbeek Over natuur M leven van de Veluwe. Zwerftochten met Jac. Gazenbeek door een van de mooiste natuur gebieden van ons land. FUne Impressies. Boelende vertelkunst 2e druk, paperback met 26 foto'e f 14,50 Verkrijgbaar bQ uwboakhandel £K ZOMER KEUNING WAGENINGEN Met grote droefheid geven wij kennis van het over lijden van onze Moeder er Oma, Zuster, Behuwdzuster en Tante Willemina Den Heijer-de Ronde in de ouderdom van 79 jaar. Wij zijn met dankbaarheid vervuld voor al hetgeen zij voor ons heeft mogen zijn Scheveningen: J. Grocn-Den Heijer L. C. Groen Gouda: J. den Heijer W. den Heljer-Jongejan Kleinkinderen en achterkleinkind De overledene ls opgebaard ln de rouwkamer „Atropos", Van Boetzelaerlaan 292. Gelegenheid tot condoleren ln de rouwkamer op woens dag 29 mei a.s. van 15.00- 16.00 uur en van 19.00-20.30 uur. De teraardebestelling zal plaats vinden op donderdag 30 mei om 12.30 uur op de Algemene begraafplaats aan de Kerkhoflaan. Vertrek vanaf de rouwkamer om 12.00 uur. ERICH MÖLLER Handboek voor de dieetkeuken bewerkt door JV. L L te Me? Het boek dat >eder die met hm bereiden van een dieet te makes heeft volledig wegwijs maakt Door een overvloed van goeds recepten is men in staat van dag tot dag smakelijke maaltijden op te dienen Precies naar het door de dokter voorgeschreven dieet en vol vsnatiel Met calorleSntabei en vele tv* irt/wit w Kleurenfoto's gebonden f29.60 Vtrh'>gbaar m de boekhand Na een kortstondige ziekte overleed onze lieve Man en Vader Johannes Brinkerink predikant te Bennekom op de leeftijd van 49 jaar. Bennekom: K. Brinkerink-Steenstra Anneke Alberdien Esther Renee Bennekom, 24 mei 1974. Selterskampweg 15a. De crematie vindt heden, dinsdag 28 mei plaats in familiekring om 12.30 uur in het crematorium „Daelwijck", te Utrecht (aula 2). Vooraf zal een rouwdienst gehouden worden in de kerk van de Ned. Prot Bond, Algemeer te Bennekom, aanvang 10.30 uur. General Motors Acceptance Corporation Nederland N.V., Oostmaaslaan 53, Adriaan Volker Huis, Rotterdam - TeL (010) 1L33.22 Onze Accountant Manager zoekt voor zijn afde ling van 19 tot 25 jaar die met een grote dosis akkuratesse en zelfstan digheid, samen met enkele jonge collega's de af wikkeling van huurkoopfinancieringen kunnen verzorgen. Opleiding op MAVO-niveau, alsmede kennis van de Engelse taal zijn, gezien de. aard van de werk zaamheden een vereiste. Wij bieden naast een aantrekkelijke salariëring (aanvangsalaris afhan kelijk van leeftijd en ervaring) en 8% vakantie toeslag, goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Ons bedrijf is gevestigd in een nieuw modern kantoorgebouw, uitstekend bereikbaar met open baar vervoer. Indien U belangstelling heeft of meer wilt weten omtrent deze funktie, zijn wij gaarne bereid U uitvoerig in te lichten. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de af deling Personeelszaken. Het bestuur van de Ver. voor Chr. Onderwijs In Oostelijk-Flevoland te vraagt per 1 aug. a.s. LERAREN of LERARESSEN voor 24 28 uur, eventueel aan te vullen tot een volledige weektaak, eventueel natuur- en scheikunde (17 uur), aangevuld met 11 uur Nederlands en twee studielessen. Dronten kent geen woningprobleem. Inl. tel.: 03210-2932 (school) of 2733 (dir) of 2137 (adj. dir). Soil, zo spoedig mogelijk aan de direkteur, E, J, Rop, Fokkestraat 40, Dronten. DE VERENIGING VOOR CHRISTELIJK NIJVERHEIDSONDERWIJS TE UTRECHT vraagt voor haar Christelijke Scholengemeen schap „DE OUDENOORD", Oudenoord 26, Utrecht, met ingang van het cursusjaar 1974-1975 le of 2e graads bevoegd voor de volgende vak- ken aan de Vooropleiding Hoger Beroepsonder wijs NEDERLANDSplm. 15 uur NAT./SCHEIKUNDE plm. 12 uur GESCHIEDENIS plm. 18 uur Sollicitaties te richten aan het Be stuur. Inlichtingen worden verstrekt door de directrice: Tel. 030-31.46.50.

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 12