de verpleging heeft u nodig I wolfheze f aan jonge vrouwen en jonge manne.n die verpleegkundige willen worden juliana ziekenhuis «ra (fi? r f verpleegkundig docent! Denkt u hier eens over na psychiatrisch ziekenhuis "vogelenzang" raiö)[lf«kinnn[t7 verpleegkundigen Op 5 augustus 1974 begint weer onze opleiding voor het diploma Ziekenverpleging B. DAT HOUDT IN: OM: DAT HOUDT IN: DAT HOUDT IN: OM: te bennebroek (n.h.) protestants christelijk streekziekenhuis bennekom hoofd verplegings dienst arbeids- of ergotherapeute verpleegkundig docente „Groot Schuylenbufg"V Apeldoorn hoofd afd. fysiotherapie Wolfheze (bij Arnhem) Tel. 08308 - TROUW/KWARTET ZATERDAG 18 MEI 1974 Onze opleidingen voor het diploma ziekenverpleging A beginnen jaarlijks op 1 maart, 1 september en 1 december. Het theoretische deel wordt gegeven in de school van de Stichting Opleidingen van Amsterdamse Ziekenhuizen "SOvAZ" aan de Overtoom in Amsterdam. De cursus begint met een theoretische vooropleiding van drie maanden, daarna wordt de theorie in blokweken gegeven. Het dienstverband gaat in bij de aanvang der cursus. Bij de aanvang der cursus moet men 17 jaar en 7 maanden oud zijn. Vereiste vooropleiding: MAVO, INAS, of gelijkwaardig niveau. Wij geven de voorkeur aan kandidaten met e^n christelijke levensovertuiging. Indien u meer wenst te weten kunt u zich wenden tot.de verpleegkundig direktrice, zr. P. S. der Nederlanden, die dagelijks, behalve zaterdags, spreekuur heeft van 11.00 tot 12.00 uur. Telefonische afspraken kunnen worden gemaakt onder nr. (020) 12 2111. Ter Haarstraat 17 Amsterdam „Het Zonnehuis Amstelveen" (van de Chr. ver. tot verpleging van langdurig zieken ,,Het Zonne- OTOr -Vs huis") l'cout*6 vraagt voor het op 1 september a.s. te openen verpleeghuis (208 bedden voor somatisch zieken en 90 bedden voor psychisch ge stoordebejaarden) voor de funktie van waarnemend afdelingshoofd. Vereist het diploma Ziekenverpleging A en/of B. Aanstelling in rang naar ervaring. Datum van indiensttreding: 1 augustus of 1 september a.s. Voor hen, die dat wensen, is woonruimte beschikbaar in een woon- flat. Sollicitaties te richten aan de direktrice van ,,Het Zonnehuis-Amstelveen", Postbus 567, Am stelveen. een introduktieperiode van 12 weken, ter oriëntatie voor de opleiding die u in 3 jaar voert naar het diploma Ziekenverpleging B. een aangename kombinatie van praktijk op kleine verpleegafdelingen en theoretische vorming in ons moderne opleidingscentrum. een grote kans voor jonge mensen vanaf 17 jaar en 7 maanden met tenminste een MAVO-diploma. in het bezit te komen van een waardevol diploma. een beroep uit te toefenen dat steeds meer belangstelling krijg* en veel toekomstmogelijkheden biedt. Hebt u belangstelling Wacht dan niet langer en neem kontakt op met de adjunkt-direkteur Personeelszaken voor inlichtingen of een sollicitatie. Ons adres: Rijksstraatweg 113, Bennebroek (bij Haarlem) en ons telefoonnummer: (02502) 77 41. UITGAANDE VAN DE VERENIGING TOT CHRISTELIJKE VERZORGING VAN GEESTES- EN ZENUWZIEKEN Het Protestants Christelijk Streekziekenhuiscomplex te Bennekom zoekt voor het ZIEKENHUIS (320 bedden) een Haar/zijn taak zal bestaan uit: - de zorg voor 'n juiste per soneelsbezetting op de ver pleegafdelingen. - de regeling van de mutaties van de leerlingen, de begelei ding van de praktijkbege- leid(st)ers, in overleg met de coördinatrice van de school. - de introductie en begelei ding van veranderingen en vernieuwingen in de ver pleegkundige sector. - vervanging van de verpleeg kundige directrice bij haar afwezigheid. Een positief protestants christelijke levensovertui ging, goede contactuele en leidinggevende eigenschap pen zijn voor deze functie vereist. Het diploma van 'n voortge zette studie, zoais b.v. semi narium, hogere school voor verplegenden, verpleegar- beidskundige of cursus zie- kenhuisbeleid is gewenst. Voor serieuze gegadigden zal gelegenheid geboden worden een der laatstgenoemde stu dies alsnog te volgen. Het streekziekenhuis maakt deel uit van een complex, dat naast het ziekenhuis bestaat uit een verpleeginrichting voor psychisch gestoorde be jaarden (156 bedden) 'n re activeringscentrum voor langdurig lichamelijk zieken. (150 bedden) en *n school voor verpleegkundigen en zieken verzorgenden. Daar de huidige verpleegkun dig directrice over 2 jaar de pensioengerechtigde leeftijd hoopt te bereiken is bij ge bleken geschiktheid promotie mogelijk. Inlichtingen over bovenge noemde functie worden gaar ne verstrekt door de ver pleegkundig directrice Zr. H.C. van Esch: 08389-9101. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling Per soneelszaken, Edeseweg 118, Bennekom. In ons ziekenhuis is op korte termijn plaats voor een bij het medisch secretariaat, die de vertrouwelijke verslaggeving en correspondentie voor enige onzer artsen/specialisten kan verzorgen met de daarbij behorende administratieve werkzaamheden, agendering c.d. Onze voorkeur gaat uit naar een medewerkster, die een middelbare school opleiding heeft voltooid en in het bezit is van het getuigschrift secretaresse of medisch secretaresse. Het zou fijn zijn, als zij reeds ervaring heeft opgedaan in een zieken huis en enigszins bekend is met de medische terminologie, maar dat is niet beslist vereist. Wel moet zij tenminste 20 jaar oud zijn en bij voorkeur een prot. Chr. levensinstelling hebben. Zij, die voor deze afwisselende funktie in aanmerking willen komen, kunnen haar aanmeldingsbrief richten aan de Geneesheer-Directeur van Psychiatrisch Ziekenhuis Frinelo ROTTERDAMSCH ZEEHOSPITIUM Drieplassenweg 17, Katwijk aan Zee. Het Rijnlands Revalidatie Centrum heeft een kinder en volwassenenafdeling, met totaal ongeveer 80 bedden. Ter vervulling van een vakature vragen wij een Het is een zelfstandige baan In teamverband (arbeidstherapeutes met de artsen, de overige para-medici en de school). Zij die binnenkort eindexamen doen, kunnen nu reeds solliciteren. Salaris van 1.565,tot 2.190,bruto per maand 4- 7^-% vakantietoeslag en een ruime reiskosten vergoeding. Indien gewenst kunt u voorafgaand informaties Inwinnen bij mej. E. A. M. v. d. Wal, hoofd Arbeidstherapie, tel. (01718) 1 69 41, toestel 139. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de dlrekteur-geneesheer E. B. M. Dillmann. De Stichting Opleidingsschool voor Verpleeg kundigen en Ziekenverzorgenden te Den Haag waarin de Stichting Bronovo-Nebo, het Diaconeseenhuls Voorburg en het Verpleegtehuis „de Lozerhof" participeren, zoekt kontakt met een die speciaal belast zal worden met de opleiding van ziekenverzorgenden. Wij denken aan iemand met ervaring en een reeds of bijna afgeronde docentenopleiding. Het kunnen meedenken ten aanzien van didaktischi vraagstukken en vormgeving van de opleiding wonjijl' door ons belangrijk geacht. De opleidingsschool zal nog dit jaar een eigen gebouw betrekken. Sollicitaties kunt u richten aan de Direkteur van de opleidingsschool, Bronovolaan 5 te Den Haag. Nadere inlichtingen worden door hem gaarne verstrekt. (070-264141, toestel 351). 71. 7 I: 1 (CHR. INRICHTING VOOR GEESTESZWAKKEN) ie In deze inrichting voor de behandeling en verzorging van 800 zwakzinnige kinderen en volwassenen, wordt - wegens vertrek van de huidige functionaris - gevraagd een Hij/zij zal inhoud moeten geven aan de behandeling van en goed moeten kunnen omgaan met de motorisch gehandicapte zwakzinnige. De werkzaamheden omvatten o.a. - Behandeling op de afdeling en in de paviljoenen - hydrotherapeutische behandeling in een apart hiervoor ingerichte ruimte van ons zwembadcompiex het begeleiden van stagiaires fysiotherapie en Z-gediplomeerden - het verzorgen van lessen aan leerling-verpleegkundigen in het kader van de Z-opleiding. Salariëring volgens rijksregeling. Goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de huidige functionaris, de heer K. Huisman, tel. (05760) 17344 toestel 19 of 's avonds (05788) 1824. Sollicitaties kunt u richten aan de geneesheer-directeur van d§ inrichting, Zutphensestraat 106, Apeldoorn. cti r t dei Sf IS »t De afdeling opleiding van het Psychiatrisch Ziekenhuis "Wolfhet0 Wolfheze, heeft in haar team een an nodig. Taken: Het verzorgen van verschillende theoretische lessen; ,U' Begeleiding bij de totstandkoming van het verpleegkundig vefcia Meedenken in de ontwikkelingen van de opleidingen; Eisen: Diploma Ziekenverpleging- A B; docentenopleiding Bereidheid tot werken in teamverband; Prot Christ.-levensovertuiging. Eu: tic al isd Voor nadere Informatie kunt u ccPfl opnemen met het Hoofd van de c0Jj dingen, Zr. J.H. v. Diemen, tel. 08305 d Schriftelijke sollicitaties kunnen wcoo gericht aan het Hoofd Personeels#11 van bovengenoemd ziekenhuis. „Vereniging lot Christelijke Verzorging van Geestes- en Zenuwzielen VTD2S 1

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 18