Rabobank Q De heren de Swaan, Diepraam, van Bercum, Brouwer, Bloch, Meeuwig, Kunst, West, Nolles en Koster onmiddellijk naar de Bijenkorf voor een fantastishirt. Liedjes van verlangen direkteur FAMILIEBERICHTEN Zomerzoeken met... de Bijenkorf TROLW/KWiAJSTET DONDERDAG 16 MEI 1974 Huwelijksinzegening Esther Maasbacli en Jerry Terry vindt plaats zaterdag 18 mei 15.00 uur in het CAPITOL EVANGELIE CENTRUM Loosduinsekade 222, Den Haag. «En God zegende hen" Gen. 128a Op 24 mei a.s. zijn 25 jaar getrouwd onze Ouders K. Dijkhuizen en G. Dijkhuizen-Menning Wij hopen dat God hen nog lang voor ons wil sparen. Hun dankbare kinderen: Ine Menno en Marleen Li ets be th Janine 's-Gravenhage, Barbiersgaarde 7, mei 1974. Op 24 mei a.s. zijn wij als gezin uitstedig. „Geprezen zij de Here. Dag aan dag draagt Hij ons; die God is ons heil." Psalm 68 20. Heden heeft de Here tot Zich genomen mijn lieve Man, onze Vader en Grootvader An dries Teeuw op de leeftijd van 85 jaar. Rotterdam: E. Teeuw-Bleuzé Amsterdam: B. P. Teeuw J. L. F. Teeuw-van Hoecke Oud-Beijerland: E. Boomsma-Teeuw J. Boomsma c Koos en Ada Eva Irene Amsterdam: A. Teeuw J. Teeuw-ten Brink Andrea en Rick Nico Rotterdam, 14 mei 1974. Peppelweg 66b. Correspondentie-adres: Rijswijkstraat 321, Amsterdam-1017. Geen bezoek. De dienst wordt gehouden D.V. zaterdag 18 mei om 10.30 uur in de rouwkamer van „De Rusten burg" aan de Mathenesserlaan 500, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene be graafplaats „Crooswijk", na aankomst aldaar om circa 11.30 uur. 'k Zal eeuwig zingen van Gods goedertierenheen Heden behaagde het de Here in Zijn heerlijkheid op te nemen mijn geliefde Vrouw, onze zorgzame Moeder, Behuwd-, Groot- en Overgrootmoeder Johanna den Haan echtgenote van Marinus van Delft op de leeftijd van 79 jaar. Allen die haar gekend hebben, begrijpen dat wij met veel vreugde aan haar terugdenken, vol van dank aan de Here, die ons en zo vele anderen van haar zorgzame, gelovige liefde deed geniete a M. van Delft M. Ravenbergen-van Delft H. J. Ravensbergen A. van Delft N. van Delft Jac. van Delft-Petera M. van Delft A. J. van Delft-Paauw G. van Delft Adr. van Delft-Driebergen C. van Delft A. van Delft-van Duivenvoorde J. van Delft N. van Delft-van Gelderen J. A. van Delft J. van Delft-van Iterson Joh. van Delft S. van Delft-den Haan M. H. van Delft T. C. van Delft-Durieux N. G. van Beelen-van Delft D. van Beelen klein- en achterkleinkinderen. Rijnsburg, 15 mei 1974. Burg. Meyboomstraat 9. De rouwdienst zal gehouden worden op zaterdag 18 mei a.s., om 2.00 uur n.m., in de Maranatha- kerk aan de Burg. Hermansstraat te Rijnsburg. waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de be graafplaat van de Gereformeerde Kerk aan de Sandtlaan te Rijnsburg. Vertrek vanaf het sterfhuis om 1.40 uur n.m. Psalm 89:1 (oude berijming) Heden behaagde het de Here in Zijn Heerlijk heid op te nemen onze geliefde Schoonzuster en Tante Johanna den Haan echtegnote van Marinus van Delft op de leeftijd van 79 jaar. Katwijk aan den Rijn: W. van de Ven Rijnsburg: D. W. Noteboom J. van Delft-Ravensbergen Jac. van Delft C. van Delft-Prins Katwijk aan Zee* G. v. d. Meij-van Delft S. v. d. Meij neven en nichten Rijnsburg, 15 mei 1974, Algemene kennisgeving. Heden, 15 mei, heeft de Heer thuisgehaald onze lieve Nicht Meijntje Parlevliet Joh. dr. op de leeftijd van 65 jaar. Uit aller naam: Katwijk: A den Hollander M. den Hollander-Parievliet Leiden: G. Verstraaten-v. Tongeren en verdere familie. Katwijk aan Zee, 1974. Haviklaan 71. Corr.adres: A. den Hollander, Boulevard 57. Gelegenheid tot rouwbezoek donderdag 16 mei a.s. des nam. van 7.30-9.00 uur en vrijdag 17 mei a.s. des nam. van 3.00-5.00 uur in het Rouwcen- trum, Zuidstraat 103 te Katwijk alwaar de over ledene is opgebaard. De rouwdienst zal gehouden worden zaterdag 18 -med 1974, des nam. 1.45 uur in het Gebouw Irene, Voorstraat 35, waarna de teraardebestel ling zal plaatsvinden omstreeks 2.30 uur op de Alg. begraafplaats aan de Zuidstraat te Katwijk aan Zee. Opgenomen in het Vaderhuis, mijn innig geliefde Man, onze Vader en Grootvader Thomas Ravensbergen op de leeftijd van 64 jaar. Wat wordt aan mij een schone kelk gegeven vol wijns! God stort zijn hart genadig uit, ten beste van mijn leven, ten troost van alle smart. Ik zal Gods huis en zegenrijke tempel bewonen dag en nacht, en nimmermeer verlaten Arons drempel, maar sterven op mijn wacht! Noordwijk: N. Ravenbergen-Verboom Voorschoten: Janny en Gerrit Gertjan, Liesbeth, Judith Alblasserdam: Edith en Balten Balten, Rosalie Edith, Taco Schaffhausen: Liesbeth en Hannen Harald, Miranda Noordwijk: Aad en Willy Tommy, Paula Noordwijk-binnen: Tom Noorwijk, 15 mei 1974 Duinschooten 15, (post Noordwijkerhout). (Geen bloemen). De rouwdienst zal gehouden worden zaterdag 18 mei a.s. te 14.00 uur, in de aula van de algemene begraafplaats 'Rosenburgh' te Voorschoten, waar in zal voorgaan de Weleerwaarde heer Ds. R. Elgersma, Gereformeerd predikant te Noordwijk, waarna de begrafenis aldaar zal plaatsvinden. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Met grote verslagenheid hoorden we, dat onze Vriend Peter Jansen plotseling door de Heer werd weggenomen. Utrecht, 14 mei 1974. Koffiebar van de Gereformeerde kerk, Troosterlaan 65. Uw kracht, Uw leven daalde in mij neer, In Uw gemeenschap wil ik blijven Heer. Met grote droefheid geven wij kennis dat de Heere onverwacht uit ons midden heeft weg genomen onze geliefde Broer, Zwager en Oom Thomas Ravensbergen op de leeftijd van 64 jaar. J. Ravensbergen H. Ravensbergen-Hoek H. Ravensbergen P. Ravensbergen-Vis Jac. van Starkenburg E. van Starkenburg- Ravensbergen Rijnsburg, 15 mei 1974. Door een noodlottig ongeval is plotseling van ons weggenomen onze lieve Zoon, Broer, Zwager en Oom Anko Fokkens gehuwd met M. Vreugdenhil op de leeftijd van 29 jaar. Trooste de Here zijn Vrouw en twee kindertjes. Bant: J. J. Fokkens H. Fokkens-Kremer Luttelgeest: P. Fokkens A. Fokkens-Bosma Hoogeveen: A. Bakker-Fokkens G. Bakker Bant: L. G. Fokkens M. Fokkens-van de Linde Hardinxveld- Giessendam: J. G. van der Veer-Fokkens S. A. van der Veer J. van der Ploeg-Fokkens E. van der Ploeg Neven en nichten Emmeloord, 14 mei 1974. Heden behaagde het de Heere, in de Hope da Eeuwige Levens, van onze zijde weg te nemer mijh innig geliefde en zorgzame Man, onze Bros' der, Zwager en Oom Adriaan Cornelis Heijboer in de ouderdom van 71 jaar. G. Heijboer-den Uijl Zevenhuizen Z.H., 14 mei 1974. Bredeweg 74. Geen bloemen. Geen bezoek aan huis. D.v. zaterdag 18 mei a.s. zal er om 11 uur rouwdienst worden gehouden in de Hervormde Kerk te Moercapelle, waarna de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaat! 'Moerhage'. Aankomst plm. 12 uur. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheidttdei tot condoleantie in de Aula van de Begraaf plaats. „Maar de Heer zal uitkomst geven' Psalm 42 5i Na een kortstondige ziekte is van ons heengegaai &ed onze zorgzame Vader en Grootvader Nicolaas van Eijk op de leeftijd van 81 jaar. Namens de kinderen, kleinkinderen en verdere familie. Sassenheim, 14 mei 1974. Huize „De Schutse", Parklaan 58a. Correspondentie-adres: Menneweg 11, Sassenheim nje De rouwdienst is bepaald op vrijdag 17 mei a.s^ t in 1.30 uur n.m. in „De Schutse", waarna de ter- j aardebestelling op de begraafplaats van de Her vormde Kerk te Sassenheim 2.15 uur n.m. Gelegenheid tot condoleren vóór de rouwdienst vanaf 1 uur n.m. Verzoeke geen bloemen. In plaats van kaarten Jannetje van der Keur in de leeftijd van 46 Jaar. Dokfcum: S. S. Post-van der Keur J. Post Nichten en neven. De begrafenis heeft in stilte plaats gevonden op de be graafplaats „Rhljnhof"- te Leiden. Johanna van Delft- den Haan 79 Jaar oud te Rijnsburg. C. H. van den Hooven- den Haan Velp, 15 mei 1974. HANS BOUMA Nieuwe gemeente- en voor In de kerk, op school en thuis met muziek f6.90 In do boekhsndet ZOMER KEU NINO WAGENINGEN A A De Coöperatieve Raiffeisenbank ..Koggenland" te Opperdoes en de Coöperatieve Boerenleenbank gevestigd te Medemblik zullen per 1 oktober 1974 een fusie met elkaar aangaan. In verband met deze fu sie zal de gecombineerde bank overgaan tot het aanstellen van eeri Voor deze funktie wordt ge dacht aan iemand in de leeftijd van 35 tot 42 jaar met grondige kennis van het bankbedrijf in zijn hedendaagse presentatie. De aan te stellen direkteur zal op grond van langdurige erva ring naast organisatorische ca paciteiten om aan een groeiend personeelsbestand leiding te kunnen geven, goede contac tuele en commerciële vaardig heden, afgestemd op een geva rieerde clientenkring, moeten bezitten. Een brede algemene ontwikke ling op minstens middelbaar ni veau. aangevuld met gerichte vakdiploma's, is daartoe nood zakelijk. Aangeboden wordt een uitste kend salaris en goede secundai re arbeidsvoorwaarden. Aan het verkrijgen van een woning zal alie medewerking worden ver leend. Kandidaten dienen bereid te zijn tot het ondergaan van een psy chotechnisch onderzoek. Sollicitaties met recente pas foto. binnen 14 dagen na het verschijnen van deze oproep, te richten aan de voorzitter var de Raiffeisenbank. de heer P. Slagter Jzn., Kerke- laantje 2a te Midwoud. zo noemen zich Raiffeisenbanken en Boerenleenbanken Iedere man met een naam moet trouwens naar de shirt-kollèktie van ons komen kijken. Er liggen ongeveer 75 verschillende stijlen om aan te trekken: de klas sieken met veel wit, de Indiase van 100% katoen, fantastische zakdoek-ruiten, de Prints, het grote nieuws en de Shirtologen als Prijswinner. Alle shirts zijn er met verschillende mouwlengten. Het zal een beetje moeilijk kiezen zijn maar we helpen u er wel doorheen. Bijenkorf dress shirt Poryester/katoen. In 'marine/bleu en zwart/rood. Licht getailleerd. Maten 36-43. Mouwlengte 4 en 5. 32.95 Bijenkorf shirt. Polyester/katoen. Oxford in wit, bleu en beige. Licht getailleerd. Maten 36-43. Mouwlengte 4 en 5. 29.75 Manhattan shirt. Van polyester/katoen. /Vit en 14 kleuren. Maten 36-43. Getail leerd. Mouwlengte 4 en 5. 39.90 Shirtöloog shirt Polyester/katoen. 7 effen kleuren. Maten 37-42. IQ Als Prijswinner Getailleerd model In sportieve ruit als Prijswinner 25." Captain shirt in zakdóekruit Grote boord. Getailleerd. Maten 36-42. 44.90 Trenco shirt 100% katoen. Sterk ge tailleerd. Maten 36=42. Mouwlengte 5. 64.90 Trenco shirt Polyester/katoen. Sterk getailleerd. Maten 36-42. Mouwlengte 5. 59.90 Trenco shirt 100% katoen. Sterk ge tailleerd. Maten 3642, Mouwlengte 5: 59.90 Arrow ruitshïrt. In o.a. bleu/marine en rood/zwart Polyester/katoen struktuurweefsel. Maten 3643. 49.90 Trenco shirt 100% katoen. Sterk ge tailleerd. Maten 3642. Mouwlengte 5. 64.90 Saint Clair. 100% katoen. Sterk getail leerd. 3 of 4 kleurstellingen. Maten 3642. Mouwiengte 5. 69.95 Afdeling herenmode. Captain-shirt van 100% katoen. In o.a. aubergine en flessengroen fond. Sterk getailleerd. Maten 36-42. Mouwlengte 5. 52.95 Captain-shirt.- Polyester texturé (voelt als zijde). Multicolor bloemetjesprint. Maten 37-40. 79.75 India rnadras ruit. 100% katoen. 4 kleurstellingen. Getailleerd. Maten 36-43. Mouwlengte 4 en 5.29£5 Van Daniël Hechter. Coton melangé. Prints, zoals golfers en zwemsters op o.a. hemelsblauw en rose fond. Sterk getailleerd. Maten 3642. 69.95

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 8