Aan de naturel pitkatoen-mode hangt Lampe met trots't Harmony-label. NORIT N.V. F. KL00S ZONEN'S Werkplaatsen N.V. Kinderdijk Koninklijke Houthandel William Pont N.V. Zaandam Woontipsvoor kamerbewoners Kies nu uit 3 volautomatische koffiezetapparaten van Douwe Egberts. lekkere koffie. Douwe Egberts koffie TROUW/KWARTET DONDERDAG 16 MEI 1974 T14/D! tevestlgd te Amsterdam Ingevolge hel besluit van de algemene vergadering van aandeelhouders d.d. 10 mei 1974 is het dividend over het boekjaar 1973 vastgesteld op 50.per prioriteitsaandeel van 1.000,nominaal en op 5,60 per gewoon aandeel van 20.nominaal. In verband hiermede zal van maandag 20 mei 1974 af be taalbaar zijn bij de Amster dam-Rotterdam Bank n v. te Amsterdam. Rotterdam en 's-Gravenhage: dividendbewijs no. 71 van de gewone aandelen niet 4.20 (5.60 minus 25% dividendbe lasting), DE DIRECTIE Amsterdam. 10 mei 1974. Jaarlijkse Algemene Ver gadering van Aandeel houders op vrijdag 31 mei 1974 om 11.00 uur in het Parkhotel, Wester singel 70, Rotterdam. De agenda benevens de jaarrekening 1973 met toelichting liggen vanaf 15 mei 1974 ter inzage ten kantore van de ven nootschap en bij de kan toren van Amsterdam- Rotterdam Bank N.V. aan de Herengracht 579 te Amsterdam, aan de Kneuterdijk 8 te 's-Gra- venhage en aan de Cool- singel 119 te Rotterdam. Voor aandeelhouders zijn exemplaren van deze stukken bij de vennoot schap en bij genoemde kantoren van Amster dam-Rotterdam Bank N.V. vanaf 15 mei 1974 kosteloos verkrijgbaar. Houders van aandelen aan toonder, die deze vergadering wensen bij te wonen, dienen hun aandelen vóór 28 mei 1974 tot na afloop van de vergadering bij een van genoemde kantoren van Amstredam-Rotter- dam Bank N.V. te depo neren, tegen ontvangst van een depóibewijs dat tevens als bewijs van toegang tot de vergade ring zal dienen. Kinderdijk, 16 mei 1974. De Directie Jaarlijkse algemene vergadering van aandeelhouders op woens dag 5 juni 1974 om 15.00 uur te Zaandam, ten kantore der vennootschap. Badhuisweg 1, Zaandam. Het verslag over het boekjaar 1973. waarin opgenomen de ba lansen, winst- en verliesreke ningen en toelichtingen, alsme de dc agenda voor deze verga dering liggen vanaf heden ter inzage voor aandeelhouders ten kantore der vennootschap en van do Algemene Bank Neder, land N.V. te Amsterdam en zijn aldaar gratis verkrijgbaar. Onder verwijzing naar punt 7 van de agenda: „(Her)benoc- ming commissaris" wordt hier bij kennis gegeven van het voor nemen de Heer R. F. van Heus- den. die aan de beurt van af treden is. te herbenoemen. De personalia van deze candidaat liggen eveneens op de voornoem de adressen ter inzage. T.b.v. bijwoning der vergadering moeten aandelen uiterlijk op vrijdag 31 mei a s worden ge deponeerd ten kantore der ven nootschap of ten kantore van de Algemene Bank Nederland N.V. te Amsterdam. De Raad van Commissarissen PdwFuyt Gocda Ideeën van een binnenhuisarchitect. Hoe t; van een beperkte ruimt6 zonder hoge kosten Iets leuks kunt maken. Er zitten meer mogelijkheden in uv. kamer dan u denkt! Mei tekeningen f 12,90 Verkrijgbaar in da boekhandal h samenwerking met hei Bouwcentrum uitgegeven In de Casa-reeks van KUJWER Wtü ALGEMENE I9in UITGAVEN WWAGENINGEN Lekkere koffie... goed gezet. 0 Menige vrouw vertikt 't gewoon om nerveus achter elke modetrend aan te hollen. Maar dat wil niet zeggen dat de mode haar Siberisch laat. Integendeel. Ze weet dondersgoed vrat er gaande is. Ze zoekt graag naar kleren met nieuwe details, nieuwe stoffen, nieuwe dessins. En ze is verrukt als ze 't harmonische evenwicht vindt tussen jong en stijlvol, modieus en vrouwelijk. Wel, speciaal voor dit type vrouw heeft Lampe een deel van haarkollektie geselekteerd. En aan die uitgebalanceerde selektie hangt voortaan een labeltje: „Harmony". Als duidelijke wegwijzer, als signaal van 'n vrouwelijke mentaliteit in mode. Die eer valt nu de naturel pitkatoen-mode te-beurt. De natuurlijke stoffen met hun even natuurlijke tinten geven preciesweerwatHarmony wil zijn. En sluiten prachtig aan bij de modekleur van deze zomer: warm oranje. Niet alleen in de dessins, maar ook in de accessoires. Harmony, de trots van Lampe. Met zo'n modern koffiezetapparaat van Douwe Egberts zet u snel en handig een heerlijk kopje koffie. Heel eenvoudig: u doet de juiste hoeveelheid gemalen koffie in de filter, u giet koud water in het reservoir, u schakelt het apparaat in, enin 'n paar minuten staat de verse koffie voor u klaar. Geurig en wel. Door de moderne, smaakvolle vormgeving en de leuke glazen schenkkan is het Douwe Egberts koffiezetapparaat een sieraad in uw keuken. 1. De nieuwe Kleine lelfilterautomaat voor 2 tot 4 kopjes koffie. Bestelno. 419.Nu: 2000 punten -f f 39,75 snelfilterzakjes no. 2) 2. De Grote Snelfilterautomaat Daarmee kunt u in één keer 8 kopjes koffie zetten. Bestelno. 422. 4000 punten 4* f45,- (snelfilterzakjes no. 4). 3. Het Volautomatische Koffiezet apparaat Voor 2 zetmethoden: rondfilter of snelfilter (met filterzakjes no. 4). Bestelno. 426 (grijs) of 427 (groen). 4000 punten f49,75. Bestellen Wanneer u een van deze apparaten wilt bestellen, stuurt u dan per aan getekende brief (met uw naam, adres en vermelding van het bestelnummer) uw waardepunten naar Douwe Egberts, Postbus 2076, Utrecht. Tegelijkertijd maakt u bet aanvullende bedrag over op giro 79.900. Binnen enkele weken heeft u dan het nieuwe apparaat in uw bezit. Wilt u direkt over uw koffiezet apparaat beschikken, dan kunt u het ook afhalen tegen inlevering van de waardepunten en bijbetaling bij onze geschenkencentra te: 1. Amsterdam, Minervaplein 17, boek Stadionweg* 2. Rotterdam, Meent 85 3. Den Haag, Theresiastraat 32 4. Utrecht, Keulsekade 143 5. Arnhem, Stationsplein 25 6. Eindhoven, Hooghuisstraat 31 7- Heerlen, Apollolaan 32 8. Joure, Slachtedijk 16 Attentie: nieuw adres. Geopend maandag t/m vrijdag van 830 tot 1630 uur. Blouse van polyester/katoen. Met grappig ingezette mouw. Mt.34 t/m 44:20- Gebloemde banenrek. Mt. 36 t/m 42:20^ Deux-pièces van écru pit- katoen. Ingezette kantgarnering. Mt. 36 t/m 44: 00. Zomerse japon van écru pitkatoen. Blote rug met bind- sluiting. Dus ook met beha te dragen. Mt. 36 t/m 44: 79.- Deux-pièces van beige pitkatoen. Met oranje en blue imprimé. Klokkende 8-baans rok. Mt.36 t/m 44: 99.-

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 18