welzijns- en vormingswerk direkteur A. maatschappelijk werk(st)ers B. een maatschappelijke werk(st)er DIREKTEUR (mnl. of vr.) twee groepsleidsters een leidster T26/K16 5- STICHTING KRUISWERK ENSCHEDE i.o. directeur De kruisverenigingen in Enschede, Het Groene Kruis, Het Oranje-Groene Kruis, Het Wit-Gele Kruis zullen ingaande 1 januari 1975 een werkfusie aan gaan. De plm. 70 perso neelsleden, welke thans in dienst zijn van de drie zelf standige kruisverenigin gen zullen overgaan naar de Stichting Kruiswerk Enschede. Voor de functie van DI RECTEUR van deze bin nenkort op te richten Stichting worden sollici tanten opgeroepen. Tot de taken van de direc teur zullen o.m. behoren: de dagelijkse leiding van het kantoor, waarbij op bekwame assistentie kan worden gerekend; de beleidsvoorbereiding voor het bestuur, waarbij de herstructurèring van de eerstelijns gezondheids zorg grote aandacht zal vragen. De gezochte functionaris moet de kwaliteiten van een directeur in zich ber gen. Hij heeft ervaring in het leiding geven, beschikt bij voorkeur over ervaring op het terrein van de maat schappelijke gezondheids zorg, is gewend gefundeer de nota's te maken en heeft gevoel voor een doel matige presentatie. Leeftijd ca. 30 a 35 jaar. Sollicitaties te richten aan: „Stichting Kruiswerk Enschede i.o." Bij de Stichting Maatschappelijke Dienstverlening Borger Odoorn, A-instelling met o.m. de werksoorten gezinsverzorging en algemeen maatschappelijk werk, kunnen worden geplaatst: STICHTING ICC AN De Stichting Bijzonder Opbouwwerk Zwolle, Diezerenk 3 te Zwolle telefoon 05200-33077 is een O.B.S.-instelling met 2 werkeenheden waarin per werkeenheid door opbouwwerkers, groeps- werkers, maatschappe lijk werkers, peuterklas leidsters en gespeciali seerde gezinsverzorgsters gewerkt wordt aan de wiik-samenlevin gsopbouw Deze zal samen met het bestuur en de functio narissen gestalte moeten geven aan het werk van de stichting. N< ov pli or ORTHOPAE- DAGOGISCH BEHANDELINGS INSTITUUT SCHREUDER vraagt voor zijn gézihste- huis Ruimzicht in Laag- Soeren zo spoedig moge lijk: Voor dit werk vragen wij enthousiaste medewerk sters, die samen met colle ga's de zorg op zich willen nemen voor 10 geestelijk gehandicapte dames. Tevens vragen wij die ambulant is over twee ft, gezinstehuizen in Laag- Soeren. Instituut Schreuder is een christelijke instelling en sollicitanten dienen zich in deze sfeer thuis te voelen. Ze moeten niet jonger zijn dan 23 jaar en bij voorkeur het kinderbeschermingsdi ploma A of B hebben of het Z-diploma. De salarissen en arbeids voorwaarden zijn volgens de richtlijnen van de Na tionale Federatie voor Kin derbescherming. Inlichtingen zijn te krijgen bij de opvoedkundige hoofdleidster, tel. 08337- 391 of 392. Sollicitaties schriftelijk te richten aan de directeur van het instituut, Baken- bergseweg 258, Arnhem, met vermelding van het advertentienummer 5285. trouw/kim-tirherr zahbrdac 11 mei 1974 p/a de heer H. H. Velthuysen, Kotkampweg 150, Enschede. - voor de op- en uitbouw van het a.m.w. - externe supervisie mogelijk. Vereist: sociale academie of h.s.a., ervaring in het a.m.w. (bij voorkeur ten plattelande) die te werk gesteld zal worden bij bet Project Welzijnswerk Odoorn (project voor opbouwwerk in bijzondere situaties), binnen dit project wordt door 5 personen in teamverband gewerkt vanuit meerdere disciplines: soc.cult. werk, opbouwwerk en maatschappelijk werk, - externe supervisie mogelijk. Vereist: - sociale academie - groepswerkmatige kwaliteiten - kennis van de andere aanwezige werksoorten. Salaris volgens rijksregeling. Gunstige secundaire arbeidsvoorwaarden. Medewerking buisvesting wordt verleend. Informaties bij de directeur van de Stichting, mevrouw J. Visscher-de Groot, telefoon: 05998 - 5050 (tijdens kantooruren) of voor B. bij de werkers van bet Project Welzijnswerk, telefoon 05997 - 544. Sollicitaties aan het bestuur van bovengenoemde Stichting, p/a Hoofdstraat 86, Borger (Dr.). Samenwerkingsorgaan voor het categoriale opbouwwerk ten be hoeve van de in ons land verblij vende Zuid-Molukkers. Het bestuur is partitair samen gesteld uit Zuid-Molukkers en Nederlanders w.o. vertegenwoor digers van organisaties en ker ken. De stichting heeft ten doel, mede met het oog op hun deelnemen aan de Nederlandse samenleving, de behartiging van de geestelijke, so ciale en culturele belangen van de Zuidmolukse bevolking. Wegens pensionering dient zo spoedig mogelijk te worden voor zien in de komende vacature van Gedacht wordt aan een Zuidmoluk- ker of iemand die goed bekend is met de Zuidmolukse samenleving. Verwacht wordt dat deze functio naris in samenwerking met be stuur en medewerkers verder vorm zal geven aan de verdieping van het werk en mee kan denken in de beleidsontwikkeling. Zijn/haar taak zal zijn: De leiding en het beheer van het bureau. Werkbegeleiding van de consu lenten-opbouwwerkers. Beleidsvoorbereiding en uit voering van het bestuursbeleid. Het behartigen van de externe kontakten. Eisen: Een universitaire of gelijk waardige opleiding. Brede ervaring op maatschap pelijk terrein. Inzicht in groepsvraagstukken Redaktionele vaardigheden. Organisatorische kapaciteiten. De honorering is in overeenstem ming met het gewicht van de func tie en met opleiding, leeftijd en er varing van betrokkenen. Geïnteresseerden worden uitgeno digd binnen 14 dagen na het ver schijnen van dit blad te schrijven aan het bestuur van de Stichting Iccan, Koetshuis „De Beuken horst", Hoofdstraat 53, Drieber gen. Bij de stichting is per 1 augustus a.s. de funktie vakant van: De volgende taken worden o.a. de aan te stellen funktionaris toegedacht: Het meehelpen de doelstelling van de stichting verder uit te bouwen in het kader van de ontwikkelingen in de samenleving en het welzijnswerk. Beleidsvoorbereiding en uitvoering dienovereenkomstig. Het vertegenwoordigen van de instelling naar de overheid en instellingen op sociaal terrein. Het voeren van een demokratisch en slagvaardig personeelsbeleid. De behartiging van de zakelijke en financiële belangen van de stichting (de uitvoering van de financieel- ekonomisclie aspekten geschiedt door een dienstverlenend instituut). Yan deze direkteur wordt verwacht: opleidingseisen: minimaal hoger beroepsonderwijs met voortgezette opleiding bij voorkeur Kursus Leidinggevende Funktionarissen ervaring: in organisatie-ontwikkeling, management, procesbegeleiding interesse: in de specifieke problematiek van O.B.S.-werk in het bijzonder en maatschappelijke dienstverlening in het algemeen. Een psychologische test kan een onderdeel uitmaken van de selektieprocedure. Geboden wordt: salarisregeling volgens de Loac van schaal 37-46, vakantietoeslag V/2% arbeidsvoorwaarden Loac. Informaties kunnen worden ingewonnen bij de huidige direkteur de heer H. E. A. van Venrooy, Diezerenk 3, Zwolle telefoon 05200 3 30 77. Schriftelijke sollicitaties binnen 3 weken te richten aan de sekretaris van het bestuur mr. A. G. Pos p/a Diezerenk 3 Zwolle. he 1 krui [V m !4) ren él repi tuin ■M M [0U Een bob aan een Inil in d Kas net Ie

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 16