BIJBELVERHALEN opnieuw verteld FAMILIEBERICHTEN PLAATS EEN KOERIER Scheepswerf Hoebee EEN FLINKE KRACHT TROUW/KWARTET WOENSDAG 8 MEI 1074 Elke WERKDAG behalve zaterdags bestaat er 's avonds tot acht uur gelegenheid tot het telefonisch opgeven van familieberichten, die nog de volgende ochtend moeten worden geplaatst. Dit kan uitsluitend onder no. 020- 220383. Ook op ZONDAGAVOND is dit mogelijk, maar dan van ZES tot ACHT uur. Na dit tijdstip is geen op gave van advertenties meer mogelijk. ATTENTIE! U gelieve steeds duidelijk op te geven in welke bladen u de advertentie wenst te plaatsen (Trouw, Het Kwartet) of in de gehele Christelijke Pers (Trouw Het Kwartet), alsmede de gewenste breedte. DRINGEND VERZOEK. Teneinde correcte behandeling te bevorderen wordt u dringend verzocht het telefonisch opgeven zo tijdig mogelijk te doen geschieden. Dankbaar voor de zegen die God ons schonk, berichten wij u de geboorte van Jolande Meynen J. G. Meynen J. A. Meynen-Vos Gerben Culemborg, 4 mei 1974, Geref. Past., Van Pallandt Dreef 40. 1924 1974 Op 21 mei a.s. hopen D.V. onze Ouders en Grootouders J. Nieuwenliuis en G. A. Nieiiwenhuis-Oudslioorn hun gouden huwelijksfeest te vieren. Gelegenheid om hen met dit heugelijke feit geluk te wensen is op zaterdag 18 mei in Motel Sassenheim van 17.00-18.30 uur. Namens kinderen en kleinkinderen: J. P. Nieuwenhuis Sassenheim, mei 1974. Onze Ouders hopen op D.V. 18 mei, te gedenken dat ze 25 jaar getrouwd zijn. S. Jeninga K. Jeninga-Sluiter Hun dankbare kinderen. Rijswijk (Z.-H.), Van Ostadelaan 92. Receptie 18 mei van 16-17.30 uur in „De Koepel", OoSt- einde 1, Voorburg. „De Heer is mijn Herder, mij ontbreekt niets". Met grote droefheid geven wij u kennis van het overlijden van mijn geliefde Man, onze Vader Dirk van Onselen echtgenoot van E. T. T. van den Berg, op de leeftijd van 56 jaar. E. T. T. van Onselen- van den Berg Jannie Ead en Edmee Johan en Josje Monster, 6 mei 1974, Haagweg 101. Geen bezoek aan huis. De overledene is opgebaard in de Rouwkamer, Molenstraat 141e, te Monster, alwaar gelegenheid tot condoleren woensdagavond 8 mei a.s. van 7.30- 8.30 uur. De rouwdienst zal worden gehouden in de aula van de Algemene Begraafplaats te Monster, op donderdag 9 mei a.s. om 2.00 uur n.m.. waarna de begrafenis zal plaatsvinden in het familiegraf. Heden is van ons heengegaan, zich geborgen wetende in Christus, onze lieve Man, Vader, Schoonvader, Grootvader, Zwager en Oom Arie Andries Woerlee echtgenoot van Evertje Petertje Janna Boudewijn eerder van Margaretha Johanna de Jong oud 82 jaar. Uit aller naam: E. P. J. Woerlee-Boudewijn 's-Gravenhage, 6 mei 1974. Reitzstraat 255. Geen bezoek aan huis - Liever geen bloemen De overledene is opgebaard in de rouwkamer „Atropos", Van Boetzelaerlaan 292. Bezoek woensdagavond van 7-8 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben donder dag 9 mei om 2.30 uur op de begraafplaats „Nieuw Eykenduynen", Kamperfoeliestraat 2a. Vertrek van de rouwkamer om 2 uur. Gelegenheid tot condoleren na de teraardebestel ling in de ontvangkamer van de begraafplaats. Mijn genade is u genoeg Heden behaagde het de Here uit ons midden weg te nemen onze geliefde Schoonzuster en Tante Klazina Bouman Wed. van N. Noort op de leeftijd van 86 jaar. Uit aller naam: Fam. Noort Fam. van den Eijkel Rijnsburg, 8 mei 1974 Heden nam de Here tot Zich, mijn lieve Vrouw, onze zorgzame Moeder, Behuwd- en Grootmoeder, Behuwddochter, Zuster, Behuwdzuster en Tante Matliilde Charlotte Zandbergen-Rutert op de leeftijd van 63 jaar. Voorschoten: J. Zandbergen Sassenheim: J. Zandbergen D. Zandbergen-Dieleman Marjolein, Rob en Ellis Wassenaar: W. M. Zandbergen C. W. M. Zandbergen- Juffermans en verdere familie Voorschoten, 7 mei 1974 Van Kinsbergenlaan 2 De overledene is opgebaard in het Rouwcentrum Van der Luit, Haagweg 31, Leiden. Bezoek don derdagavond van 7-7.30 uur. Thuis liever geen bezoek. De rouwdienst is bepaald op vrijdag 10 mei a.s. om 2 uur in de aula van de begraafplaats 'Rosen- burgh' te Voorschoten, waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Het hehaagde de Heere tot Zich te nemen onze geliefde Zuster, Schoonzuster en Tante Wilkelmina Jungerius weduwe van T. van den Haak in de ouderdom van 79 jaar. Fam. Jungerius Rijnsburg. 7 mei 1974. Zondag nam de Heere uit ons midden weg onze geliefde Zwager en Oom J. P. Maris weduwnaar van G. M. van der Snel Zelfs al ga ik door een dal van diepe duisternis Ik vrees geen kwaad Want Gij zijt bij mij Uw stok en uw staf die vertroosten mij Psalm 23 3 en 4 Delft: H. van der Snel C. van der Snel C. W. van der Snel G. van der Snel-Hofman Scheveningen: G. van der Snel-Rechter Den Haag: M. van der Snel-Roodzant neven en nichten 5 mei 1974. In plaats van kaarten Op 3 mei werd na een korte riekte van ons weggenomen, mijn Innig geliefde Vrouw, onze lieve zorgzame Moeder, Dochter. Zuster, Schoonzus ter en Tante Cornelia van Dam-Kloos op de leeftijd van 38 jaar. F. van Dam Caroline en Perry en verdere familie Leiden. 7 mei 1974 Jac. Urlusplantsoen 346 De begrafenis heeft in stilte plaats gevonden. Op 3 mei ging van ons heen, onze Innig geliefde Dochter. Zuster, Schoonzuster en Tante Cornelia van Dam-Kloos op de leeftijd van 38 jaar. Leiden: C. M. F. KIoos-Kukler O. L. J. Kloos J. Kloos-Menheere Hazerswoude: T. Robbers-Kloos J. H. Robbers Hansje en Jeanette 7 mei 1974 Heden ging van ons heen onze geliefde Broer. Zwager en Oom Jan Pieter Maris In de ouderdom van 83 Jaar. Bergen op Zoom: Maris Ede: P. W. Maris J. Maris-Keulemans Klundert: A. van Drimmelen-Maris N. E. van Drimmelen Neven en Nichten Klundert, 5 mei 1974 Diep geschokt en verslagen, nog op zijn wereld reis, ontvingen wij het bericht dat God naar Zijn eeuwige thuishaven heeft gehaald onze lieve zorgzame Vader, Opa en Huisgenoot Joannes van Dongen gehuwd geweest met Alida Stoof, op de leeftijd van 72 jaar. „God heeft ons geen gemakkelijke reis beloofd, maar wel een behouden aankomst." Bloemendaal, A. Ravesteyn-van Dongen J. Ravesteyn Hazerswoude, Th. Soeters-van Dongen W. R. Soeters AJlsmeer, C. Eveleens-van Dongen H. Eveleens A. L. G. van Dongen A. M. van Dongen-Piet B. Visser-van Dongen 1 G. Visser Hoofddorp, J. M. van Tienderen-van Dongen W. J. van Tienderen Amsterdam. M. J. van Dongen - H. Schell Aalsmeer, T. van Dongen A. M. van Dongen-Jongkind M. Tuinman-de Haan en kleinkinderen Aan boord van de Britanis, 2 mei 1974. De begrafenis zal op een latere datum plaats vinden. Contactadres: A. L. G. van Dongen, Oosteinderweg 231, Aalsmeer, telefoon 02977-25095. FUSSENEGGER-GRABIANSKI Het mooiste geschenk voor uw kinderen Bijbelverhalen opnieuw verteld. Van de schep ping der wereld tot het grote Pinksterfeest Kin deren worden er sterk door geboeid - en ook hun ouders! Dit lees- en voorleesboek biedt echte vertelkunst. Fris. Eenvoudig. Beeldend. Dynamisch. Werk van de meermalen bekroonde schrijfster Gertrud Fussenegger. Met platen van de beroemde kunstenaar Janusz Grabianski. Meer dan 100 bijbelse taferelen in kleur! Bewerking Marianne Jager. Met medewerking van Ds. Hans Bouma en pastoor J. M. E. Keet Op grootformaat, 383 bladzijden,in linnen band. Verkrijgbaar in de boekhandel f 24.50 ZOMER KEUNING - WAGENINGEN Het "Stille Zuidzee" T-shirt, dat bloest op strakke boorden. 116-16412.- 14; 100% katoenen witte broek met afstekende stiksels en paspels. 1116-16718; 20." Het "Palmbomen" T-shirt, Katoen met kontrastboorden. 116-140 8,50 De broek is brushed denim met borduursels op het jukstuk. 116-14611, Het "Stripverhaal" polo shirt, Kleurig katoen. 92 -110 J3; Broek in twee kleuren blauw denim, dat steeds bleker wordt in de was. 92-110 25; Het "Safari" T-shlrt in zonnig getint katoen. 92-110 8; Blue denim rok met smok en gebloemd bovenstuk] e. 92-110 20; Het "Derby" T-shirt voor paardenliefhebbers. Felle kleuren in puur katoen. 116-140 JO; Palomino Jeans, 100% katoen. 116-146 22; Het "Wild West" T-shirt, in "cool" katoen. 152-16412; Felgekleurde "dune buggy" pantalon. In groen, geel of blauw 152-17015; I,. Smeedt het ijzer als het heet is. Het recht van de werknemers op medezeggenschap, op mondig heid wordt door vrijwel niemand meer ontkend. Da democratie klopt aan de poorten van het bedrijfsleven. Werkgevers en werknemers sa men moeten daar vorm aan geven. De christelijke vakbeweging werkt-daaraan van harte mee, omdat zij uitgaat van de gelijk waardigheid van alia mensen in evangelische geest Daarvoor hebben we alle krach ten nodig, leder, die op deze manier wil meewerken aan ver nieuwing van de samenleving, hoort erbij. Meldt u daarom ook aan bij: POSTBUS 2475-UTRECHT Merwedestraat 56, Dordrecht Tel. 078 - 30088, Postbus 293 op de afdeling loonadministratie. Het belang van dit werk stelt hoge eisen aan nauwgezetheid en vaardigheid in rekenen. Leef tijd 20 jaar. Sollicitaties schriftelijk te richten aan afdeling personeelszaken of persoonlijk van 917 uur. HET SECRETARIAAT VAN DE HUURADVBESCOMMISSIES in de ressorten Rotterdam, Schiedam, Oud-Beljer land. Delft, Gouda, Briellc, Dordrecht en Goj rinchem IS VERPLAAST van: WIJNHAVEN 78 (6e etage) naar Wijnhaven 86 (3e etage) te Rotterdam-1 Tel. 010-119250, Postbus 1973. De spreekuren worden gehouden iedere werkdi van 9.00—12.00 uur. Voor Dordrecht en Gorinchem kunt u tot nader order ook nog terecht op het adres Buiten Wale vest 11 te Dordrecht.

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 16