Het Bestuur van de Prot. Chr. Stichting enz. vraagt voor haar gezinsvervangend tehuis voor volwassen geestelijk gehandicapten aan de Hooigracht 58 te Leiden Adjunkt- Directeur(trice) bekend met de opvang van debielen Voor het nieuw te openen tehuis aan de Rijnsburgerweg 21 te Leiden Adjunkt- Directrice bekend met de opvang van imbecielen. Vereist voor 1 en 2 Prot. Chr. levensopvatting en een voldoende opleiding, b.v. pedagogische of sociale academie of te vergelijken opleiding. Leeftijd boven 30 jaar. Een goed salaris, overeenkomend met de opleiding, ervaring en de te dragen verantwoordelijkheid wordt geboden. Brieven aan de Alg. Directeur A. Huigens, Hooigracht 58, Leiden, tel. 01710-42088 3e beroepskracht predikant kerkelijk werker met agogische opleiding Bij de Stichting Maatschappelijke Dienstverlening Borger/Odoorn, A-instelling met o.m. de werksoorten gezinsverzorging en algemeen maatschappelijk werk, a. 1 staffunctionaris gezinsverzorging die als hoofdleidster bij de afdeling langdurige hulpverlening belast zal worden met de begeleiding van een tiental leidsters. Werkbegeleiding is aanwezig. Vereist: sociale academie of h.s.a. (v.o. gewenst) ervaring in een organisatorische en/of leidinggevende functie. b. 1 leidster voor de afdeling tijdelijke hulpverlening. Vereist: sociale academie of h.s.a. Salaris volgens rijksregeling. Gunstige secundaire arbeidsvoorwaarden. Voor het verkrijgen van passende huisvesting zal medewerking worden verleend. Nadere informaties kunnen worden ingewonnen bij de directeur van de stichting, mevrouw J. Visscher-de Groot, telefoon 05998-5030 (tijdens kantooruren). Sollicitaties te richten aan het bestuur van bovengenoemde stichting, p/a Hoofdstraat 86, Borger (Dr.) De Stichting Protestants Christelijk Bejaardencentrum De Nudehof te Wageningen zoekt voor haar tehuis van ca. 110 bewoners een verpleegkundige Bof Z (vrouwelijk) protestants-christelijke levensovertuiging goede contactuele eigenschappen bereidheid om de direktie bij afwezigheid te vervangen salaris volgens richtlijnen van de L.S.B. Sollicitaties te richten aan de sekretaresse van de Stichting, mej. C. W. Pitlo, Sprengerlaan 1 te Wageningen. Herhaalde oproep De Protestants Christelijke Stichting voor Maatschappelijk Werk en Gezinsverzorging Ede, Erkende A-instelling voor Maatschappelijk Werk en Gezinsverzorging in de gemeente Ede, Direkteur Bejaarden- V erzorgingscentrum „Oldenhaghe" Hoofd van de verzorging Ons centrum is gelegen te Ommen, bkend om zijn rijke natuur en landelijke omgeving. Het complex omvat een verzorgingstehuis met 127 bedden en 40 be jaarden woningen voor zelfstandige bewoning, tevens is er een afdeling voor demente bejaarden van 8 bedden en een ziekenafdeling. Gegadigden dienen een Prot. Chr. levensovertuiging te hebben. TROUiff/KWARTET ZATERDAG 4 MEI 1974 T27/K1G De Hervormde Stichting Jeugd- en Volwassenenwerk te Hoogeveen heeft het voornemen een te benoemen in haar clubhuis „De Dukdalf", per 1 september 1974. WÜ vragen iemand die: - in teamverband het jeugd-en jongerenwerk verder tot ontwik keling kan brengen - initiatieven kan ontplooien en uitwerken, in het bijzonder t.a.v. de jongeren van 6-15 jaar - de vrijwillige medewerkers met raad en daad wil bij staan Wij verwachten: - Sociale Akademie, Mikojel of ge lijkwaardige opleiding - enige ervaring in groep 'rk en expressie mogelijkheden - christelijke levensovertuiging. Wij bieden: - salaris volgens LOAC-regeling - open werksfeer - bemiddeling voor het verkrijgen van een goede eengezinswoning. Plannen voor nieuwbouw van „De Dukdalf zijn in een gevorderd stadium. Nadere informatie wordt graag gegeven door de hoofdleider, de heer Gonkel, tel. „Dukdalf" 05280-64674, tel. privé 65759. Sollicitaties te richten aan de sekretaresse van het bestuur, mevr. L. Koster-de Jonge, Blankenslaan 69, Hoogeveen. Gereformeerde Kerk van Rotterdam-Zuid (Katendrecht) die in het bijzonder de pastorale zorg op zich wil nemen voor de wijk rond de Breepleinkerk. In de gemeente zal hij samenwerken met de andere wijkpredikant, twee predikanten voor bijzonder werk (evangelisatie en ziekenhuispastoraat) en een ker kelijk werker (met opdracht opbouw en toerusting van de gemeente). Brieven aan de scriba van de K.A.Z., dhr. E. van Vessem, Dadeltuin 324, Rotterdam 3026. Gereformeerde Kerk van Rotterdam-Zuid (Katendrecht) die in samenspel met 2 wijkpredikanten en 2 predi kanten voor bijzonder werk (evangelisatie en zieken huispastoraat) wil werken aan de opbouw en toe rusting van deze stadsgemeente. Gedacht wordt aan de volgende taken in overleg nader vast te stellen: vormings- en toerustingswerk niet gemeente leden met het oog op hun christen-zijn in de samenleving. vorming en toerusting van kerkelijke mede werkers, mede met het oog op veranderde vormen van gemeente-zijn. advisering, begeleiding en coördinering van allerlei taakgroepen in de gemeente (o.a. gemeentediakonaat) Gewenst opleidingsniveau: Sociale Academic of Mikojel met voortgezette cursus en enige jaren praktijkervaring. Salariëring etc. volgens de landelijke rechtspositie regeling voor kerkelijke medewerkers in Algemene dienst Voor goede werkbegeleiding wordt gezorgd. Brieven aan: drs. W. Stmys, Randweg 31, Rotterdam 3025. kunnen worden geplaatst: vraagt een tot wiens taak o.m. zal behoren - de algehele leiding van het uit voerend apparaat - het leveren van een bijdrage aan de beleidsvoorbereiding - de zorg voor een goed personeels beleid - het onderhouden en stimuleren van goede interne en externe kontakten Vereist wordt: - tenminste een hogere beroepsop leiding - ervaring in of bekendheid met de welzijnssector - ervaring in een leidinggevende en/of organisatorische funktie - een levensovertuiging op Herv. Ger. beginselen (bij voorkeur). Salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden volgens C.O.A.M. regeling. Sollicitaties en verzoeken om inlichtingen gelieve te doen toekomen binnen 10 dagen na het verschij nen van dit blad aan Dhr. T. Bouw, Klomperweg 96 Lunteren Tel. 08388—3009 Voor het vragen wij voor de verpleging en verzorging van onze bewoners een Vereisten: Verpleegkundige A - B Goede contactuele eigenschappen Organisatorische eigenschappen Administratief inzicht Interesse voor de opleiding van bejaardenhelpsters c.q. bejaar denverzorgsters Ervaring in de omgang met be- jaarden is gewenst teamgeest. Aangeboden wordt: 5-daagse werkweek (wel weekenddienst) onregelmatigheidstoeslag 7,5 pet. vakantietoeslag externe huisvesting. Sollicitaties met uitvoerige inlichtingen omtrent opleiding, ervaring, werkkring, worden gaarne ingewacht bij de secretaris van het bestuur van de Prot. Chr. Stichting voor Bejaardenzorg, dhr. A. I. Voogt, H. Mulertstraat 2 te Ommen. Voor functie-informatie kunt u zich wenden tot de directeur, dhr. P. van de Molen, tel. 05291-2626

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 16