Jurken voor bruine armen of witte blouses. De Zonne-Voss laat de Zomermode los. 89.- 39.- Familieberichten PTT Invoering van automatisch telefoonverkeer met Griekenland een Onderwijzer een Onderwijzeres "ITROUW/K-WAiRTET DONDERDAG 2 MEI 1974 Sommige vrouwen vinden dat zo'n witte bloes zo'n felle streepjesjurk helemaal maakt. Anderen kombineren liever met bruine armen. Dus? Naar yoss. J F ff Strepen. Met bruine armeru Groen-wit of rood-wit. Maten: 40 t/m 48. De bloes onder de strepen. In 't wit. En in marine. Maten: 38 t/m 46. Strepen. Met bruine armen. Blue-wit. O Maten: 42 t/m 46. De bloes onder de strepen. In 't wit. O Maten: 38 t/m 46. Strepen. Met shawl. Rood-wit of groen-wit. Maten: 38 t/m 46. De witte shawl „De Heer is mijn Herder". Diep bedroefd hebben wij afscheid genomen van onze innig geliefde altijd zorgzame Echtgenote, Moeder en Oma, Zuster, Behuwdzuster en Tante Neeltje van Nieuwkerk-Van der Wel op de leeftijd van 74 jaar. „En Martha zeide tot Maria: „Daar is de Meester en Hij roept u". 's-Gravénzande: Jac. van Nieuwkerk 's-Gravenzande: G. van Nieuwkerk L. van Nieuwkerk-van Geest Jeanette, Eline, Heleentje 's-Gravenzande: W. van Nieuwkerk J. M. van Nieuwkerk- Kuivenhoven Nelianne, Jaap, Carla, Mathilde, Corlinda Loosduinen: J. F. Vellekoop- van Nieuwkerk M. Vellekoop Ellen, René 's-Gravenzande: J. W. van Nieuwkerk A. van Nieuwkerk-van Trigt Caroline 's-Gravcnzandc: J. A. van Nieuwkerk W. H. van Nieuwkerk- Solleveld Marco, Claudia en verdere familie 's-Gravenzande, 29 april 1974 Vreeburghlaan 13 Liever geen bezoek Gelegenheid tot condoleren na afloop van de rouwdienst in de Kerkeraadskamer van de Dorps kerk te 's-Gravenzande. De rouwdienst zal worden gehouden op vrijdag 3 mei a.s. om 2 uur n.m. in de „Ned. Herv. Dorpskerk", waarna de teraardebestelling om 3.15 uur zal plaatsvinden op de Algemene Be graafplaats te 's-Gravenzande. Heden is tot onze grote droefheid, nog vrij onver wacht in het verlangen naar Jezus overleden, mijn lieve Man, zorgzame Vader en Grootvader Jan van Nugteren op de leeftijd van 69 jaar. De Heer is mijn Herder, mij ontbreekt niets. Psalm 23 1 Numansdorp: K. van Nugteren-Vogelaar Papendrecht: J. F. Goudswaard- van Nugteren - T. Goudswaard Numansdorp: L. van Nugteren J. M. I. van Nugteren- in 't Veld J. van Nugteren S. C. van Nugteren J. P. van Nugteren-Hoebeke L. van Nugteren en kleinkinderen Numansdorp, 1 mei 1974 Bernhardstraat 19 De begrafenis zal D.V. plaatsvinden op zaterdag 4 mei 1974 om 11.45 uur op de algemene begraaf plaats te Numansdorp. Gelegenheid tot condole ren op vrijdag 3 mei 1974 van 20.0021.00 uur in de aula van het bejaardentehuis „De Buiten- sluis"! ingang Vlielanderstraat. O, huis van veler woning, wijd open staat Uw poort. (Bundel Johannes de Heer, nr. 688). Op zondagmorgen, 28 april 1974, is onze innig ge liefde Vrouw, Moeder en Grootmoeder Fokjelina Trijntje Sclialkwijk-BLoemendaal naar het Vaderhuis gegaan. Zij werd 79 jaar. Allen, die haar gekend hebben, begrijpen dat wij met veel vreugde aan haar terug denken, vol van dank aan de Here, die ons en zo vele anderen van haar zorgende, gelovige liefde deed genieten. Maasland: L. Th. Schalkwijk Kingston, Jamaica: J. M. W. Schalkwijk N A. Schalkwijk-Borst Maasland: A. H. Witkamp-Schalkwijk L. Witkamp Apeldoorn: T. Zijlstra-Schalkwijk H. R. Zijlstra Recife, Brazilië: F. L. Schalkwijk M. J. M. Schalkwijk- Hanskamp St. Thomas, Canada: L. Th. Schalkwijk A. E. Schalkwijk- Brandenburg En alle kleinkinderen Op donderdag 2 mei a.s. om 12.30 uur zal er D.V. een dienst worden gehouden in de Gerefor meerde Kerk, Huis te Veldelaan te Maasland, die geleid zal worden door de weleerwaarde heer Ds. D. van Keulen te Zeist De begrafenis zal daarna plaatsvinden op de Algemene Be graafplaats te Maasland: aankomst aldaar om plm. 13.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na de be grafenis in het Bejaardencentrum aan de Ham- merdreef. Maasland, Hammerdreef 347. ALGEMENE KENNISGEVING Wij treuren wel, maar niet als degenen die geen hoop hebben. Heden ontsliep in de hope des eeuwigen levens, mijn lieve man, en onze lieve zorgzame Vader, Groot- en Overgrootvader Willem Simon de Best in de ouderdom van 77 jaar. Katwijk: E. de Best-v. d. Plas M. S. v. d. Bent-de Best IJ. v. d. Bent Woerden: T. de Best J. de Best-v. d. Plas Katwijk: C. de Best C. de Best-v. d. Dool J. de Best E. W. de Best W. S. de Best E. de Best-de Vos Klein- en achter kleinkinderen Katwijk aan Zee, 1 mei 1974 Secr. Varkevisserstraat 131 Rouwbezoek: des nam. van 3-5 en 7-9 uur. Geen bloemen De rouwdienst zal gehouden worden zaterdag 4 mei 1974, des nam. 2.15 uur in het Herv. Kerklijk Centrum, Voorstraat 74, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden omstreeks 3.00 uur op de Alg. begraafplaats aan de Zuid straat te Katwijk aan Zee. „Omdat een ieder, die in Ilem gelooft, eeuwig leven hebbe". Johannes 3 15 Na een liefdevol en zorgzaam leven heeft God tot Zich geroepen mijn lieve Man, onze Vader, Groot- en Overgrootvader, onze Broer, Zwager en Oom Arie Jan van Veelen op de leeftijd van 76 jaar. Uit aller naam: P. van Veelen-van den Berg Rotterdam, 30 april 1974. Groen van Prinstererstraat 7 a. Gelegenheid tot condoleren donderdagavond van 20.00 tot 20.30 uur in de rouwkamer aan de Mathenesserlaan 470. De begrafenis zal plaats vinden D.V. vrijdag 3-mei op de algemene begrafplaats „Oud-Kralingen" aan de Kralingseweg 334, na aankomst in de ka pel om 12.00 uur. Vertrek vanaf het woonhuis circa 11.30 uur. In de hope des Eeuwige Levens is voor ons nog onverwacht mijn lieve Vrouw, onze zorgzame Moeder, Schoonmoeder, Groot- en Overgroot moeder Geerfcruiila Adriana Schrijver-SIuijter op de leeftijd van 70 jaar ontslapen. Zij heeft haar lijden geduldig gedragen; de strijd is gestreden. J. Schrijver Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Rotterdam, 30 april 1974 Verboomstraat 15a Gelegenheid voor condoleance en rouwbezoek in de rouwkamer van „De Elf Ranken", Aesopus- plaats 2 (nabij N.S.-station Lombardijen) donder dag en vrijdag van 19.30 tot 20.00 uur. De teraardebestelling zal plaatsvinden zaterdag 4 mei a.s. op de begraafplaats Charlois van de Herv. Gem. Rotterdam-Z., Charl. Lagedijk 680 om ongeveer 12.00 uur. Vertrek van gebouw „De Vliet", Pendrechtstraat 54, om 11.45 uur. Wi] zijn God dankbaar voor de vele ook door u betoonde teke nen van meeleven, zowel tijdens de ziekte als na het overlijden van onze lieve Man. Vader, Schoonvader en Opa Guillaume Hendrik IJ kei Dit meeleven heeft ons diep ge troffen en goed gedaan. A. IJkel-van Vliet kinderen en kleinkinderen Geheel onverwacht ging van ons heen onze beste Broer, Zwager cn Oom Picter van Duyvenbode In de ouderdom van 86 jaar. Familie C. v. d. Sleet Rijnsburg. 29 april 1974. Voor uw medeleven, betoond na het overlijden van onze lieve Vader, Groot-, Over- en Betover grootvader Hendrik Jan Boneschanskcr zeggen wij u hartelijk dank. Fam. Boneschanskcr Noorderringdijk 4, Oostwold (Old.) Leer m ij volgen zonder vragen; Vader, wat Gij doet is goed. God nam tot Zich mijn geliefde Vrouw, onze lieve Moeder en Oma Adriaanitje Maris-Vain der Yegt op de leeftijd van 68 jaar. Zij vertrouwde zich toe aan haar hemelse Vader. Ps. 23 4 (.onberijmd) Amstelveen: J. C. Maris Spijkenisse: R. Nederlof-Maris B. Nederlof Purmerend: B. W» Maris C. M. Maris-Drukker Machteld Vlissingcn: J. W. Maris A. T. Maris-de Kleine Geerte Andrien Poortugaal: W. K. Uyterlinde-Maris A. J. Uyterlinde Martine Seger Amsterdam: M. A. Sipkema-Maris G. Sipkema Rijswijk Z.H.: J. C. A. Maris Wageningen: F. Voorrips Amstelveen, 30 april 1974. Meander 1063. Gelegenheid tot condoleren vrijdagavond van 78 uur in het gebouw van de Protestantse Coöperatieve Begrafenisvereniging P.C.B. u.a., Vondelstraat 101 te Amsterdam. Op zaterdag 4 mei om 10.30 uur wordt de rouw dienst gehouden in de Chr. Geref. Kerk, Flores- straat, Haarlem-Noord, waarna de begrafenis zal plaats vinden op de Algemene Begraafplaats aan de Bergweg te Bloemendaal. Liever geen bloemen Geen toespraken. Met grote verslagenheid geeft het bestuur van de 3 October-Vereeniging kennis van het overlijden van zijn gewaardeerde Vice-voorzitter en Vriend Han de Wilde op de leeftijd van 66 jaar. Gedurende 24 jaar heeft hij mede door zijn sprankelende persoonlijkheid zich op onvergete lijke wijze ingezet als bestuurslid van onze ver eniging. Leiden, 29 april 1974. Namens het bestuur: Mr. Ph. J. de Ruijter de Wildt, voorzitter Mr. J. Karstens, secretaris De Faculteit der Godsgeleerdheid aan de Rijks universiteit te Groningen geeft met leedwezen kennis van het overlijden van dr. J. H. Semmelink emeritus-hoogleraar vanwege de Ned. Herv. Kerk, op de leeftijd van 85 jaar. Zijn nagedachtenis blijft bij de faculteit in ere. Namens deze: H. G. Hubbeling, voorzitter B. Jongeling, secretaris Groningen, 27 april 1974. Officiële publikatie van het Staatsbedrijf der PTT Met ingang van 3 mei 1974 kunnen gesprekken met abonnees van de geautomatiseerde netten in Grieken land zelf tot stand worden gebracht door de abonnees van de netten met de volgende netnummers: 010 01800 t/m 01899 078 013 04100 t/m 04259 079 015 05230 t/m 05249 08300 t/m 08399 01600 t/m 01749 05400 t/m 05499 085. 01793 De wijze van totstandbrenging van automatische gesprek ken met Griekenland is als.volgt: kiestoon afwachten internationaal toegangsnummer 09 kiezen opnieuw kiestoon (onafgebroken toon) afwachten; landnummer 30 kiezen, onmiddellijk gevolgd door netnummer en abonneenummer. Enkele belangrijke netten met 'hun netnummers zijn Athene 21, Corfou (Kerkyra) 661,Korinthe 741,Messini 722, Patras 61, Piraeus 21, Rodos 241, Thessaloniki 31. Het tarief voor automatische gesprekken met Griekenland bedraagt f 0,16 per 5,2 sec., vermeerderd met een vaste aanslag van f 0,16 per gesprek. Nadere inlichtingen worden verstrekt door de informatie dienst voor internationale gesprekken (telefoonnummer 0018). In het boekje "Internationaal telefoneren - Lijst van bui tenlandse netnummers" is een meer uitgebreide lijst met .automatisch bereikbare netten in Griekenland opgenomen. Dit boekje kunt u aanvragen bij uw telefoondistrict (telefoonnummer 004) en bij bovengenoemde informatie dienst. 's-Gravenhage DUIN OORDSCHOOL Bentinckstraat 1 Het bestuur van bovengenoemde school voor Christelijk Basisonderwijs vraagt per 1 augustus a.s. of z.s.m. daarna en Informatief bezoek hartelijk welkom. Inlichtingen bij en brieven aan het hoofd der school, C. Keus, telefoon 070-551577 (school) of 070-247250 (thuis).

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 10