FAMILIEBERICHTEN CEBECO-HANDELSBAAD TYPISTE NEDERLANDS OPLEIDING Ngy een Leraar Wiskunde een Lerares Lichamelijke Oefening (J^> TROUW/KWAKTET WOENSDAG 1 MEI 1974 K8 Elke WERKDAG behalve zaterdags bestaat er 's avonds tot acht uur gelegenheid tot het telefonisch opgeven van familieberichten, die nog de volgende ochtend moeten worden geplaatst. Dit kan uitsluitend onder no. 020- 220383. Ook op ZONDAGAVOND is dit mogelijk, maar dan van ZES tot ACHT uur. Na dit tijdstip is geen op gave van advertenties meer mogelijk. ATTENTIE! U gelieve steeds duidelijk op te geven in welke bladen u de advertentie wenst te plaatsen (Trouw. Het Kwartet) of in de gehele Christelijke Pers (Trouw Het Kwartet), alsmede de gewenste breedte. DRINGEND VERZOEK. Teneinde correcte behandeling te bevorderen wordt u dringend verzocht het telefonisch opgeven zo tijdig mogelijk te doen geschieden. Op 9 mei a.s. is het 40 jaar geleden dat onze Ouders en Grootouders A. J. van den Berg M. van den Berg-Molenaar in het huwelijk traden. Allen die hen hiermede willen gelukwensen zijn harte lijk welkom op donderdag 9 mei in Hotel Holland, Dijk weg 31 te Naaldwijk, van 5 tot 6.30 uur n.m. Hun dankbare kinderen: Goos en Wil Petri-van den Berg Arjan en René Hans en Agnes van den Berg- Vermeulen Boukje, Saartje en Eefje Den Haag: Cor en Marianne Roos van den Berg Marco Aerdenhout: Koningshooikt (België): Naaldwijk, april 1974. Chrysantenstraat 16. Op dinsdag 14 mei a.s. hopen onze Ouders, Groot- en Overgrootouders B. de Klerk Wolters en S. M. de Klerk Wolters-de Mey de dag te herdenken waarop zij 55 jaar geleden in het huwelijk zijn getreden. Hun kinderen, klein- en achterkleinkinderen Leiden, april 1974 Zijlsingel 53. Wij nodigen U uit voor de receptie op vrijdag 3 mei a.s. van 17.00 u. tot 18.30 uur, in gebouw „de Loge", Steen- schuur 4-6, Leiden. Na een gezegend en gelukkig huwelijk van 53 jaar is ons heden ontvallen mijn geliefde Vrouw, onze lieve zorgzame Moeder, Schoonmoeder en Oma Antje Cosman-Sollie op de leeftijd van 86 jaar. Zij ruste in vrede. 's-Gravenhage: R. Cosman Zoetermeer: R. Cosman jr. J. Cosman-ter Horst 's-Gravenhage: F. Cosman Alblasserdam: A. Rooker-Cosman J. G. Rooker 's-Gravenhage: L. Cosman M. Cosman-Verschoof en kleinkinderen 's-Gravenhage, 28 april 1974, Oranjerivierstraat 26. De overledene is opgebaard in een der rouw kamers van het Rode Kruis Ziekenhuis aan de Sportlaan te 's-Gravenhage. Bezoek: woensdag 11-12 uur en 16-17 uur, ingang Rode Kruislaan 55. De teraardebestelling is bepaald op donderdag 2 mei om 10.30 uur op de begraafplaats Nieuw Eykenduinen aan de Kamperfoeliestraat 2a te 's-Gravenhage. Vertrek vanaf Oranjerivierstraat 26 om 10.10 uur. Bestuur, leerkrachten en leerlingen van de Chr. Nationale School te Woubrugge geven met droef heid kennis van het plotseling overlijden van Petra Jacobi Zij mocht slechts 7 jaar worden. Maar nu de Heer is opgestaan, Nu vangt het nieuwe leven aan. Woubrugge, 26 april 1974. Heden overleed geheel onverwacht mijn geliefde Man en onze zorgzame Vader, Groot- en Over grootvader Pieter van Duijvenbode in de ouderdom van 86 jaar. Katwijk: W. B. van Duijvenbode- Gamerschlag Hoensbroek: J. W. van Dam- van Duijvenbode M. van Dam Katwijk: G. P. van Duijvenbode A. van Duijvenbode- Verhoev Olfen (Did.): M. Jagla-van Duijvenbode P. Jagla Wondelgem M. Brandt-van Duijvenbode (België): K. P. C. Brandt Kleinkinderen en achterkleinkind Katwijk aan Zee, 29 april 1974. Treubstraat 1. Rouwbezoek: woensdag 1 mei a.s. des nam. van 89 uur in het Rouwcentrum, Zuidstraat 103, alwaar de overledene is opgebaard. De rouwdienst zal gehouden worden donderdag 2 mei 1974, des nam. 2.00 uur in de aula van de begraafplaats „Duinrust" aan de Parklaan tc Kat wijk aan Zee, waarna de teraardebestelling zal plaats vinden omstreeks 2.30 uur aldaar. Op 25 april 1974 overleed tot onze grote droef heid onze lieve zorgzame Vader, Schoonvader, Groot- en Overgrootvader, Broer, Zwager en Oom Willem Frederik Spierenburg weduwnaar van Jaapje Zwijgers, in de ouderdom van bijna 91 jaar. 's-Gravenhage: G. J. Spierenburg W. Spierenburg-Steller Haarlem: D. Fransen-Spierenburg A. Fransen Rijswijk (Z.-H.): J. Spierenburg G. Spierenburg-Boode Klein-, achterkleinkinderen en verdere familie 's-Gravenhage. 29 april 1974, Meloenstraat 37. Corr.adres: Meloenstraat 79. Overeenkomstig de wens van de overledene heeft de bijzetting in het familiegraf in stilte plaats gehad. Psalm 27 vers 7 (oude berijming) Na een geduldig gedragen lijden, nam God tot Zich, mijn geliefde Man onze zorgzame Vader, Be huwd en Grootvader Willem Jacobus van Rossum echtgenoot van Wilhelmina Star, op de leeftijd van 70 jaar. Rijnsburg: W. van Rossum-Star Nieuw Zeeland: J. M. Heeren-van Rossum P. J. Heeren Rijnsburg: M. W. Ravensbergen- van Rossum B. R. Ravensbergen Joh. J. van Rossum J. G. M. van Rossum- van Goozen J. van Rossum P. J. F. van Rossum- Vlietstra en kleinkinderen Rijnsburg, 28 april 1974. Valkenburgerweg 34. De rouwdienst zal gehouden worden op donder dag 2 mei a.s. om 2.30 uur nam. in de aula op de begraafplaats aan de Zandtlaan te Rijnsburg, waarna de begrafenis zal plaats vinden. Psalm 73 vers 12 (oude berijming) 'k Zal dan gedurig bij U zijn. Nog onverwacht behaagde het de Here uit ons midden weg te nemen, na een geduldig gedragen lijden, onze geliefde Broer, Zwager en Oom Willem Jacobus van Rossum echtgenoot van Wilhelmina Star, op de leeftijd van 70 jaar. Rijnsburg: A. van Rossum-Geiteman C. Kaptein-van Rossum Valkenburg (Z-H): Adr. Imthorn-van Rossum A. Imthorn Rijnsburg: C. van Rossum G. van Rossum-van Duin J. van Rossum P. van Rossum- van der Plas Neven en nichten Rijnsburg, 28 april 1974. Veilig in Jezus armen. God nam tot Zich, onze geliefde Opa Willem Jacobus van Rossum echtgenoot van Oma Star op de leeftijd van 70 jaar. De kleinkinderen: Wim Peter Agela, Judy Jan en Wim Wim Theo Wilma Rijnsburg, 28 april 1974. Ik weet dat mijn Verlosser leeft. Heden overleed, na een kortstondige ziekte onze lieve Vader, Grootvader en Zwager Cornells Gijsbertus van Peet weduwnaar van Grietje Helena de Geus, op de leeftijd van 75 jaar. Psalm 33 10 (oude berijming). Hattem: J. G. Creteer-van Peet W. Creteer Kees, Monica Groningen: N. H. de Visser-van Peet C. de Visser Ries, Margriet, Ans, Ina Den Haag: A. van Peet J. M. van Peet-den Duik Kees, Hans, Antony en verdere familie Den Haag, 29 april 1974, Burgemeester van der Werffstraat 135. Geen bezoek aan huis. Gelegenheid tot condoleren donderdagmiddag van 1.303.30 uur in de rouwkamer van de Diacones- seninrichting „Bronovo", Bronovolaan 9. De begrafenis zal plaatsvinden vrijdag 3 mei te 1 uur op de Algemene Begraafplaats te Ermelo. Heden heeft God tot Zich genomen onze lieve Zuster, Schoonzuster en Tante Willemina Grashoff op de leeftijd van 84 jaar. Rotterdam: C. J. Henkemans-Grashoff J. S. Grashoff E. M. Grashoff- Westermann E. Westermann-Grashoff M. A. F. Westermann Neven en nichten Rotterdam, 29 april 1974. „Borgsate", kamer 544. Meidoornsingel 181. Gelegenheid tot condoleren in de rouwkamer van „Borgsate", (ingang Meidoornsingel 183) woensdag a.s. van 20.0020.30 uur. De rouwdienst zal gehouden worden donderdag 2 mei a.s. in „Borgsate" om 12.30 uur, waarna de teraardebestelling zal plaats vinden op de alge mene begraafplaats „Crooswijk". Aankomst in de kapel aldaar circa 13.30 uur. Tevens is er gelegenheid tot condoleren na afloop van de plechtigheid in de kapel van „Crooswijk". Met diep leedwezen geven wij kennis van het toch nog onverwacht overlijden van onze hoofd vertegenwoordiger en naaste medewerker Co melis Jacob Fierens Gedurende 28 jaar heeft hij zijn beste krachten gegeven aan ons bedrijf, hetgeen bij ons in dank bare herinnering zal blijven. Directie en commissarissen van b.v. Muijs Co. Bouwmaterialenhandel Rotterdam. 27 april 1974 Aelbrechtskade 146 Met diep leedwezen geven wij kennis van het toch nog onverwacht overlijden van onze ge waardeerde collega Co melis Jacob Fierens Zijn nagedachtenis zal bij ons in dankbare her innering blijven. Personeel van b.v. Muijs Co. Bouwmaterialenhandel Rotterdam, 27 april 1974 Aelbrechtskade 146 Op 24 april is geheel onverwacht van ons heen gegaan onze lieve, zorgzame Man, Vader en Groot vader, Broer, Zwager en Oom Jacob van der Luyt in de leeftijd van 55 jaar. M. van der Luyt-Arbouw Wil en Corinne Marja cn verdere familie Oegstgeest, 27 april 1974 Nassaulaan 36. De begrafenis heeft in stilte plaatsgevonden. Met droefheid geven wij kennis van het over lijden. op 24 april 1974, van de heer Jacob van der Luyt Directeur van J. van der Luyt en Zonen B.V. Wij verliezen in hem een beminnelijke en wijze raadsman en een goed vriend. De Directie Oegstgeest, Wijttenbach 35. Leiden, Valkenburgseweg 27. De bagrafenis heeft in stilte plaatsgevonden. Met verslagenheid geven wij kennis van het overlijden van onze Directeur, de heer Jacob van der Luyt In grote dankbaarheid gedenken wij hem. Personeel J. van der Luyt en Zonen B.V. Oegstgeest - Leiden „Via het Kruis naar 't Vaderhuis". In Jezus ontslapen, onze lieve zorgzame Moeder en Oma Hendrika van Straaten weduwe van Jelle Turkstra, in de ouderdom van 79 jaar. Nooit kan 't geloof teveel verwachten. Gezang 27. C. P. T. van den Berg- Turkstra A. P. van den Berg Rianne en Jan Henny Pleundert Jan Jelle Eelco W. E. Turkstra B. E. Turkstra-van der Hout Rico Jelle Henk Frank Zwijndrecht, 30 april 1974, Huize 'De Lindonk', Rotterdamseweg 137 b. Corr.adres: W. E. Turkstra, Jan Campertstraat 21, Zwijndrecht. De overledene ligt opgebaard in de aula van 'De Lindonk'. Gelegenheid tot bezoek en condoleren aldaar donderdagavond a.s. van 7.308.30 uur. De begrafenis zal plaatsvinden vrijdag 3 mei a.s. om 3.00 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Jeroen Boschlaan te Zwijndrecht. „Wij dan, gerechtvaardigd uit het geloof, hebben vrede met God door onze Here Jezus Christus". (Rom. 5:1). Heden nam de Here geheel onverwacht tot Zich, mijn lieve Vrouw, onze lieve Moeder en Oma, Zuster, Schoonzuster en Tante Helena van den Berg-Segaar op de leeftijd van 76 jaar. A. van den Berg J. van den Berg C. M. van den Berg- van Raay M. van den Berg B. van den Berg-Berg K. Parlevliet-van den Berg L. J. Parlevliet J. H. van den Berg W. C. van den Berg-Markus W. van den Berg J. van den Berg- van den Akker Kleinkinderen en verdere familie 's-Gravenhage, 29 april 1974, Huize „Landscheiding", Isabellaland 1700, k. 317. Geen bloemen. De dienst van Woord en Gebed zal worden ge houden vrijdag 3 mei om 13.30 uur in „Land scheiding", waarbij u wordt uitgenodigd, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 14.45 uur op „Nieuw Eykenduynen", Kamperfoeliestraat 2 a te 's-Gravenhage. Op 27 april j.l. overleed onze lieve Vader en Grootvader Jan Herman Semmelink in de leeftijd van 85 jaar. Oud-kerkelijk hoogleraar aan de Rijksuniversiteit te Groningen. „Gode zij dank voor Zijn genade". Groningen, Moddermanlaan 26. Groningen: A. Maarhuis (huisgenote) Lochem: H. A. Semmelink Smilde: J. C. F. Semmelink A. Semmelink-Krol Marijke, Akke en Eric Pretoria: M. E. Moll-Semmelink W. Moll Hanno Nijmegen: H. F. Semmelink G. Semmelink-Wetter Francis, Harry Geen bloemen Geen bezoek Gelegenheid tot condoleren in het wijklokaal achter de Helperkerk, Coendersweg op donder dag 2 mei a.s. van 13.00 tot 13.30 uur waarna de rouwdienst zal worden gehouden. Hierna zal de teraardebestelling plaats hebben op de Oude Begraafplaats aan de Kerkstraat te Ha ren (Gr.) om plm. 15.00 uur. Toneelgroep]* 'D* MinnestreeP to R. "t Ging zó goed met ons amateurtoneel, dat we dringend ruimte nodig hadden om te repeteren. Adverteren, zei Geesje. O.K. In de krant zo'n rubriek advertentie gezet, hoogachtend Mlnnestreel. Gelukt We kregen een oude garage in huur van een toneelminnaar. Zelf opgeknapt De kuituur In R. is gered.' Het dagblad la uw kulturele kontaktadrca. kJ r KATINKA HENORICHS BLOEMEN SCHIKKEN VAN WEEK TOT WEEK Ideale handleiding met schitterende kleurenfoto's f 18.50 Verkrijgbaar In de boekhandel ZOMER KEUNING WAGENINGEN Nationale coöperatieve aan- en verkoopvereniging voor land- en tuinbouw g*. Voor een van onze afdelingen op ons hoofdkantoor zoeken wij kontakt met een bij voorkeur in het bezit van een steno diploma. Leeftijd tot ca. 25 jaar. Schriftelijke sollicitaties met vermelding van opleiding en ervaring te richten aan Cebeco- Handelsraad, afd. Personeelszaken, Blaak 31 te Rotterdam. CHR. SCHOLENGEMEENSCHAP „MAARSBERGENSTRAAT" Maarsbergenstraat 169 's-Gravenhage Telefoon 070 - 29 31 56 Voor de bezitsters van een N-akte en ped. getuigschrift bestaat de moge lijkheid tot het volgen van de akte N gy. De akte N gy geeft de bevoegdheid tot het geven van onderwijs in de lich. oef. aan meisjes van het l.h.n.o., leao, mavo, lavo en geeft recht op een hogere salariëring. Cursusduur: 1 jaar. Cursusgeld ƒ200.—. Lestijden do.av. van 17.00-20.00 en vr. de gehele dag (totaal 15 lesuur p.w.). Er is ook nog plaats op de volg. opleidingen: lag. huish. nijv., mhno, inas, kjv en ovb. O, huis van veler woning, wijd open staat Uw poort. (Bundel Johannes de Heer, nr. 688). Op zondagmorgen, 28 april 1974, is onze innig ge liefde Vrouw, Moeder en Grootmoeder Fokjelina Trijntje Sclialkwijk-Bloemendaal naar het Vaderhuis gegaan Zij werd 79 jaar. Allen, die haar gekend hebben, begrijpen dat wij met veel vreugde aan haar terug denken, vol van dank aan de Here, die ons en zo vele anderen van haar zorgende, gelovige liefde deed genieten. Maasland: L. Th. Schalkwijk Kinkston: J. M. W. Schalkwijk Jamaica: A. Schalkwijk-Borst Maasland: A. H. Witkamp-Schalkwijk L. Witkamp Apeldoorn: T. Zijlstra-Schalkwijk H. R. Zijlstra Recife: F. L. Schalkwijk Brazilië: M. J. M. Schalkwijk- Hanskamp St. Thomas: L. Th. Schalkwijk Canada: A. E. Schalkwijk- Brandenburg E alle kleinkinderen Op donderdag 2 mei a.s. om 12.30 uur zal er D.V. een dienst worden gehouden in de Gerefor meerde Kerk. Huis te Veldelaan te Maasland, die geleid zal worden door de weleerwaarde heer Ds. D. van Keulen te Zeist. De begrafenis zal daarna plaats vinden op de Algemene Be graafplaats te Maasland: aankomst aldaar om plm. 13.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na de be grafenis in het Bejaardencentrum aan de Ham- merdreef. Maasland, Hammerdreef 3-47. De Heere nam heden tot Zich mijn geliefde Man, onze lieve Vader en Grootvader Cornelis Kronenburg oud-hoofd „De Savornin Lohmanschool" te Utrecht, op de leeftijd van 65 jaar. 'Het gekrookte riet zal Hij niet verbreken en de rokende vlasimek zal Hij niet uitblussen' Jesaja 42 3. Utrecht: M. J. Kronenburg-Verhagen - Leidschendam: M. M. Schreuder- Kronenburg J. Th. R. Schreuder Maartensdijk: A. C. W. Doornenbal- Kronenburg O. J. Doornenbal Dokkum: W. F. Kronenburg J. Kronenburg-Bogaard Utrecht: A. C. Kronenburg P. Stolk C. Kronenburg jr. en kleinkinderen Utrecht, 29 april 1974, Costa Ricadreef 12. Geen bezoek Geen bloemen Geen toespraken De begrafenis vindt plaats vrijdag 3 mei om 13.30 uur op de Nieuwe Begraafplaats, Eperweg te Nunspeet. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de be grafenis in de aula van de begraafplaats. Heden nam de Here tot Zich mijn lieve Man en onze zorgzame Vader en Grootvader Hendrik Poorter op de leeftijd van 83 jaar. „Want wij weten, dat, indien de aardse tent waarin wij wonen, wordt afgebroken, wij een ge bouw van God hebben, in de hemelen, niet met handen gemaakt, een eeuivig huis". 2 Cor. 51. Harderwijk: J. Poorter-de Vroom Glimmen: P. A. C. Prins-Poorter A. H. J. Prins Dalfsen: J. H. Volgers-Poorter J. M. E. Volgers Harderwijk: P. Poorter L. C. Poorter-Volker en kleinkinderen Harderwijk, 29 april 1974, Stationslaan 42. Corr.adres: Donkerstraat 10, Harderwijk. Thuis liever geen bezoek en geen bloemen. De begrafenis zal plaatshebben vrijdag 3 mei om 13.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Har derwijk. De rouwdienst zal worden gehouden om 12.00 uur in de nieuwe Nederlandse Hervormde Kerk, Sta tionslaan 112 te Harderwijk. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de be grafenis in de aula op de begraafplaats. SCHEVENINGEN Het bestuur van de PROTESTANTS-CHRISTELIJKE SCHOLEN te SCHEVENINGEN vraagt voor enkele van de onder zijn be heer staande lagere-basisscholen per 1 augustus 1974 enkele ONDERWIJZERS of ONDERWIJZERESSEN Sollicitaties tc richten aan (inlichtingen bij) de voorzitter: de wcleerw. heer F. Eenshuistra, Sleepnetstraat 430 te Scheveningen. Telefoon 070-551147. Mr. Th. Heemskerkschool CHRISTELIJK M.A.V.O. Kon. Sophiestraat 19 's-Gravenhage Telefoon 070-85 50 48 Directeur: C. G. Beekhof Telefoon 070 - 54 31 09 Het bestuur der school vraagt per 1 augustus a s. (8 i 12 uur) en (9 uur) Brieven aan het schooladres. Unieke serie Koningin Juliana penningen Tor gelegenheid van de 65e verjaardag van Koningin Juliana geeft Oranje Munt een bijzondere serie gouden penningen uit. Iedere penning Ie verfraaid met een kostbare diamant, het symbool van trouw. Deze serie van 6 porlretten, ontworpen door vooraanstaande kun stenaars, geelt een uniek beeld van het leven van onze geliefde vorstin. De gehele serie bestaat uit 6 penningen van gelijke grootte. Deze werkelijk prachtige penningen worden steeds In termijnen van 4-6 weken afgeleverd, zodat U binnen 8-9 maanden deze historische serie compleet heeft. Bij bestelling van de serie tot 15 juni 1974 worden eventuele goudprijsstijgingen niet toege past, wat wel geldt voor bestellingen van losse exemplaren. Prijzen der penningen: No. B 1000 ex. 6 gr. 0 22,8 mm 152,(serieprijs 890, No. C 500 ex. 11 gr. 0 28 mm 223,— (serieprijs f 1290,—) No. D 100 ex. 20 gr. 0 38 mmè/ 420,—(serieprijs 2490,— No. E 50 ex. 40 gr. 0 38 mmè/ 798,—(serieprijs 4690,— No. F 25 ex. 60 gr. 0 38 mmè/1098.(serieprijs 6490, Zulverzllver 25gr.0 38 mmè/ 79,—(serieprijs470,—) De bijbehorende fraaie cassette ontvangt U gratis. Prijzen Inclusief b.t.w. Alle penningen zijn genummer, en voorzien van garantie-, tevens verzekeringsbewijs. Te bestellen bij banken, juweliers en rechtstreeks bij de ORANJE MUNT - POSTBUS 4700 - DEN HAAQ HERENGRACHT 22 Ambteneren bewijzen onmis bare diensten aan de samen leving. Juist zij ervaren vaak In hun dagelijks werk hoeveel on recht er nog bestaat Juist zij ontmoeten telkens weer toe standen en verhoudingen die mensonwaardig zijn en niet stro ken met de bijbelse boodscnap ven naastenliefde en gerechtig heid. Juist zij kunnen belangrijk bijdragen aan de verbetering van de maatschappij. Niet alleen achter hun bureau of loket. Ook In hun vrij* tijd. Door lid te worden van ds christelijke vakbeweging •n zich aan ts sluiten bij POSTBUS 2475-UTRECHT

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 8