J, Een nachtportier voor de bewakingsdienst bij IHC SMIT te Kinderdijk. hndelijk centrum voor kk gereformeerd jeugdwerk fy FAMILIEBERICHTEN Nerveus? Gespannen? KORT GOED BUITEN WONEN IN DORDT? DAT KAN G0RINCHEM DOCENTEN voor: psycholoog Instituut voor Epiieusiebestrijding Meer en Bosch-De Cruquïushoeve JEUGDWERKADVISEUR (mnl. of vrl.) ZUSTERS VOOR DE OPERATIEKAMER EUDOKIA STAFMEDEWERKER PUBLICITEIT VOORLICHTING TROW /KWARTET ZATERDAG 27 .APRIL 197-1 Op dinsdag 14 mei a s. hopen onze Ouders, Groot- en Overgrootouders B. de Klerk Wolters S. M. de Klerk-de Mey lag t huwelijk rijn getreden. Hun kinderen, klein- en achterkleinkinderen Leiden, april 1974 Zijlsingel 53. Wij nodigen U uit voor de receptie op vrijdag 3 mei a.s. van 17XK) u. tot 18.30 uur, in gebouw „de Loge", Steen- schuur 4-6, Leiden. Met deze tekst werden op 1 mei 1919 onze Ouders, Groot ouders en Overgrootouders Cornells Johannes Baan Antjc Baan-Los in het huwelijk bevestigd. Wij zijn de HERE dankbaar voor al de zegeningen, die Hij in deze 55 JAAR aan hen en ons heeft geschonken. Adr. Baan L. G. Baan-Maaskant D. Baan E. Baan-Vermeulen C. J. Baan P. Baan-de Jong G. J. Baan G. Baan G. Baan-den Hollander E. Baan A. Baan A. L. Baan A. J. Baan-Krielaart Klein- en achterkleinkinderen Gelegenheid tot feliciteren uitsluitend op zaterdag 4 mei 1974 van 4.00 5.30 uur n.m. in „De Vonkenberg", Stoop van Zwijndrechtstraat 1, Zwijndrecht. Zwijndrecht, april 1974. Rotterdamseweg 57. Zwijndrecht: Berkel (Z.-H.): Zwijndrecht: Vlaardingen: Zwijndrecht: 1924 1974 „EBEN-HAëZER". D.V. donderdag 2 mei is het 50 jaar geleden dat onze Ouders en Grootouders Albert Scheurwater en M. Scheurwater-de Jong in het huwelijk traden. Gelegenheid om hen te feliciteren op donderdag 2 mei njn. 19.00 uur in de Open Hofkerk aan de Schildman- straat te H.LAmbacht. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen H.I. Ambacht, 27 april 1974. Reeweg 38. Deut. 33 27a Met dank aan God hopen wij met onze Ouders en Groot ouders R. Laiusma M. Lamsma-Visser mei a.s. 40 jaar de dag te gedenken dat zij D.V. op geleden in het huwelijk zijn getreden. Hun dankbare en blijde kinderen en kleinkinderen Receptie 9 mei a.s. van 16 uur tot 18 uur in Boerderij ..De Beesde". Camminghalaan 28, Bunnik. Utrecht, Lodewijk Napoleonplantsoen 80. D.V. 1 mei a.s. hopen onze geliefde Ouders en Groot ouders J. Redelijkheid K. H. Redelijkheid-Vink de dag te herdenken dat zij 40 jaar geleden zijn ge trouwd. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen. Papendrecht, 27 april 1974. Burg. Keyzerweg 11. Gelegenheid tot feliciteren in het motel „De Staatse Schans" te Papendrecht op woensdag 1 mei a.s. van 8 tot 10 uur namiddag. Op zaterdag 11 mei a.s. hopen onze Ouders Jan Kool cn Boukje Kool-Sietsma hun 25-jarig huwelijksfeest te vieren. Allen die hen daarmede willen feliciteren zijn op die dag tussen 15.30 - 17.30 uur van harte welkom in Hotel "Het Hof van Holland", Voorstraat 79 te Noordwijk- Binnen. Theo en Bcp Hedzer Klazina Noordwijk, 27 april 1974 Pickéstraat 64. Daar het ons door de veelheid van condoleances onmo gelijk is allen persoonlijk te schrijven, willen wij langs deze weg u onze dank betuigen voor uw hartelijk mede leven na het overlijden van onze Man, Vader en Opa Klaas van Tongeren De vele, enorm hartelijke brieven, bezoeken en belang stelling bij de begrafenis, zijn ons tot grote steun. Hier uit bleek de grote waardering van zijn aktiviteiten en de manier waarop hij deze verrichtte. Hij wilde zijn Heiland dienen op allerlei terrein en onze ervaring is dat dit ook zo bij u is overgekomen. Zijn heengaan heeft een grote leegte teweeggebracht en wij missen hem erg. Dat hij nu bij zijn Heiland is. is ons tot grote troost. Mede namens de kinderen: H. M. van Tongeren-Bonefas. Katwijk, 27 april 1974. Op de leeftijd van 77 jaar is heden rustig inge slapen onze lieve, goede Moeder, Oma en Zuster Wilhelmina Johanna van Starrenburg weduwe van Antoine Borgers Uit aller naam: A. Borgers 's-Gravenhage, 26 april 1974. Passage 10. Wij zullen haar D.V. ter ruste leggen in het fami liegraf op de Begraafplaats Oud Eik en Duinen op maandag 29 april om 14.30 uur. Vertrek van de rouwkamer Hooikade 46 om 14.00 uur. Geen bezoek Heden nam de Heere zacht en kalm tot Zich onze geliefde Zuster, Schoonzuster en Tante Elizabeth Wetstein-van 't Veer weduwe van ds. J. Wetstein in de ouderdom van 90 jaar. Namens de familie: J. Wetstein. Sassenheim, 26 april 1974. Huize De Schutse, Parklaan 58a. Correspondentie-adres: Ant. v. Leeuwenhoekstr. 57, Zwijndrecht. De rouwdienst is bepaald op maandag 29 april 1974 om 1.30 uur njn. in de Schutse, waarna bij zetting in het familiegraf zal plaatsvinden op de begraafplaats van de Herv. Kerk te Sassenheim om plm. 2.15 uur n.m. Gelegenheid tot condoleance voor de rouwdienst vanaf 1 uur njn. in de Schutse. Geen bloemen Geen toespraken De Heer is mijn Herder Na een geduldig gedragen lijden heeft de Heere tot Zich genomen onze innig geliefde man en zorgzame Vader, Schoonvader, Grootvader, Broer, Zwager en Oom Leenderd Maarten Pronk op de leeftijd van 65 jaar. Mede namens verdere familie: E. Pronk-Roos G. L. Pronk A. A. Pronk-de Jong J. Pronk J. B. Pronk-Vrolijk en kleinkinderen Scheveningen, 26 april 1974, Vissershavenstraat 23. Condoleancebezoek van 24 en van 79 uur. De rouwdienst zal gehouden worden maandag 29 april om 2 uur in wijkgebouw „De Vonk", achter de nieuwe kerk, Duinstraat 4, waarna om 3 uur de bijzetting in het familiegraf zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats aan de Kerkhof laan. Heden overleed tot onze grote droefheid na een korte ernstige ziekte, onze geliefde Broer, Zwager en Oom Job Vogel in de ouderdom van 87 jaar. Utrecht: Dordrecht: Zwijndrecht: M. Vogel E. A. J. Vogel-Sjerp H. Vogel B. Vogel-Stok H. J. Buis-Vogel Dordrecht: J. Lammens-Vogel C. J. Lammens A. C. Lammens-Vogel Neven en nichten Zwijndrecht, 25 april 1974, Huize „De Lindonk", Rotterdamseweg 137 b. Correspondentie-adres Mevr. H. J. Buis-Vogel, kamer 21 „de Lindonk", Rotterdamseweg 137b. Geen bloemen. De overledene ligt opgebaard in de aula van „De Lindonk". Gelegenheid tot bezoek en condoleren aldaar za terdag 27 april van 18.00 tot 18.30 uur. De begrafenis zal plaatsvinden maandag 29 april om 15.00 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Jeroen Boschlaan te Zwijndrecht. In volle zekerheid des geloofs in Christus ontsla pen mijn geliefde Man, onze Broer, Zwager en Oom Cornelis Deijkers weduwnaar van W. Kuyper op de leeftijd van 73 jaar. A. Deijkers-Moerkerken en verdere familie Rotterdam, 25 april 1974 Christiaan de Wetstraat 107. Aan huis geen bezoek Geen bloemen. Mijn Man is opgebaard in de rouwkamer van het Ikazia ziekenhuis, Montessoriweg, R'dam. Rouwbezoek en gelegenheid tot condoleren zater dag en zondagmiddag van 4.00 uur tot 4.30 uur. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden maandagmid dag 29 april a.s. in de Zuiderbegraafplaats, Slinge 50. Vooraf zal er een rouwdienst worden gehou den in de aula van de begraafplaats. Aanvang 2.30 uur. Vertrek vanaf het woonhuis om 2.00 uur. „Ik ben de opstanding cn het leven; wie In mij gelooft, zal leven, ook al is hij gestorven." Na een kortstondig verblijf in het ziekenhuis „Bethel" te Delft, is in Jezus ontslapen, mijn lie ve Vrouw, onze dierbare Zuster, Behuwdzuster en Tante Anna Wilhelmina Verduyn echtgenote van J. van den Bos in de gezegende ouderdom van 80 jaar. Uit aller naam: J. van den Bos Naaldwijk, 25 april 1974. „Rozenhof", Anjerlaan 49. Gelegenheid tot condoleren na afloop der teraar debestelling in de aula op de alg. begraafplaats te Naaldwijk. De rouwdienst wordt D.V. gehouden, maandag 29 april a.s., in de zaal van de „Ontmoetingskerk", Anjerlaan te Naaldwijk. Aanvang der dienst om 14.00 uur, waarna de teraardebestelling plaats vindt op de alg. begraafplaats, Geestweg te Naaldwijk om circa 14.45 uur. „Jezus zegt: Ik ben de opstanding en het leven. Wie in Mij gelooft, zal leven ook al is hij gestorven." Johannes 11 25. In Jezus ontslapen mijn lieve Man en onze lieve en zorgzame Vader en Opa Jogchem Vreugdenhil op de leeftijd van 70 jaar. R. S. Vreugdenhil-Doorduin Gré en Jan Arend en Ada Joop en Irene Bertie en Daan Mieke en Wim en kleinkinderen Rotterdam-Ommoord. 25 april 1974. „Te Hoogerbrugge", Varenhof 146. Gelegenheid tot condoleren zaterdagmiddag van 4 tot 4.30 uur en zondagavond van 7 tot 7.30 uur in de rouwkamer aan de Voorschoterlaan 51. De rouwdienst wordt gehouden D.V. maandag 29 april om 12.30 uur in „Te Hoogerbrugge", waar na de begrafenis zal plaatsvinden op de begraaf plaats „Oud-Kralingen" aan de Kralingseweg 334 na aankomst aldaar om circa 13.15 uur. Harderwijk: Ede: Heden nam de Here tot Zich, mijn lieve Man, onze geliefde Vader en Grootvader Johannes Hendricus Gimbel Lt.-kolonel van de Generale Staf b.d., op de leeftijd van 61 jaar. Ridder in de Oranje van Oranje Nassau met de zwaarden. Gezang 174. C. F. Gimbel-Harmsen L. A. Gimbel B. A. Gimbel-Lammers Anneke Heleentje Harderwijk: P. Gimbel J. C. Gimbel-Botvliet "Harderwijk, 26 april 1974, Hierdenseweg 43. Geen bloemen Geen toespraken Gelegenheid tot condoleren maandag 29 april van 19.00 tot 20.00 uur in het rouwcentrum van de Monuta Stichting, Beetsstraat 17 te Harder wijk. De begrafenis zal plaatshebben dinsdag 30 april om 11.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Harderwijk. Daaraan vooraf zal om 10.00 u. eeD rouwdienst worden gehouden in de Stadsdennen- kerk. Alb. Thijmlaan te Harderwijk. Zo nu en dan lijkt het of alles verkeerd gaat. De melk kookt over.U maakt ruzie met mensen die u eigenlijk erg aardig vindtyjjw mooiste borden vallen in scher ven..Het is niet nodig. Sanatogen helpt. Sanatogen schenkt uw lichaam dat hoognodige extraatje aan bouw stoffen o.a. vitamine B. Sanatogen bevat 95% gezuiverde eiwitten. En bestrijdt daardoor op natuurlijke wijze de gevolgen van ver moeidheid. Ja, Sanatogen geeft u weer nieuwe weerstand. Maar zelfs het krach tigste versterkende middel kan geen won deren verrichten. Dus: even blijven gebruiken. 3x Daags 3 theelepels. Verkrijgbaar bij uw apotheker of drogist. Natuurlijke eiwitten en vitaminen voor nieuwe levenskracht Dr. J. J. Buskes Zondagmorgen-toespraken, gehouden voorde radiorubriek Onderweg van het IKOR. Ervaringen, ontmoetingen, reacties en getuigenissen van een bewogen mens, naar wie 't goed is te luisteren. Paperback f 10, Verkrijgbaar in de boekhandel ftu ZOMER KEUNING W WAGENINGEN Heden behaagde het de Heere geheel onverwacht uit ons midden weg te nemen onze innig geliefde en zorg zame Vader, Groot- en Over grootvader Maarten Kloos In dq ouderdom van 85 jaar. Katwijk aan Zee, 26 april 1874. Voorstraat 90. Rouwbezoek: zaterdag 27 aprU a.s. des nam. van 7.30- 8.30 uur in het Rouwcen trum, Zuidstraat 103 te Kat wijk. De rouwdienst zal ge houden worden maandag 29 april 1974 des nam. 1.45 uur in het Rouwcentrum. Zuid- straat 103. waarna de ter aardebestelling zal plaats vinden omstreeks 2.30 uur op de nieuwe begraafplaats 'Dulnrust' aan de Parklaan te Katwijk. Voor de wijze van medeleven en belangstelling ons betoond na het heengaan van onze Moeder Frederika Dorre pa al echtgenote i i J. de Winter, betuigen wij onze oprechte dank. In het bijzonder danken wij de hulsartsen, ds. Hulsman, dlrek- tle en personeel van Huize 'Avondzon' en Begrafenisonder neming 'De laatste eer*. Ravellaan 1 Utrecht als u ons huis koopt t.o. DFC. Het heeft cv, een sfeervolle woonk. 9x4 met parket, open vuur en grof geschuurde muren. Keuken met rvs aanr. en 2 bakken. 4 grote slpkrs, badkr met ligbad, 2e toilet, kelder, schuren, bevloerde vliering, zeer veel bergruimte. Romantische tuin met vijvertje en zonneterrasje. En het voornaamste: volkomen vrij uitzicht in het groen, voor en achter. Prima onderh. en ged. gestoff. ƒ118.000,k.k. Leeg deze herfst. Br. nr. 8379 bur. v. d. blad. CHR. PEDAGOGISCHE ACADEMIE JULIANA VAN STOLBERG Koningin Wilhelminalaan 2 te Gorinchem, Tel. 01830 - 22390. Gevraagd per 1 augustus a.s, A. SCHEIKUNDE, 8 uur (H.A.V.O B. NATUURKUNDE ca. 10 uur (P.A.) Combinatie en/of aanvulling tot een volle dig aantal uren op een naburige school is waarschijnlijk mogelijk. C. LOGOPEDIE, 7 8 uur (P.A.) D. HANDWERKEN, 6 a 8 uur (P.A.) Soil, gaarne zo sp. mog. inzenden aan het adres der school. Inlichtingen: Drs. H. A. Dousma, directeur, tele foon 01830-23094. J. Keynemans, adj. directeur, telefoon 01838-466. De werkzaamheden waarvan de tijden volgens dienstrooster zijn Ingedeeld, bestaan o.m, uit: Poortbewaking, brandronden langs de gebouwen, toezicht op terreinen, kaden met de daar afgemeerde schepen en verdere installaties. Wij vragen daarom voor dit werk een actieve belangstelling. Het in het bezit hebben van een EHBO diploma is wel gewenst, doch niet vereist, maar dan wel de bereidheid daarvoor opgeleid te worden. Enige ervaring In dit werk wordt op prijs gesteld. Leeftijd tussen 35 en 45 jaar. Sollicitaties te rich en aan de afdeling personeelszaken van IHC SMIT BV, postbus 1 te Kinderdijk. O IHC SMIT maakt deel uit van IHC HOLLAND. Een Industriële groep die werkzaamheden verricht op het gebied van de baggerbouw, de o//e- industrie op zee, de alluviale mijnbouw en het massa-transDort. Voor de begeleiding van het tienerpiviljoen zoeken wij kontakt met een met kennis van ontwikkelingspsychologe en ervaring in groepsdynamiek. Hij coördineert de samenwerking van de berok ken medici, verpleegkundigen, maatschaptelijk werkers en opleiders teneinde voor tienerseen sociale revalidatie te bewerkstelligen. Het gaat hier om behandeling van probleme. in de relatie tot het eigen gezin en de plaatsver vangers daarvan. Daarnaast zal gezochte funktionaris als cona- lent deelnemen aan het behandelingsteam vz\ een observatie-afdeling voor tieners, die das korte tijd verblijven. Een inservice-training van het personeel zal een belangrijk onderdeel van de werkzaamheden zijn. Praktijkervaring is gewenst. Sollicitaties met beschrijving van levensloop en ervaring te richten aan de Directie van ons Instituut. ACHTERWEG 5 HEEMSTEDE TELEFOON 023*286750 UITGAANDE VAN DE CHRISTELIJKE VERENIGING VOOR DE VERPLEGING VAN LIJDERS AAN EPILEPSIE IE Het Landelijk Centrum voor Gereformeerd Jeugdwerk wenst graag in kontakt te treden met gegadigden voor de funktie van bij hét CENTRUM VOOR GEREFORMEERD JEUGDWERK ROTTERDAM Funktieaanduiding: Inhoudelijke begeleiding van een 20-tal verenigingen van jongeren, dit de doelstelling van het gereformeerd jeugdwerk op verschillende ma nieren gestalte willen geven. :i Ondersteuning van het klubwerk, waarbij het vooral aankomt op de begeleiding en* training van klubleiding op het gebied van doelbewa- king en, programmering. Zowel van het verenigingswerk als van het klubwerk vindt de begeleiding plaats in samenwerking en overleg met werkgroepen van vrijwilligers bin nen de instelling. Van de funktionaris wordt verwacht dat hij zijn funktie zelfstandig kan vervullen, ondersteund door werkbegeleiding van de direkteur. Bij het bepalen van een nadere taakstelling zal rekening gehouden worden met de mogelijkheden en ambities van de werker. Vereisten: Sociale Akademie of gelijkwaardig opleidingsnivo, en bij voorkeur ervaring in het begeleiden van groepen en vrijwillig kader. Geboden wordt een boeiende werkkring, een goede rechtspositieregeling^ met een salariëring volgens landelijke nonnen en de mogelijkheid tot op neming in het pensioenfonds. Inlichtingen kunnen worden verkregen bij de heer J. Smedema, direkteur, telefoon (010) 14 44 02 of 14 75 96. Sollicitaties met uitvoerige inlichtingen en opgave van referentieadressen, te richten aan de direkteur van het LCGJ, de heer Jacq. de Smit, Post bus 99, Driebergen. Datum van indiensttreding zo spoedig mogelijk. Voor de vervulling van twee vakatures zoeken wij kontakt met volledig opgeleide De afdeling Operatiekamers kenmerkt zich door een goede sfeer en teamgeest. Zr. A. de Gier, direktrice van het ziekenhuis, ontvangt gaarne mondelinge (na telefonische afspraak) of schriftelijke sollicitaties en ver strekt alle gewenste inlichtingen. Ziekenhuis Eudokia Bergsingel 215 Rotterdam Tel. (010) 658222 Op het landelijk hervormd diakonaal bureau te Utrecht is de plaats vrijgekomen voor een voor de afdeling De te vervullen funktie omvat het verzorgen of doen verzorgen van de publiciteit ten behoeve van de raad en al zijn onderdelen (werelddiakonaat, welzijn, rekreatie, hulpverlening e.d.); het eindredakteurschap van het maandblad "Diakonia"; het onderhouden van kontakten met hervormde en andere publici teitsmedia; het organiseren van konferenties, werkvergaderingen e.d.; het verzorgen van een adekwate dokumentatie; het zorgdragen voor de huisbibliotheek. ibtci- Gevraagd wordt: middelbare opleiding, journalistieke bekwaamheden en ervaring, kennis van de Nederlandse Hervormde Kerk, in het bijzQnder van het diakonaat. Wij bieden: een salariëring liggend tussen ƒ2.226,61 en ƒ3.711,26 per maand (te vermeerderen met 45,toeslag mach tigingswet) afhankelijk van leeftijd, ervaring e.d., een vakantietoeslag van 7>&%, een vakantie van minimaal 23 werkdagen, opneming in ons pensioenfonds. Sollicitaties te richten aan het algemeen sekretariaat van de Generale Diakonale Raad der Nederlandse Hervormde Kerk, Maliesingel 26, Post bus 14100 te Utrecht, telefoon 030,33 2426.

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 8