I/U welzijns-en vormingswerk de verpleging heeft u nodig -t- Hienreatfe) ASSISTENTES 8 hts -er werktuigbouw vrije universiteit annsterdann groeps coaches té praktijkbegeleidster DIRECTRICE Docenten voor onze opleiding tot verpleegkundige Prin/e/ margriet /chool Rotterdam ZON EN SCHILD ie Amersfoort VAN DEN BERGH-SnCHTING DR MR WILLEM VAN DEN BtS- 0 )o vrije universiteit amsterdam controleleider Stichting Gezinsverzorging Leiden staffunctionaris Stichting voor Maatschappelijke Dienstverlening Noord-Oost Friesland maatschappelijk werk(st)er In Vriezen veen 'Noord-West Twente' 2e maatschappelijk werker(ster) TROUW, KW ARTET ZATERDAG 27 APRIL 1971 Het Huisartseninstituut van de Vrije Universiteit zoekt twee Hun taak bestaat uit: het leiden van vaste groepen a.s. huisartsen gedurende het opleidingsjaar het medewerken aan de evaluatie van het onderwijs in het opleidingsjaar; het verzorgen van een deel van de organisatie-kant van de huisarts opleiding (o.a. het plaatsen van de assistent-artsen bij een opleider, het bewaken van de communicatie tussen de regio en het instituut). Van gegadigden wordt verwacht, dat zij ervaring hebben in het begeleiden van leergroepen, waarin naast het cognitieve leren, de emotionele verwerking van de stof centraal staan afgestudeerd zijn in één van de Sociale Wetenschappen kennis hebben van de wereld van de gezondheidszorg instemmen met de doelstelling van de Vrije Universiteit leeftijd boven 30 jaar. Inlichtingen bij Prof. dr. H. J. van Aalderen en Drs. J. P. M. van der Voort (tel.020 - 48 20 95 resp. 48 20 93). Sollicitaties kunnen, onder vermelding van vacaturenummer 221 -1274, worden gericht aan de Hoofdafdeling Personeels zaken, postbus 7161, De Boelelaan 1105, Amsterdam. w Hervormd Bejaardencentrum 'VOOR ANKER' te Huizen (Gooi) In verband met het ingebruiknemen van een ge renoveerde vleugel van ons huis zoeken we per 1 juli of 1 augustus a. een verpleegkundige A die in staat en bereid is met enthousiasme en toewijding de leiding van de ziekenafde ling op zich te nemen, mede zorg te be steden aan de andere bewoners en leiding te geven aan degenen die zich bekwamen voor bejaardenverzorgster. Hoofd huishouding aanwezig. b. juffrouw voor de broodkeuken c. 2 vrouwelijke krachten die opgeleid willen worden voor verzorg ster. Belangstellenden worden uitgenodigd schriftelijk te solliciteren aan het adres van de direktrice van „Voor Anker", Mevrouw S. H. van de Vorm- Bos, Lage Laarderweg 4 te Huizen, die ook bereid is telefonisch inlichtingen te verstrekken. Telefoon 02152—56044 of privé 02153—3882. protestants christelijk I streekziekenhuis bennekom i Wij vragen een verpleegkundige voor de kraamafdeling, in de funktie van voor 5 halve dagen per week. Het is de bedoeling, dat zij de leerling verpleegkundigen in de praktijkopleiding begeleidt. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door het hoofd van de verpleging, Zr. M. Schutte, telefoon 08389-9101. Uw sollicitatie kunt u richten aan de afdeling personeelszaken, Edeseweg 118, Bennekom. Stichting Bejaardencentrum Hunsingoheerd Uithuizen Het bestuur van bovengenoemde stichting roept sollicitanten op voor de functie van van het bejaardentehuis (47 personen). Bij het tehuis staan tevens 35 bejaarden woningen waar enig toezicht op moet wor den uitgeoefend. De salariëring geschiedt overeenkomstig de richtlijnen van de Stichting Landelijke Sa menwerking Bejaardentehuizenorganisaties Een goede pensioenregeling is aanwezig. Sollicitaties binnen 14 dagen na verschijning van dit blad te zenden aan de secretaris van het be stuur, p.a. J. F. Kennedylaan 21 te Uithuizen. De Prinses Margrietschool verzorgt voor een tien tal protestants-christelijke zieken- en verpleeg huizen in Rotterdam het theoretisch gedeelte van de inservice-opleiding iZekenverpleging A (550 leeringen) en Ziekenverzorging (100 leerlingen). Ter aanvulling en uitbreiding van het docenten team dat aan deze opleidingen werkt, zoeken wij verpleegkundigen met een ruime praktijkerva ring, goede didactische kwaliteiten en een vol tooide docentenopleiding. Zij die niet over de ge noemde opleiding beschikken, kunnen door ons in de gelegenheid worden gesteld, deze alsnog te volgen. De salariëring is overeenkomstig de gebruikelijke regeling en zal in overleg worden vastgesteld. Indiensttreding gaarne per 15 augustus a.s. Belangstellenden worden uitgenodigd voor nade re informaties en/of schriftelijke sollicitaties in verbinding te stellen met de directeur van de Prinses Margrietschool, de heer W. J. Speets, Strevelsweg 700/510, Rotterdara-3024, telefoon (010) 8126 33. Psychiatrisch centrum Binnen de aktiverende therapievormen ontstaat binnenkort een vakature, nl. in "de Wissel". "De Wissel" is een unit waar een twintigtal op een laag nivo fnnktionerende psychiatrische patiënten op een syste matische en gestruktureerde wijze benaderd wordt. Voor aanvulling van het team (5 therapeuten) vragen wij een die meent op grond van verworven kennis en ervaring in deze unit een bijdrage te kunnen leveren. Hoewel de werktijden vastgesteld zijn op maandag t/m vrijdag van 8.0016.45 uur, is het mogelijk dat een enkele maal een beroep op teamleden \v»rdt gedaan voor avondwerk. Sollicitaties kan men richten aan het hoofd personeelszaken. Utrechtse- weg 266 te Amersfoort, tel. 03490 -16043. sHEEREN LOO DR MR WILLEM VAN DEN BERGH-STICHTING ZWARTEWEG 20, NOORDWIJK - BINNEN Prot. Chr. Inrichting voor geestelijk gehandicapten. Wij vragen: (voor de afd. bezigheidsaktivering) Bezigheidsaktivering omvat de aktivering van de aan onze zorgen toevertrouwde geestelijk gehandicapten in spel en ontwikkeling. Met belangstellenden, die van afwisselend werk houden en eigen initiatief willen tonen, zouden wij graag in contact treden. In aanmerking komen zij die in hét bezit zijn van de akte N XX. Taakstelling: Het geven van lessen bezigheidsaktivering aan leerling verplegenden. Het praktisch begeleiden van bezigheidsaktivering in de paviljoenen, waarbij samenwerken in teamverband van groot belang wordt geacht. Nadere inlichtingen: Telefonisch: Mevr. D. M. Purmer-Sluimer, hoofd bezigheidsaktivering. Telefoon (01719) 5941 toestel 320. Schriftelijk: Genecsheer-direkteur dr. T. Pouwels. T20/K2^ Visser Smit B.V. te Papendrecht is een zelfstandige werkmaatschappij met meer dan 2000 werknemers binnen de Koninklijke Adriaan Volker Groep. Haar activiteiten omvatten de uitvoering van bouwkundige en waterbouw kundige constructies, pijpleidingen en zinkers. Gaarne zouden wij in contact komen met een ,die naast practische ervaring op het gebied van installa- tiewerk,onder-en bovengrondse leidingen,commerciële aanleg heeft en in staat is nieuwe relaties aan te knopen en bestaande contacten te verstevigen. Schriftelijke sollicitaties, met vermelding van leeftijd, opleiding en ervaring, te richten aan de afdeling Perso-. neelszaken van Visser Smit B.V., Industrieweg 4, Papendrecht. A W KONINKLIJKE ADRIAAN VOLKER GROEP Voor de Interne Accountantsdienst zoeken wij een Voor deze functie denken wij aan een pas afgestudeerde bedrijfseconoom, dan wel een NIVRA-student, gevorderd tot en met bedrijfseconomie II. Hij zal een belangrijk aandeel hebben bij het samenstellen van controleprogramma's. De beoordeling van de administratieve organisatie, met name de interne controle en de toetsing hiervan, zullen een essentieel deel van zijn taak zijn. Telefonische informatie is te verkrijgen bij het hoofd van de afdeling, drs. W. H. Schram, telefoon 020 - 48 26 93. Van kandidaten wordt verwacht dat zij instemmen met de doelstelling van de Vrije Universiteit. Schriftelijke sollicitaties kunnen, onder vermelding van vacaturenummer 090-1244. worden gericht aan de Hoofdafdeling Personeelszaken. De Boelelaan 1105. postbus 7T61, Amsterdam. Lange Mare 45 - Leiden Telefoon 01710-49441 vraagt voor spoedige indiensttreding: belast met de hoofdleiding voor de afdelingen tijdelijke en langdurige hulpverlening. Tot haar/zijn taak behoort onder meer: begeleiding van 14 leidsters, individueel en in groepsverband; in samenwerking met de directeur en collega staffunctionaris voorbereiden en uitvoeren van beleidsbeslissingen werving en selectie van personeel. Voor deze functie wordt v.erlangd: diploma Sociale Akademie en V.O. of "bereid heid deze te volgen; zo mogelijk ervaring in de gezinsverzorging of bejaardenhulp. De Stichting heeft momenteel ca. 4UU0 medewerkers in dienst. Informatie betreffende de functie bij de directeur van de Stichting, Drs. A. v.d. Mcy. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het bestuur, t.a.v. mevr. M. van Kampenhout-Schellekens, Haarlemmerstraat 125, Leiden. Gevestigd te Dokkum Bij deze Stichting, gestart op 1 januari 1974 waarin vertegenwoordigd alle levens beschouwelijke groeperingen en werkzaam in de gemeenten Dantumadeel, Dokkum, Kollumerland c.a., Oostdongeradeel en Westdongeradeel (invyonertal 55.000), bestaanvnog 3 vakatures voor het verrichten van algemeen maatschappelijk werk in de bovengenoemde gemeenten. Opleiding: Sociale Academie of H.S.A. en zo mogelijk Salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden volgens COAM-regeling. Inlichtingen bij de maatschappelijk werkadviseur van de Projectgroep Maatschappelijke Dienst verlening Friesland, Drs. L. J. Kapteijn, telefoon 05100 - 39075 en 39085. Sollicitaties zo spoedig mogelijk te zenden aan de secretaris van de Stichting, Bernhardlaan 81 te Kollum. bij de Protestantse Stichting voor Maatschappelijke Dienstverlening is door uitbreiding van de werkzaamheden behoefte aan een: Wat wij bieden: Een werkkring met ruime mogelijkheden van eigen inbreng. Een prettig team om in te werken. Alle medewerking bij het verkrijgen van passende woonruimte. Salaris volgens landelijke normen. Goede sekundaire arbeidsvoorwaarden. Een landstreek met veel recreatie-mogelij kheden. Wat wjj vragen: Opleiding Sociale Akademie of H.S.A. Prot. Chr. levensovertuiging. Enige ervaring in de welzjj nssektor. Inlichtingen kunt u inwinnen bij de plaatselijk Maatschappelijk Werkster, Mej. G. J. Bor 's morgens tussen 9 en 10 uur. Telefoon 05499-1726. Schriftelijke sollicitaties worden binnen 14 dagen ingewacht bij de Dirckteur van bovengenoemde Stichting, de heer J. II. Smits, p/a Jacobsonstraat 35 A te Wierden (O.).

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 20