welzijns- en vormingswerk li( Staf en bestuur van de Stichting Vorming Werkende Jongeren in Oostelijk Friesland (met eentra te Dokkum en te Beetsterzwaag) vragen een inhoudelijk koördinator (m/v) met als taakstelling: - interne methodiekbewa king voor de kategorie partieel leerplichtige deelnemers en de ont wikkeling hiervan naar participatie-onderwijs; dit houdt in a. theorie-vorming rond participatie-onderwij s, b. begeleiding intern in de ontwikkeling van deze werksoort, c. externe kontaten naar L.B.O., B.B.O. en naar „stage'Mnstellingen; - mede plannen organi seren van staf trainingen; - kontakten met de Stich ting Streekcentra Friesland voor wat betreft het Experiment Streekcentrum Drachten; - zitting in de staf-/be- stuurs-commissie Partieel Leerplichtigen; - zitting in interne staf overlegsituaties; - werken met 1 groep van partieel leer plichtige deelnemers. Protestants Christelijk Bejaardentehuis DeSchutse Sassenheim gediplomeerd verpleegkundige/ adjunct directrice Stichting Protestants Christelijk Bejaardentehuis „Goezate" Het bestuur van boven genoemde Stichting te Werkendam vraagt voor haar tehuis met 80 bedden wegens huwelijk van de tegenwoordige Bejaardentehuis „Seringenpark" Aalsmeer a. een bejaardenhelpster; b. een huishoudelijke hulp tevens keukenhulp; c. een keukenhulp, die opgeleid wil worden voor kookster een directrice Een representatieve inzet, goede kontaktuele eigen schappen, organisatorisch inzicht en bekendheid met de bejaardenzorg wordt van haar verlangd. Het diploma Ziekenverple ging A of Maatschappelijk Werk verdient aanbeveling. Positief Christelijke beginselen. Salariëring geschiedt volgens landelijke regeling. Een flatje staat ter beschikking. Sollicitaties met uitvoerige inlichtingen te richten aan de heer J. Delleman, Kastanjelaan 20 te Sleeuwijk (tel. 01833 -1605). Stichting voor Alg. Maatschappelijk Werk in Oostelijk West-Friesland en de Wieringermeer Praktijkleider (M/V) 3 Maatschappelijk werkers (M/V) Het Sophieke Huis te Wassenaar Directrice/ Directeur Het Leger des Heils 56 vraagt voor haar Jeugdcentrum M te Haarlem-noord: wo r I - hoofdleider fi (functie L. 1) N h' taak: samen met andere teamlede" - werk stimuleren - leiding geven aan gehele^ clubhuiswerk fj? - redaktionele vaardigheid^ i.v.m. ons maandblad 'Link'. I vereisten: - Mikojel of andere gelijk^ waardige opleiding - ervaring in Clubhuiswerl II - jeugdleidster (functie F 2 a) taak: in teamverband kunnen werken L° - leiden van groepen (kinderen van 4 tot 13 jaar| - meedenken in dagelijkse gang van zaken vereisten: - ervaring in Clubhuiswerkj»; - diploma jeugdleiders opleiding Voor beide functies vragenjj wij een positief christelijke levensinstelling omdat wij willen proberen onze clubhuisbezoekers bekend te maken met het Evangelie. Informaties en sollicitaties: kapitein Louis Bakker - Leger des Heils-centrum Bandoengstraat 21 Haarlem-noord Telefoon 023-251631. TROUW/KWARTET ZATERDAG 27 APRIL 1974 T18/1! WIJ denken aan iemand van tenminste 25 Jaar, met ervaring binnen onze werksoort en met als opleiding: óf universitaire opleiding sociale wetenschappen óf een hogere beroepsopleiding, zoals sociale academie (met V.O.). Salaris is in overeenstemming met de Rechtspositie regeling Leerpllchtvrlje Jeugd, waarin opgenomen een vergoeding van verplaatsingskosten. Het verkrijgen van huisvesting levert In ons werkgebied geen problemen. Inlichtingen over de funkUe zijn te verkrijgen bij de heer P. J. Aertssen, tel. 05126-2025* (centrum). Sollicitaties binnen 10 dagen te richten aan de Personeels commissie van onze stichting, Postbus 15 te Beetsterzwaag. Parklaan 58a Telefoon (J2522 -10547 In ons Tehuis komt per 1 juli a.s. vacant de functie van Ons Tehuis, in 1968 geopend, telt 55 pensionkamers, een ruime verplecgafdellng voor 12 patiënten en 12 huurwoningen voor echtparen. Salaris en secondaire voorwaarden geheel volgens de landelijke richtlijnen van de L.SJS. Voor de pensioenvoorziening op basis van waardevastheid zijn wij aangesloten bij de P.G.G.M. Deze voorziening is gelijk aan die voor hen die bij het Rijk werkzaam zijn. Voor externe huisvesting hebben wij een gestoffeerde woonruimte ter beschikking. Uw sollicitaties worden gaarne ingewacht Voor nadere inlichtingen of voor het maken van een afspraak gelieve U te telefoneren met onze directrice of tegenwoordige adjunct-directrice, die U desgewenst een sollicitatie formulier zal toezenden. Voor het gemeentelijk bejaardentehuis „Seringenpark" (opnamecapaciteit 50 bedden) wordt gevraagd: Salaris afhankelijk van leeftijd, ervaring en bekwaamheid tot 1.313,- per maand. Vakantietoeslag 7,5 Inlichtingen worden verstrekt door de directrice van het tehuis (tel. 02977-26451). Sollicitaties binnen 10 dagen na verschijning van dit blad te richten aan burgemeester en wethouders van Aalsmeer. vraagt in het kader van door fusering mogelijk geworden personeelsuitbreiding, voor de 12 maatschappelijk werkers, werkzaam via de rayonburo's te Hoorn, Bovenkarspel en Medemblik op full-time-basis met dipl. Soc. Academie/HSA, ruime praktijk ervaring, diploma V.O. of cursus Leidinggev. Funct en rijbewijs B-E, voor coördinatie werkzaamheden rayonburo's bevordering team-werk in regionaal verband zorg voor indiv. werkbegeleiding met dipl. Soc. Academie/HSA en rijbewijs B-E voor de buro's te Hoorn, Bovenkarspel en Medemblik Geboden wordt in deze boeiende werkkring o.a. salaris overeenkomstig rijksregeling rechtspositie en arbeidsvoorw. C.O.A.M. autokostenvergoeding Informatie wordt verstrekt door mej. Mia W. Rood, maatsch. werkster Wervershoof, tel. 02288-1445 dhr. N. Bes, voorz. Ursem, tel. tel. 02202-1445 en secretaris dhr. P. Smit, Sapmastraat 51 te Hoorn, tel. 02290-4999, aan wie voor 15 mei de sollicitatie is te richten. is een bejaardentehuis met Hervormde achtergrond. Het biedt echter ook buiten deze kring zijn diensten aan. Het Sophieke Huis is in 1960 in gebruik genomen en is een verzorgingstehuis voor ongeveer 100 bewoners. liet bestuur van dc Stichting roept sollicitanten op voor de functie van: (met prot, christ. levensopvatting), wegens de komende pensionering in 1974 van de huidige directrice. Deze functionaris is verantwoordelijk voor de uitvoering van een beleid, dat gericht is op het welzijn van de bewoners in de meest ruime zin. Organisatievermogen, contactuele- en leidinggevende eigenschappen alsmede een behoorlijk financieel-administratief Inzicht zijn voor de functie onontbeerlijk. De datum van indiensttreding kan in overleg geregeld worden. Salariëring volgens de geldende landelijke regeling. Voor alleenstaanden behoort interne bewoning tot de mogelijkheden. Een medisch en psychologisch onderzoek kunnen deel uitmaken van de selectieprocedure. Een uitvoerige, met de hand geschreven sollicitatie met pasfoto te richten aan dc secretaresse van bet bestuur der Stichting „Het Sophieke Huis", Storm van 's-Gravesandeweg 62c te Wassenaar. 1 cr em obl kat ich F

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 18