welzijns- en vormingswerk Bestuur en staf van de Stichting Vorming Werkende Jongeren in Oostelijk Friesland vraagt voor haar vestigingen in Beetsterzwaag en in Dokkum: a. Vormings- leiders/sters Wij zoeken mensen b. Twee team- leiders/sters Wij denken aan iemand die De taak bestaat uit: De Stichting voor Prot. Christelijke Tehuizen voor Geestelijk Gehandicapten te Haarlem enige leidsters Behandelingstehuis, Stichting Het Burger Weeshuis van Rotterdam ervaren groeps- medewerksters 2e groepsmedewerksters assistent- groepsmedewerkers. Protestantse Voortgezette Opleiding voor Sociale Arbeid Afdeling Maatschappelijk Werk stafdocenten 1. Methodiek social casework 2. Methodiek groepsmaatschappelijk werk 3. Praktische vorming individueel maatschappelijk werk 4. Omgevingsbeïnvloeding/ sociale aktie Prot. Chr. Stichting Welzijnszorg voor Geestelijk Gehandicapten directrice directeur Indiensttreding: Salaris: Stichting Gezinzverzorging in de gemeenten Rheden, Brummen en Rozendaal leidster gezinsverzorging A. het leiding geven aan gezinshelpsters en -verzorgsters; B. de zorg voor een verantwoorde hulpverlening aan de gezinnen; De Haja, een stedelijke organisati voor vrijetijdsbesteding f kreativiteitsontwikkeling zoekt zo spoedig mogelij een funktionaris voor de programma-servir Taak o.a. Eisen Aangeboden Bestuur U Haagse Jeugd Aktie, Postbus 858, Den Haag L TKOLTW/KiWlARTET ZATERDAG 13 APRIL 1974 T27/ i "To (full-time) bij voorkeur met ervaring in deze werksoort met sociale akademie, pedago gische akademie, mikojel of ge lijkwaardige opleiding die mee kunnen denken in en mee kunnen werken aan de toekomstige ontwikkelingen binnen het vormingswerk die handvaardigheid, kreatief spel en/of sport beheersen die bereid zijn in Beetster zwaag, Drachten of Dokkum te gaan wonen Minimumleeftijd 21 jaar. één voor de vestiging Dokkum en één voor dé vestiging Beetsterzwaag minimaal 2 jaar ervaring heeft in deze werksoort bij voorkeur iemand met soc. wetenschappen, v.o. of sociale akademie ervaring heeft in 't werken in teamverband mee kan helpen bij de uitbouw van een gedecentraliseerde vestiging op de hoogte is van de ontwik kelingen binnen dit werk het begeleiden van een team (zowel inhoudelijk als organi satorisch) van 6-8 werkers het geven van individuele be geleidingen het verzorgen van kontakten met ouders en bedrijven het werken met groepen. Voor de inwerking en begeleiding in deze taak is een procedure aanwezig. Minimumleeftijd 25 jaar. Salaris en rechtspositie volgens landelijke richtlijnen. Huisvesting levert geen problemen op. Sollicitaties binnen 10 dagen richten aan: de personeelskommissie van bovengenoemde Stichting, adres: Postbus 15, Beetsterzwaag. Informatie bij de heer P. Aertssen, tel. 05126-2025 (centrum). CPU zoekt voor haar le gezinsvervangende tehuis MELANIE, Spruitenbosstraat 17, Haarlem-Z. (onder nieuwe directie) van positief-Christelijke overtuiging om in grote toewijding onze bewoners te dienen. INLICHTINGEN: In Melanie wonen 17 mannen en vrouwen, die overdag elders werken. Wij vragen meisjes met erva ring en z.m. diploma Kinderbe scherming of Inas, die de cur sus Kinderbescherming willen gaan volgen. (Op kosten Stich ting na behalen diploma). Ervaring en leeftijd bepalen het salaris: van ƒ1276,58 tot ƒ1709,90 per maand bruto vol gens schaal van 31.8.73. Verho gingen 1974 zijn nog niet be kend. In het salaris is de on regelmatigheidstoeslag al be grepen. Slaapdiensten 2 of 3 x per week. De functie is extern. Vakantietoelage 7,5%. Voor kost wordt ƒ126,per maand ingehouden. Willen zij, dié diploma's bezitten, maar ook zij die over de noodzakelijke eigenschappen van karakter en toewijding bezitten schrijven aan de secr. der Stichting, P. M. den Hartog, Mr. Cornelisstraat 23, Haarlem. Telef. inlichtingen worden door de Voor zitter Dick Boer, Van Dortstraat 82, Haarlem, telef. 023- 25.19.49, gaarne gegeven. uitgaande van de heeft behoefte aan enige repectievelijk voor de functies van en Leeftijd minimum 22 jaar. KB-b of 3e jaar M.B.O. Salariëring volgens schaal Haeck. Het is hun taak om in groter multidisciplinair verband zodanig met moeilijk opvoedbare kinderen te leven en te werken dat een perspectief in het eigen of een pleeggezin gerealiseerd kan worden. De sollicitante wordt uitgenodigd voor informatieve gesprekken met groepsteamleden, hoofdleiding en directie. Brieven te richten aan drs. C. Hoek, directeur van het Burger Weeshuis van Rotterdam, Mozartlaan 150, Rotterdam-3013. PRINSENGRACHT 13 AMSTERDAM De afdeling maatschappelijk werk werkt in over leg tussen alle geledingen aan een vernieuwing van de onderwijsstruktuur in de richting van team- teaching. Het is onder meer de bedoeling dat de ver schillende methoden in het maatschappelijk werk in onderlinge samenhang worden bestudeerd en inge oefend rond een aantal gemeenschappelijke thema's. Van de stafdocenten wordt in groeiende mate ge vraagd dat zij samen met andere leden van het on- derwijsteam materiaal bijeen brengen en bewerken tb.v. de zelfwerkzaamheid van studenten in leer- teams, en deze via konsultatie, aanbod van literatuur, trainingsmomenten enz. stimuleren. Vanuit de gedachte van team-teaching is het gewenst dat nieuwe stafleden zich voor een volle of tenminste voor een 8/10 werkweek aan onze opleiding verbin den. Wij zoeken per 1 augustus 1974 (of eerder) een viertal die verantwoordelijkheid op zich kunnen nemen voor de volgende werkvelden: een maatschappelijk werker met ruime ervaring in ons werk veld en een voortgezette scho ling via V.O. of andere studie- weg met zo mogelijk ervaring in ge zinsbehandeling en interesse in het ontwikkelen van methodieken met inacht neming van nieuwe hulpverle ningsvormen een maatschappelijk werker die de hulpverleningsmogelijk heden in groepsverband verder wil helpen ontwikkelen, waar voor bij studenten een snel groeiende belangstelling be staat met een voortgezette scholing via V.O. of andere studieweg en die zo mogelijk ook kan bij dragen naar casework en ge zinsbehandeling een maatschappelijk werker met een voortgezette scholing via V.O. of andere studieweg die stages uitdenkt, organiseert en begeleidt kontakten onderhoudt met in stellingen en praktijkleiders een bijdrage kan leveren tot de ontwikkeling van het prakti sche vormingsbeleid. iemand uit de gedragsweten schappelijke richting, bijvoorbeeld een agoloog die vanuit zijn ervaring en vak gebied maatschappelijk werkers wil helpen op dit gebied vaar digheid en praktijktheorie te ontwikkelen en in het algemeen zal bijdra gen in de maatschappij-kriti sche dimensie van de opleiding. In het algemeen nemen de stafdocenten deel aan de uitvoering van een aantal organisatorische taken bin nen een demokratische overlegstruktuur. Inlichtingen bij Drs. H. C. J. Veth, koördinator af deling Maatschappelijk Werk; telefoon kantoor 020- 6 33 93. privé 03490 - 2 66 46. Salaris en Rechtspositie volgens Rijksregeling. Sollicitaties te richten aan de Voorlopige Instituuts Raad (ta.v. Drs. H. C. J. Veth), Prinsengracht 13, Amsterdam. CP2 Voor het in aanbouw zijnde Gezinsvervangend tehuis te Harderwijk, voor 24 geestelijk gehandicapten (m. v.) vragen wij een of minimumleeftijd: 30 jaar Vereisten: opleiding: kinderbescherming A B met diploma Z öf zieken verpleging A of B aangevuld metZ een pos. prot. chr. levensover tuiging ervaring als leidinggevende in de zwakzinnigenzorg. 3 mnd. voor de opening. De functionaris zal op korte termijn benoemd worden, om dat wij het op prijs stellen over leg te p)egen-4net betrekking tot de inrichting van Eet ge bouw en de toelating van de pupillen. afhankelijk van leeftijd, oplei ding en ervaring, volgens rijks regeling. Sollicitanten moeten bereid zijn hun sollicitatie mon-: deling te komen toelichten bij het bestuur en het aan het G.V.T. verbonden deskundigenteam. Sollicitaties (met volledige gegevens) te zenden aan H. Luiting, Frisialaan 57 te Harderwijk. CP2 Kastanjelaan 10, Velp (Gld.) Wij zoeken voor Eeerbeek e.o. in verband met uitbreiding van onze hulpverlening aldaar een full-time die tot taak zal hebben: Aanvankelijk zal zowel leiding moeten worden gegeven aan de sectie Tijdelijke Hulpverlening (T.H.) als aan de sectie Bejaarden en Chronisch Zieken (Be-Chro). Verwacht wordt dat op langere termijn de funktie zal uitgroeien tot hetzij die van full-time leidster T.H., hetzij die van full-time leidster Be-Chro (met verdere uitbreiding van het leidsters-bestand). M& menteel werkt in Eerbeek (8 km van Dieren, 15 km v. Apeldoorn en Zutphen) reeds een part-time leidster Be-chro, terwijl de leiding T.H. nog wordt behartigd door één van onze leidsters te Dieren. Organisatorisch draaien onze leidsters te Eerbeek mee in het leidersteam (10 pers.) voor ons rayon Dieren. Gewenste opleiding: Soc. Acad, of H.S.A. Informaties bjj de teamleidster: mevr. M. v. Ingen, tel.03330-9118 (9-17uur). Sollicitaties aan het stichtingsbestuur. o.a. binnen het kader van een op te richten Federatii van Haagse sociaal-kultureel-werk-koepels leggen en onderhouden kontakten in het veld (pub relations, behoefte-peiling) verzamelen van gegevens (fce kumentatie) en deze weeri geven in maandelijks bulle (programmablad serviceverlening, adviseri: bemiddeling t.a.v. progra* ma's in kluphuizen, sozj* klups, kreatieve centra e.d. organisatie- en improvisa'P talent kontaktuele eigenschappen redaktionele vaardigheid opleiding tenminste op midc j!. baar niveau enige bekendheid met socit' kultureel werk strekt tot a: beveling. Een zeer interessante job, waa men zijn werk en zijn eigen kr tieve inbreng en kontaktmogelii1 heden behoorlijk kan uitbreidt Salaris en arbeidsvoorwaarden volgens LOAC-regeling. De Haja is aangesloten bij het! A.B.P., A.O.W.-premie is voor rekening van de stichting!' féi ine Salarisgrenzen (afhankelijk^ van leeftijd en opleiding) 1.873,— tot 2.259,— brutof» Informatie bij Haja, Nobelstraat 23, Den Haag, tel. 070-609827. Sollicitaties (binnen 10 dagen)"e! aan het fe ■di

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 12