Lamüe FAMILIEBERICHTEN TROUW/KWABTfET WOENSDAG 10 APRIL 1974 DRL18 Elke WERKDAG behalve zaterdags bestaat er 's avonds tot acht uur gelegenheid tot het telefonisch opgeven van familieberichten, die nog de volgende ochtend moeten worden .geplaatst. Dit kan uitsluitend onder no. 020- 220383. Ook op ZONDAGAVOND is dit mogelijk, maar dan van ZES tot ACHT uur. Na dit tijdstip is geen op gave van advertenties meer mogelijk. ATTENTIE! U gelieve steeds duidelijk op te geven in welke bladen u de advertentie wenst te plaatsen (Trouw, Het Kwartet) of in de gehele Christelijke Pers (Trouw -1- Het Kwartet), alsmede de gewenste breedte. DRINGEND VERZOEK. Teneinde correcte behandeling te bevorderen wordt u dringend verzocht het telefonisch opgeven zo tijdig mogelijk te doen geschieden. 12 april 1934 Wezep: Ps. 146: Prijs de Heer met blijde galmen. 12 april 1974 40 jaar is het geleden dat Vader E. J. Lammers en Moeder C. J. Lammers-Pieltjes in het huwelijk zijn getreden. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen in: A. M. C. van Baardewijk-Lammers C. van Baardewijk Jolande. Evert Jan, Carine, Laurens Korte nhoef: E. Lammers II. Lammers-Veenstra Age Peter. Carola, Paul, Evelien Rotterdam: E. J. Lammers J. Lammers-Griffioen Hans, Evert Jan. Anita, Josje. Paul Ede: A. Lammers H. Lammers-Visser Johan. Thera. Mirjam Rotterdam: J. Lammers D. Lammers-de Ruiter Caroline. Gert-Jan, Erwin delen u dit met vreugde mee! Dit feest wordt Tweede Paasdag in familiekring gevierd. Rotterdam, 12 april 1974. Gerard Scholtenstraat 19a. De grote belangstelling en de vele gelukwensen ter gelegen- teld van ons vijftigjarig huwelijk hebben ons heel erg goed ge daan. Met onze kinderen en klein kinderen zijn wij voor deze on vergetelijke dag bijzonder dank baar. J. A. Buntsma G. BunUma-Blom Dringend verzoek bij signaleren van witte DAF 55, ken teken 35-91-NG, dit door te geven aan bezorgde ouders. Tel.: 08370-12986. ,,'fc Zal dan gedurig bij u zijn". Psalm 73 12 (oude ber.) Bedroefd, maar dankbaar geven wij kennis, dat na een welbesteed leven, door God is thuisge haald. onze lieve Man, Vader, Groot- en Over grootvader Anno Enter Ridder in de Orde van Oranje-Nassau op de leeftijd van 84 jaar. Winsum (Gr.), 8 april 1974. Geert Reindersstraat 8. G. J. Enter-Knaap Groningen: G. Stoffers-Enter J. Stoffers Hilversum: G. A. van der Peijl-Enter A. H. van der Peijl Palo-Alto (Calif.): R. G. Weber-Enter H. U. Weber Klein- en achterklein kinderen Thuis liever geen bezoek. De rouwdienst zal worden gehouden op vrijdag 12 april 1974 om 13.00 uur in de Gereformeerde Kerk, Hoofdstraat 36 te Winsum (Gr), waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 13.30 uur op de Algemene Begraafplaats. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de Gereformeerde Kerk. 't Is niet uit ons, maar al uit Hem, Hij is ver lost, God heeft Hem welgedaan. God nam tot Zich, na een moedig gedragen lij den, zijn moegestreden Kind, onze beste Broer. Zwager en Oom, Andries Louis Brenning in de leeftijd van 65 jaar. Zuidwolde (Dr.): W. A. Brenning B. Brenning-Brandligt Australië: W. H. Zijp-Brenning (tijdelijk) L. A. Zijp Amsterdam: M. Brenning Neven en Nichten Amsterdam, 9 april 1974. Tussenmeer 179. De overledene .s opgebaard in een der rouwka mers van het Mortuarium „Aula-West", Willem Roelofsstraat 77 (eind Postjesweg) bereikbaar met bus 18. Gelegenheid tot afscheid nemen vrij dagavond van 8.30-9.30 uur. De bijzetting in het familiegraf zal plaatshebben zaterdag 13 april te 10.50 uur op de begraaf plaats „Westgaarde", Ookmeerweg 275 einde Osdorperban te Amsterdam, bereikbaar met bus 23. Vertrek van de rouwkamer te 10.30 uur. Na de bijzetting gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Thuis liever geen bezoek Geen toespraken Het behaagde de Here uit onze familiekring tot Zich te nemen onze lieve Nicht Maria Sophia Johannelta de Lugl in de gezegende ouderdom van 90 jaar. Den Haag, Kastanjestraat 25. Namens de familie: F. W. de Vries, Drieplassenweg 14, Katwijk aan Zee. Volgens haar wens heeft de begrafenis op dins dag 9 april in stilte plaatsgehad. Met grote verslagenheid geven wij u kennis van het overlijden van de heer C. R. Valk mede-oprichter en oud-bestuurder van onze on derneming. Wij zullen zijn persoon in lengte van dagen ge denken. Zijn echtgenote en kinderen wensen wij de kracht toe om dit voor hen zo smartelijk verlies te dra gen. Direktie en Personeel Priva B.V., De Lier Het bestuur van het Christelijk Nationaal Vak verbond in Nederland geeft met ontroering ken nis van het overlijden van zijn Oud-Secretaris Cornelis Albertus Bakker op de leeftijd van ruim 62 jaar. Meer dan 32 jaar heeft hij de christelijke vak beweging met inzet van heel zijn kracht gediend. Dankbaar gedenken wij hetgeen hij voor die be weging is geweest. De Heer van zijn leven trooste zijn vrouw en kinderen. Voor het bestuur van het C.N.V.: J. Lanser, voorzitter; A. Hordijk, algemeen secretaris. Utrecht, 9 april 1974. Met ontroering en diepe verslagenheid geven wij U kennis van het overlijden van ons zeer gewaar deerde schoolhoofd, de heer D. Roosjen Oe leiding, die hij aan ons schoolteam gaf, was uniek. Wij herdenken met grote dankbaarheid het vele werk dat hij voor de school heeft verricht. Nu zijn de tranen en de pijn voorbij. De dood zal niet meer zijn. Een stralende engel kondigt aan: De Heer is waarlijk opgestaan! Liedboek voor de kerken, 197 4. Het personeel van de Christelijk Nationale School te Hardenberg. 'k Zal eeuwig zingen van Gods goedertierenheên Uw waarheid 't allen tijd vermelden door mijn reên Ik weet hoe 't vast gebouw van Uwe gunst bewijzen Naar uw gemaakt bestek in eeuwigheid zal rijzen Zoo min de hemel ooit uit zijnen stand zal wijken Zoo min zal Uwe trouw ooit vvanklen of bezwijken. Psalm 89 1 Diep bedroefd, maar dankbaar dat wij haar zo lang morhten bezitten, is op de leeftijd van 89 jaar en 11 maanden onze lieve Moeder, Groot- en Overgrootmoeder Bastiana Helena Bijkerk weduwe van Dirk de Jong, vanaf 25-3-1936 door haar hemelse Vader opgenomen in heerlijk heid Zwijndrecht: E. de Jong-Stoop Erica: J. de Jong A. de Jong-Kraaijeveld Dordrecht: H. P. de Wit-de Jong J. de Wit Alblasserdam: P. L. de Jong A. A. de Jong-Alderliesten Zwijndrecht: J. M. van Dam-de Jong C. van Dam M. Zoutewelle-de Jong L. Zoutewelle Klein- en achterklein kinderen Zwijndrecht, 7 april 1974. Huize „De Lichtkring", Burg. Jansenlaan 3. Correspondentie-adres: Reinkenstraat 11 te Dor drecht. De begrafenis zal plaats vinden donderdag 11 april a.s. om 14 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Jeroen Boschlaan te Zwijndrecht. Hieraan zal vooraf gaan een dienst in de Konings- kerk aan de Burg. Jansenlaan 1, welke zal aan vangen om 13 uur. Na de begrafenis zal er gelegenheid zijn tot con doleren in de „Vonkenberg", Stoop van Zwijn- drechtstraat 1 te Zwijndrecht. Dinsdagmorgen is van ons heengegaan Adriana Verheul-Doelman zij werd 68 jaar „Veilig in Jezus' armen". Mede namens kinderen kleinkinderen P. Verheul 's-Gravenzande, 9 april 1974. Naaldwijkseweg 245 A. Gelegenheid tot condoleren ten huize van de heer M. Verheul, Naaldwijkseweg 249 B, donderdag avond van 79 uur. De rouwdienst zal gehouden worden in de aula op de Algemene Begraafplaats te 's-Gravenzande. op vrijdag 12 april a.s. om 2.30 uur, waarna de teraardebestelling zal plaats vinden. Goed nieuws voor mensen met aambeien. Er bestaat een middel dat aambeien doet wegschrompelen Pijn kalmeert. Jeuk stopt. Zwelling: verdwijnt. De wetenschap kent tegen woordig een middel dat de bij zondere eigenschap heeft aam beien te doen 'wegdrogen'. De pijn stopt. De zwelling ver dwijnt. Dit middel heet Spert! Preparation H* Met Sperti Preparation H ver schrompelen ook hardnekkig:» aambeien. Sperti Preparation H is mild en ontsmet tend. Voor direkte, snelle, afdoende behandeling van aambeien is er maar één mlddol:.Sperti PreparationH zalf en zetpillen. Op 4 april j.l. overleed, onze lieve Moeder, Groot moeder en Overgrootmoeder Johanna Mulder weduwe van M. L. van Antwerpen, op de leeftijd van 88 jaar. Dordrecht: A. P. van Antwerpen Zwijndrecht: D. van Antwerpen 3. van Antwerpen-Kruidhof Dordrecht: J. P. Tito-van Antwerpen G. Tito Hoek van Holland: H. Wijgerse- van Antwerpen J. O. H. Wijgerse Hellevoetsluis: J. Fiévez-van Antwerpen A. A. Fieévez Alblasserdam: G. H. van Antwerpen-Vogel Klein- en achterklein kinderen Dordrecht, 9 april 1974. De begrafenis heeft in alle stilte plaats gevonden. „Uw genade is mij genoeg". Voor ons zeer onverwacht, maar op Gods tijd, nam de Here tot Zich Zijn kind Cornelis Antonie de Jong oud 63 jaar. 's-Gravenhage: A. de Jong-Kuperus Son (N. Br.): G. de Jong M. A. J. de Jong-Lems Eersel (N. Br.)A. J. J. van Laren-de Jong J. B. van Laren Rijswijk (Z.-H.): M. de Jong A. J. de Jong-Admiraal en kleinkinderen 's-Gravenhage, 9 april 1974. Ametisthorst 327. Liever geen bezoek. Geen bloemen. Vader is opgebaard in de rouwkamer „Atropos", van Boetzelaerlaan 292. Bezoek woensdag- en vrij dagmiddag van 4-5 uur, donderdagavond van 7-8 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben zaterdag 13 april om 11.30 uur op de Oosterbegraafplaats aan de Rodelaan te Voorburg. Vertrek van huis om 11.15 uur. Or. HELMUT THIEIICKE D« hoofdwaarheden van hst chrlatalUk geloot, uiteengezet aan de hand van de Apostolisch» Geloofs- belljdenle Een sprankelend boek f 18.90 Verkrijgbaar In de boekhandel ZOMER KEUNING WAGENINGEN Liquette-jasje met borduur op jrugpand:zie meisje rechts. Daaronder: bijpassende broek. Mt. 116 (29.-) t/ml 67 (41.-).V.a.29- Nappaline spencer. Fel gekleurd, o.a. appelgroen. Mt. 128 (29.- t/m 167(39.-). V.a.29." Eronder: acryl blouse. Mt. 128 (14.-) t/m 164 (17.-). V.a.14" Op een denim pantalon met piping langs steekzakken. Mt. 128 (31.-) t/m 167 (37.-). V.a.JJ- Denim kleuterjasje met geborduurd pasje. Diolen/ katoen. Div. kleuren. Mt. 92 (47.-) t/m 110(53.-). V.a. 47- Erbij: denim pantalon met steekzakken. Mt. 92 (17.-) t/m 110 (20.-). Va.12- Liquette-jasjemet borduur op rugpand. Gebleekt blauw tinneroy. Mt. 116 (43.-) t/m 167(59.-). Va-43.- Denim pakje met borduur. In bleu en grogn. Mt.116 (44.-) t/m 158 (5S.-).V.a.44r Erbij: katoenen bloemetjesblouse. Mt. 128 (14.-) t/m 164 (17.-). Val4- Nappaline jasje met borduur. In felle kleurtjes, o.a. gifgroen. Mt. 104 (45.-) t/m 167(65.-).V.a. 45.- Nappaline pakje met borduur. Mt. 110.— (42.-) t/m 152 (56.-). Va. 42.- Eronder: tricotimprime blouse. Mt. 116 (18.-) t/m 164 (22.-). V.a.IS." KIJK- EN INFORMAT1EBOEK VOOR AQUARIUM. Aquariumvissen inkleuren Dr. B. Braum enK. Pay sen Schitterend uitgevoerd boek met kleurenfoto's van 135 (I) vissen. Na- tuurgetrouw! Met be- schrijving van elke soort. Deze gids verschaft de aquariumliefhebber te* venspraktische informa tie over de verzorging. In de serie De Natuur in Kleuren. Gebonden f 18,50 Verkrijgbaar bij uw boekhandel ZOMER KEU NINQ WAGENINGEN Tjonge, tjonge, u>at l^angt ereen boel bordaar in de Ctirlg Clab Dan Lampe. Je kent de Girly Club toch wel, dat vrolijke hoekje op de meisjesafdeling van Lampe? Waar de allerlaatste trends van de grote-mensen-mode altijd 't eerst opduiken in kleding voor kleine vrouwtjes onder de vijftien. Dat zie je nu maar weer, met die speelse borduursels op de populairste stoffen van dit voorjaar: denim, corduroy, nappaline. De trendsetters dragen 't, Girly Club heeft 't. Speciaal voor jou. Want waarom zou jij niet mee mogen doen met de mode? Wedstrijd. Tussen twee haakjes, er is nu ook 'nleuke wedstrijd met mooie prijzen in de Girly Club. Haal 'n echte trekpop en kleed haar zelf aan.

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 18