PvdA-Loosdrecht tegen burgemeester in opstand dichtbij mmentaar EERSTE BURGER WIJST VERWIJT VAN INTOLERANTIE AF n keus? Werkgevers: sjort aan dgas in '75 tien gulden jjdrie procent Sir ambtenaren het weer Ongewoon warm Man hield begrafenis 30 jaar stil na debatten even trimmen winst sportief HES in open lucht vrijheid s - f/KWARTET VBXJDiAiG 5 APRIL 1974 BINNENLAND COMMENTAAR T5/K7 aag welk nieuw technologisch geval de Starfighter zal jpvolgen, brengt onze regering lastig parket. De Zweedse is niet alleen een heel interes- lemeltcrger omdat zijn stabilisa- voor de verandering weer eens iren zit en niet van achteren vooral omdat er zulke formida- ompcnsatie-orders voor de Ne- dse industrie aan vast zitten, ril zeggen: we kunnen in de tie ervan zeventig tot tachtig t van de aankoopprijs terugver- Ook diegenen die zich een ebben kunnen vormen van de an de Nederlandse luchtmacht NAVO, kunnen niet ontkennen ding daar erg goed in past. u komt het: het kan nooit wat met de Viggen vanwege de ce realiteit. De Fransen zullen zijn als we hun nieuwste Mira- nict nemen, hetgeen niet leuk r de EEG- De Amerikanen helemaal razend zijn als we obra niet nemen, want West- betaalt toch al zo weinig voor icrikaanse troepen die op zijn staan, dat daar best eens een irder voor de Amerikaanse in- tegenover zou kunnen staan, in van die twee hebben we dus gegarandeerd ongenoegen als keuze doen en met alle twee indien we beiden de deur cn het aantrekkelijke contract 1 Zweedse Saab-Scania-concern n. En omdat we ongenoegen r<* ankrijk het best blijken te door- en moet het haast wel het Ameri- Northrop-concern worden. Of irwaarden daarvan voor de Ne- lse economie even concurrerend zijn als bij het Zweedse aan nog helemaal te bezien, .•edachten dringen zich op. Ten \Kit er blijkbaar een grote waar- 1 de bekende leuze: wat goed is I ieneral Motors is goed voor |V a. Want de Amerikaanse sol- I e zijn dienstje klopt in West- id, blijkt daarmee indirect ook ngen van de Amerikaanse vlieg- istrie te dienen, iver het communisme zou veel ker verdedigd moeten kunnen dat de belangen van het kapi- en de vrijheid niet zo ontzag- strengeld zijn. ïeede: wij huiveren terecht van o-kolonialisme dat de Sowjet- ledrijft ten opzichte van de lopese landen, die economisch toU an haar gebonden zijn. Maar |jjaat het er met ons in het -bondgenootschap voor als wij :szins passend en aantrekkelijk kD I moeten laten voorbijgaan ge- 9 0 ize gebondenheid aan de VS? 'do 1 r< ipo q^HAAG Volgens het Neder- Christelijk Werkgeversverbond .4) moet ons land in 1975 reke louden met een aardgastekort ijna twintig miljoen kubieke De hoeveelheid komt overeen totale binnenlandse afzet voor iliere consumptie in 1974. Het "j heeft, uitgaande van de gege- rdi n het ontwerprapport van de mmissie over de energievoor- als gevolg van de oliecrisis, hatting gemaakt voor 1975. T itale afzet in 1975 zal 112 Ja.' d kubieke meter zijn, aldus het 20. id, terwijl de totale produktie lciu jaar maar 95 miljard kubieke zal bedragen. De particuliere iptieve sector zal, mede door betrekkelijk gunstige aardgasta- ker 22 miljard kubieke meter 22. iken. De industriële grootver- rs verwachten zelf in 1975 25 d kubieke meter nodig te heb- samen met de exportleveran- e in 1975 hun maximum van 65 kubieke meter zullen berei- onit men op de totale afzet van iljard kubieke meter. >zien de particuliere kleinver- rs het overheidsbeleid inzake rdgasprioriteiten mee hebben, opnieuw de industriële verbrui- het tekort moeten dragen. Zij van verlenging van bestaande Icten worden uitgesloten', aldus rbond. Bij gebrek aan alterna- voor een continu voorziening k nergie zullen de onderhemers lim moeten leggen op een deel aardgasvoorraad en de daaruit •ende baten, aldus het NCW. door Cisca Dresselhuijs LOOSDRECHT Eindelijk is de bom gebarsten in Loosdrecht de PvdA-fractie in de raad neemt, niet langer meer genoe gen met bet, wat zij noemt, ui termate autoritaire optreden van burgemeester, de lieer D. D. W. J. Kastelein. In de laatste raads vergadering is deze fractie uit protest de zaal uitgelopen. Daar na heeft men in overleg met de besturen van de plaatselijke en de gewestelijke afdeling van de PvdA besloten verdere stappen tegen de burgemeester te onder nemen. 'PvdA valt over kleinigheden', zegt chr. fractie De eerste stap is het schrijven van een brief aan alle raadsleden van Loosdrecht. waarin de PvdA-mensen hun visie op de burgemeester en diens manier van optreden uiteen zet ten. De tweede stap is het aanvragen van een gesprek met de commissaris van de koningin in Utrecht, mr. P. J. Verdam om over de burgemeester te praten. (De commissaris van de ko ningin in een provincie "is de 'baas' van alle burgemeesters in die provin cie). 'Het werd nu toch te gek', zeggen Greetje Mósheuvel (51) en Anmie van den Akker (46), die samen de PvdA vertegenwoordigen in de Loosdrechtse raad, waarin verder vijf vertegenwoor digers van de protestants-christelijke partijen zitten, drie van de WD, één van de KVP en twee van Gemeentebe langen (ee»n WD-achtige plaatselijke partij). 'We hebben al vaker moeilijk heden met de burgemeester gehad. Altijd werden die veroorzaakt door zijn autoritaire manier van optreden. Hij voelt zich echt de baas in een raadsvergadering hij zegt dat trou wens vaak genoeg letterlijk zo hij minacht de raadsleden gewoon, niet" als mens, maar wel in hun functie, en hij probeert herhaaldelijk door inti midatie de besluitvorming in de raad te beïnvloeden Toelichten Vorige week barstte de bom, toen Greetje Mosheuvel in de vergadering het woord wilde voeren. Zij wilde eetn brief toelichten, die de PvdA-fractie aan de raad had gericht en waarin zij bezwaar maakte tegen bepaalde publi- katies in een plaatselijk advertentie blad, dat door het enige KVP-raadslid van Loosdrecht, de heer M. F. M. Schoenmaeckers, wordt gemaakt. In dit blad had een aanval op de PvdA gestaan, die men beslist niet meer redelijk vond en daar wilde men bezwaar tegen maken. Toen mevrouw Mosheuvel in de raad haar bezwaren tegen deze publikatie nog eens wilde toelichten, werd haar het woord ont nomen door de burgemeester, die steeds maar op zijn tafel zat te hame ren. Toen mevrouw Van den 'Akker daarna nog het woord probeerde te krijgen, werd haar dat eveneens geweigerd. Dat werd de twee vrouwen te gortig en daarom stonden ze een De PvdA-fractie in Loosdrecht: links Annie van den Akker en rechts Greetje Mosheuvel. half uur na het begin van de raads vergadering weer op straat. 'Ja, daar sta je dan wel even gek te kijken, maar het was op dat moment het enige, dat we konden, doen. Zoiets maakt wel indruk, hebben we ge merkt. We hebben tenminste heel wat bijvalsbetuigingen gekregen, zowel van raadsleden, als van ambtenaren van het gemeentehuis als van 'gewo ne' inwoners van Loosdrecht. Maar ja, zoiets doe je één keer Cn dan niet weer. Dan moet er gezocht worden naar meer constructieve methoden om iets te veranderen aan de situatie hier in de raad. Het is niet de eerste keer, dat wij moeilijkheden hadden met de burge meester. Dan loop je niet onmiddel lijk weg, dan ben je alleen maar verwonderd, als hij je het woord ojitneemt en daarna roept, dat hij tenslotte de baas is. Hij probeert al veel langer ons af te hameren als we ergens het woord over willen voeren of een voorstel willen dotfn. Van heel veel zaken zegt hij: dat zijn de aangelegenheden van b en w. daar hebben de raadsleden niets mee te maken. Dat slaat toch nergens op. Bovendien wordt het je enorm kwa lijk genomen als je, zoals wij, achter een bepaalde actiegroep in de gemeen te staat (in dit geval een groep, die bezwaar maakt tegen de stank van een plaatselijke tapijtfabriek). Bestemmingsplan Ook krijgen we soms gewoonweg niet de informatie, waarom we vragen. We hebben hier een bestemmingsplan ge had, waarvoor, zoals bleek ook nog een alternatief plan was gemaakt door een aantal architecten in-spé. Maar dat plan kregen we n.iet te zien, dat lag ergens achteraf opgeborgen. Dan moet je er steeds weer om vragen, voordat je zoiets eindelijk te zien krijgt. In dit geval was het zo, dat de burgemeester zelf het bestemmings plan graag door wilde voeren, van daar dat het alternatieve plan niet ter tafel kwam. Als de burgemeester iets door wil voeren, heeft hij het wel eens gepresteerd om te zeggen 'jullie kunnen als raad doen wat je wilt, ik kan het raadsbesluit toch weer ongel dig verklaren.' Dat is gewoon niet zo, maar hij intimideert er de mensen wel mee', aldus Greetje Mosheuvel en Annie van den Akker. Onprettig Volgens de twee vrouwen is de hou ding van de burgemeester vooral te gen de twee PvdA-vertegenwoordig- sters nogal intolerant. 'Hij vindt het erg moeilijk en onprettig om met PvdA-ers te moeten werken (hij is zelf CH-er), vooral als die dan ook nog fel zijn en bovendien tot het vrouwe lijk geslacht behoren. Hij is nog meer het type van de vrouw-thuis. dan van de vrouw-in-de-politiek, dat is wel duidelijk', meent Annie van den Ak ker.. Al met al is het maar een trieste zaak daar in Loosdrecht. Hoe dat nu ver der moet? 'Wij hebben een brief aan de raad geschreven, waarin we de zaak uiteen zetten. We wachten af, hoe de andere raadsleden reageren. Als we steun van hen krijgen, is dat mooi. Als we geen steun krijgen, gaan we zelf verder, want er moet iets gebeuren. Zo kan het niet langer. Dat pikken wij als PvdA-fractie tenminste niet', aldus de twee vrouwen. 'Niet in raad' Burgemeester Kastelein zelf zegt, dat hij juist een erg tolerant mens is, die de raadsleden eerder te lang dan te kort aan het woord laat. Wat betreft het ontnemen van het woord aan mevrouw Mosheuvel zegt hij. dat hij dat inderdaad gedaan heeft, omdat hij van mening was, dat het hier geen zaak betrof, die in de gemeenteraad thuis hoorde. 'Het ging om een conflict tussen de PvdA en een plaatselijk blad. dat hoort niet in de raadsvergadering thuis.' Over zijn uitspraak 'Ik ben hier tenslotte de baas' zegt hij: 'Ja, dat heb ik inderdaad gezegd, maar buiten de raadsvergadering en niet er in. En over wat ik buiten de raads vergaderingen zeg, hoef ik geen ver antwoording af te leggen. Ik ben het immers, die belast is met het handha ven van de orde tijdens een vergade ring, nou dan. Die vrouwen gingen buiten de orde en daarom heb ik hun het woord ontnomen en de vergade ring geschorst, dat recht heb ik als voorzitter. Tenslotte zegt hij, dat hij zich nader zal beraden over wat hem te doen staat, nu de PvdA-fractie het hogerop wil zoeken. Commentaar Een van de vertegenwoordigers van de grootste fractie in de raad (de protestants-christelijke combinatie), de heer J. Verhoef, geeft als commen taar op het conflict, dat zijn fractie bijzonder teleurgesteld is door de gang van zaken en de houding van de PvdA-fractie veroordeelt. De protes tants-christelijke fractie is van me ning, dat de burgemeester de raads vergaderingen goed leidt, maar dat de PvdA-fractie over alle mogelijke klei nigheden valt. Volgens deze fractie bestaat er al geruime tijd een groei ende irritatie tussen de burgemeester en de PvdA-dames, die nu tot een uitbarsting is gekomen. De heer Ver hoef meent tenslotte dat de PvdA- fractie teveel handelt onder druk van haar achterban. en verslaggever AAG Het burgerlijk over- irsoneel krijgt met ingang van een toeslag van vijftien gulden land: de reeds per 1 januari •nde toeslag van dertig gulden e(|dan bepaald op 45 gulden. Ver- Porden de ambtenarensalarissen ogd met drie procent met een o( van 37.50 per maand als com- ne« lie vo r prijsstijgingen. Voor de i isioneerden zullen overeenkom- laU maatregelen getroffen worden, t centraal georganiseerd overleg ambtenarenzaken is gisteren instemming over deze salaris egelen bereikt. Het is woensdag en donderdag onge woon warm geweest Temperaturen van 20 graden tot 21 graden Celsius, die op verschillende plaatsen in het binnenland werden waargenomen, zijn in ons land zeldzaam voor deze tijd van het jaar. Deze eeuw is het slechts in twee gevallen zó vroeg in april nog warmer geweest, en wel in 1946 en 1926. lil eerstgenoemd jaar liep het kwik in Rotterdam tot 25 gr. C. op, Maastricht 26 gr. op respectievelijk de 4de en 3de april. In 1926 klom de kwikdraad nog tot 25 gr. in Sittard en 27,5 gr. in Maastricht. Rotterdam bleef toen ste ken op 22,2 gr. C., Amsterdam 22,9 gr. C. Vooral in het noorden deed de ver- ivachte aftakeling van de temperatuur zich gisteren voelen, 's Middags bleef het daar met 15 a 16 gr. drie tot vier graden kouder dan woensdag. Radio- sondeopstïjgingen over Denemarken wezen uit, dat daar in de onderste tien kilometer de wind van NNO ruimde en in kracht toenam, op 5000 meter van 40 tot 60 en op 7000 m. van 50 tot bijna 90 km. per uur. Bij dit verschijnsel was een temperatuurda ling van vier graden op 3000 m. hoogte en twee graden op de niveaus tot 9000 m. Hoe kouder de bovenlucht, hoe ge makkelijker koudeflappen bij zonnig weer de grond bereiken, hoe minder hoog de temperatuur maximaal op aarde dus. Maar het valt allemaal wel mee, vooral ook omdat de zon in dienst blijft. Het hogedrukgebied var Rusland tot de Britse eilanden gaat door met de aanvoer van droge continentale lucht. Hierin blijft het 's middags vrij warm met maxitna tussen 17 en 20 graden en in het Waddengebied 12 tot 14 graden. Binnenkort zal ook de naam Amers foort in deze rubriek verschijnen. Een enthotisiast weeramateur uit deze stad met onder meer een zelf-registrerende regen-, thermo- en barometer gaat ons maandelijks verslag uitbrengen. Hij verzoekt ons alvast mee te delen, dat een groep iveeramateurs onder de naam 'Werkgroep Meteorologie' nog zoekt naar medewerkers in het noor den des lands. Geïnteresseerden kun nen zich opgeven bij Frank Nieuwen- huys, Broekslootkade 32, Den Haag. De werkgroep rubriceert van circa 15 stations bijzondere weersverschijnse- len (onweer, optische verschijnselen, sneeuw e.d.). Nagekomen maart: neerslag Fijnaart, Heiningen 51 millimeter. HOOG WATER, 6 april 1974 Vltssingcn: I.23—13.46, Haringvlletslulzen: 3.0315.22. Rotterdam: 3.5716.36. Scheveningen: 2.33 14.53, IJmuiden: 3.0615 26. Den Helder: 7 45—20.00. Harlingen: 10.04—22.05. Delfzijl: II.43—23.49. Van onze correspondent ARNHEM Bijna dertig jaar heeft de 50-jarige A. van der Sloot uit Hellevoetsluis geheim gehouden, dat hij in de oorlog door de Duitse SS gedwongen is vier slachtoffers te heie pen begraven. Deze zouden begraven moeten liggen in de tuin van een villa in het Betuwse Echtveld. De Nederlandse oorlogsgraven-stichting, die met graagmachines de tuin heeft doorzocht, heeft echter nog niets ge vonden. Op 18 april zal opnieuw een poging worden gedaan. De heer Van der Sloot heeft zijn nachtelijke graafpartij altijd voor zich weten te houden, maar toen onlangs op de televisie een oorlogsfilm werd vertoond, werd het hem te machtig. Hij ging te rade bij een psychiater, die hem aanraadde de plaats bekend te maken, waar de vier slachtoffers zijn begraven. Van der Sloot zei desgevraagd, dat het volgens hem twee Duitsers en twee Engelsen waren, die door de SS waren doodgeschoten. Het was in april 1945. De SS dwong mij met een boerenkar de vier lijken op te halen uit een café in Tiel. Een eindje buiten het dorp werden ze begraven. Omdat het stikdonker was en het bovendien hard regende, weet ik niet helemaal precies de plaats. s S OPKLARINGEN <=ü2> BEWOLKING REGEN +,0 MAX. TEMP. J?) *10 MIN. TEMP. HAGEL WINDRICHTING onder redactie van loessmit Ooit bij stilgestaan dat een ka merlid, een fractievoorzitter en een minister of staatssecretaris wel eens nat anders doen dat met, tegen of door elkaar praten? Dat ze hun door al dat kamer-zitten stram geworden leden ook wel eens willen strekken? Neem maar gerust aan dat ze best af en toe wat sportievers doen en als ze het niet doen, willen ze in elk geval wel. Maar in het laatste geval hebben ze er gewoon geen gelegen heid voor, want waar vind je vlak bij het Binnenhof klimtouwen, wandrekken, paarden en andere turntoestellen? Degenen die wel wat doen, gaan near het Haagse perscentrum Nieuwspoort, een paar stappen van de kamergebou wen, tvaar je tenminste kunt tafel tennissen. Omdat er veel meer behoefte aaii sportieve ontspanning blijkt te be staan dan alleen maar van tijd tot tijd een tafeltennis-balletje slaan, krijgen de kamerleden over een tijdje een echte trimzaal. In een gebouw dat nog niet half klaar is, om niet te zeggen nog niet voor een kwart. Dat is een oud gebouio aan het Buitenhof, waarin Willem de Vijfde er nog eens een prenten kabinet op na heeft gehouden. Het gebouw moet nu grondig aangepast worden, horen we van de voorlich tingsdienst van de Tweede Kamer 'aan een aantal behoeften van de kamer' en daaronder valt duidelijk een trimzaal. Een zaaltje, wordt ons verteld, waar geen enorme toe standen komen, maar wel wat turntoestellen en zo. Er moet een hoop gedaan worden, voordat het gebouw tot een volwaardige dépen dance van de Tweede Kamer ver klaard kan icorden. Het werk wordt in drie fasen opgeleverd en het eerste deel zal zeker niet eerder dan eind van dit jaar of begin volgend jaar klaar zijn. Het kan dus nog even duren voor de trim zaal zo ver is, maar dat is er ooit komt, is nu wel zeker. 'Het is al zen oude gedachte', zegt onze voor lichter. 'Er is al eens overwogen zo'n gelegenheid in de kelder on der een ran de gebouwen op het Binnenhof te maken. Maar daar moesten dan natuurlijk ook dou ches bij en de afvoer van het water zou zo'n kostbare geschiede nis irorden dat ze helemaal van dat plan afgestapt zijn. Dat wordt in het nieuwe gebouw wat eenvou diger'. Een tijdlang heeft er een kamer- gymnastiekclub je bestaan. Niet om kamergymnastiek te beoefenen, maar om als kamerleden in club verband één avond h. de week te volleyballen. Dat clubje is, naar de indruk van onze. zegsman, intussen totaal verlopen. Maar nog altijd zijn er stugge volhouders die tot de geregelde bezoekers van die ene tennistafel van Nieuwspoort gere kend mogen worden. Een van de betere spelers schijnt Bas de Gaay Fortman (PPR) ie zijn. maar ook het DS'70-kamerlid Keuning en me vrouw Nel Barendregt (PvdA) la ten zich niet onbetuigd. Meestal zie je ze daar alleen 's avonds of 's nachts na een slopende zitting. Ze gaan dan kennelijk niet direct naar huis, maar liever eerst naar Nieuwspoort, tvaar altijd wel min stens wat parlementaire verslagge- vers bereid zijn een spelletje mee te spelen. En soms heeft een colle ga-kamerlid of idem minister er zelfs nog wel zin in. Premier Den Uyl, ook allerminst een onbekende aan Nieuwspoorts tennistafel, speelde daar bijvoorbeeld, gister nacht in de kleine uurtjes, na de langdurige debatten over prijzen, geldontwaarding en werkloosheid, minister Lubbers van economische zaken het balletje nog toe. Madurodam vandaag zorgt prins Bernhard er voor dat iedereen er weer in mag is een van die uitzonderlijke steden in Nederland die geld overhouden. Uit de op brengst van vorig jaar, toen 1.172.00 mensen het stadje bezoch ten, kon Madurodam ruim twee ton uitkeren aan instellingen op maatschappelijk en cultureel ge bied. Van die bezoekers kwam 38 procent uit eigen land, 32 procent uit Engelssprekende landen, 23 procent uit Duitsland en 7 procent uit Franstalige landen. Wie dit seizoen de poorten pas seert, kan er weer iets nieuws zien: een containerstation (in het Nederlands heet dat tegenwoordig 'terminal') met een model van een echt containerschip. Als prins Bernhard, de vader van Madoro- dams burgemeester die tegelijk zijn dochter Beatrix is, het station in gebruik stelt, is Madurodam ook meteen officieel open. Behalve de ze aanwinst zijn er dit jaar ook weer kleine tentoonstellingen: eerst één met foto's van het konink lijk bezoek aan Joegoslavië, ver volgens 'zestig jaar kleurenfotogra fie' en in de loop van het seizoen dan nog Hongaarse folklore, mees terwerken van vakmanschap in de oudheid, 'redt de tijger' uit India en folklore en kunst uit Bulgarije. Hoewel ons niet bekend Is of mi nister Van der Stoel regelmatig achter de tennistafel van perscen trum Nieuwspoort gesignaleerd wordt, mag ook hij best tot de sportievelingen in de hogere rege- ringsregionen gerekend worden. Zelfs toen hij in februari met koningin en prins op staatsbezoek in Ivoorkust was, kon hij het niet laten even voor de (Ivoor-)kust een ommetje te zwemmen (zie ook: na debatteren even trimmen)'. In het Nederlands Openluchtmu seum in Arnhem nog maar net voor het publiek open zijn gelijk al weer twee speciale ten toonstellingen te zien: een oude van vorig jaar en een hele nieuwe. De oude gaat over 'Het platteland rond Oranje' en is te vinden in het Klederdrachtengebouw. Daar is te zien hoe bij allerhande gelegen heden buiten de steden met het vorstenhuis meegeleefd werd. De nieuwe expositie heet 'De Zaan'. In een van de huizen van de Zaanse Buurt wordt achtergrondin formatie gegeven over Nederlands eerste industriegebied, de Zaan streek. Daar zijn oude tekeningen, foto's en voorwerpen die samen een beeld geven van de manier waarop in het verleden de welva rende kooplieden in de Zaanstreek woonden, leefden en werkten, maar ook hoe het de arbeiders toen verging die meestal ergens in een van de tientallen industriemo lens werkten. Wat stelt onze vrijheid eigenlijk voor en wat doe je er mee? Is zelfstandig leven in onze maat schappij vol regels en bepalingen mogelijk? Over die vrijheid wordt in de paasweek van 8 tot en met 13 april gepraat op vor mingscentrum Oud-Poelgeest in Oegstgeest, waarbij het gegeven is dat alles wat je nodig hebt, in jezelf aanwezig is'. Inlichtingen bij Gerda de Leeuw- Ter Haar, vormingscentrum Oudè- Poelgeest, tel. 01710-52445. Hobby Stands over tuinieren, smalfilmen, archeologie, filatelie, kamperen, modelbouw en materi aalbewerking vormen samen de vierde landelijke beurs voor vrije tijdsbesteding 'Hobby '74', die van vandaag af tot en met dinsdag in de Haagse Houtrusthallen te zien is. De PTT is er ook, met een speciaal hobby-dagstempel. Mam moet Zondagavond klokslag middernacht begint een mammoet transformator aan zijn reis van Nijmegen naar de Maasvlakte. Het gevaarte weegt 360.000 kilo, is veertien meter lang, zes breed en bijn acht meter hoog en moet dan ook op een karretje met 192 wie len vervoerd worden. Dit karretje rijdt de transformator eerst naar het Maas-Waal-kanaal. waar een ponton het hele geval overneemt. Woensdag wordt de kolos pas op de Maasvlakte verwacht, waar het 192-wielige wagentje de rest doet. Je baas heeft wel gevoel voor humor. Hij schrijft: Blijf nog maar een beetje ziek.

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 7