Oranje is klaar om t varkentje te wassen. Op een Aristona zie je alle kleuren. „Natuurlijk!" de jong b.v. transportbedrijf heerhugowaard gehuwde jonge vrouw intelligente j onge medewerker m/vr KENNISGEVING PLAATS EEN PIJLTJE onderwijzer(es) Gemeente 's-Gravenhage beschaafde jonge vrouw Neem vaker 'n bloemetje mee ZUIDWOLDE (Drenthe) Koopsom: slechts 72,5 cent per m2 Telef. 05765-424 Oranje Nassauschool, voor Ghr. Mavo LERAAR(ES) nederlands/engels S BOEKHANDEL J.DESLEGTEN.V. Speciale afdeling in prijs verlaagde boeken Hoe breng je de lente het beste binnen? /1RISTONFK TROUW /KWARTET VRIJDAG 5 APRIL 1974 T12/K W. P. VAN DER HELD B.V. ASSURANTIëN SEDERT 1856 wil niet langer hele dagen thuis zitten, maar haar vóór haar huwelijk opgedane kantoorervaring produktief maken? Wij zoeken een beschaafde medewerkster voor de middaguren in aansluiting op een medewerkster, die uitsluitend 's mor gens werkt. Steno en typen moet zij machtig zijn. Haar werk zal gevarieerd zijn en voor haar, die verantwoorde lijkheid niet schuwt, zal de gelegenheid bestaan geleidelijk zelfstandiger te werken. Opleiding minstens op M.A.V.O.-niveau. Wij bieden werk in een prettige omgeving in het centrum der stad en op goede arbeidsvoorwaarden. Inlichtingen telefonisch of schriftelijk bij W. P. van der Held b.v., Schiekade 75/77 te Rotterdam, telefoon 01065.36.00. Het adres voor het uitvoeren van uw transportopdrachten. Gespecialiseerd in het vervoer van losgestorte goederen. Weegbrug „Heerhugowaard" dag en nacht, lengte 18 meter, tot 60 ton. 4,-/weging incl. BTW, a contant. Stationsweg 114 (02207) - 10507 - 10528 10243. NEDERLANDSCHE GLASVERZEKERING MAATSCHAPPIJ DE OUDSTE ANNO 1861 Schiekade 75/77 Rotterdam. zoekt voor gevarieerd administratief werk. waaronder type- en ponswerk, een Gedacht wordt aan een aktieve kracht, zo mogelijk met enige kantoorervaring, die bereid is zich in groepsverband verder te ontwikkelen. Leeftijd: niet ouder dan 19 jaar. Wij bieden werk in het centrum der stad in een prettige om geving en met goede arbeidsvoorwaarden. M_A.V.O.-opleiding wordt op prijs gesteld. Sollicitaties te richten aan het adres Schiekade 75/77 te Rotterdam of neem telefonisch contact op met de heer Vermeer nr. 01065.36.00. de Tweede kamer voor geschil- I en behandeling uit gedeputeerde staten van Utrecht maakt be kend. dat rij op maandag 20 mei 1974, ten provinciehuize. Achter St. Pleter 20 te Utrecht. In openbare vergadering zal be handelen beroepen op grond van artikel 41 van de Algemene bijstandswet van Ingezetenen der navolgende gemeenten: 9.30 uur Rhenen; 9.40 uur, 9.50 uur, 10.00 uur. 10.10 uur, 10.20 en 10.30 uur Utrecht. BIJ beschikking van de Arron- dlssements-Rechtbank te Amster dam dd. 29 maart 1974 ls de curatele betreffende Eduard Jan van Uookeren Campagne, wonen- e te Amsterdam, opgeheven. r. R. A. van Sandick-Procu- reur Burgemeester en Wethouders roepen sollicitanten op naar de betrekking van bij het openbaar gewoon en bultengwoon lager onderwijs. Gemeentelijke verplaatsingskostenregeling van toepassing. Voor het verkrijgen van hulsvesting wordt, In de daarvoor In aanmerking komende gevallen, medewerking door het ge meentebestuur verleend. Ook aan verzoeken om vrijstelling van militaire dienst zal door de gemeente de grootst mogelijke medewerking worden verleend. Een sollicitatieformulier kan worden aangevraagd bij de afdeling Onderwijs der Gemeentesecretarie. Burgemees ter De Monchypleln 9, kamer 3343, telefoon 070 - 624121, toestel 554. NEDERiLAM)SGHE GtLAiSVERlZEKERING MAIATSCHAjPPU DE OUDSTE AlNiNO 1861 Schiekade 75/77 Rotterdam Op ons modern kantoor in het centrum der stad, hebben wij plaats voor een Wij denken aan een medewerkster met M.UX.O. of MA.V.O.- opleiding, die reeds enige jaren kantoorervaring heeft en be reid is zich aktief in te zetten voor een administratieve taak, gepaard gaande met bediening van de telefooncentrale en typewerk. Wij zien hier mogelijkheden voor een jonge gehuwde vrouw en daarom zijn wij bereid de werktijden desgewenst in onder ling overleg vast te stellen. Zij zal minimaal 6 uur per dag aanwezig moeten zijn. Sollicitaties zowel telefonisch als schriftelijk (de heer J. Vermeer), te lefoon 010—65.36.00. Te koop aan de Autoweg Ommen-Hoogeveen Ruim 13 HA (131.700 m2) BOSGROND De begroeiing is: grove dennen, sparren, (kerst bomen) en lariks. Zeer veilige geldbelegging. Hierop mag niet worden gebouwd. Alleen serieuze gegadigden gelieven te telefone ren voor bezichtiging. v Hugo de Grootstraat 59 Delft. Gevraagd per 1 augustus een Deze kombinatie omvat een volledige weektaak. Inlichtingen bij en sollicitaties aan de direkteur der school, J. Bloemen, tel. school 015-134701, tel. huis 01736-2883. Voor de verzorging van de bewoners van het be jaardentehuis 'HORIZON' te Hoofddorp zoeken wij een gediplomeerd zieken verzorgster of een gediplomeerd bejaardenverzorgster die bereid is als hoofd van de verzorging op te treden. Sollicitanten dienen meelevend lid te zijn van een Protestants Christelijke Kerk. In het tehuis worden plra. 70 bewoners gehuis vest. In een mondeling onderhoud zijn bestuur en di rectrice gaarne genegen deze functie en taak na der toe te lichten. Uw sollicitaties kunt U zenden aan het Bestuur van de Protestants Christelijke Stichting 'Bejaar denzorg Haarlemmermeer', Kruis laan 54 te Hoofd dorp. Inkoop van boeken: Sjf Kalverstrut 11-13 - Tel. 020-232540 BIJ beschikking van de Kanton rechter te Harderwijk. d.d. 29 maart 1974 werd aan Aart Eer- sen. geboren op 13 mei 1955 te Putten, wonende te Putten, Oude Nljkerkerweg 19, handUchtlng verleend tot het uitoefenen van het landbouwbedrijf, met name de varkens-, kalveren- en kul- kenmesterij. en al hetgeen daar mede verband houdt, alsmede tot het als pachter sluiten van een pachtovereenkomst met de koop-optie, betreffende het aan iljn vader errlt Eersen in eigen dom toebehorende landbouw bedrijf. ter grootte van 1 hec tare. staande en gelegen aan de Oude Nljkerkerweg 19 te Put ten, en tot het verrichten van alle rechtshandelingen dienaan gaande. De shirtjes hangen wasfris klaar. Onze jongens popelen om er straks op de groene mat flink tegenaan te gaan. Dat wordt dolle pret in de huiskamer, reken daar maar op. Als je tenminste zo slim geweest bent om een goeie kleurentelevisie te kopen. Een Aristona bijvoorbeeld. Die heeft plezierige eigenschappenhij laat alle kleuren zien. En hij doet dat erg lang. Komt door z'n speciale Integrated Circuits en onverwoestbare transistor-chassis. 't Bedieningskomfort slaat alles. Met geruisloze, elektronische tiptoetsenkies je kanaal, kleur, helderheid, kontrast, geluid, beeld aan en uit. Aristona levert hij dit kleurenapparaat een ultra-sonore, draadloze afstandsbediening met druktoetsen. Wat de service betreft zit je ook goed. Met Aristona kun je jaar in jaar uit rekenen op de grootste service organisatie van Nederland. Vraag bij uw handelaar de nieuwe Aristona brochure met de komplete kollektie 1974, of vraag deze dokumentatie aan .bij Radoma b.v., Postbus 4002, Amsterdam. Aristona, gemaakt om lang plezier van te hebben.

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 12