Al f80.000 huurschuld in Merenwijk Rembrandt-leiding gaat praten met leerlingen Agenda voor Leiden Mislukte overval tbcA^ovïde£l^e\! Hoorzitting kamernood dit keer geen loze beloften Klanten huldigen melkman Stouten Opening Watersport 'Roomburgh' Drie jubilea bij Gemeentewerken Huursubsidie vóór 1 juli aanvragen Publiek wilde vluchtende automobilist te lijf TROUW/KWARTET DINSDAG 2 APRIL 1974 STAD EN REGIO L3 ,BHW beivees slechte dienst' LEIDEN In twee woningcomplexen van de Leidse Merenwijk bestaat op dit moment al een totale huurschuld van niet minder dan 80.000 gulden. Dit deelde wethouder Ham gisteravond mee op een interpellatie van het raadslid Amptmeijer naar aanleiding van de aktie van ongeveer 90 bewoners, die reeds een aantal maanden eigenhandig een bedrag van 75 gulden op de maandelijkse huur in houden. Ham was het met Amptmeijer eens dat het in feite niet toelaatbaar is dat mensen met een laag inkomen in woningen met een dergelijk hoge huur trekken. Hij zei dat bij de toewijzing van de peperdure flats zeer zeker rekening wordt gehouden met het inkomen van de kandidaat-bUwo- ner, maar dat de laatste jti zulke gevallen hieraan meent te kunnen voldoen. Ook zei Ham dat in alle daartoe in aanmerking komende ge vallen gewezen wordt op de mogelijk- LEIDEN Woensdagavond half acht vindt in de Stadsgehoorzaal de langverwachte hoorzitting over de huisvestingsnood van jon geren plaats, georganiseerd door het gemeentebestuur en de Ak- tiegroep Kamernood. Jongeren en andere belangstellenden zullen voor de pauze in groepen discus siëren over een viertal onderwer pen. De onderwerpen zijn de volgende; Is een oplossing van de kamernood op korte termijn mogelijk door een ande re, betere verdeling van de huidige woonruimte? Wat kan gedaan worden voor de huisvesting van jongeren bin nen het bouwbeleid op lange termijn? Functioneren de stichtingen, werk zaam op dit tefrein, voldoende, en zo niet, wat is daaraan te verbeteren? Waarom is de kamerhuurder (bij par ticulieren) niet in staat voor zijn rechten op te komen? Tegen tienen zullen de gr oeps rapporteurs verslag uitbrengen, waarna nog een plezierige discussie zal volgen. Op een persconferentie vertelden wet houder Ham. enkele gemeenteraadsle den en vertegenwoordigers van de Abtiegroep Kamernood wat meer over de bedoelingen van de avond. 'Er moeten zoveel mogelijk jongeren aan wezig zijn, en hun problemen moeten duidelijk naar voren komen', aldus de wethouder die ook nog met het voor lopige nieuwtje aankwam, dat er 'ge fluisterd wordt dat de kale huur van de flats in de Backer-complex van de Stichting Huisvesting Werkende Jon geren misschien maar honderd gulden zal worden'. In ieder geval zullen ze lager zijn dan de huren van de flat aan de Morsweg. Maar verder over de hoorzitting. Al- lerwege hoopt men op resultaten in de vorm van bepaalde conclusies. Zo'n resultaat zou bijvoorbeeld een resolu tie kunnen zijn waarin bepleit wordt dat de regering haast maakt met het integreren van de verschillende soor ten huisvesting voor bijzondere groe pen tot één volkshuisvesting), of dat er een enquête gehouden wordt om nu eens precies de behoefte aan woonruimte te peilen. De aktiegroep kamernood zelf over de hoorzitting; 'Bevolking en bestuurders mceten be wust worden van d e situatie, het moet niet meer als vanzelfsprekend beschoud worden dat er kamernood is'. Ter voorbereiding van de avond kan men voor een kwartje een informatie map kopen op de volgende adressen. KWJ, Troef, Release, JAB, Kreatief Sentrum en het Stadhuis. Op de avond zelf (de zaal is vanaf kwart voor zeven open) kan men een infor matiestand aantreffen. Bij binnen komst is er een soort ontvangstbalie waar de belangstelling voor een van de vier onderwerpen aangegeven kan worden om ongeveer half twaalf moet alles afgelopen zijn. Wethouder Ham: 'Dit keer moeten er geen loze belof ten gedaan werden'. heid van individuele huursubsidie en hij deelde nog mee dat deze met ingang van 1 april is verhoogd van 105 gulden tot 155 gulden per maand. 'Maar het is juist vaak de verandering in de gezinssituatie, die moeilijkheden gaat geven', aldus de wethouder, die meende dat het eigenhandig inhouden van een bepaald bedrag aan huur geen oplossing is en als zodanig ook niet valt te billijken. 'Daarmee wor den de bestaande moeilijkheden al leen maar vergroot'. Waarna hij be- kc'nd maakte dat in een complex van 256 woningen per 31 maart al een huurschuld is ontstaan van 20.000 gul den; en in een ander complex (484 woningen van de Protestants Christe lijke Woningstichting) is dat bedrag al 60.000 gulden. Hieronder bevinden zich 13 ernstige gevallen, waarvan er vijf individuele huursubsidie genieten en er één zelfs een extra borgstelling spremie van 1.800 gulden heeft ont vangen. Wethouder Ham zei dat de 90 huur-inhouders eerst nog een drin gend verzoek tot betaling krijgen al vorens de zaak in handen van een kantonrechter wordt gegeven. En tot slot deelde hij nog mee dat hij in januari bereid is geweest om samen met de BHW en de" buurtvereniging de Horsten een bezoek aan staatsse cretaris Marcel van Dam 'te brengen, maar dat deze laatste had laten weten er niet voor te voelen. 'Door te advi seren om maandelijks eigenhandig 75 gulden aan huur in te houden heeft de BHW de bewoners van de Meren wijk een slechte dienst bewezen', zo concludeerde de wethouder tot slot. Amptmeijer was enigszins onder de indruk van dit antwoord, maar kon toch niet nalaten begrip te vragen voor degenen die uit onmacht tegen een huurachterstand aankijken. 'Daar moet een oplossing voor gevonden worden', zei hii. 'Er komt nu eenmaal ee'n stuatie dat mensen onder het motto 'nood breekt wetten' tot aktie overgaan, om daarmee een breekijzer te zetten in de bestaande wetten'. In die gevallen pleitte hij voor een soe pel hanteren van de wet. waarna hij een motie indiende die beoogt de wethouder te steunen in zijn streven om in individuele probleemgevallen naar oolossingen te zoeken. Ook Waal (PvdA) diende een motie in. waarin ondermeer te kennen wordt gegeven dat het onrechtvaardig is als n.ieuwbouw-woningwetwoningen nift kunpen worden toegewezen aan woningzoekenden, omdat ziin inko men daarvoor te laag is. Volgens de motie is het evenzeer onrechtvaardig dat bewoners van die woningen in ferote finanèiële moeilijkheden komen doordat zij een te groot deel van hun inkomen aan huur moeten betalen. De motie dringt tenslotte aan op uitbreiding van het stelsel van indivi duele huursubsidie. Aan stemming over deze voorstellen kwam de raad niet toe, zodat ook een voorstel van Cornelissen (KVP) om te komen tot een betere huurbeseherming en een betere voorlichting bleef liggen tot volgende week. LEIDEN Melkman J. Stouten vierde gisteren het feit, dat hij 40 Jaar in dienst was bij Menken Landbouw. Aan leiding voor de klanten in zijn wijk (omgeving Kagerstraat-Rijnsburgerweg) om hem eens flink in de bloemetjes te zetten. Dat begon gistermiddag eerst op een versierde melk kar, die koerste naar de kantine van het Visser 't Hooft- lyceum. Daar werd de huldiging pas echt een feit. Vele klanten kwamen hem daar feliciteren. En dat ging gepaard met een gezamenlijke gift. niet minder dan ruim 1500,—, verpakt in een vis. 'Ik ben een mooi weer- en gladwater- visser', zei Stouten altijd tegen zijn klanten. Vandaar. Staking opgeheven; acties gaan door Van een ónzer verslaggevers LELDEN De acties op liet Rembrandt-lyceum naar aanleiding van het volgens zeer veel leerlingen en leraren onvoldoende gemotiveerd ontslag van een vijftal leerkrachten, duren nog steeds voort en zullen vandaag worden gecontinueerd als aan twee eisen niet zal worden voldaan door de school leiding. Deze eisen staan vermeld in een peti tie, die gisterochtend aan de leiding van het Rembrandt-lyceum werd aan geboden en die door ongeveer vijfhon derd leerlingen (vijfzesde deel) is ondertekend. De twee genoemde, on voorwaardelijke eisen zijn, dat leraren en leerlingen niet langer gepasseerd worden bij het nemen van beslissin gen en dat de kwestie van orde en regelmaat ter discussie wordt gesteld cn door de betrokken leraren en leer lingen geregeld kan worden. Vanmiddag om drie uur zal er door de ^schoolleiding en het actiecomité over deze eisen worden vergaderd. Behalve het merendeel van de leerlin gen, staat ook de meerderheid van de leraren achter de eisen, namelijk der tig van de vijfenveertig leraren in het hoofdgebouw. De leraren in de bijge bouwen zijn te weinig op de hoogte van de situatie en worden hierbij dus buiten beschouwing gelaten, aldus het actiecomité. Gesprek De derde eis houdt in, dat er een gesprek komt tussen de leiding en het (ADVERTENTIE) annex Van Dijk's Ladderbedrijf Roomburgerweg 22-23, LEIDEN Tel. 01710-21906 Wij zijn vbn plan het nieuwe seizoen goed te begin nen, en wel vanuit onze spiksplinternieuwe show room, welke 3 APRIL a.s. om 17.00 uur officieel geopend zal worden. In onze nieuwe aanwinst zult U o.a. kunnen bezich tigen Archimedes Penta b.b. motoren Nautilus boot trailers - Amerikaanse Bayliner boten - kruisers - enz., enz. en natuurlijk Wienese ladders - steigers - trappen enz. Als u een kijkje wilt komen nemen, bent U tussen 17.0019.00 uur van harte welkom. Vanaf 4 april iedere werkdag geopend. Donderdagavond koopavond 19.00-21.00 uur LEIDERDORP Dit is de wo ning aan de Berkenkade in Lei derdorp, waarin in de nacht van zondag op maandag omstreeks 4 uur het echtpaar Woo, dat een chinees restaurant drijft op de hoek van de Breestraat en het Steenschuur in Leiden, werd overvallen. Naar later bleek door twee Chinese jongemannen en een oudere Zuidmolukker. Het motief van de overigens misluk te overval was giste ra vojid nog niet bekend. Korte tijd later wer den de drie, van wie er én op de Kom van Aaiweg gereedstaande auto bestuurde, gepakt in Amstel veen. Eén van hen wist eerst nog te ontkomen. Voor het volledige bericht over dit voorval verwijzen wij naar al ders in deze krant. actiecomité, in principe over alles wat verband houdt met of geïmpliceerd wordt door de volgende aanhef van de petitie: 'Wij. willen hierbij met klem protesteren tegen het dit school jaar gevoerde beleid, dat vanaf het begin heeft geleid tot verslechtering van de verstandhoudingen tussen alle groeperingen op de school. Het draai de daarbij steeds om besluiten betref fende orde, regelmaat, continuïteit en dergelijke. De eisen die de leiding met betrekking tot deze punten stelt, gaan zo ver, dat vele leerlingen en leraren hiermee in botsing moeten komen. De wijze waarop deze beslui ten worden genomen en bekend ge maakt. schiet iedereen in het verkeer de keelgat'. De staking van de leerlingen is in- m ddels opgeheven maar de act e gaat verder. Zo is er naast het aanbieden van de petitie ook nog een handteke ningenactie op gang gekomen, die in tussen 932 handtekeningen van andere scholen heeft opgeleverd. Deze hand tekeningenactie moet de petitie onder steunen. Verder is er een uitvoerig stencil uitgegeven over het verloop van de actie en met uitgebreide ach tergrondinformatie. Het stencil is be doeld om de gemotiveerdheid van de lerlingen voor de actie te vergroten, en verder als reactie op de vrijdag middag inderhaast weggestuurde brief van de rectrix aan ouders en leerlin gen. waarin een zeer onvolledige be richtgeving over de stand van zaken wordt gegeven', aldus het actiecomité Orde en rust Tïit dit stencil blijkt, dat rectrix me vrouw De Boer orde, rust en conti nuïteit boven alles stelt. Het actieco mité zegt echter dat de orde zoals de rectrix die ziet door ieder, ook de leraren, geaccepteerd moet worden en dat leidt volgens het comité juist tot wanorde, zoals deze actie. Het' comité geeft de volgende voor heelden van de rust en orde, zoals de leiding die wenst: tijdens de les mag niemand naar de wc omdat zulks tot al te gezellige ontmoetingen zou lei den. Verder mag er in de klas niet gegeten worden. (Er is geen kantine red.). Alle leraren hebben zich aaD deze regels te onderwerpen. Als voorbeelden van manieren, waar op de lerareri zouden worden belem merd in hun vrijiheid van lesgeven, noemt het stencil onder andere: 'De leraren maatschappijleer werden be lemmerd in de mogelijkheid excursies naar eigen inzicht te organiseren. Di verse leraren werden niet in de gele genheid gesteld, projecten te organise ren. De docenten maatschappijleer worden verplicht cijfers te geven, en dus ook om lessen te besteden aan LEIDEN Een drietal medewerkers van de dienst Gemeentewerken her denkt deze week van april het feit. dat zij 25 jaar geleden in dienst van de gemeente traden. Op 1 april 1949 begon de heer G. van der Mey zijn loopbaan als straatmaker bij de1 afde ling bestratingen. Op 4 april van- datzelfde jaar kwam de heer P. Oost veen als jongste bediende-tekenaar bij de tekenkamer van civiele werken. Nu is hij belast met het toezicht op de uitvoering van nieuwe werken. De heer J. van der Mey, die eveneens op 4 april als tuinman bij Gemeentewer ken begon, is nu belast met het toezicht op de dagelijkse werkzaamhe den van de afdeling Plantsoenen. De drie jubilarissen vieren hun feest in beslo-ten kring. I het vaststellen van cijfers (schriftelijk werk en dergelijke). Ook werden ver scheidene leraren tijdens de les be spied. Tenslotte werd zonder overleg met de leraren besloten leerlingen uit de lagere klassen streng te straffen bij het wegzenden uit de les. 'Ook de begeleiding van de nieuwe leraren is totaal afwezig', volgens het stencil. 'De leiding jaagt hen wel tegen zich in het harnas door beris pingen en schelden', aldus het stencil van het actiecomité Dinsdag 2 april. P«trakerk. Noord. 8 uur. afd. Lelden Noord Christenvrouwenbond, ds. Heinen te Utrecht over toekomstverwachting. Driftstraat 49. 10.30 tot 11.30 uur; spreekuur sociale raadsvrouw. Hooglandse Huys. Moriaansteeg 7, 10 tot 8 uur, bazaar Handwerkclub Ver. van Vrljz Hervormden Leiden- Oegstgeest. daarna ge meente-avond. Woensdag 3 april. Dijkstraat 2a. 10 tot 11 uur. spreekuur soc. raadsvrouw. Gerecht 10. 4.30 tot 6 uur, spreekuur soc raadsvrouw i april. spreekuur soc raads- Vrijdag 5 april. Rapenburg 24. stichting Jazz-zolder Hot Hou se. 22 uur. The Pirn Cats <7 mans formatie). Schelpenkade 6. 8 uur afd Lelden Natuur- hist Vereniging, vogelgeluiden en demon straties. Vijfhovenhuls. Hoflaan 168. S uur. discussie avond over de problematiek rond de ge dempte Trekvliet Gehoorzaal. 7.15 uur, generale repetitie uit voering Matthaus-Passion door E Animo LAK theater. Levendaal 150. 8.15 uur. "De l- ste'. van Israel Horovitz. te spelen door "Actors" Enterprise'. Zaterdag 6 april. Gehoorzaal. 7.15 uur. uitvoering Matthaus- Passion door E Animo. Zondag 7 april. Oegstgeest. Groene Kerk. 8 15 uur. concert door het Delphi Consort en het Amsterdams Voknal Ensemble. Werken van Handel. Albl- noni, Vivaldi en J S Bach. Oegstgeest, Rijnlands Lyceum, 8.15 uur. Blauw-Blauw'. van Hugo Claus, te spelen door Ellen Vogel. Guus Oster. Pons Radema kers en Cas Enklaar FILMS IN LEIDEN TOT 4 APRI1 CAMERA; "Easy Rider". IS Jr. dag. 19 00 en 21.15 uur. do. vr. ma dl 14.30 uur Kinder matinee; "De avonturen van Pietje Bell", za, wo 14.30. zo 14 00 en 16.15 uur Nachtvoor stelling: "The French Connection" 18 jr. vr. en za 13.30 uur. LIDO: "Help de dokter verzuipt", a l dag 14 30. 19 00 en 21.15 uur. zo 14.30. 16.15. 19 OU en 21.15 uur STUDIO: 'Jezus'Christ Superstar', lijden zie Lido LUXOR; 'Het zwarte goud van Oklahoma'. 14 jr dag 14 30. 19 00 en 21 15 uur. zo 14.30. 16 45. 19 00 en 2115 uur. TRIANON: 'De avonturen van Rabbi Jacob a l 14 30. 19 00 en 21 15 uur. zo 14.15. 16.15. 19 00 en 21.15 uur. REX: 'Vrouwen die het niet zo nauw neme*'. 18 jr tijden zie Trianon Apotheken in de regio Leiden De avond-, nacht- en zondagsdienst van de apotheken ln de regio Leiden wordt waarge nomen van vrijdag 29 maart tot 5 april door de Doeza-apotheek. Doezastraat Leiden, en de apotheek Van Breest Smallenburg te Leiderdorp. Tevens op zaterdag tot 1 uur nam. door de Voorschotense apotheek en de Oegstgeester apotheek, Wllhelmlnapark 8 Oegstgeest. TENTOONSTELLINGEN Drukkerij De Bink. Rnoseveltstraat 3 Leiden: abstracte schilderijen van Nico Koomen te Amsterdam Pieterskerkgracht 9 Lelden: tentoonstelling van werk van leden van Ars Aemula Natu rae Van maandag tot en met vrijdag van 3 lot 5 en 7 30 tol 9 30 uur. zaterdag en zon dag van 12 tot 4 30 uur Van 16 maart lot en met 6 april. Aacademlegebouw. Rapenburg Lelden: teztle- lublerten van Marian Westra. Maria de Bruyn, Rolf Petersen en Marian Steenhuizen, tot 6 april. LAK-tentiionstelling. BezoeKiiren ademt-ch Ziekenhuis Leiden Voo. alle jahet .en. behalve kinderen) ztjn de be«.< ek'iren ïis Elke dag iaU0-l6",i) uur. 18.30-20 un uur Vo-, de prematurenal deling gelden j- 'ulgirde bez.'ekuren 'ai leen voor ouders» maandag t e m vrijdag 18.30-19 43 ju', zaï-rdag en zondag 15 30- 15 45 uur Bezoek aan m«*ige patiënten; Wanneer voor ernstige patten rn doorlopend bezoek wordt toegestaan. *j- 'c hoofdverpleegkundige 16.30 uur. 18.30-19.S; uu. Kinderafdeling I- leen voor ouders '-«gelijks 14.1.0-15 00 uur. Kinleren oen-tien 'e 14 jaar hebben geen toegai g op ie kini.-rafd"ting hiervoor speel- alee) muu puin tkterst rekken. Lakenhal: tentoonstelling werken vkn Toon Verhoef en Carei Visser Van 4 april tot 26 mei Dagelijks van 10 tot 17 uur Op zon- en feestdagen 13 tot 17 uur. KOORD Studio. Oude Rijn S8. Leiden, tot 20 april foto's, lino's en zeefdruk van Paul Schoen. Geopend van ma t m vrij van 15-23 uur. zondag 15-18 uur BEZOEKUREN -"I ELISABETH ZIEKENHUIS (ADVERTENTIE) Krain.afdelin? dag-slljk van 11.15-12 (alleen v. echtgenoten) '5-14. en van 18.45-19.45 uur. Kinderafdeling: dageltjk: van 5-18.30 uur. 3e klasse: »'olvk»ae:.en dagelijks van 14-14.45 en "an 18.45-'».45 uur. KrjainafUelini'. dagelijks van 15-16 uur en van is 45-1».4', uur. Kinderafdeling: dagelijks van 15-18 80 uur. Endegeesi: 'n.vlag en vrijdag 13-14 uur, 's zondags <1-72 uur en 14-15 uur. Ie klasse de gehe.e lig Annaklirlekdag lï.30-14.30 uur en 18-19 uur BEZOEKTIJDEN DIACONESSENHUIS TH Bezoektijden Diaconessenhuls Lelden: le klas: dagelijks 11 00-12.00 uur: 15.45-16.30 uur: 18.30-19 30 uur 2e en 3e klas: dagelijks 15 45-16 30 uur; 18 30-19 30 uur. Kinderafdeling: alleen voor ouders dagelijks 14.00-19.00 uur: voor overige familieleden zondags 14.00-15 00 uur. Kinderen beneden de 14 Jaar hebben geen toegang op de kinderafdeling. VALFHEIS AAN DEN RIJN Rijnoord: le un ?e klasse 10.30-u, 14-14.45 en 18-19 uui3e kiassn 14-14 45 en 18-19 uur. Kraamafdellng '6 17 uur alleen voor echtge- Jongens aangehouden LEIDEN Afgelopen vrijdag wér den drie jongens uit Leiden in, de leeftijd van 15-17 jaar en een jongen uit Delft aangehouden. Ze worden ervan verdacht de afgelopen 5 weken, 30 inbraken te hebben gepleegd, waar onder 12 diefstallen uit sigaretten automaten, inbraken in radiozaken aan de Nieuwe Beestenmarkt en de Nieuwe Rijn, en diefstal van brom fietsen Verder zouden ze nog 10 au to's hebben opengebroken. De jongens 7.ullen vandaag voor de officier van justitie worden geluid. Twee jongens uit Leiden, een van 18 en een van 22 werden zaterdag nacht op heterdaad betrapt, toen zij in. een dronken bui een auto en een bromfiets in brand staken op de Kaas markt. De schade aan de auto bedroeg 500 gulden. LEIDEN Op 1 april is de nieuwe periode begonnen, waarvoor huurders met Uan inkomen van maximaal 22.000 per jaar onder bepaalde voor waarden een aanvullende huursubsi die kunnen aanvragen. Formulieren daarvoor kunnen elke dag tijdens kan tooruren, alsmede op donderdagavond tot negen uur worden afgehaald bij het bureau Voorlichting in de hal van het stadhuis. Het rijk verstrekt subsidies aan men sen. die gelet op hun inkomen een nogal hoge huur moeten betalen. De norm. die daarbij wordt gehanteerd, is gesteld op 1/6 1/7 van het inkomen. De hoogte van de bijdragen wordt bepaald aan de hand van een tabel. De bijdrage kan, afhnakelijk van het jaarinkomen (de grens ia onlangs verhoogd van 20.000 tot 22.000) en de huurprijs, variëren van 120 tot 1.860 per jaar. De bijdrage wordt per kwartaal aan de huurder uitbetaald. Telkens na afloop van een kwartaal ontvangt de huurder een formulier voor het aanvragen van uitbetaling (de zogenaamde bewoners- verklaring). Ongeveer twee maanden na ontvangst van deze verklaring keert het ministerie de bijdrage uit. Degenegen. die moeilijkheden onder vinden bij het invullen van hun aan vraagformulier kunnen op het stad huis voor de afdeling Volkshuisves ting worden geholpen. Zij moeten dan wel alle financiële gegevens meene men. NOORDWIJK De Noordwijkse po litie eeeeen 35-jarige Noordwijkerhou- ter zondagavond in bescherming moe ten nemen tegen een opdringende menigte nadat de man was doorgere den bij een verkeersongeluk.. Hierbij werden twee vrouwen uit Rijnsburg ernstig gewond. Het ongeluk gebeurde tijdens een achtervolgingsjacht door de Noordwijkse politie. Op de boule vard trok de wagen de aandacht van de politie. Toen een startteken werd gegeven reed de man echter in voilé vaart door, waarna de achtervolging werd ingezet Met zeer grote snelheid raasde de wagen door Noordwijk aan Zee, waarna de bestuurder de richting Noordwijkerhout insloeg. Op de Duin weg botste hij achterop de auto van een Rijnsburger, wiens echtgenote en een 81-jarige inzittende vrouw naar buiten werden geslingerd. Enkele honderden meters verderop liep de Noordwijkerhouter vast in het ver keer. Uit onderzoek is gebleken dat de man nóch een rijbewijs nóch een autoverzekering had. Trekvlietbrug voor verkeer gesloten LEIDEN In verband met recon structie-werkzaamheden zal de Trek vlietbrug nabij de Lammenschans- plein in Leiden, voor het verkeer zijn gesloten, met uitzondering van (brom)fietsers en voetgangers. De sluiting gaat in op maandag 8 april om 7 uur en zal durèn tot ongeveer 31 mei.

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 3