Verhuizen volgens het boekje. 11 y Holy Amro Verhuisservïce. LIEFDE DOET VIONDEREN Zingend van een nieuw getij. LENTE FAMILIEBERICHTEN "yy operatie verpleegkundige ziekenhuis vlaardingen TROUW/KW ART1.T VI Kil Dit boekje: Huizen en Verhuizen, 160 pag. dikke pocket vol verhuistips en allerlei wetens waardigheden over het kopen en - huren van huizen. Onmisbare lectuur voor iedereen die aan een ander huis denkt. Voor slechts ƒ1,-af te halen bij de Amro Bank in uw buurt. Een bundel verzen van: Gerrlt Achterberg, Martlen Beversluis, i. C. Bloem, Gerard den Brabander, Jan Campert, Chr. J. van Geel, Jan Engelman, Guldo Gezelle, Herman Gorter, Jan H. de Groot, Jac. van Hattum, Willem de Mérode, Martlnus Nljhoff, Jan van NlJIen, Jan Prins, Paul Rodenko, A. Roland Holst, Jac. Schreurs.G. Stuiveling, Victor E. van Vriesland, Jacqueline ven der Waals en anderen. Met schitterende kleuren foto's die de sfeer van de lente vertolken. In gedichten en kleurenfoto's gebonden 10.90 In de serie Miniaturen van ZOMER KEUNING WAGENINGEN •i oeKhnnOt OKKE JAGER Boeiende overdenkingen van een televisiepredikant Over het evangelie en onze menselijke eigenschappen en verlegenheden gebonden ƒ12.90 Verkrijflbaar in ds boekhandel ZOMER KEUNING WAGENINGEN Elke WERKDAG behalve zaterdags bestaat cr 's avonds tot acht uur gelegenheid tot het telefonisch opgeven van familieberichten, die nog de volgende ochtend moeten worden geplaatst. Dit kan uitsluitend onder no. 020- 220383. Ook op ZONDAGAVOND is dit mogelijk, maar dan van ZES tot ACHT uur. Na dit tijdstip is geen op gave van advertenties meer mogelijk. ATTENTIE! U gelieve steeds duidelijk op te geven in welke bladen u de advertentie wenst te plaatsen (Trouw, Het Kwartet) of in de gehele Christelijke Pers (Trouw Het Kwartet), alsmede de gewenste breedte. DRINGEND VERZOEK. Teneinde correcte behandeling te bevorderen wordt u dringend verzocht het telefonisch opgeven zo tijdig mogelijk te doen geschieden. 4 april is het 50 jaar geleden, dat onze Ouders P. Doelman P. Doelman-v. d. Kooy ln het huwelijk traden. Wij hopen dit D.V. in de familiekring feestelijk te her denken. Apeldoorn: Ermelo: Hoogezand: Schiedam: Glimmen: Balk: Nieuwerkerk a.d. IJssel: Wageningen: Maart 1974. Anjerlaan 37, Naaldwijk. Greet en Wim Engelenburg Sary en Wietse Canrinus Jaap en Aly Doelman Ary en Wil Doelman Jan en Gré Doelman Nel en Aad van Dalen Wil en Jan Kuyvenhoven Peter en Cox Doelman en kleinkinderen. Mijn genade is u genoeg. Na een kortstondige ziekte nam God tot Zich mijn lieve Man, onze zorgzame Vader, Behuwd- en Grootvader Pieter van Vliet echtgenoot van Johanna Catharina Glasbergen, op de leeftijd van 76 jaar. Rijnsburg: Joh. C. van Vliet- .Glasbergen Ontario (Canada): W. van Vliet A. van Vliet-Macdaniël Rijnsburg: P. van Vliet G. van Vliet-de Leeuw G. van Vliet J. van Vliet-de Jong D. Kromhout-van Vliet D. Kromhout en kleinkinderen Rijnsburg, 28 maart 1974, Sandtlaan 58. De rouwdienst zal gehouden worden op maandag 1 april a.s. om 14.30 uur in de aula op de be graafplaats van de Gereform. Kerk aan de Sandt laan te Rijnsburg. Vertrek van het sterfhuis om 14.45 uur. Gelegenheid tot condoleren 's avonds van 8.00 9.30 uur. goeie broeken hoef je niet meer te zoeken 1924 1974 „Eben-Haëzer" Zo de Here wil en zij leven, ho pen onze geliefde Ouders. Groot ouders en Overgrootouders Buizerd de Jong Hendrina de Jong-Van Rijn op S april a.s. hun 50-jarige echtvereniging te herdenken. Dat zij nog een gezegende le vensavond mogen hebben Is de wens van hun dankbare kinde ren, kleinkinderen en achter kleinkind. Wassenaar: J. B. de Jong R. de Jong-Konlng Katwijk aan Zee: G. de Jong S. de Jong-Zwanenburg D. de Jong M. de Jong-van Duyvenvoorde B. M. de Jong Jr. W. van Duyn Jac. de Jong J. de Jong-Hoek J. Remmelzwaal-de Jong T. Remmelzwaal H. Bamhoorn-de Jong W. J. Barnhoorn J. de Jong M. de Jong-Krljgsman G. de Jong C. de Jong J. de Jong-NIJgh W. M. de Jong D. de Jong-van Beien H. de Jong Kleinkinderen cn achterkleinkind ZIJ. die onze ouders hiermee willen feliciteren, zijn van harte welkom ln het Herv. Kerkelijk Centrum aan de Voorstraat te Katwijk aan Zee. Katwijk aan Zee, maart 1974. Meerburgkade 118. C&JlLsti>cA\tooicle£fye\J Ik ben verstomd, ik doe mijn mond niet open, want Gij zelf hebt het gedaan. Psalm 39 10. Na een langdurig geduldig gedragen lijden heeft de Heere tot Zich genomen mijn innig geliefde Man, onze altijd zorgende Vader en Grootvader Nelis Hoogeveen op de leeftijd van 59 jaar. Haarlemermeer: E. Hoogeveen-van Iperen Schiedam: Corrie Hoogeveen Delft: Fini de Zwarte-Hoogeveen Katwijk a.d. Rijn: Piet de Zwarte Liesbeth en Hans Elly Kloos-Hoogeveen Jan Kloos Jaap Frits Hoogeveen Haarlemmermeer: Haarlemmermeer, 27 maart 1974, Huigsloterdijk 66, post Abbenes. De teraardebestelling zal plaats vinden op de Herv. Begraafplaats op zaterdag 30 maart 1974, na de rouwdienst die gehouden wordt in de Ned. Hervormde kerk te Oude Wetering om 14.00 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in het rouwcentrum achter de kerk. Op 70-jarige leeftijd heeft de Here uit onze familiekring weggenomen onze Zwager en Lucas Oosterveld geliefde echtgenoot van A. Jager. Gezang 33. Borger: G. Jager J. R. Jager-van Dijk Gasselternijveen: J. Smit-Jager R. J. Smit Borger: Js. Jager G. Jager-Slendebroek Bellen: A. M. Jager-Bonkestoter Hoogeveen: H. Jonkers-Jager B. Jonkers neven en nichten. Na een langdurig en dapper gedragen lijden is van ons heengegaan ons lief Kind, Zusje en Tante Hannah op de leeftijd van 23 jaar. 's-Gravenhage: Waalre (N.-Br.): Cadier en Keer (L.): Richmond (Eng.): Amsterdam: A. C. den Duik N. den Dulk-Vrolijk Nel en Gerard Kees en Dien Maarten en Greet Mieke en Michiel Nichtjes en neefjes 's-Gravenhage, 27 maart 1974, Segbroeklaan 550. Liever geen bezoek aan huis. De begrafenis zal plaatshebben zaterdag 30 maart om 11.30 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Kerkhoflaan. Vertrek van huis om 11 uur. Enige en algemene kennisgeving Op 25 maart j.l. overleed mijn lieve Vrouw, onze lieve Schoonzuster en Tante Alida Geertje Wassenaar geboren Breedveld, op de leeftijd van 74 jaren. Overeenkomstig haar wens heeft de crematie heden in stilte plaatsgevonden. Mede namens beiderzijdse familie, F. J. Wassenaar W. A. Breedveld Noordwijk, 28 maart 1974. Beeklaan 110. Liever geen bezoek. Mijn genade is u genoeg. Heden nam God uit ons midden weg onze gelief de Zwager en Oom Pieter van Vliet echtgenoot van J. C. Glasbergen, op de leeftijd van 76 jaar. Rijnsburg: C. Glasbergen- v. Belle Jac. Glasbergen H. Glasbergen-de Mooy J. Ravensbergen- Glasbergen D. v. Egmond-Glasbergen H. de Mooy-Glasbergen F. N. Glasbergen E. Glasbergen-van Leeuwen E. v. Delft-Glasbergen Canada: F. G. Glasbergen E. Glasbergen-Weiland Rijnsburg: H. Glasbergen A. Glasbergen-Korpelshoek S. M. v. Delft-Glasbergen M. v. Delft A. M. v. Delft-Glasbergen G. v. Delft C. Glasbergen G. J. Glasbergen- Wischmeier Neven en nichten Rijnsburg. 28 maart 1974. In Jezus ontslapen onze lieve Moeder, Schoon moeder en Oma Geertruida Poorter weduwe van A. Monfrooy op de leeftijd van 78 jaar en 11 maanden. Psalm 121 Achthuizen: C. T. van Dis-Monfrooy G. W. H. van Dis Nieuw-Loosdrecht: S. W. G. Koekkoek- Monfrooy K. A. Koekkoek Alphen a. d. Rijn: M. J. Graveland-Monfrooy J. Graveland en kleinkinderen De Meern, 28 maart 1974. Meentweg 24. De rouwdienst in de Geref. Kerk aan de Woerd laan vangt aan om 12.30 uur. Daarna teraardebe stelling op de Algemene Begraafplaats aan de Zandweg. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in het Verenigingsgebouw nabij de begraafplaats. Correspondentie-adres: Blokseweg 6, Achthuizen. Het plotseling overlijden van de heer C. I. Vos heeft ons diep geschokt. Meer dan 40 jaren dien de de heer Vos met veel enthousiasme en grote bekwaamheid het Christelijk Basis- en Mavo- onderwijs in Hengelo-O. Talloze kinderen wees hij de weg naar Christus. Moge God zijn vrouw en kinderen sterken om dit grote verlies te dragen. Bestuur Vereniging Prot. Chr. Onderwijs, J. G. Schuitemaker, voorz. P. Spelt, secr. Bij onze operatie-afdeling ontstaat binnenkort een vakature voor een verpleegkundige met belangstelling voor urologie. Zij die een opleiding tot operatie-verpleeg kundige hebben gevolgd genieten de voorkeur. Salariëring afhankelijk van opleiding en ervaring volgens gemeentelijke regeling. Het ziekenhuis is aangesloten bij het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Verzoeken om inlichtingen te richten aan het hoofd van de operatie-afdeling. Sollicitaties te richten aan de afdeling Personeelszaken. -lnl\/cinno! VlaarHinnnn J Holysingel 3 Vlaardingen Tel. 010-34 56 66. ALLE HENS AAN OER lt Vernieuwing van de maatschappij Is geen lo» kreet Erwo hard aan gewerkt zowel nationaal els Internationaal. We zijn op weg, al gaat het lang niet snel genoeg. h De christelijke vakbeweging roept daarom alle hen# ran dek. rd Geen man en geen vrouw kan worden gemist als het erom gaat 1 mee te bouwen aan een nieuwe maatschappij die maar aan do normen van het evangelie voldoet la n rc De koers Is: billijke verdeling van een wehraart over alle manten j rechtvaardige verhoudingen In de maatschappij; inrichting van da samenleving op baste van n taitaa liefda en gerechtvaardigheid. Doet u ook mee? Meldt u dan aan bij: POSTBUS 247S-UTRECHT

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 14