FAMILIEBERICHTEN "3 TROUW/KWARTET DONDERDAG 14 MA,ART 1974 Elke WERKDAG behalve zaterdags bestaat er.'s avonds tot acht uur gelegenheid tot het telefonisch opgeven van familieberichten, die nog de yolgende ochtend moeten worden geplaatst. Dit kan uitsluitend onder no. 020- 220383. Ook op ZONDAGAVOND is dit mogelijk, maar dan van ZES tot ACHT uur. Na dit tijdstip is geen op gave van advertenties meer mogelijk. ATTENTIE! U gelieve steeds duidelijk op te geven in welke bladen u de advertentie wenst te plaatsen (Trouw, Het Kwartet) of in de gehele Christelijke Pers (Trouw Het Kwartet), alsmede de gewenste breedte. DRINGEND VERZOEK. Teneinde correcte behandeling te bevorderen wordt u dringend verzocht het telefonisch opgeven zo tijdig mogelijk te doen geschieden. Enige en algemene kennisgeving Met droefheid geven wij u kennis dat God tot Zich heeft genomen onze Vader, Behuwd-, Groot-, Overgrootvader en Huisgenoot Jan Noordermeer weduwnaar van T. P. Koole in de ouderdom van 87 jaar. Amstelveen: D. Haan-Noordermeer Rotterdam: S. Noordermeer T. Noordermeer-van Rijn Doorwerth: L. A. v.d. Berg- Noordermeer H. v.d. Berg Rotterdam: T. P. Mcijboom- Noordermeer Rotterdam: A. Johannes kleinkinderen en achterkleinkinderen Rotterdam, 8 maart 1974. Charloise Lagedijk 862. De begrafenis heeft op 13 maart in familiekring plaatsgevonden op de Hervormde Begraafplaats van Charlois. Hiermede geven wij met leedwezen kennis van het overlijden van onze gewaardeerde oprichter en oud-directeur de Heer J. Noordenneer Wij gedenken met dankbaarheid de grote toewij ding en bekwaamheid waarmede hij ons bedrijf heeft geleid. Directie en personeel B.V. J. Noordermeer en Zn. Handelmaatschappij. „Ik zie een poort wijd open staan" Na een liefdevolle verzorging in Huize „Waele stein", nam God in Zijn Heerlijkheid op onze lieve zorgzame Moeder. Behuwd-, Groot- en Over grootmoeder Adriana Maria Schilperoort sinds 1945 weduwe van H. M. Nederlof in de ouderdom van 88 jaar. 's-Gravenhage: Rotterdam: Zoete rmeer: J. van Sintmaartensdijk- Nederlof D. A. de Heus-Nederlof A. de Heus P. Nederlof L. Nederlof-van Egmond klein- en achterkleinkinderen Rotterdam, 12 maart 1974. Huize „Waelestein", Schulpplein 50. Correspondentieadres: A. de Heus, Voornsevliet 7a, Rotterdam-21. Moeder ligt opgebaard in de rouwkamer van „Waelestein" (ingang Schulpplein 46). Rouw bezoek en gelegenheid tot condoleren donderdag avond van 7.00 tot 7.30 uur. De begrafenis zal D.V. plaats vinden vrijdag 15 maart a.s. op de hervormde begraafplaats „Char lois", Charloisse Lagedijk 680, plm. 11.45 uur. Vertrek vanaf „Waelestein" om 11.30 uur. Ik heb u bij uw naam geroepen, gij zijt mijn. Jesaja 43 1 Heden ging van ons heen, in de Volle Zeker heid des Geloofs, zijn innig geliefde Man, onze lieve zorgzame Vader en Grootvader, Dirk Jacobus van Diiijvenvoorde op de leeftijd van bijna 67 jaar. Mede namens verdere familie, C. van Duijvenvoorde-Hanegraaf Scheveningen, 13 maart 1974. Tesselseplein 63. Condoléancebezoek 's avonds van 7-9 uur. Geen toespraken. Geen bloemen. De teraardebestelling zal plaatshebben zaterdag 16 maart te 11.30 uur op de Algemene Begraaf plaats aan de Kerkhoflaan. Vertrek vanaf Tesselseplein 63 te 11 uur. De Kerkeraad van de Geref. Kerk Delft-Abts- woude deelt met ontroering mede, dat de Here plotseling uit ons midden thuishaalde, onze mede- ambtsdrager, ouderling J. G. Zoll „En de Kroon van God en van het Lam zal zijn in het Nieuwe Jeruzalem en Zijn dienstknech ten zullen Hem vereren, en zij zullen Zijn aan gezicht zien en Zijn naam zal op hun voorhoof den zijn." Openb. 22 3, 4. Namens de Kerkeraad voornoemd: J. W. Genuït, praeses, R. E. Klein, scriba. Delft, 11 maart-1974. De rouwdienst is D.V. donderdag 14 maart om 13 uur in de Goede Herderkerk, Diepenbrockstraat, Delft, waarna de begrafenis plaatsvindt te Schie dam. Heden overleed onze lieve zorgzame Moeder, Schoonmoeder, Groot- en Overgrootmoeder, Zus ter, Schoonzuster en Tante Jacoba Adriana Beekhuizen weduwe van Leendert Bal, in de ouderdom van 89 jaar. Uit aller naam: J. Bal Scheveningen, 13 maart 1974. 'Het Strangeduin', Gevers Deynootweg 59. Correspondentieadres: le Schuytstraat 15. 's Gravenhage. Geen bloemen. De overledene is opgebaard in de rouwkamer 'Atropos' van Boetzelaerlaan 292. Bezoek donderdagmiddag van 5 tot 6 uur en vrij dagavond van 7 tot 8 uur. De bijzetting in het familiegraf zal plaatshebben zaterdag 16 maart om 10.30 uur op de algemene begraafplaats aan de Kerkhoflaan. Vertrek van de rouwkamer om 10 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis plechtigheid in de ontvangkamer van de be graafplaats. De Heere nam tot Zich in Zijn eeuwige Heerlijk heid onze geliefde Broer, Zwager en Oom, de heer J. C. Baart in de leeftijd van 77 jaar. Namens allen: Familie Baart Familie Dekker O Stemme van 't houtene Kruis, O Stemme van het houtene Kruis, ik vraagde zoo dikwijls, ik vraagde en ik bad, en de antwoord is altijd4, het Kruis. De Here nam tot Zich, Zijn kind, mijn lieve Broeder, onze Zwager en Oom Jan Lucas in de ouderdom van 72 jaar. A. Lucas G. Lucas-Pals A. Boks-Baanen neven en nichten Dalfsen, 11 maart 1974. Molenstraat 21 Liever geen bezoek aan huis. De teraardebestelling zal plaats vinden vrijdag 15 maart a.s. om 12.30 uur op de algemene be graafplaats te Dalfsen. Zij die de overledene de laatste eer wensen te bewijzen, worden om 11.15 uur verwacht, Molen straat 21. Verlost van lijden, mag nu-rusten bij haar Heer en Heiland, mijn innig geliefde Vrouw, onze lieve zorgzame Moeder en Oma Catherina van Noort-van 't Hoff op de leeftijd van 68 jaar. „Ja amen, Ja! op Golgotha stierf Hij voor onze zonden." A. van Noort G. C. J. Dorsman-van Noort L. H. F. Dorsman Karinne Frieda Arjanne Zwijndrecht, 13 maart 1974. Lodewijk van Nassaustraat 63. Geen bezoek aan huis Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren vrijdagavond a.s. van 7.30 tot 9.00 uur in de consistorie van de Ko- ningskeric aan de Burg. Jansenlaan 1. De begrafenis zal plaatsvinden zaterdag 16 maart a.s. om 12.00 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Jeroen Boschlaan te Zwijndrecht. Hieraan zal voorafgaan een dienst in de Konings- kerk, welke zal aanvangen om 11.00 uur. Hiermede geven wij kennis van het overlijden van onze zeer geachte oud-mededirecteur, de Heer P. den Duik Wij verliezen in hem een zeer gewaardeerde] collega en adviseur. In dankbare herinnering zullen wij hem blijven' gedenken. Directie Sleephelling Mij. Scheveningen Hiermede geven wij kennis van het overlijdenjn- van onze zeer geachte oud-directeur, de Heer P. den Duik Met dankbaarheid denken wij terug aan de tijd e welke wij onder zijn leiding mochten werken. Personeel Sleephelling Mij. Scheveningen Heden is op 92-jarige leeftijd in Jezus ontslapei onze lieve Moeder, Groot- en Overgrootmoedf Cornelia van Gelder-de Jong sinds 29 maart 1959 weduwe van Gerardus Cornelis van Gelder. Dag aan dag draagt Hij oi Ps.68 Kampen: A. C. van 't Veer-van Geld$ Doorn: Corry en Klaas IJlst: Jacques en Elly Amstelveen: Mars en Liesbeth Heemstede: G. J. de Ruiter-van Gelder Laag Keppel: Gerard en Irene Heemstede: Petra Velp (Gld), 11 maart 1974 „De Beukenhof", Rozendaalselaan 32 Correspondentie-adres: Boelestraat 12, Kampen De rouwdienst zal worden gehouden in "De Beut kenhof', Rozendaalselaan 32 te Velp (Gld), vrij^ dag 15 maart a.s. om 12.00 uur, waarna de ter aardebestelling zal volgen op de Algemene Be graafplaats te IJsselmuiden omstreeks 14.00 uur Gelegenheid tot condoleren van 16.00 tot 16.3C- uur in de grote zaal van de Gereformeerde kerk a.d. Broederweg 32 te Kampen. f2 DANKBETUIGING. Voor uw belangstelling na het overlijden van onze geliefde Zuster Jacoba Staf betuigen wij onze oprechte dank. Fam, Staf.

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 22