Twee aankomende computerprogrammeurs/ -programmeuses BIJBELVERHALEI opnieuw verteld F LERAREN TROUW/KWARTET DINSDAG 12 MAART 1974 DR14/ FAMILIEBERICHTEN Elke WERKDAG behalve zaterdags bestaat er 's avonds tot acht uur gelegenheid tot het telefonisch opgeven van familieberichten, die nog de volgende ochtend moeten worden geplaatst. Dit kan uitsluitend onder no. 020- 220383. Ook op ZONDAGAVOND is dit mogelijk, maar dan van ZES tot ACHT uur. Na dit tijdstip is geen op gave van advertenties meer mogelijk. ATTENTIE! U gelieve steeds duidelijk op te geven in welke bladen u de advertentie wenst te plaatsen (Trouw, Het Kwartet) of in de gehele Christelijke Pers (Trouw Het Kwartet), alsmede de gewenste breedte. DRINGEND VERZOEK. Teneinde correcte behandeling te bevorderen wordt u dringend verzocht het telefonisch opgeven zo tijdig mogelijk te doen geschieden. Alleen die bouwt op Sions steen heeft het ware fundament alleen tot het Eeuwig Zalig Leven. Heden nam de Heere tot Zich, mijn geliefde Man en der kinderen zorgzame Vader en Opa Johannes van Leeuwen geboren 29 november 1891. M. van Leeuwen-Zuurmond Conny, Teun, Marja en Jack Jan en Liesbeth. Margreet Scheveningen, 9 maart 1974. Zeesluisweg 86. Geen bezoek aan huis, geen bloemen. De overledene is opgebaard in de rouwkamer „Atropos", Van Boetzelaerlaan 292, bezoek maan dag- en dinsdagmiddag van 5 tot 6 uur. Gelegenheid tot condoleren, woensdagavond van 7 tot 8 uur in de rouwkamer. De Dienst van Woord en Gebed zal worden ge houden donderdag 14 maart om 2.30 uur, in de aula van de algemene begraafplaats aan de Kerk hoflaan, waarna de bijzetting in het familiegraf zal plaatshebben. Vertrek vanaf Zeesluisweg 86 om 2 uur. Het heeft God behaagd uit onze familiekring tot Zich te nemen onze geliefde Broer, Zwager en Oom Johannes van Leeuwen op de leeftijd van 82 jaar. Echtgenoot van M. van Leeuwen-Zuurmond Den Haag: D. van Leeuwen W. L. F. van Leeuwen N. van Leeuwen-Zandbergen J. Jautze-van Leeuwen Loosduinen: New York, Malverne: Den Haag: Voorburg: Utrecht: Brielle: W. Jautze W. van Leeuwen C. van Leeuwen-Dijkhuizen K. Roeleveld-van Leeuwen C. de Ridder-van Leeuwen E. van Leeuwen Neven en nichten Den Haag, 9 maart 1974. Amos 5 4 Zoek mij en leeft Na een kort maar hevig en moedig gedragen lij den, heeft God tot Zich genomen in Zijn Heer lijkheid, mijn lieve Man, onze lieve zorgzame Vader, Behuwd- en Grootvader. Broer. Zwager. Oom en Neef Pieter Gijsbertus Los echtgenoot van C. G. M. Drent op de leeftijd van 69 jaar. C. G. M. Los-Drent A. Goris-Los C. Goris Patricia René T. P. Los N. Los-Bax M. A. Los P. J. H. Los en verloofde Rotterdam, 11 maart 1974 Pretorialaan 14 b Geen bloemen De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer van het Sint Claraziekenhuis. Olympiaweg 340 te Rotterdam-Zuid. Gelegenheid tot condoleance- en rouwbezoek: dinsdag en woensdag van 20.30-21.00 uur. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden, donderdag 14 maart a.s. op de algemene Zuiderbegraafplaats, Slinge 50, Rotterdam-Zuid, vooraf zal er een rouw dienst worden gehouden in de aula van» de be graafplaats. welke zal worden geleid ddor de Weleerwaarde Heer Dr. W. H. van Zuylen en zal aanvangen om 11.30 uur. Vertrek van het woonhuis om 11.00 uur. Heden ging van ons heen, onze geliefde Vader, Behuwd-, Groot- en Overgrootvader, Broeder, Zwager en Oom Arie Los weduwnaar van Johanna van der Net in de ouderdom van 90 jaar. Papendrecht: M. C. Kraaijeveld-Los M. Kraaijeveld Edegem (België): C. J. Los M. Los-Eijckmans Dordrecht: F. van Wijnen-Kraaijeveld M. J. van Wijnen Martin Dordrecht, 9 maart 1974. „Het Parkhuis", Haaswijkweg oost 69a. Correspondentie-adres: Wilhelminastraat 30, Papendrecht. De teraardebestelling zal plaatshebben op woens dag 13 maart a.s. op de Algemene Begraafplaats aan de Nassauweg om 12 uur van uit de aula. Vertrek vanaf „Het Parkhuis" omstreeks 11.45 uur. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de aula. In vrede ontslapen onze geliefde Broeder, Zwa ger en Oom Pieter Gijsbertus Los echtgenoot van C. G. M. Drenth, in de leeftijd van 69 jaar. Poortugaal: Rotterdam: Rotterdam: Poortugaal: Rotterdam: Poortugaal: Rotterdam: 11 maart 1974. K. Los-Wiebrens L. Los G. Los-Scholts L. P. Los A. Los-Braat C. M. Los E. Los-van Noordt A. Los M. Lös-Verschoor C. Visser-Los Jac. Visser M. Los Heden behaegde het de Hee re. In de hope des eeuwigen levens, plotseling van mij weg te nemen mijn geliefde Vrouw cn onze Zuster. Schoonzuster en Tante Geertje van Rijn geboren Van Rijn. In de ouderdom van 66 jaar. J. v. Rijn Katwijk aan Zee. 10 maart 1974. Prlncedwarsstraat 11. Geen bloemen. 1974, des nam. 1.45 uur in het Herv. Kerkl. Centrum. Voorstraat 74. waarna de ter aardebestelling zal plaats vinden omstreeks 2.30 uur op de begraafplaats aan de Zuidstraat te Katwijk aan Zee. Heden behaagde het de Hee re, ln de hope des eeuwigen levens, plotseling van ons weg te nemen onze geliefde Zuster. Schoonzuster en Tan- Geertje van Rijn J. v. Rijn A. v. Rljn-Langeveld M. J. Barendsma-v. Rijn J. G. Barendsma Neven en nichten. Heden heeft de Here, na een langdurig geduldig gedragen lijden, van ons weggenomen, mijn Innig geliefde Man. onze lieve zorgzame Vader, Schoonvader. Grootvader. Zwager en Oom Jobannes Pronk op de leeftijd van 78 jaar. M. Pronk-Pronk Kinderen, kleinkinderen en verdere familie. Geen bloemen. De overledene Is thuis op gebaard. condoléancebezoek maandag- en dinsdagavond van 7-9 uur. De rouwdienst zal worden gehouden woensdag 13 maart om 1.30 uur ln het wljkge- bouw „Ons Centrum", Ter- schelllngsestraat Schevenin gen. waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Alge mene begraafplaats aan de Kerkhoflaan te 's-Gravenhage om circa 3.00 uur. Op Zijn dag nam de Heere tot Zich onze lieve Schoon zuster en Tante Engeltje Noorman-Wierenga In de ouderdom van 70 jaar. Amersfoort, 10 maart 1974. Schlldwolde: F. Noorman-Tammenga Haren fGr.): E. Noorman-de Boer Amsterdam: J. W. Noorman T. Noorman-Toorn Neven en nichten 4 Hij zal alle tranen van hun ogen afwissen en de dood zal niet meer zijn In kinderlijk vertrouwen op haar Heer en Heiland Jezus Christus, verwachtende de opstanding en het eeuwige leven met Hem, is na een langdurig lijden overleden mijn lieve Vrouw, onze lieve Moeder en Oma Engeltje Noorman geboren Wierenga Geboren 26-3-1903, overleden 10-3-1974. Amersfoort: H. Noorman Voorburg: W. van Aller-Noorman H. van Aller Tineke, Elsa, Bert, Loes, Herma en Annelies I. C. Galenkamp-Noorman C. H. Galenkamp Liz, Tineke, Harriet, Harold en Michael H.I. Ambacht: J. Bareman-Noorman W. A. Bareman Peter, Ernst en Ina Bennebroek: A. Bareman-Noorman P. Bareman Peter, Anje, Mirjam en Engelien Amersfoort: J. H. H. P. B. Noorman J. A. F. L. Noorman- Reuterink Marjan en Harm Amersfoort, 10 maart 1974. Heiligenbergerweg 93. De overledene is opgebaard in het Algemeen Uit vaartcentrum van de Gooische Uitvaartverzorging aan de Westerstraat 92 te Amersfoort. Gelegen heid tot condoleren aldaar, woensdag van 20.30 tot 21.30 uur. Geen bloemen De teraardebestelling zal plaatshebben op donder dag 14 maart om 14.30 uur op de begraafplaats „Rusthof' aan de Dodeweg te Amersfoort. St. Catharines: Ontario (Can.): Tot onze zeer diepe droefheid ging heden, voor ons nog geheel onverwacht, van ons heen in de volle verzekerdheid des Geloofs, onze innig gelief de Vrouw cn zeer zorgzame Moeder, Behuwdmoe- der en Oma Jannetje Johanna de Regt-de Dreu in dc ouderdom van ruim 66 jaar. „Blijf bij ons Heer". N. A. de Regt D. J. de Regt J. de Regt-Bakker Jeannette, Jan, Marjolijn Barendrecht, 10 maart 1974. Beatrixstraat 15. Liever geen bloemen Gelegenheid tot condoleren aan huis dinsdag en woensdag van 19.3020.30 uur en tevens na af loop van de teraardebestelling in de aula van de begraafplaats. De teraardebestelling zal plaatsvinden donderdag 14 maart a.s. na een rouwdienst in de aula op de begraafplaats te Barendrecht, welke aanvangt om 15.00 uur. Psalm 65 2 (berijmd) Door Gods goedheid thuisgehaald mijn geliefde Man en onze Vader en Grootvader Hendrik Abraham van Zonneveld op de leeftijd van 73 jaar. „Drieënige God, U zij al d'eer" Bussum: P. van Zonnevèld-Mijnders Leerdam: P. van Zonneveld R. van Zonneveld van der Hart Hilversum: H. van Zonneveld G. van Zonneveld-Wouda 's-Hertogenbosch: P. Kruis-van Zonneveld J. Kruis Bussum, 9 maart 1974. Comeniuslaan 1. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van De Jager, Brinklaan 132 te Bussum. Condoleantie- bezoek aldaar dinsdagavond van 8.159.00 uur. De rouwdienst, geleid door de weleerw. heer Ds. B. Bijleveld, zal D.V. worden gehouden op woens dag 13 maart a.s. 's morgens om 10 uur in de aula van de Algemene Begraafplaats aan de Nieuwe Hilversumseweg te Bussum, waarna de begrafenis aldaar zal plaatshebben. Geen bloemen Thuis liever geen bezoek ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING lieden overleed tot onze diepe droefheid op de leeftijd van 79 jaar onze zeer geliefde Moeder, Schoonmoeder en Grootmoeder jonkvrouwe Antonia Stoop weduwe van mr. J. H. de Mol van Otterloo 's-Gravenhage, 10 maart 1974. Theo Mann-Bouwmeesterlaan 1. 's-Gravenhage; II. A. de Mol van Otterloo A. B. de Mol van Otterloo- de Savornin Lohman J. C. de Mol-van Otterloo B. J. de Mol van Otterloo- Schippers S. S. de Mol van Otterloo Schipborg: A. E. Oosting- de Mol van Otterloo II. J. Oosting en kleinkinderen Corr.-adres: Goetlijfstraat 68, 's-Gravenhage. De begrafenis zal plaatsvinden op woensdag 13 maart a.s. om 12.00 uur op de Algemene Begraaf plaats Kerkhoflaan, 's-Gravenhage. „Maar ik weet, mijn Losser leeft en als laatste zal Hij opstaan over stof." Job. 19 25. Heden is door onze God in Zijn 'Heerlijkheid op genomen onze lieve Schoonzuster en Tante Helena Elisabeth Radder Zij werd 76 jaar. Uit aller naam: J. G. Radder-Vermeer Ermelo, 10 maart 1974. Corr.-adres: Westvlietweg 30, Voorburg. Er is gelegenheid tot afscheidnemen in de rouw kamer van het Diaconessenhuis, Fonteijnen- burghlaan te Voorburg op dinsdag en woensdag van 15.30 tot 16.30 uur. De begrafenis zal plaatsvinden op de Oosterbe graafplaats a. d. Rodelaan te Voorburg op donder dag 14 maart a.s. waar zij zal worden bijgezet in het familiegraf ca. 14.00 uur. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in de ontvangkamer van de begraafplaats. Voor de afdeling Exploratie en Produktie van ons Centrale Kantoor in Den Haag vragen wij zo spoedig mogelijk twee jeugdige medewerk(st)ers. Hun werk zal aanvankelijk bestaan in het verwerken van computergegevens en de daarmee samenhangende administratie. Na een grondige opleiding zullen ze zich ook bezig houden met het schrijven van programma's, terwijl hun de mogelijk heid geboden wordt zich verder te ontwikkelen op het gebied van computertoepassingen. Voor de vervulling van deze vacatures denken wij aan enthousiaste, zeer accurate jonge vrouwen of mannen met diploma HBS-B, Atheneum of gelijkwaardige opleiding, in de leeftijdsgroep van 18 t/m 25 jaar. Wij bieden een interessante werk kring, een goed salaris en daarmee in overeenstemming zijnde secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals 8% vakantietoeslag 13e maand salaris aantrekkelijke premiespaar regeling pension-, reiskostenvergoeding voor hen die „van ver" komen Inlichtingen worden na telefonische afspraak (070-773500) graag verstrekt door de heer J. G. Breekveldt in een persoonlijk onderhoud. Schriftelijke sollicitaties te richten onder nr. 2441149 aan onderstaand adres. SHELL INTERNATIONALE PETROLEUM MAATSCHAPPIJ B.V. Afdeling PNSH Carel van Bylandtlaan 30, Postbus 162, 's-Gravenhage. Heden overleed, geheel onverwacht, onze lieve Moeder en Oma Maria Aarnoudse-van den Eijkel weduwe van Marinus Aarnoudse in de ouderdom van 80 jaar. Maassluis: J. Aarnoudse D. J. Aarnoudse-Verlinde Voorburg: W. Aarnoudse E. W. G. Aarnoudse-Leebeek en kleinkinderen Den Haag, 10 maart 1974 Fahrenheitstraat 664 Geen bezoek aan huis Gelegenheid voor bezoek aan de rouwkamer 16.00-17.00 uur. De begrafenis zal plaatshebben Fred. Hendriklaan 7, dinsdag en woensdag van donderdag 14 maart om 11.00 uur op „West duin", Ockenburgstraat 27 te Den Haag/Loos duinen. Heden ging van ons heen, na een geduldig ge dragen ziekte, mijn geliefde Man, onze lieve Vader, Grootvader. Broer, Zwager en Oom, Frank Groeneveld op de leeftijd van 75 jaar. Mede namens verdere familie E. Groeneveld-Knoester Scheveningen. 11 maart 1974. Schokkenveg 34. Condoléancebezoek: 's avonds van 7-9 uur en woensdagmiddag van 2-4 uur. Geen bloemen De teraardebestelling zal plaatshebberf vrijdag 15 maart te 12.30 uur op de Algemene Begraaf plaats aan de Kerkhoflaan. Vertrek vanaf Schok- kerweg 34 te 12 uur. Voor ons onverwacht nam God tot Zich, mijn lieve Man, onze zorgzame Vader en Grootvader Franciscus Parmentier op de leeftijd van 86 jaar. Uit aller naam: A. Parmentier-Bogaards 's-Gravenhage, 9 maart 1974. Isabellaland 1432. Liever geen bezoek aan huis - Geen bloemen De overledene is opgebaard in een der rouw kamers „Tasseron", Conradkadc 41a te 's-Graven hage. Bezoek: dinsdag en woensdag van 1415 uur. De rouwdienst is bepaald op donderdag 14 maart a.s. om 14 uur in de Ned. Herv. Kerk „Kruis punt", Diamanthorst 187 te 's-Gravenhage. De bijzetting zal daarna in stilte plaatsvinden op de begraafplaats „Nieuw Eykenduynen". Gelegenheid tot condoleren na de rouwdienst in de hal van de kerk. CHRISTELIJKE PEDAGOGISCHE AKADEMI J. D. de Visser Smits' Hortensiastraat 26 - Den Haag telefoon 070-32 2111 Gevraagd per 1 augustus 1974 u 16 lessen (H.A.V.O.-afdelinj 16 lessen (H.A.V.O.-afdelinj 16 lessen (H.A.V.O.-afdelin 8 lessen (H.A.V.O.-afdelinj en ondcrwijzcrsopleidii, Sollicitaties zo spoedig mogelijk aan de directeiL F. J. van Dar GESCHIEDENIS NED. TAAL ENGELS TEKENEN FUSSENEGGER-GRABIANSKI „Ik heb de goede strijd gestreden, mijn loop ten einde gebracht en het geloof behouden" 2 Tim. 4 7 Zacht en kalm is naar haar Heer en Heiland gegaan mijn lieve Vrouw, onze lieve Moeder en Oma, onze Zuster en Schoonzuster Gerrigje N<eumann-Pot op de leeftijd van 73 jaar. Namens de familie: H. Neumann Amersfoort, 9 maart 1974. „De Amerhorst", Zandbergenlaan 44. Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren woensdag van 11.00 tot 11.30 uur in de rouwkamer van „De Amer horst". De rouwdienst zal gehouden worden op woensdag 13 maart om 11.30 uur in „De Amer horst", waarna de begrafenis D.V. om 12.30 uur zal plaatshebben op de begraafplaats „Rusthof" te Amersfoort. Het mooiste geschenk voor uw kinderen Bijbelverhalen opnieuw verteld. Van de schep e°n ping der wereld tot het grote Pinksterfeest. Kin ss, deren worden er sterk door geboeid - en oo m hun oudersl Dit lees- en voorleesboek bletfert echte vertelkunst. Fris. Eenvoudig. Beelden! Dynamisch. Werk van de meermalen bekroond schrijfster Gertrud Fussenegger. Met platen van de beroemde kunstenai \b Janusz Grabïanski. Meer dan 100 bijbels^ taferelen in kleurl Bewerking Marianne Jager. Met medewerkin van Ds. Hans Bouma en pastoor J.M.E. Kee *p Op grootformaat, 383 bladzijden,in linnen ban n, Verkrijgbaar in de boekhandel f24*:: ZOMER KEUNÏNG - WAGENINGEp!' W

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 12