groot worden is moeilijk te leren SIMCA-CHRYSLER- SUNBEAM "k /I groot tot in de kleinste details LIEFDE DOET WONDEREN 'QotU beginnend assistent accountant TROUW /KWARTET MAANDAG 11 .MAART 1974 DRH14/L1 FAMILIEBERICHTEN Elke WERKDAG behalve zaterdags bestaat er 's avonds tot acht uur gelegenheid tot het telefonisch opgeven van familieberichten, die nog de volgende ochtend moeten worden geplaatst. Dit kan uitsluitend onder no. 020- 220383. Ook op ZONDAGAVOND is dit mogelijk, maar dan van ZES tot ACHT uur. Na dit tijdstip is geen op gave van advertenties meer mogelijk. ATTENTIE! U gelieve steeds duidelijk op te geven in welke bladen u de advertentie wenst te plaatsen (Trouw, Het Kwartet) of in de gehele Christelijke Pers (Trouw Het Kwartet), alsmede de gewenste breedte. DRINGEND VERZOEK. Teneinde correcte behandeling te bevorderen wordt u dringend verzocht het telefonisch opgeven zo tijdig mogelijk te doen geschieden. Met verslagenheid geven wij kennis van het plotseling overlijden van de heer A. N. J. Veenliuizen secretaris van de Kring Dordrecht van de Hollandse Christelijke Werkgeversvereniging Warme menselijkheid en zakelijk inzicht, be minnelijkheid en voortvarendheid waren in hem op welhaast unieke wijze verenigd. Met dankbaarheid gedenken wij wat hij voor onze Kring en ons persoonlijk heeft betekend. Bestuur en leden van de Kring Dordrecht HCWV In vrede ontslapen mijn lieve Man, onze Vader, Grootvader en mijn Zwager Nicolaas Stoffel Hulst in de ouderdom van 75 jaar. Psalm 139:1 Here, Gij doorgrondt en kent mij; Rotterdam: E. Hulst-Jansen Vlaardingen: C. F. Hulst L. Hulst-van Steensel Enschede: E. Bloem-Hulst I. Bloem Zutphen: K. Hulst Best: H. Bruin-Hulst J. Bruin en kleinkinderen Rotterdam: P. Jansen Rotterdam, 8 maart 1974 Du Perronstraat 118. Geen bloemen Geen toespraken. Gelegenheid voor condoleance en rouwbezoek in de rouwkamer van de O.R.V., Goereesestraat 10 te Rotterdam-Zuid, dinsdag van 19.30-20.00 uur. De teraardebestelling zal plaatsvinden woens dag 13 maart a.s. op de Zuiderbegraafplaats, Slinge 50 te Rotterdam-Zuid. Vertrek van Du Perronstraat 118 om 12.30 uur. De dienst in de aula van de begraafplaats be gint om 13.00 uur. Het bestuur en personeel van de School met de Bijbel te Boven-Hardinxveld èeeft met leedwezen kennis van het overlijden van het Erelid en Oud- Bestuurslid J. van Hoven Dankbaar gedenken zij z'n grote inzet voor de school. Trooste God zijn Vrouw en Familie. Namens het personeel: J. W. Sluimer, h.d.s. Namens het bestuur: J. P. den Breejen, voorzitter D. Otto, secretaris. Hardinxveld Giessendam, 10 maart 1974. Vanuit Spanje kregen wij het droevige bericht dat uit onze familiekring plotseling werd weg genomen onze geliefde Schoonzoon en Zwager, in de leeftijd van 67 jaar. Adrianus Johannes van Overbeeke echtgenoot van Anna van Bokkem Ede: J. W. van Bokkem-de Jong Lunteren: T. van Bokkem M. van Bokkem-Villerius Eindhoven: J L. van Bokkem V. van Bokkem-Maculevics Rotterdam: D. Zonneveld-van Bokkem A. J. Zonneveld Nunspeet: W. J. de Rijder-van Bokkem F. de Rijder Rotterdam: M. van Bokkem M. van Bokkem-de Bondt Rotterdam: L. Gille-van Bokkem A. Gille Ede, 7 maart 1974. Corr.adres: mevr. A. van Overbeeke-van Bokkem, Chalet Anuska - Apartado 234, Vinaroz (Castel- lon Spanje). Frits Kuiper Namens de N.C.S V.: Gertjan van Andel Henk de Graaf Herman Meijer Rinse Reeling Brouwer Paulina B rouwer-Verkerk Tr. van Eljle-Brouwer L. A. van Eljle N. van Eljle-Brouwer J J. van Eljle Jacqueline en Frans Pauline Robert Jan Roel Rotterdam. 9 maari 1974. De crematie heeft ln stilte plaats gevonden. Met droefheid delen wij u mede dat geheel onver wachts. nog voorzien van het H. Oliesel, is overleden mijn lieve Vrouw en zorgzame Moeder, onze geliefde Doch ter, Schoondochter. Zuster. Schoonzuster en Tante Maria Adriana Sebastiana Dielessen-Sluis op de leertijd van 25 Jaar. Uit aller naam: G. H. J. Dlelessen Robbie Liever geen bezoek aan huls. Op dinsdag 12 maart a.s. zal er om 19 uur een avondmis worden gelezen ln de Paro chiekerk van Emmanuel aan de Oudendijk, waarna er ge legenheid is tot condoleren tn de zaal naast de kerk. De uitvaartdienst Is vastge steld op woensdag 13 maart a.s. om 14 uur In bovenge noemde parochiekerk, waar- na de begrafenis zal plaats vinden om ongeveer 15 uur op de R.K. Begraafplaats aan de Reeweg. Daar het onmigelijk is een ieder persoonlijk dank te zeggen voor uw medeleven bij het overlijden van mijn lieve Man, onze zorgzame Vader, Behuwd- en Groot vader, Broeder, Behuwdbroeder en Oom Adrianus van der Laan willen wij u langs deze weg hartelijk dank zeggen. Uw medeleven was een grote steun in de voor ons zo moei lijke dagen. Dubbeldam: J. M. van der Laan-van Heeren Cuyk: A. van der Laan C. E. van der Laan-Nobibuks Dubbeldam: D. van der Laan J. S. van der Laan-Molegraaf G. van der Laan L. A. T. van der Laan-van Tichelt en kleinkinderen. Dubbeldam, maart 1974. Kromme Zandweg 30. Met grote droefheid geven wij hiermede kennis, dat de Here na een kortstondige ziekte tot Zich genomen heeft, onze zeer geliefde Adriaantje van der Steeg-Monster gewoond hebbende te Smilde, op de leeftijd van 57 jaar. Haar eigen getuigenis was: 'Uw wil geschiede'. Apeldoorn: C. Monster L. J. Monster-Smaal 's-Gravendeel: A. Monster S. Monster-van Gemert 's-Gravendeel: A. Monster-Dubbeldam 's-Gravendeel: J. Zuiderent-Monster J. B. Zuiderent Ridderkerk: A. Monster J. J. Monster-Naaktgeboren Zeist: A. W. Monster C. W. Monster-Smaal 's-Gravendeel: J. H. Monster A. Vink Rotterdam: H. J. Monster H. Monster-Smaal. 9 maart 1974. Zaterdag 9 maart j.l. ging van ons heen onze ge liefde Adriaantje van der Steeg-Monster op de leeftijd van zevenenvijftig jaar. Zij leefde met blijdschap, overwon de slagen die het leven haar toebracht. Moedig en geduldig vertrouwde zij tot het einde op de barmhartigheid van God in Jezus Christus. Psalm 33 vs. 7 en 8 berijmd Smilde. 1974. Hoofdstraat 59. Joh. van der Steeg Henny, Henk, Marian, Hans Teun en Joke Ria en Hans Trudy. De begrafenis zal plaatsvinden op woensdag 13 maart, om kwart voor drie, vanuit de Ned. Herv. kerk te Hijkersmilde. De rouwdienst wordt ge houden om twee uur. Gelegenheid tot condoleren is er vanaf half twee in het Jeugdgebouw, naast de Ned. Herv. Kerk. Liever geen bezoek Liever geen bloemen. Tot onze grote droefheid is na een langdurig gedragen lijden van ons heengegaan mijn lieve Vrouw, onze zorgzame Moeder en Grootmoeder Catharina van de Wetering-Koolhaas op de leeftijd van 74 jaar. Amsterdam: G. van de Wetering Amsterdam: A. van de Wetering Toronto: K. Klein-van de Wetering D. Klein Amsterdam: B. Verloop-van de Wetering A. T. H. Verloop Vancouver: T. van de Wetering Amsterdam: K. van de Wetering Amsterdam: J. van de Wetering en kleinkinderen Amsterdam, 9 maart 1974. Kamperfoelieweg 95hs. Thuis geen bezoek. Gelegenheid tot condoleantie-bezoek woensdag avond van 7 tot 8 uur m het gebouw van de Protestantse Coöperatieve Begrafenisvereniging P.C.B.u.a., Vondelstraat 101. De begrafenis zal plaatsvinden donderdag 14 maart om 14 uur op de Nieuwe Oosterbegraaf plaats aan de Kruislaan. Directie en Bestuur van het Burgerziekenhuis te Amsterdam geven, mede namens alle medewer kers, met groot leedwezen kennis van het over lijden van de heer M. E. Nicolaï die sinds 1915 in trouwe plichtsbetrachting zijn functie als kapper in ons ziekenhuis heeft ver vuld. Amsterdam, 8 maart 1974. Heden nam God tot Zich onze lieve Moeder, Groot- en Overgrootmoeder Anna Elisabeth Swen sinds 1966 weduwe van Simon Dogger op de leeftijd van 85 jaar. Uit aller naam: Sj. van Asperen-Dogger Ede, 9 maart 1974. Hervormd Rusthuis 'Bethanië'. Stationsweg 70. Correspondentie-adres: Bevelandselaan 25, Amstelveen. De overledene is opgebaard in de aula van het Hervormd Rusthuis 'Bethanië'. Gelegenheid tot bezoek en condoleantie aldaar dinsdag 12 maart a.s. van 19.00-20.00 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben donder dag 14 maart a.s. om 14.30 uur op de Algemene Begraafplaats te Ede. Hebreeën 12:1 en 2 Met grote droefheid geven wij u kennis, dat door de Heere, na een geduldig gedragen lijden, uit ons midden is weggenomen mijn innig geliefde Vrouw, onze zorgzame Moeder, Behuwd- en Groot moeder, Zuster, Schoonzuster en Tante, Sara Barbara Baaij-de Bakker op de leeftijd van 61 jaar. Dordrecht: M. Baaij Noordwijk aan Zee: J. P. Rosdorff-Baaij A. Rosdorff Jacquelien Dordrecht: Bram en Nelly Zwijndrecht: J. A. van Ingen Schenau-Baaij H. G. van Ingen Schenau Anja, Fred en René E. Baaij Dordrecht, 8 maart 1974. Schip 'Elja', Achterhakkers. Correspondentie-adres: G. de Bakker, Griend 34. Zwijndrecht Geen bloemen. De overledene ligt opgebaard in het rouwcen- trum Kon. Wilhelminastraat 48. Gelegenheid tot bezoek aldaar maandag en dinsdag van 19.45- 20.30 uur. De begrafenis zal D.V. plaatshebben woensdag 13 maart a.s. op de Algemene Begraafplaats te Zwijndrecht, om 14.30 uur vanuit de aula. Vertrek vanaf Griend 34 om 14.15 uur. CHRYSLER NEOERLANP Ondanks alle wijze lessen van alle verstandige opvoeders is "groot worden" een kunst die we zelf moeten verstaan. Simca-Chrysler kan erover meepraten. Niemand heeft ons geleerd hoe we het volste vertrouwen van automobilisten moesten winnen. We ontdekten het zélf. We konden alleen groot worden door pietepeuters te blijven, perfectionisten, uiterst kritisch op ieder detail. Kritisch ook wat betreft veiligheid, degelijkheid. En ook prijsstelling. Want u, automobilist, wil (terecht!) maximum zekerheden tegen minimum kosten. In Nederland bereikte de Chrysler groep eind 1973 de tweede plaats. Met het grootste dealemet in ons land: 400 verkoop- en servicepunten. Bemand met perfectionisten... Dr. J. D. R. Peereboom- Wynia huidarts praktijk hervat Begrafenisonderneming Van der Luit Haagweg 31 - Leiden Tel. 23574 OKKE JAGER Overdenkingen van een teievlsiepredikant Over het evangelie en onze menselijke eigen schappen en verlegenheden. Een bewonderens waardig boek van een man die de moderne mens en zijn wereld als weinigen kent Moedgevende en rlchtingwijzende woorden van hart tot hartt Bijzonder goede dingen zegt Okke Jager over de mogelijkheid van levens- en karakterver- nieuwlng. Verkrijgbaar in de boekhandel/gebonden f 12.90 ^een boek van Zomer Keuning, Wageningen De nieuwste DUBBELFOCUS GLAZEN bieden tegenwoordig veel meer mogelijkheden dan vroeger. Wij adviseren U gaarne omtrent de uitvoering die voor U het meest geschikt is. meesteropticiën Ook voor oogmeting Voorstraat 380, Dordrecht. Tel. 34120. Leverancier voor alle ziekenfondsen. TIJD SCHRIFTEN DEKKERS Boek/kantoorboekhandel Drukkerij Vriesestr. 43 - Tel. 33474. de Tombe Melse co, registeraccountants, hebben 22 kantoren In Nederland. De sfeer op onze kantoren kan als bijzonder prettig worden omschreven. Men is geen nummer in onze organisatie. De werkzaamheden zijn zo georganiseerd, dat er in kleine teams gewerkt wordt waarbinnen men een eigen verantwoordelijkheid heeft. De variatie in te behandelen onderwerpen, resp. te adviseren kliënten is groot. Onze arbeidsvoorwaarden zijn up-to-date. Vestigingen te: Amsterdam, Apeldoorn, Arnhem, Baarn, Bergen op Zoom, Dordrecht, Ede, Eindhoven, Enschede, 'a-Gravenhage, Haarlem, Leeuwarden, Leiden, Middelburg, Nijmegen, Rotterdam, Utrecht, Winterswijk en Zierikzee. de Tombe Op ons kantoor te Leiden is plaats voor een jonge assistent. Voor deze funktie zoeken wij een jonge man met VWO, HAVO of MEAO opleiding, die bereid is tot verdere studie. Hij, die wel wat ziet in een interessante job op een accounts kantoor bieden wij gevarieerd werk, een goed salaris en aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden waaronder een studiekosten vergoeding. Belangstelling? Uw sollicitatie zien wij graag tegemoet op ons adres Zoeterwoudsesingel 50 te Leiden. Voor inlichtingen zijn wij telefonisch bereikbaar onder nummer (01710) 21145. Melse co accountants

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 10