Herhaalde oproep Ouddorp aan Zee In een mooie omgeving met strand, duinen, zee en havens vraagt het bestuur van de Stichting voor Maatschappelijk en Sociaal Werk in de gemeente Goedereede voor haar afdeling maat schappelijk werk een gediplomeerd maatschappelijk werk(ster) wegens vertrek van de huidige maatschappelijk werkster. Met de 3 kollega's van de andere stichtingen op Goeree-Overflakkee is een goed kontakt en regel matig overleg. Gezien de aard van de problematiek zoeken wij iemand met enige jaren ervaring en van Prot. Chr. levens overtuiging. Salaris, rechtspositie, autovergoeding volgens landelijk advies. Inlichtingen kunnen worden verkregen bij de maat schappelijk werkster, mevrouw A. E. Nauta-Oort, telefoon 01878-1810. Sollicitaties te richten aan: bestuur Stichting voor Maatschappelijk en Sociaal Werk in de gemeente Goedereede, Hoge Pad 2, Ouddorp Z.H., telefoon 01878-1777. „De Instuif" Veenendaal sociaal-kultureeel werker/ster De Stichting Protestants Christelijk Bejaardencentrum De Nudehof te Wageningen zoekt voor haar tehuis een hoofd van de huishouding bij voorkeur met: - diploma huishoud kundige voor inrichtingen; organisatorisch inzicht; - leidinggevende capaciteiten; Protestants-Christelijke levensovertuiging. Salaris volgens de richt lijnen van de L.S.B. Sollicitaties te richten aan de sekretaresse van de Stichting, mej. C. W. Pitlo, Sprengerlaan I11 te Wageningen. Stichting Bejaardenwerk Leidschendam Het bestuur van de Stichting roept sollicitanten op voor de per 1 mei 1974 vacante functie van projectleid(st)er Deze zal de leiding krijgen van het gecoördineerde bejaardenwerk in Leidschendam, waartoe gerekend wordt: - op- en uitbouw van het werk in het oudere deel van Leidschendam en de buurtwijk Stompwijk; - het begeleiden en coachen van het werk in het nieuwere deel van Leidschendam, waar ook sinds maart 1972 een door de Stichting geëxploiteerd Dienstencentrum is gevestigd. Sollicitaties met uitvoerige inlichtingen en opgave van referenties worden binnen 14 dagen na verschijning van dit blad tegemoet gezien bij de secretaris van de Stichting, p/a Prins Frederiklaan 472 te Leidschendam. Bejaardencentrum „Westerhaven" Achterom 1 te Hoorn (126 bedden) vraagt: assistente hoofd huishouding zij assisteert het hoofd van de huishouding en zal deze bij afwezig heid dienen te vervangen. Geboden wordt: - aantrekkelijke woon gelegenheid - toeslag voor onregel matige diensten - salariëring overeen komstig de regeling voor personeel in be j aardentehuizen. De Stichting Hervormde Interprovinciale Jeugdraad Drenthe/Groningen zoekt, bij voorkeur per 1 mei 1974 een provinciaal jeugdwerkadviseur Funktie: - voorlichten/adviseren van plaatselijke kerkelijke organen over jeugd(werk) en samenleving; - begeleiden van plaat selijk jeugdwerk; - training van kader en jongeren groepen. De Stichting Kamba te Amsterdam zoekt voor zo spoedig mogelijk 2 vaste medewerkers(sters) De Kamba is een sociëteit voor kamerbewoners in de leeftijd van 18-35 jaar. Van hen wordt verwacht: - leiding geven aan en koördineren van aktiviteiten van de sociëteit - de begeleiding van vrijwillige medewerkers - het ontwikkelen van initiatieven met betrekking tot hulpverlening aan en belangenbehartiging van de kamerbewoners. Gevraagd wordt: - diploma sociale academie of Mikojel bij voorkeur met ervaring. Salaris volgens LOAC-regeling. Nadere informaties bij: Yellie Schepel-Alkema Jacob van Lennepkade 272II Amsterdam Telefoon 129507. Mar ja Buis Watercirkel 540 Amstelveen Telefoon 458318. Telefoon Kamba: 143084 (na 20.00 uur). Eigenhandig geschreven sollicitaties te richten aan Mej. D. Ebling, sekretaresse van de Stichting Kamba, Giessenburg 28 te Amsterdam. TROT. WKW \RTET Z \TERD \G 9 MLVAJRTT 1974 T22/K22 welzijns- en Vormingswerk De Instuif in 't kort: In de 50-er jaren begonnen als specifiek jeugdwerk, uitgaande van 2 kerken (Ger. en N.H.). Laatste paar jaar ontwikkeling naar buurtgericht werk. Tevens sprake van verbreding van de basis. Werk gebeurt in en vanuit 2 gebouwen, 3e is In aanbouw. Vaste staf van 7 beroepskrachten. Waar gaat het om? In beide bestaande gebouwen ontstaan binnenkort door huwelijk van de ene en vertrek van een andere medewerker/ster vakatures. Voor elke vakature zoeken wij nu een die samen met de huidige funktionarissen het werk wil voortzetten en uitbouwen. Wij vragen: leeftijd 20 k 25 jaar Soc. of Ped. Akademie, Mikojel of MBO (KW) christelijke levensbeschouwing indiensttreding uiterlijk per 1 mei a.s. Wij bieden: FII A-funktie LOAC-salarisregeling huisvestingsmogelijkheden. Hoe verder? De selektie wordt verricht door enkele bestuurs- en stafleden. Wie voor die tijd meer wil weten kan te recht bij hoofdleider Jasper van Mill (08385-12512). Bestuurslid S. T. van der Meer, Populierenlaan 7 in Veenendaal heeft uiterlijk gedurende 14 dagen na nu zijn brievenbus gereserveerd voor de sollicitatie brieven. (O ja, Veenendaal ligt wel in een mooi stukje Nederland!) CP2 cp2| Gevraagd: diploma sociale academie, waarbij voortgezette opleiding, specia lisatie of aantekening opbouw werk tot aanbeveling strekt; organisatorische kwaliteiten; ervaring in het bejaardenwerk. Aangeboden: een salaris tot max. ƒ2611,p.m. (vgl. hoofdcommies by Rijks overheid) afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring; vakantietoeslag 7%; compensatie AOW/AWW; vergoedingsregeling pensioenverzekering. Bij het zoeken naar huisvesting zal zoveel mogelijk mede werking worden verleend. Mondelinge inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de huidige projectleider, dhr. F. de Boer, tel. 01761-7744 (kantooruren), na 23/3: 070-209203. Schriftelijke sollicitaties gaarne aan de direktie van „Westerhaven", Achterom 1 te Hoorn, telefoon 02280-5946. Wij denken aan iemand met belangstelling voor de vragen inzake kerk en samenleving en met een kritisch-so'lidaire instelling t.o.v. kerk en jeugd. Een agogische deskundigheid achten wij daarvoor nood zakelijk, welke kan blijken uit een voltooide hogere beroepsopleiding en ervaring. Salariëring: is mede afhankelijk van bekwaamheid. Aanvangsalaris: min. 1856,— per maand. Vestigingsplaats: Borger. Gelieve sollicitaties te richten aan bovengenoemde stichting, vóór 26 maart a.s., Praediniussingel 23, Groningen. Telefoon 050 -13 40 36. Inlichtingen zijn eveneens op bovenstaand adres te verkrijgen. CP2

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 22